Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-14, 21:33   #571
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Załączyłąm zdjęcie z kawałkiem siebie...niestety lepszej jakości nie posiadam..
jaki kolor by mi pasował?
żeby ta różowa twarz (nie jest aż tak różowa- tutaj różowość była spotęgowana pewnymi czynnikami) współgrała jakoś z żółtą szyją
moje typy to:
Sungrass
Bisque
Wool
Cornsilk
co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz_02111.jpg (27,3 KB, 117 załadowań)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 22:10   #572
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

cornsilk i sungras odpadają
Masz przepiękne włosy, cudowny kolor, wyglada na naturalny ... och i ach
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 06:30   #573
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
cornsilk i sungras odpadają
Masz przepiękne włosy, cudowny kolor, wyglada na naturalny ... och i ach
Tylko dwa wypróbować?
Zamawiałam już próbki z EDM, i niestety kompletnie nie trafiłam z kolorami podkładów
Golden Light był za pomarańczowy i ciemny, Fairly Light odpowiadał mi jasnością ale za różowy, a light neutral też był pomaranczowy...
Mam nadzieję że z Buff'd bardziej mi się poszczęści, a nad kolorami jeszcze trochę pomedytuje

Muszę koniecznie kupić porządny pędzel, z tym że nie mogę sobie pozwolić na wielką rozpuste.. Od kąd czytam o minerałach uważałam Flatt Topa za niezbędnik
,(ale on dopiero w sprzedaży od 18.02 i pewnie trochę oczekiwania na paczkę..)dlatego teraz biorę pod uwagę Kabuki z EDM (mogę mieć na już), jestem w trakcie czytania wątku i piszecie że nakładacie podkłady również za pomoca Kabuki
Który wybrać?
pastereczko, rozumiem że cornsilk za jasny, a sungrass?
a co do włosów....dziękuje bardzo za komplement , ale niestety muszę troszkę 'pomagać' mojemu naturalnemu kolorowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1011.jpg (4,9 KB, 76 załadowań)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-02-15 o 09:24 Powód: dopisek
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 10:46   #574
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Kurcze a ja sie dzis wysmarowalam Fair Original i jest masakra w sensie wygladam jak trup. A na poczatku myslalam ze mi pasuje (sciemnialam przez miesiac? )
Musze na wymiankowym zamiec Apricot na Fair do oddania

No i od razu po sie zwarzyl, ale pewnie to dzieki kremowi, ktory odwazylam sie naniesc POD.. no ale metoda prob i bledow, jednak dochodze do upewnionego wniosku ze mi krem (dzis uzyty Olay dla wrazliwocw) nie pasuje pod makijaz.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:06   #575
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Tylko dwa wypróbować? [...]

Muszę koniecznie kupić porządny pędzel, z tym że nie mogę sobie pozwolić na wielką rozpuste.. [...] Który wybrać?

pastereczko, rozumiem że cornsilk za jasny, a sungrass?
Wydaje mi się, że Sungrass będzie również za jasny. Typowałabym Lace lub Cream z neutralnych, a z bardziej żółtych - Wool. Przetestuj różne formuły (Light i Original), żeby ustalić swoje preferencje.

Co do pędzli, to najbardziej uniwersalny jest LH Kabuki, na początek byłby najlepszy, zwłaszcza jeśli chcesz wypróbować formulę Original.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:11   #576
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Chyba dojrzewam do całkowitego rozstania a próbkami podkładów z buff'd. Nie radzę sobie z nimi, próbowałam nałożyć dziś rano i uzyskałam efekt zwarzonego i źle roztartego makijażu i to przy formule light. Placki everywhere. Próbowałam się trochę ratować termalką i niestety starłam prawie wszystko, porobiły się smugi, ręce mi opadły i musiałam się pacykować od nowa...
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-02-16 o 23:07 Powód: sasasa, ale ortograf :(
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:28   #577
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja tak samo zrezygnuję chyba z Buff'd. Formuła Light jest i owszem - całkiem ok, ale skoro znalazłam lepsze minerały, to po co mi te. Formuła Original na gołej skórze (czyt. bez filtra) wyglądała u mnie również dobrze, natomiast wczoraj nałożyłam ją pierwszy raz na filtr i była tragedia, musiałam wszystko zaraz zmyć. Podkład porobił mi okropne smugi mimo, że dawałam minimalne ilości. Zostawię sobie na pamiątkę próbkę formuły Light, ale więcej raczej nie kupię, mimo że jak podkreślam podkład nie jest zły.

Skuszę się natomiast przy okazji na kilka różów i puder wykańczający Putty - niezły jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 16:53   #578
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

O tak, róże mają bardzo fajne (a właściwie petal na razie) i się skusiłam na 6 kolejnych Całe szczęście, że to CAD i darmowa wysyłka.
Nad podkładami myślę, na razie bardziej podobają mi się EGM.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:18   #579
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Chyba dojrzewam do całkowitego rozstania a próbkami podkładów z buff'd. Nie radzę sobie z nimi, próbowałam nałożyć dziś rano i uzyskałam efekt zważonego i źle roztartego makijażu i to przy formule light. Placki everywhere. Próbowałam się trochę ratować termalką i niestety starłam prawie wszystko, porobiły się smugi, ręce mi opadły i musiałam się pacykować od nowa...
Ja mialam tak samsie warzylo ale ja mam formulki tylko Original i Concealing czyli very heavy. Z poczatku mialam placki jakies smugi, a malo dawalam.. po godzinie sie warzylo chociaz pod spod dawalam srecite (co prawda jest to puder wykanczajacy..)

Ale wiecie co odkrylam? Ze jak naloze puder jedwabny Dr Hauschki (ale sobie go nie zaluje :P chociaz mam go moze z pol lyzeczki) to na tym mineraly przez bite 6 godzin w pelnym macie wytrzymuja !!! SZOK i jeszcze raz SZOK! mowa oczywiscie o podkaldach buff'd, ktore wczesniej sie warzyly..

Szkoda tylko ze ten puder taki drogi, bo z 70zl..

na tym pudrze nawet cienie z buff'd sie nie roluja u mnie, takze jestem pod wrazeniem..

Ogolnie nie wiem co sadzic o buff'd.. w porownaniu z edm wychodza kiepsko ,bo edm sie swietnie trzyma bez hauschki na golej skorze..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:28   #580
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Kupujac cos z Buff'd musze w przelewie placic $ czy mozna złotówkami? Eh nigdy jeszcze nie robilam zakupow internetowych z zagranicy....

ah dostawa jest naprawde za darmo? bo nie umiem znalezc na str info..
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."

Edytowane przez Antii89
Czas edycji: 2009-02-16 o 19:30
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:39   #581
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

Ale wiecie co odkrylam? Ze jak naloze puder jedwabny Dr Hauschki (ale sobie go nie zaluje :P chociaz mam go moze z pol lyzeczki) to na tym mineraly przez bite 6 godzin w pelnym macie wytrzymuja !!! SZOK i jeszcze raz SZOK! mowa oczywiscie o podkaldach buff'd, ktore wczesniej sie warzyly..
ciekawostka

W minerałach widzę jakieś 50 % powodzenia zależy od dobrego pędzla, 25 od podkładu i warunków hmm... okołoskórnych a reszta to własciwości samego minerału

Nie mam niestety hauschki za to taki zapas klasycznych pudrów, ze poza zapasem IDEALNEGO minerału i pędzli edm już nic nie kupuję bo będę musiała zapisać wnukom.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 19:53   #582
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Majade tak samo bym dała te procenty! Z buffd jeszcze nie wyykrylam koloru, tak sie zmieniają na twarzy...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:48   #583
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja mialam tak samsie warzylo ale ja mam formulki tylko Original i Concealing czyli very heavy. Z poczatku mialam placki jakies smugi, a malo dawalam.. po godzinie sie warzylo chociaz pod spod dawalam srecite (co prawda jest to puder wykanczajacy..)

Ale wiecie co odkrylam? Ze jak naloze puder jedwabny Dr Hauschki (ale sobie go nie zaluje :P chociaz mam go moze z pol lyzeczki) to na tym mineraly przez bite 6 godzin w pelnym macie wytrzymuja !!! SZOK i jeszcze raz SZOK! mowa oczywiscie o podkaldach buff'd, ktore wczesniej sie warzyly..

Szkoda tylko ze ten puder taki drogi, bo z 70zl..

na tym pudrze nawet cienie z buff'd sie nie roluja u mnie, takze jestem pod wrazeniem..
Anecko może właśnie znalazłaś idealny primer dla siebie.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ogolnie nie wiem co sadzic o buff'd.. w porownaniu z edm wychodza kiepsko ,bo edm sie swietnie trzyma bez hauschki na golej skorze..
Ja odpowiedziałam sobie na pytanie czy znam minerały lepsze od Buff'd. Wyszło mi, że tak i dlatego je sobie odpuszczę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 06:23   #584
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja mialam tak samsie warzylo ale ja mam formulki tylko Original i Concealing czyli very heavy. Z poczatku mialam placki jakies smugi, a malo dawalam.. po godzinie sie warzylo chociaz pod spod dawalam srecite (co prawda jest to puder wykanczajacy..)

Ale wiecie co odkrylam? Ze jak naloze puder jedwabny Dr Hauschki (ale sobie go nie zaluje :P chociaz mam go moze z pol lyzeczki) to na tym mineraly przez bite 6 godzin w pelnym macie wytrzymuja !!! SZOK i jeszcze raz SZOK! mowa oczywiscie o podkaldach buff'd, ktore wczesniej sie warzyly..

Szkoda tylko ze ten puder taki drogi, bo z 70zl..

na tym pudrze nawet cienie z buff'd sie nie roluja u mnie, takze jestem pod wrazeniem..

Ogolnie nie wiem co sadzic o buff'd.. w porownaniu z edm wychodza kiepsko ,bo edm sie swietnie trzyma bez hauschki na golej skorze..
Anecko Hauschka jest tańszy niż przeciętny primer z EDM np i to znacznie - EDM daje opakowanie 8 g za 12 $ a Hauschka ma 50 g .
A ja nauczyłam się w końcu nakładać formuły inne niż Light - podstawowy warunek - nie filtr pod spodem + krzemionka jako primer i wtedy mi nie wariują. Nie żebym miała zamiar rezygnować z filtrów dla Buff'd ale na ambicje mi wlazły
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 06:58   #585
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Kupujac cos z Buff'd musze w przelewie placic $ czy mozna złotówkami? Eh nigdy jeszcze nie robilam zakupow internetowych z zagranicy....

ah dostawa jest naprawde za darmo? bo nie umiem znalezc na str info..
Wszystko jest w pierwszym poście
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:58   #586
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Anecko może właśnie znalazłaś idealny primer dla siebie.



Ja odpowiedziałam sobie na pytanie czy znam minerały lepsze od Buff'd. Wyszło mi, że tak i dlatego je sobie odpuszczę.
Sii.. jak narazie to idealny Primer, chociaz pod EDM dzisiaj dziwnie sie zlozylo, ze swiecilam sie po 3 godzinach co dziwne bo formula lzejsza od Concealing z buff'd..

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Anecko Hauschka jest tańszy niż przeciętny primer z EDM np i to znacznie - EDM daje opakowanie 8 g za 12 $ a Hauschka ma 50 g .
A ja nauczyłam się w końcu nakładać formuły inne niż Light - podstawowy warunek - nie filtr pod spodem + krzemionka jako primer i wtedy mi nie wariują. Nie żebym miała zamiar rezygnować z filtrów dla Buff'd ale na ambicje mi wlazły
Hauschka moze i tanszy jesli chodzi o gramy.. ale teraz nie jestem w stanie wydac ok. 70zł za 50g. A tak glupio zapytam.. gdzie Hauschke mozna kupic? w Polsce w sklepach czy to tez tylko wysylkowo? Moze maja 20,30g.

co do Buff'd, to wlasnie tylko z hauschka ladnie sie trzymaja a tak to totalna klapa, mega klapa
Cienie mi sie na pudrze jedwabnym super trzymaja, lepiej niz na bazie Lumene
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:27   #587
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Hauschka moze i tanszy jesli chodzi o gramy.. ale teraz nie jestem w stanie wydac ok. 70zł za 50g. A tak glupio zapytam.. gdzie Hauschke mozna kupic? w Polsce w sklepach czy to tez tylko wysylkowo? Moze maja 20,30g.
Hauschki szukaj w aptekach i to też nie wszystkie apteki mają ich produkty. Ja kupiłam swoją TUTAJ. Mniejszych pojemności chyba nie dostaniesz (ja nigdy takich nie widziałam).
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:01   #588
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziewczyny wrzucam zdjęcia próbek Buff'd, dzisiaj przyszły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buff'd20090217_2701.jpg (70,4 KB, 54 załadowań)
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 18:11   #589
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
dziewczyny wrzucam zdjęcia próbek Buff'd, dzisiaj przyszły
kasandro takie wrzutki zdjęć powinnaś robić w wątku o Buff'd lub do albumu. Ktoś, kto szuka zdjęć produktów nie zajrzy tutaj w ich poszukiwaniu. Wątek plotkowy jest do tego mało rzetelny. Przenoszę więc twój post.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 18:26   #590
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
kasandro takie wrzutki zdjęć powinnaś robić w wątku o Buff'd lub do albumu. Ktoś, kto szuka zdjęć produktów nie zajrzy tutaj w ich poszukiwaniu. Wątek plotkowy jest do tego mało rzetelny. Przenoszę więc twój post.
No i najlepiej wieszke fotki dawac Takie 1280..
Jak sie nazywa ten 1 cien fioletowy (?) bo niedowidze
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:35   #591
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No i najlepiej wieszke fotki dawac Takie 1280..
Jak sie nazywa ten 1 cien fioletowy (?) bo niedowidze
Gracious
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 00:39   #592
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Przyłączę się do wątku
Odważyłam się na pierwsze w moim życiu zakupy zagraniczne Zamówiłam sobie 4 próbki Buff`d, jestem bardzo ciekawa, zachęciłyście mnie swoimi opisami.. A co, raz się żyje
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 00:51   #593
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Przyłączę się do wątku
Odważyłam się na pierwsze w moim życiu zakupy zagraniczne Zamówiłam sobie 4 próbki Buff`d, jestem bardzo ciekawa, zachęciłyście mnie swoimi opisami.. A co, raz się żyje
Kolejna skuszona Dziewczyny, będziecie się w piekle smażyć za te wszystkie biedne dusze, które przez Was lądują w szponach nałogu

a ja buff'd definitywnie skreśliłam z listy moich firm minerałowych nie polubiły się ze mną podkłady, niestety.. O cieniach nie wspomnę. Kolejny dowód na to, że każda z nas jest inna
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:25   #594
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja buff'd definitywnie skreśliłam z listy moich firm minerałowych nie polubiły się ze mną podkłady, niestety.. O cieniach nie wspomnę. Kolejny dowód na to, że każda z nas jest inna
Ale wychodzi na to, że jednak większości osób ta firma zdecydowanie nie pasuje. Nawet osoby które ją lubią, wymieniają zwykle też tylko jedną formułę podkładów jako tą ulubioną.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:14   #595
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Kolejna skuszona Dziewczyny, będziecie się w piekle smażyć za te wszystkie biedne dusze, które przez Was lądują w szponach nałogu

a ja buff'd definitywnie skreśliłam z listy moich firm minerałowych nie polubiły się ze mną podkłady, niestety.. O cieniach nie wspomnę. Kolejny dowód na to, że każda z nas jest inna
Zobaczę, czy mi podpasują - w końcu 19zł to nie jest jakaś wielka kasa, choć.... Za 10zł więcej kupiłam wczoraj swój Mattitude, który starcza mi na pół roku.
Jak te mi nie podejdą, to się zastanowię, czy próbować dalej.. Ale pewnie i tak spróbuję
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:47   #596
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Zobaczę, czy mi podpasują - w końcu 19zł to nie jest jakaś wielka kasa, choć.... Za 10zł więcej kupiłam wczoraj swój Mattitude, który starcza mi na pół roku.
Jak te mi nie podejdą, to się zastanowię, czy próbować dalej.. Ale pewnie i tak spróbuję
Nais jak nie polubisz się z Buff'd, to nie zrażaj się do minerałów w ogóle. Ta marka to naprawdę trudny zawodnik, co widać po liczbie niezadowolonych osób.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:31   #597
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nais jak nie polubisz się z Buff'd, to nie zrażaj się do minerałów w ogóle. Ta marka to naprawdę trudny zawodnik, co widać po liczbie niezadowolonych osób.
Szczerze mówiąc, jak zobaczyłam ostatnio zdjęcia Anecki, to mnie naszła chęć na te minerały Co prawda wielkich problemów ze skórą nie mam, ale liczę po cichu, że mogłaby wyglądać dzięki takim kosmetykom ciut lepiej Dlatego tak szybko się chyba nie zrażę
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:08   #598
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja zamówiłam dzisiaj pierwszy zastaw próbek, korektor mint, primer sericite, i 3 podkłady: sungrass light, wool light, bisque orginal...
Mam nadzieję że będe należała do grona wizażanek pozytywnie nastawionych do Buff'd, licze przede wszystkim na to że będa się ładnie wtapiać w skórę, i nie będzie widoczna maska na twarzy...
Jakie macie wrażenia odnośnie primera Sericite?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:10   #599
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nais jak nie polubisz się z Buff'd, to nie zrażaj się do minerałów w ogóle. Ta marka to naprawdę trudny zawodnik, co widać po liczbie niezadowolonych osób.
DOkladnie, ja jestem srednio zadowolona. Bez pudru mi sie warzy i jest totalna klapa, z pudrem jest DUZO lepiej, ale i tak wole inna marke

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, jak zobaczyłam ostatnio zdjęcia Anecki, to mnie naszła chęć na te minerały Co prawda wielkich problemów ze skórą nie mam, ale liczę po cichu, że mogłaby wyglądać dzięki takim kosmetykom ciut lepiej Dlatego tak szybko się chyba nie zrażę
Hehe :P Kurcze, ale pozniej zeby nie bylo na mnie, ze Tobie nie podpasowały :P
Czego nie zycze aboslutnie!

sugarfree87, mnie jako primer nie pasuje jednak za bardzo, jako wykonczeniowka tez.. sama nie wiem co sądzic.
Serecite z podkladem EDM nawet daje rade, ale zachwycona nie jestem
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:51   #600
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Anecka, no co ty. I tak jak mi coś nie wyjdzie, to raczej zwalę na to, że pierwszy raz w życiu używam minerałów A tak na serio to wiadomo, że każdemu co innego służy - jest wiele firm, znajdę odpowiednią, ale od czegoś trzeba zacząć
A ja się dziś rano zorientowałam, że zrobiłam literówkę w adresie.... Napisałam do nich moją kaleczną angielszczyzną, i jeszcze dziś dostałam odpowiedź, że zmienili ten adres. Jestem miło zaskoczona, maikl był miły, i taki szybki odzew
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.