Zorac raz jeszcze - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-20, 17:23   #841
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

mnie mleczko to z dzieciaczkiem szczypało mocniej niż filtr LRP, to dziwne, bo przeciez takie łagodzące jest
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 18:56   #842
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

U mnie łuszczenie chwilowo mniejsze
Kupiłam sprej Avene 50+ i jestem zachwycona Cudownie koi skórę, prawie nie piecze ( a mnie wszystko teraz piecze), świetnie się wchłania. Mam nadzieję, że mnie nie zapcha.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 19:40   #843
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
śmierdzi strasznie.

Tak sobie włąsnie czytam forum i widzę, ze tonik BHA robi furorę. Chyba sobie zrobie BHA plus mlekowy, ten mlekowy to nawilzaqc ma??
ma Rezczywiscie ładnie nawilża, ja lubię ten tonik z odrobinką mlekowego na dekolt - skórka jak jedwab Tylko że śmierdzi ten kwas mlekowy Czekam już i czekam na moje olejki eteryczne, może trochę zabiję ten smrodek
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 20:03   #844
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Eh, zapaszek jakoś przetrzymam, byleby skóra była ładna.
A tego swędzenia przy zoracu to aj ci ogormnie wspołczuje, okropne uczucie . Ja nie lubię tego uczucia, który on pozostawia ktos to tak fajnie określił jakby się miało żel do włosów na twarzy, nie wchłania się całkowicie i taak nieprzyjemnie jest.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 20:25   #845
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
A tego swędzenia przy zoracu to aj ci ogormnie wspołczuje, okropne uczucie . Ja nie lubię tego uczucia, który on pozostawia ktos to tak fajnie określił jakby się miało żel do włosów na twarzy, nie wchłania się całkowicie i taak nieprzyjemnie jest.
Eee tam, ja go tak malo nakladam, ze mi on prawie zadnej warstwy nie zostawia. Moze powinno sie wiecej paćkać? I w sumie to chyba dobrze, ze on taki tlustawy, bo jakby szybko wysychal to moznaby "przedawkowac".
Ale jak to jest , ile wy tgo zoraku paćkacie w koncu na twarz? Tak zeby byla wyczuwalna warstewka na twarzy czy tak tycityci?

Swędziawke mialam jak narazie tylko raz , jak za szybko nalozylam po umyciu.
A ten mlekowy to bez bha tez nawilza? Bo mi to by w sumie chodzilo tylko o nawilzanie,niekoniecznie o jakies tam dodatkowe zluszczanie. Kwasy owocowe tez nawilzaja?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 20:37   #846
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja na całą twarz nakładam coś większego niż ziarnko grochu, paćkam dość dużo, może nawet za dużoo...?
Mlekowy sam też nawilża.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 21:09   #847
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja mam pytanie z innej beczki.... wiadomo ze zoracu nie używa się przez cały czas tak samo intensywnie ( zgadza sie? ) tylko ze później zmniejsza sie częstotliwość zeby tylko podtrzymać efekt. Ale po jakim czasie to zmniejszenie częstotliwości ma nastąpic? ja w grudniu będe miała rok jak się maziam zorackiem, może to juz pora?
czy ja wogole dobrze rozumuje??
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-20, 22:33   #848
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy u mnie jest pozorakowy wysyp czy to cos mnie zapycha. Generalnie da sie to przezyc ale wolalabym umiec odroznic jedno od drugiego.
Ciekawa jestem kiedy uda mi sie wyjsc 1 raz bez mejkapu
U mnie to samo, a broda to juz wysypana strasznie cos moja buzia nie polubila sie z zorakiem, po miesiacu wyglada jak 7 miesiecy temu, gdy odkrylam to forum. Moze za duzo mleczka Avene kladlam i tak mnie zapchalo .

Ciesze sie, ze tubka juz zuzyta i moge wreszcie wrocic do skinorenu, effaclaru i activ c, mam nadzieje, ze uda mi sie odratowac buzie, ogolnie to szczypanie i oblazenie dla mnie bleeeeee
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 22:39   #849
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie z innej beczki.... wiadomo ze zoracu nie używa się przez cały czas tak samo intensywnie ( zgadza sie? ) tylko ze później zmniejsza sie częstotliwość zeby tylko podtrzymać efekt. Ale po jakim czasie to zmniejszenie częstotliwości ma nastąpic? ja w grudniu będe miała rok jak się maziam zorackiem, może to juz pora?
czy ja wogole dobrze rozumuje??
Zoracu można używać tak intensywnie, jak się chce - z tym że na dłuższą metę jest to męczące i trochę drogie Kiedy zmniejszyć intensywność? Kiedy efekt jest taki, że wystarczy Ci juz tylko "podtrzymanie". Skoro ostatnio piszesz, że masz ładną cerę, to chyba już pora
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 23:03   #850
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

dzięki Erato za potwierdzenie... sądzę ze juz wiecej mojej skórze nie dam rady pomóc... przejde na zorac dwa razy w tygodniu a moze i raz tylko a zwiększe częstotliwość toniku BHA moze wykończy reszte zaskórników
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 23:08   #851
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
dzięki Erato za potwierdzenie... sądzę ze juz wiecej mojej skórze nie dam rady pomóc... przejde na zorac dwa razy w tygodniu a moze i raz tylko a zwiększe częstotliwość toniku BHA moze wykończy reszte zaskórników
Dobry pomysł Bez przesady, w końcu trzeba miec też czas na coś przyjemnego (siedzę właśnie z zorakiem na paszczy i czuję, jak zaczyna SWĘDZIEĆ ). Chociaż nie tak jak wczoraj, bo czekałam po myciu prawie godzinę
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 00:30   #852
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Mnie nic nie swedzi ani nic takiego , dlatego po nalozeniu mam wrazenie ze to nie dziala. Rano jednak przy nakladaniu czegokolwiek na twarz widze ze jednak dziala bo skora mi sie ... roluje
Ciekawi mnie czy udalo sie komus zlikwidowac blizenki i zaglebienia w skorze za pomoca zoraku? Czy to jest w ogole mozliwe?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 04:49   #853
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Nikita - jeśli ty po roku jeszcze się łuszczysz to trochę mnie to przyznam przeraża.
Ja łuszczę się już 1,5 miesiąca i mam powoli dość.
Ile można ze skóry obłazić???
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 08:55   #854
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

ja przedwczoraj posmarowałam niewielką naprawdę ilość na strefę T, mnie jeszcze nic nie szczypało aż tak po nałożeniu Zoracu, obłaszę raz bardziej raz mniej, dla mnie najlepszy jest żel Biodermy Sebium taki złuszczający z malutkimi peelingującymi drobinkami, świetnie rozprawia się ze skórkami, peelingi enzymatyczne Norel i ZIaja tez dobrze sobie radzą
nawilżam się Nanobase w obszarach najbardziej łuszczących, oliwkę Hipp wczoraj dodatkowo nałożyłam na nie, oliwka tez często, Physiogel, Hydrain2 od czasu do czasu, ogólnie bardzo dużo nawilżania
ale musze przyznać, chociaż mam nadzieję że nie zapeszę, ale wysyp mnie chyba opuszcza, chociaż zobaczymy za dzień lub 2 co będzie na 3 dzień po aplikacji, ale narazie jestem zadowolona, zwłaszcza że coniektóre zaskórniki na nosie są płytsze i nie sa takie czarne, a na czole to zaskórniki można zdrapywać takie suche są
jestem dobrej myśli, chociaż musze przyznać że łuszczenie czasem daje popalić, okropnie było w poniedziałek i we wtorek, ale teraz już jest lepiej odzysukję wiarę
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 09:48   #855
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja dzisiaj wygladam jak maszkaron.Filtr mi sie ladnie wchlonal,a na dworze i tak widac,ze cala geba w oblazacej skorze i to wszystko podkresone przez filtr.Ech,normalnie mam dosc tego zoraku,kupie dzis oliwke,oze bedzie troche lepiej.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 09:51   #856
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Mnie nic nie swedzi ani nic takiego , dlatego po nalozeniu mam wrazenie ze to nie dziala. Rano jednak przy nakladaniu czegokolwiek na twarz widze ze jednak dziala bo skora mi sie ... roluje
Ciekawi mnie czy udalo sie komus zlikwidowac blizenki i zaglebienia w skorze za pomoca zoraku? Czy to jest w ogole mozliwe?
Ehh, wydaje mi się, ze nie, ale sama tego bym chciała po prawie 2 miesiącach ledwo mi niektóre przebarwienia schodzą...

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nikita - jeśli ty po roku jeszcze się łuszczysz to trochę mnie to przyznam przeraża.
Ja łuszczę się już 1,5 miesiąca i mam powoli dość.
Ile można ze skóry obłazić???
A takie łuszczenie nie uwrażliwa skóry?? Retoinidy mają ja pogrubiać, ale jak cały czas się łuszczy.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 10:45   #857
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Ehh, wydaje mi się, ze nie, ale sama tego bym chciała po prawie 2 miesiącach ledwo mi niektóre przebarwienia schodzą...
Nie?? to czego ja mam uzywac zeby pozbyc sie blizn i przebarwien?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 11:04   #858
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Zorac raz jeszcze

............

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 14:25
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 12:20   #859
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
Nie?? to czego ja mam uzywac zeby pozbyc sie blizn i przebarwien?
Blizn jezeli chodzi o te dołki, to też pewnei zalezy od takie jakie są głebokie, ale to trzeba się pewnie porzadnei złuszczyć...Przebarwienia to ja juz niektóe mam od...ehh kilka miesiecy moja skóra chyba jakos długo się regenruje wiec u Ciebei moze byc inaczej. Ale oczywiscie są rozjasnione. I ogólnie leczenie przewiduje sie na okres 4-6 miesiecy tak chyba było na ulotce

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
Myslicie,ze jesli uzywam Differinu od 6 miesiecy(az do teraz),to teraz "przesiadajac sie" na Zorac tez moze mnie wysypac?Nie ukrywam,ze troche sie boje tego,bo dzieki Differinowi mam skore w calkiem niezlym stanie,ale tak myslac logicznie,to chyba to co mialo wyjsc ,wyszlo w ciagu tych 6 miesiecy Teraz mam dylemat,czy dobrze robie,ze sie na Zorac przerzucam,ale zalzey mi na czyms zluszczajacym,zeby sie pozbyc przebarwien z czola i policzka,a Differin w kwestii przebarwien u mnie malo zdzialal:/pozdr
Nie powinno być mocnego wysypu, jeżeli w ogóle jakiś miałby byćDifferin wiekszosc na pewno oczyścił. Nie ma się co bać niektórym zorac nic nie powyciagał.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 14:09   #860
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nikita - jeśli ty po roku jeszcze się łuszczysz to trochę mnie to przyznam przeraża.
Ja łuszczę się już 1,5 miesiąca i mam powoli dość.
Ile można ze skóry obłazić???
No właśnie ja ciągle obłaże i obłaze i juz mam powoli dośc.. moze jeszcze ja bym to przezyła ale mój TŻ juz psychicznie niestety tego nie wytrzymuje
Sama nie wiem co robic...moja twarz to nie jest jeszcze ideał ( ale pewnie nigdy do tego nie dojdę) i nie wiem czy męczyć się dalej.. czy moze dac sobie na wstrzymanie i zmniejszyc częstotliwość do jednego, dwóch razy w tygodniu....
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 15:31   #861
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zorac raz jeszcze

dziewczyny
To co dalej robic z tym Zoraciem???
Nikita-v napisala, ze po tak dlugim stosowaniu, nie ma jednak
spektakularnych efektow
Ja jak wiekszosc z Was, chcialabym pozbyc sie zaskornikow i paru
blizenek po nieudacznym leczeniu przez dermakologow, niestety....
Diacneal - nie zrobil nic...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 15:32   #862
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dziewczyny, pomocy

Dostałam dziś kaszki na policzkach- bardzo swędzi (swędziało już w nocy); nie są to pryszcze, tylko taka właśnie drobniutka, lekko czerwona kaszka. Wieczorem aplikowałam dość grubą warstwę Zoraku- czy to możliwe, że właśnie nań skóra tak zareagowała?
Mam 3 podejrzanych:
1) Zorak
2) Sprej Avene 50+ (który jednak zdawał się bardzo koić skórę; 2 razy go użyłam)
3) Stres- strasznie pożarłam się z TŻ

Co najprawdopodobniej zawiniło?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 17:07   #863
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

aguniu nie pisałam ze nie ma spektakularnych efektów... a jedynie, ze to nie jest ideał..ale ideały to tylko w photoshopie są .
Napewno widzę efekty.. a dla poparcia tego faktu.. ja która kiedyś nie wychodziłam z domu bez podkładu... baa najchętniej to bym nawet w nim spac chodziła.. teraz nie używam już zadnego a twarz wygląda i tak całkiem nieźle (jak daje podkład to jest juz "photoshop")

ja stawiałabym na avene bo najkrócej używałaś. mnie np. dzieciaczek podrażniał. myśle ze zorac gdyby chciał ci coś takiego zafundować zrobiłby to juz po jednej dwóch aplikacjach
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 10:17   #864
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zorac raz jeszcze

Nikita-v, jednak mnie przekonalas, bede dalej walczyc z Zoraciem
Kiedys mialam robiony peeling azjatycki, skora schodzila platami i bylo
fajnie do nastepnego razu i pieniazkow duzo mniej w portfelu
Jednak Zorac to leczenie miesiacami i mam nadzieje,ze cos z tego bedzie..
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:31   #865
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Wczoraj wieczorem posmarowalam sie zorakiem 2 noc z rzedu. Dzis rano mocno oblazlam. Nalozylam dzis na twarz (zapychajace mnie) mleczko avene i jestem zakochana zowu. Nic mnie nie sciaga, rewelacyjne nawilzenie. Tylko czemu zapycha Bede je nakladac od czasu do czasu. Jada do mnie probki emulsji, jak mi podpasuje to nie wiem skad wytrzasne pelnowymiarowe op. ale wytrzasne.

dziewczyny chyba nie ma sensu samoopalac sie przy zoraku, nie?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 13:38   #866
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem posmarowalam sie zorakiem 2 noc z rzedu. Dzis rano mocno oblazlam. Nalozylam dzis na twarz (zapychajace mnie) mleczko avene i jestem zakochana zowu. Nic mnie nie sciaga, rewelacyjne nawilzenie. Tylko czemu zapycha Bede je nakladac od czasu do czasu. Jada do mnie probki emulsji, jak mi podpasuje to nie wiem skad wytrzasne pelnowymiarowe op. ale wytrzasne.

dziewczyny chyba nie ma sensu samoopalac sie przy zoraku, nie?
No chyba przy ciągłym obłażeniu to nie bardzo.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 21:19   #867
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja dzis chce posmarowac sie 3 noc z rzedu ale miejscowo. I mam pytanie czy moge po godzince od nazorakowania nalozyc calme, czy niebardzo?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 23:12   #868
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

No cóż to, widzę tu jakieś zorakowe zwątpienie w ekipie Że złuszcza, że nie daje efektów... No dziewczyny, to nie jest grupa dla narzekaczy Zorac to jest zabawa na wiele miesięcy, i jeśli ktoś po dwóch miesiacach ma dość, to nie ma wyjścia, jak tylko to zwalczyć Nikita po roku porzuciła podkład, a parę dni temu opisywała, jak to chodzi i się w każdym lustrze przegląda, taka ładna
Ja mam dzisiaj dzień "gładkiej skóry", to znaczy oblazłam dokumentnie chwilowo nic mi nie odstaje, nie zwisa i nie roluje się Za to szczypie wszystko, cokolwiek nałożę na paszczę, i czerwona jestem non stop. Ale nie wymiękam - jutro od nowa, Zorac, łuszczenie, filtr, przyklejanie, olej, rolowanie... I już się cieszę, jaką będę miała fajną gębę na Sylwestra
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 08:02   #869
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj dzień "gładkiej skóry", to znaczy oblazłam dokumentnie chwilowo nic mi nie odstaje, nie zwisa i nie roluje się Za to szczypie wszystko, cokolwiek nałożę na paszczę, i czerwona jestem non stop.
Jestem dokładnie w tej samej fazie, tyle że z Retinem-A Dzisiaj [nieprzytomna] o 6.30 rano nałożyłam na twarz Redermic i biegiem na balkon....takie zimne poranne powietrze przynosi ulgę w szczypaniu...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 10:18   #870
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Szczypią mnie okrutnie wszystkie te "cudowne" kremy na podrażnioną skórę, typu Epitheliale, Hydracuivre, Cicalfate itp., jak również antek fondante. Za to NIE szczypie Hydrożel Olay (inna sprawa, że ani nie szczypie, ani nie robi nic innego )oraz SVR mineralny - dzisiaj wykonałam taką właśnie tapetkę, SVR na tym hydrożelu, i muszę powiedzieć, że czuję się jak drag queen - niemożliwie wytapetowana Efekt wizualny jest b. ładny, bo ten SVR kryje wszystko, ale czuję się dość okropnie - chyba dlatego, że ostatnio odwykłam zupełnie od mocnego makijażu, a ten filtr wygląda, jakby się położyło za dużo podkładu
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.