Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 13:24   #4441
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam fotki przed farbowaniem i po- w świetle dziennym Cóż...Im niżej tym rudziej Już nie wiem co mam z nimi zrobić Normalnie załamać się można Dla przypomnienia farbowałam Garnier Color Naturals 111. Najpierw 30 minut odrost i później całość gdzieś tak 30-40 minut. Włosy nie ma co ukrywać na maksa przesuszone, końcówki to już w ogóle masakra totalna ale tak to jest jak się za wszelką cenę chce zostać blondyną
2 ostatnie są robione na dworze pod słońce akurat
Nie martw się i tak są ładne te Twoje włoski.Ja siedzę właśnie z farba na włosach natural&easy 522 i już mam ja na włosach 40 minut i coś chyba nic mi nie weźmie bo przód jak żółty był tak nadal jest wiedz chyba lipa z tego.Ale jestem wściekła niesamowicie.Chyba dam sobie spokój już z tymi blond włosami bo nie mam już na to nerwów.A i po swietach ide sciac te suchmaki bo regenerować to,to tez jak walka z wiatrakami.Mam dosyć!!!!!
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:27   #4442
nettle90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a czy farbował ktoś z was farbą Wellaton 12/0. Zamierzam kupić ową farbę,aby uzyskać czysty, piękny blond!
nettle90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:34   #4443
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja własnie ciagle zastanawiam sie zy nie przyciemnic troche... ale nie moge znalezc kolory farby jak moje naturalne;/ musialabym zapytac fryzjera.. kazdy mowi ze ladne mam swoje wlosy, takie srebrne blond, zeby odczekac zeby mi odrosly. ale jak ja bede wygladac z takimi mega odrostami heeh obecnie mam bardzo dlugie odrosty, ostatnio farbowalam w listopadzie, wiec juz z 6cm odrostow mam, masaaakraa... a nie farbowalam ze wzgledu na to, ze w nowy rok zlamalam noge i siedze ciagle w domu wiec nei bylo potrzeby farbowania, przynajmniej sie ozywily jednak bardziej wypadaja, chyba od tej roznej chemii po szpitalu ,zastrzykach i braku dotlenienia.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:09   #4444
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
a Ty wczesniej mialas robione pasemka u fryzjera ? bo widze ze masz takie ładne refleksy
Miałam, miałam pasemka-niestety Gdyby nie one to miałabym równomierny kolor a nie tak jak teraz. Chociaż wszyscy mi mówią, że taki efekt jest super to ja jednak wolałabym mieć caluśkie jednolite

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Nie martw się i tak są ładne te Twoje włoski.Ja siedzę właśnie z farba na włosach natural&easy 522 i już mam ja na włosach 40 minut i coś chyba nic mi nie weźmie bo przód jak żółty był tak nadal jest wiedz chyba lipa z tego.Ale jestem wściekła niesamowicie.Chyba dam sobie spokój już z tymi blond włosami bo nie mam już na to nerwów.A i po swietach ide sciac te suchmaki bo regenerować to,to tez jak walka z wiatrakami.Mam dosyć!!!!!
Dziękuję Słuchaj nie poddawaj się-z tego co ja widziałam wcześniej to miałaś bardzo ładny kolorek-no ten żółty fakt-troszkę rażący, ale lepsze to niż moje rude Wyjdziesz z tego na pewno Ja tez już dzisiaj myślałam, że chyba się przefarbuję na jakiś czekoladowy brąz bo już normalnie też siły nie mam
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:16   #4445
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja się zakochałam w tej fryzurce i kolorku
http://www.youtube.com/watch?v=QJ2wiRqz1DA
01.04. rzeźbie fryz u fryzjera a nad kolorkiem popracuje po świętach.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:17   #4446
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam fotki przed farbowaniem i po- w świetle dziennym Cóż...Im niżej tym rudziej Już nie wiem co mam z nimi zrobić Normalnie załamać się można Dla przypomnienia farbowałam Garnier Color Naturals 111. Najpierw 30 minut odrost i później całość gdzieś tak 30-40 minut. Włosy nie ma co ukrywać na maksa przesuszone, końcówki to już w ogóle masakra totalna ale tak to jest jak się za wszelką cenę chce zostać blondyną
2 ostatnie są robione na dworze pod słońce akurat
no bardzo ładnie ci rozjaśniło, a szczególnie ten odrost, jestm pod wrażeniem, a słuchaj włoski miałaś juz wczesniej przesuszone czy to się tyczyło tej farby?? czy po tej farbie??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:20   #4447
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja się zakochałam w tej fryzurce i kolorku
http://www.youtube.com/watch?v=QJ2wiRqz1DA
01.04. rzeźbie fryz u fryzjera a nad kolorkiem popracuje po świętach... już nie moge się doczekać
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 14:22   #4448
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
ja się zakochałam w tej fryzurce i kolorku
http://www.youtube.com/watch?v=QJ2wiRqz1DA
01.04. rzeźbie fryz u fryzjera a nad kolorkiem popracuje po świętach... już nie moge się doczekać
no świetna
króliczku doświadczalny czy ty może używałaś belle color111??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:26   #4449
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

uwazam, że wlasnie ładnie to u Ciebie wyglada, tak naturalniej jak sa rozne kolorki niz taki jeden utleniony kolor... tylko najgorsze jest jak pofarbuje sie odcieniem popilatym to na cienmiejszch naturalnych wyjda takie lekko pomaranczowe, a na tych jasnych wtedy siwe sa... ja to mam tak wlasnie z dolami, ze sa ciemniejsze i bardziej pomaranczowe i ich na ten popielaty odcien w ogole nie lapie ani nie rozjasnia... zastanawialam sie nad pasemkami bo nie trzeba tak czesto farbowac odrostow, ale mam cale blond i bym miala na nich bielsze pasemka a u gory biale z szarym... zle by to sie komponowalo... poza tym szkoda mi na wydawanie za ciagle wizyty u fryzjera hehee
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:27   #4450
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Superedzia Kate Ryan miała dla mnie zawsze super włoski blond. I do tego nie ważne czy franca miała długie czy krótkie to zawsze super wyglądała!
Grzywka fajnie zarzucona ale z boku to jak dla mnie za krótko. Tu masz więcej fotek tej fryzurki:http://kateryan.absolute-freedom.be/...rasbilzen2009/
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:30   #4451
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no świetna
króliczku doświadczalny czy ty może używałaś belle color111??
no jasne milion razy...efekt fajny ale bardzo nietrwały...i trzeba uważać bo lubi złapać na fioletowo ale na szczęście szybko się ten fiolet zmywa
dzięki Kachla ale niestety potrzebuj w wydruku ale zrobiłam sobie print screen z tego teledysku i lecę pierwszego

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-03-30 o 14:36
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 14:47   #4452
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=DolceGabbana;182373 38]Miałam, miałam pasemka-niestety Gdyby nie one to miałabym równomierny kolor a nie tak jak teraz. Chociaż wszyscy mi mówią, że taki efekt jest super to ja jednak wolałabym mieć caluśkie jednolite

uwazam, ze ladnie wyglada, naturalniej z takimi roznymi tonami niz caly utleniony kolor.. ja zastanawialam sie nad pasemkami bo nie trzeba tak czesto farbowac odrostow, ale zle by to wygladalo, na tych moich juz wyzolklych te biale pasemka jak to z rozjasniacza fryzjerskiego wychodza i u gory biale pasemka z szarymi... zle by to wygladalo... poza tym szkoda mi na takie ciagle wizyty u fryzjera heheeh

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

kurczee, dwa razy podobna wiadomosc wyslalam, bo myslalam, ze sie nie wyslala. nawet nei wiem, gdzie tu jest opcja, aby usunac tego posta... od niedawna dopiero z tego korzystam.

a uzywal ktos moze rozjasniacz z marion, ktory ponoc nie zawiera wody utlenionej ani amoniaku ? jakos nie wierze w efekty, gryz w jasnych farbach niestety zawsze jest amoniak. poza tym jest to bardzo tania farbaa...
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:02   #4453
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
no jasne milion razy...efekt fajny ale bardzo nietrwały...i trzeba uważać bo lubi złapać na fioletowo ale na szczęście szybko się ten fiolet zmywa
dzięki Kachla ale niestety potrzebuj w wydruku ale zrobiłam sobie print screen z tego teledysku i lecę pierwszego
to jaka farba jest Twoim zdaniem najlepsza?? do moich włosów już je znasz
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:11   #4454
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny zwracam farbce honor.Wyszło nawet ładnie ale teraz się nie za dobrze czuje w tak jasnych włosach.Chyba przeholowałam z tym blondem.Ale za miesiąc jak już będę po fryzjerze(A mam w planach ścinanie) to wtedy położę bezowy blond.Chyba w tym jasnym nie jest mi do twarzy.Sama nie wiem ale czuje się jakoś dziwnie.Moze jeszcze mi się to opatrzy ale na razie to nie wiem,ale farbka sobie poradziła wiedz mogę polecić po wstępnym rozjaśnieniu skandynawskim blondem.A oto fotki.1-w domu a reszta w cieplutkim wiosennym słoneczku.Moze się komuś przydadzą.Oj sorry to w środku to efekt przed nie wiem czemu tak wskoczyło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:16   #4455
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
ja się zakochałam w tej fryzurce i kolorku
http://www.youtube.com/watch?v=QJ2wiRqz1DA
01.04. rzeźbie fryz u fryzjera a nad kolorkiem popracuje po świętach.
Ja właśnie po taka fryzurkę idę do fryza.Ale grubo po świętach bo potrzebuje na wyjazd.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:19   #4456
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwracam farbce honor.Wyszło nawet ładnie ale teraz się nie za dobrze czuje w tak jasnych włosach.Chyba przeholowałam z tym blondem.Ale za miesiąc jak już będę po fryzjerze(A mam w planach ścinanie) to wtedy położę bezowy blond.Chyba w tym jasnym nie jest mi do twarzy.Sama nie wiem ale czuje się jakoś dziwnie.Moze jeszcze mi się to opatrzy ale na razie to nie wiem,ale farbka sobie poradziła wiedz mogę polecić po wstępnym rozjaśnieniu skandynawskim blondem.A oto fotki.1-w domu a reszta w cieplutkim wiosennym słoneczku.Moze się komuś przydadzą.Oj sorry to w środku to efekt przed nie wiem czemu tak wskoczyło.
no ładnie ładnie a w szczególności na ostatnim zdjęciu, a jaka to farba??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:30   #4457
patrysiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwracam farbce honor.Wyszło nawet ładnie ale teraz się nie za dobrze czuje w tak jasnych włosach..

ślicznie, śliczny kolorek. gratuluje

Ja właśnie się zapisałam za miesiąc na balayage i nie moge sie doczekać tylko najpierw muszą mi odrosty odskoczyć

Edytowane przez patrysiaam
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:31
patrysiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:47   #4458
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Myślicie, że byłoby mi dobrze w balejażu blond, w różnych odcieniach? Co Wy na to?
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:58   #4459
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Myślicie, że byłoby mi dobrze w balejażu blond, w różnych odcieniach? Co Wy na to?
ale chciałabys całe mieć blond czy też ten ciemny brąz który masz??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 16:09   #4460
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
ale chciałabys całe mieć blond czy też ten ciemny brąz który masz??
Chyba ten rudawy brąz, który mam teraz. Jak sądzicie?
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:20   #4461
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Chyba ten rudawy brąz, który mam teraz. Jak sądzicie?
ja na Twoim miejscu nie robiłabym blond balejażu tylko zrobiłabym na tych co masz jasne refleksy, jakiegoś lekkiego rudego albo ze dwa odcienie jaśniejszego brązu
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:21   #4462
patrysiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Fajny efekt moim zdaniem wyszedłby jakbyś miała troche delikatniejszy kolor.
patrysiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:30   #4463
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
to jaka farba jest Twoim zdaniem najlepsza?? do moich włosów już je znasz
przypomnij co masz teraz na głowie?

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwracam farbce honor.Wyszło nawet ładnie ale teraz się nie za dobrze czuje w tak jasnych włosach.Chyba przeholowałam z tym blondem.Ale za miesiąc jak już będę po fryzjerze(A mam w planach ścinanie) to wtedy położę bezowy blond.Chyba w tym jasnym nie jest mi do twarzy.Sama nie wiem ale czuje się jakoś dziwnie.Moze jeszcze mi się to opatrzy ale na razie to nie wiem,ale farbka sobie poradziła wiedz mogę polecić po wstępnym rozjaśnieniu skandynawskim blondem.A oto fotki.1-w domu a reszta w cieplutkim wiosennym słoneczku.Moze się komuś przydadzą.Oj sorry to w środku to efekt przed nie wiem czemu tak wskoczyło.
no ładnie bardzo

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Myślicie, że byłoby mi dobrze w balejażu blond, w różnych odcieniach? Co Wy na to?
tak ale w ciepłych odcieniach blondu
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:42   #4464
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez patrysiaam Pokaż wiadomość
Fajny efekt moim zdaniem wyszedłby jakbyś miała troche delikatniejszy kolor.

Czyli? Mogłybyście dodać jakieś zdjęcia, Kochane? Boję się trochę, że w jasnych włosach mi nie będzie najlepiej, ale już od dawna mam chrapkę na balejażyk.
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:42   #4465
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
przypomnij co masz teraz na głowie?

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------


no ładnie bardzo

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------


tak ale w ciepłych odcieniach blondu
teraz mam na włosach w miarę jasny blond i jeszcze parę pasm ciemniejszych ale to nie ważne bo to z czasem będzie jaśniejsze a odrost ciemny blond
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:49   #4466
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Czyli? Mogłybyście dodać jakieś zdjęcia, Kochane? Boję się trochę, że w jasnych włosach mi nie będzie najlepiej, ale już od dawna mam chrapkę na balejażyk.
no to jak nie jesteś pewna czy będzie Ci dobrze w jasnych a chcesz balejaż to zrób sobie po prostu jaśniejsze brązy, takie refleksy
np. coś takiego, co prawda dziwne zdjęcie ale kolor ładny
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:33   #4467
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziękuje dziewczyny za wszystkie pozytywy wysłane w kierunku moich włosków.Chyba jednak z tej fryzurki to od gapie tylko grzywkę bo ten drugi bok to jak dla mnie za bardzo wygolony.Później jak będę to zapuszczać to mógłby być istny horror .Ale u kogoś to mi się bardzo podoba.A farbka którą robiłam to schwarzkopf natural&easy 522.Ale na wcześniej rozjaśnione włosy skandynawskim blondem palett.Chyba na wszystkie pytania odpowiedziałam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:41   #4468
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zwracam farbce honor.Wyszło nawet ładnie ale teraz się nie za dobrze czuje w tak jasnych włosach.Chyba przeholowałam z tym blondem.Ale za miesiąc jak już będę po fryzjerze(A mam w planach ścinanie) to wtedy położę bezowy blond.Chyba w tym jasnym nie jest mi do twarzy.Sama nie wiem ale czuje się jakoś dziwnie.Moze jeszcze mi się to opatrzy ale na razie to nie wiem,ale farbka sobie poradziła wiedz mogę polecić po wstępnym rozjaśnieniu skandynawskim blondem.A oto fotki.1-w domu a reszta w cieplutkim wiosennym słoneczku.Moze się komuś przydadzą.Oj sorry to w środku to efekt przed nie wiem czemu tak wskoczyło.
No ślicznie Wiedziałam, że Ci wyjdzie Masz teraz bardzo jaśniutkie srebrzyste włoski Ile w końcu trzymałaś? Ja dziś dorabiam sobie pasemka tą farbą Moim zdaniem jest naprawdę fajna, bo daje efekt jak rozjaśniacz a mniej negatywnie oddziałuje na pewno..Oczywiście taki efekt na wcześniej rozjaśnionych, nie wiem jakby się zachowała na odrostach

Dziewczyny dziś widziałam w rossmanie to białe złoto z palette deluxe Kolor babeczki na opakowaniu jest bardzo ładny. Napisane jest do włosów jasny po średni blond. Jednak ten średni blond według nich jest moim zdaniem bardzo jasny.. Mówię o tym co pokazali na opakowaniu z tyłu.. Także nie wiem czy byłaby to farba odpowiednia na odrosty... Razem z nią wszedł jeszcze jeden nowy kolorek tej serii, platynowy blond.
Cena 15zł z groszami.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:59   #4469
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No ślicznie Wiedziałam, że Ci wyjdzie Masz teraz bardzo jaśniutkie srebrzyste włoski Ile w końcu trzymałaś? Ja dziś dorabiam sobie pasemka tą farbą Moim zdaniem jest naprawdę fajna, bo daje efekt jak rozjaśniacz a mniej negatywnie oddziałuje na pewno..Oczywiście taki efekt na wcześniej rozjaśnionych, nie wiem jakby się zachowała na odrostach

Dziewczyny dziś widziałam w rossmanie to białe złoto z palette deluxe Kolor babeczki na opakowaniu jest bardzo ładny. Napisane jest do włosów jasny po średni blond. Jednak ten średni blond według nich jest moim zdaniem bardzo jasny.. Mówię o tym co pokazali na opakowaniu z tyłu.. Także nie wiem czy byłaby to farba odpowiednia na odrosty... Razem z nią wszedł jeszcze jeden nowy kolorek tej serii, platynowy blond.
Cena 15zł z groszami.
Dziękuję bardzo Trzymałam godzinę,40min.na odrostach tych żółtych i na reszcie 20 minut.Nie wiem jeszcze czy zostanę przy tym odcieniu bo jednak czuje się za jasna w tym odcieniu.Ale za miesiąc chyba przyciemnię sobie tym perłowym odcieniem.Ale to sobie jeszcze przemyśle sprawę.Pokaż fotki Twoich włosków,jestem bardzo ciekawa jak Ci wyszło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-30 o 18:01
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:09   #4470
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Trzymałam godzinę,40min.na odrostach tych żółtych i na reszcie 20 minut.Nie wiem jeszcze czy zostanę przy tym odcieniu bo jednak czuje się za jasna w tym odcieniu.Ale za miesiąc chyba przyciemnię sobie tym perłowym odcieniem.Ale to sobie jeszcze przemyśle sprawę.Pokaż fotki Twoich włosków,jestem bardzo ciekawa jak Ci wyszło.
No rzeczywiście jasno Ci wyszło, ja sama źle bym się czuła w takich ale Tobie moim zdaniem naprawdę pasują Jasne wstawię fotki ale to jutro, bo będę robić dziś wieczorkiem a jutro w świetle dziennym zrobię zdjęcie, żeby dobrze było je widać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.