Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-19, 21:51   #1891
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Kupiłam w końcu tę Ziaję z wit C, bo szykuje mi się trochę spacerowania. Dzisiaj testowałam po raz pierwszy i co najważniejsze - NIE BIELI Nie czuję jej zbytnio na twarzy, da się przypudrować Dry-Flo. Na razie nie kręcę nosem, wiele więcej się też nie spodziewam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-19, 22:19   #1892
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kupiłam w końcu tę Ziaję z wit C, bo szykuje mi się trochę spacerowania. Dzisiaj testowałam po raz pierwszy i co najważniejsze - NIE BIELI Nie czuję jej zbytnio na twarzy, da się przypudrować Dry-Flo. Na razie nie kręcę nosem, wiele więcej się też nie spodziewam
A jak wypada solo w przepisowej ilości?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 20:53   #1893
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A jak wypada solo w przepisowej ilości?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie mam pojęcia, bo nie wiem, jaka jest teraz oficjalna linia partii filtrowej odnośnie tej ilości. Nałożyłam dwa razy więcej niż normalnie kremu. Pewnie na dniach zrobię testy z makijażem, ale to tylko po to, żeby udowodnić po raz kolejny, że tych dwóch rzeczy się na mojej skórze nie da połączyć.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-04-20 o 20:55
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 21:38   #1894
Roslina xD
Raczkowanie
 
Avatar Roslina xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Quito, EC / Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Wykończyłam już x opakowanie matującej Ziaji i kusicie antyoksydacyjną , ojj. Czy to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...c-spf-50-.html
__________________
Plant lady
Roslina xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 22:18   #1895
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Sprawa zapychania jest bardzo indywidualna, bo może Cię nie zapycha jeden konkretny składnik, a jakieś połączenie. Jeśli ma to być filtr do 50zł to polecam Ziaje Med i antyoksydacyjny (co prawda SPF 50, ale róznicy między SPF 30 a SPF 50 nie ma wielkiej w ochronie, jak już to przy wskaźnikach PPD). Nie będę sie też rozwodzić nad tym jaka jest różnica między SPF 15 a SPF 50 (długość czasu przez który chroni), bo naprawdę sporo tego jest i musiałbyś przeczytać całe forum, bo to już się gdzieś pojawiało, albo poszukać w internecie. Więc wracając do samych filtrów. Trudno mi powiedzieć co Cię zapcha, natomiast jeśli brać pod uwagę samą ochronę przed UV to polecam filtry La Roche Posay, Vichy, Avene, Ziaja, Lirene też chyba była okej. Naprawdę wystarczy przejrzeć wątek. Dziewczyny piszą które jak się u nich zachowują na twarzy No i pytanie czy nakładasz na to makijaż, bo wtedy liczba filtrów może się zmniejszyć
Dziękuję za odpowiedź Chyba mnie to nie ominie; muszę zagłębić się na kilka godzin w wątek :P
Ziaja Med, Matujący krem do twarzy SPF 50+ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-spf-50-.html
O ten chodzi? Chętnie zaczęłabym "filtrowanie" od Ziaji, bo jak na razie dwa z Med służą mi

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Roslina xD Pokaż wiadomość
Wykończyłam już x opakowanie matującej Ziaji i kusicie antyoksydacyjną , ojj. Czy to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...c-spf-50-.html
Akurat to samo się zastanawiałam
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 22:25   #1896
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, bo nie wiem, jaka jest teraz oficjalna linia partii filtrowej odnośnie tej ilości. Nałożyłam dwa razy więcej niż normalnie kremu. Pewnie na dniach zrobię testy z makijażem, ale to tylko po to, żeby udowodnić po raz kolejny, że tych dwóch rzeczy się na mojej skórze nie da połączyć.
może nie trzeba nastawiać się negatywnie a nuż będzie się dało połączyć
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 22:42   #1897
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Chyba mnie to nie ominie; muszę zagłębić się na kilka godzin w wątek :P
Ziaja Med, Matujący krem do twarzy SPF 50+ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...y-spf-50-.html
O ten chodzi? Chętnie zaczęłabym "filtrowanie" od Ziaji, bo jak na razie dwa z Med służą mi

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



Akurat to samo się zastanawiałam
Tak, o tych dwóch mówiłam

Sent from my LG-E400 using Wizaz Forum mobile app
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 00:50   #1898
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, bo nie wiem, jaka jest teraz oficjalna linia partii filtrowej odnośnie tej ilości. Nałożyłam dwa razy więcej niż normalnie kremu. Pewnie na dniach zrobię testy z makijażem, ale to tylko po to, żeby udowodnić po raz kolejny, że tych dwóch rzeczy się na mojej skórze nie da połączyć.
W porządku



Oj, chyba się skuszę na nią kiedy moja matująca ziaja się skończy, ale kusi mnie też matujący Vichy. A tak a propos tego drugiego, jak on się spisuje w okolicy oczu? Ktoś z obecnych tu stosował?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 07:44   #1899
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
W porządku



Oj, chyba się skuszę na nią kiedy moja matująca ziaja się skończy, ale kusi mnie też matujący Vichy. A tak a propos tego drugiego, jak on się spisuje w okolicy oczu? Ktoś z obecnych tu stosował?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Trzeba uważać przy nakładaniu. No i pod koniec dnia migruje. Szczypie mocno


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 07:50   #1900
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Tak czytam Wasze wypowiedzi o tych filtrach pod oczami i powiem Wam, że ja jak dotąd niemal zawsze smaruję nimi te okolice [teraz na kem pod oczy, wcześniej nie...] i nic złego się nie dzieje. Nie czuję szczypania, pieczenia, nie mam zaczerwienień. Ale borykam się od ok 3 lat w takim problemem, że jak wracam do domu/podczas pobytu poza domem patrze w randomowe lusterko i jestem wiecznie rozmazana w kącikach, jakby mi oczy łzawiły a szczerze ani razu nie zwróciłam uwagi, by działo się coś takiego. Ale to może jednak od filtrów? Nie mam raczej wrażliwych oczy ani alergii i zawsze zastanawiało mnie to. Ciężko mi zweryfikować, od kiedy dokładniej mam ten problem i czy nakłada się czasowo z rozpoczęciem filtrowania, ale kiedyś tak się nie działo ani też nie stosowałam filtrów od zawsze.
Tak mnie teraz tknęło, że to może tu tkwi problem..?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 09:42   #1901
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Tak czytam Wasze wypowiedzi o tych filtrach pod oczami i powiem Wam, że ja jak dotąd niemal zawsze smaruję nimi te okolice [teraz na kem pod oczy, wcześniej nie...] i nic złego się nie dzieje. Nie czuję szczypania, pieczenia, nie mam zaczerwienień. Ale borykam się od ok 3 lat w takim problemem, że jak wracam do domu/podczas pobytu poza domem patrze w randomowe lusterko i jestem wiecznie rozmazana w kącikach, jakby mi oczy łzawiły a szczerze ani razu nie zwróciłam uwagi, by działo się coś takiego. Ale to może jednak od filtrów? Nie mam raczej wrażliwych oczy ani alergii i zawsze zastanawiało mnie to. Ciężko mi zweryfikować, od kiedy dokładniej mam ten problem i czy nakłada się czasowo z rozpoczęciem filtrowania, ale kiedyś tak się nie działo ani też nie stosowałam filtrów od zawsze.
Tak mnie teraz tknęło, że to może tu tkwi problem..?
A nakladasz krem pod oczy? Jeśli tak to może problem jest z jego aplikacja? Bo nie powinno się tuż pod okiem wklepywac tylko niżej... a jeśli chodzi o filtry to je zawsze nakladalam na powieke i pod i niczego nie zauważyłam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 10:09   #1902
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
A nakladasz krem pod oczy? Jeśli tak to może problem jest z jego aplikacja? Bo nie powinno się tuż pod okiem wklepywac tylko niżej... a jeśli chodzi o filtry to je zawsze nakladalam na powieke i pod i niczego nie zauważyłam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Teraz nakładam, kiedyś tego nie robiłam [zaczęłam parę miesięcy temu]. A problem mam już od kilku lat w sumie... I nie sądzę, aby to była wina kolorówki, bo zmieniałam na tej przestrzeni czasowej wiele, wiele razy. Wiec może jednak to filtry?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 11:04   #1903
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Teraz nakładam, kiedyś tego nie robiłam [zaczęłam parę miesięcy temu]. A problem mam już od kilku lat w sumie... I nie sądzę, aby to była wina kolorówki, bo zmieniałam na tej przestrzeni czasowej wiele, wiele razy. Wiec może jednak to filtry?
Może to filtry... będziesz musiała to sprawdzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 12:17   #1904
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Może to filtry... będziesz musiała to sprawdzić

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A wiesz może, jaka będzie 'bezpieczna' odległość aplikacji filtra wokół oczu?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-21, 14:16   #1905
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hm... kremy należy nakładać tak na kości wyczuwalnej pod oczami, a u góry pod brwiami. Sądzę ze w przypadku filtrow może być podobnie. Wiem ze na blogach dziewczyny pokazują dokładnie gdzie nakładać

Sent from my LG-E400 using Wizaz Forum mobile app
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:00   #1906
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Jeżeli dobrze zrozumiałam, to filtr stabilny oznacza, że nie straszne mu inne kosmetyki? Mogę na taki nałożyć puder z miką? Czy Ziaja matująca jest stabilna? Nie znalazłam w tym wątku takiej informacji...
Rossmann ma teraz -49% na wszystkie pudry Czy macie jakiś sprawdzony, który nie zaszkodzi żadnym filtrom?
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:08   #1907
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze zrozumiałam, to filtr stabilny oznacza, że nie straszne mu inne kosmetyki? Mogę na taki nałożyć puder z miką? Czy Ziaja matująca jest stabilna? Nie znalazłam w tym wątku takiej informacji...
Rossmann ma teraz -49% na wszystkie pudry Czy macie jakiś sprawdzony, który nie zaszkodzi żadnym filtrom?
Sama mam Ziaje matującą (do cery trądzikowej, jeśli o niejmowa) i z tego co wyczytałam jest stabilna, ja kładłam na nią makijaż. Ale ma niskie PPD więc jego ochrona nie jest zbyt wysoka przynajmniej przy retinoidach (tak napisała mi pewna miła Wizażanka ).
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:06   #1908
Dafna
Raczkowanie
 
Avatar Dafna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny, jaki filtr polecacie na całe ciało? Dopiero zaczynam "filtrowanie". Do twarzy zamierzam wypróbować Ziaje 50+ matującą, ale na razie kupiłam bazę pod makijaż z Kiko z filtrem 50. Szukam czegoś do ciała, co nie będzie się kleić.
__________________


Edytowane przez Dafna
Czas edycji: 2014-04-22 o 17:30
Dafna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:38   #1909
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Jeżeli dobrze zrozumiałam, to filtr stabilny oznacza, że nie straszne mu inne kosmetyki? Mogę na taki nałożyć puder z miką? Czy Ziaja matująca jest stabilna? Nie znalazłam w tym wątku takiej informacji...
Rossmann ma teraz -49% na wszystkie pudry Czy macie jakiś sprawdzony, który nie zaszkodzi żadnym filtrom?
Sprawdzony puder, który nie zaszkodzi filtrom? Tylko bambusowy z BU





Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Sama mam Ziaje matującą (do cery trądzikowej, jeśli o niejmowa) i z tego co wyczytałam jest stabilna, ja kładłam na nią makijaż. Ale ma niskie PPD więc jego ochrona nie jest zbyt wysoka przynajmniej przy retinoidach (tak napisała mi pewna miła Wizażanka ).
Moim zdaniem wcale nie ma niskiego ppd, osiągnęła całkiem dobry wynik pod tym względem






Cytat:
Napisane przez Dafna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki filtr polecacie na całe ciało? Dopiero zaczynam "filtrowanie". Do twarzy zamierzam wypróbować Ziaje 50+ matującą, ale na razie kupiłam bazę pod makijaż z Kiko z filtrem 50. Szukam czegoś do ciała, co nie będzie się kleić.
Wiem, że kiedyś były takie fajne żelowe filtry do ciała z Garniera. Zresztą oni w ogóle dobre mają pod względem ochrony, wiadomo, mexoryle



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 20:19   #1910
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Kurcze parę godzin temu przeczytałam recenzje wizażanki na temat nowej wersji fluidu anthelios a od godziny jestem już jego posiadaczką, nałożyłam niedawno na twarz i zapowiada się ze będzie to mój filtr numer 1 ... a dopiero niedwano prawie pokochałam emulsje Vichy...
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:29   #1911
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Kurcze parę godzin temu przeczytałam recenzje wizażanki na temat nowej wersji fluidu anthelios a od godziny jestem już jego posiadaczką, nałożyłam niedawno na twarz i zapowiada się ze będzie to mój filtr numer 1 ... a dopiero niedwano prawie pokochałam emulsje Vichy...

Możesz napisać cos więcej?



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:38   #1912
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Filtr absolutnie w ogóle nie bieli, co było zmorą w starej wersji, musiałam mieszać z fluidem barwionym, mam średnio-jasną oliwkową karnacje lekki efekt bielenia mam nawet po emulsji Vichy. Wchłonił się niemal do matu (!) poprzednia wersja nie dość że się mazała, była nieprzyjemnie tłusta, nie dało rady zrobić makijażu. Poza tym nie mogę przestać dotykać swojej twarzy, jest taka aksamitna, gładka w dotyku jak po bazie czy zwykłym kremie. Właściwie to po pierwszej aplikacji mogę podpisać się rękami i nogami pod recenzją Trzy_Ryby. Więcej napiszę po kilku dniach jak będe miała okazję przetestować ją w każdych warunkach, pierwszy test już dziś z rana, wstaje o 4.30
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:49   #1913
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Sprawdzony puder, który nie zaszkodzi filtrom? Tylko bambusowy z BU
Nie mogę znaleźć na KWC
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:55   #1914
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Filtr absolutnie w ogóle nie bieli, co było zmorą w starej wersji, musiałam mieszać z fluidem barwionym, mam średnio-jasną oliwkową karnacje lekki efekt bielenia mam nawet po emulsji Vichy. Wchłonił się niemal do matu (!) poprzednia wersja nie dość że się mazała, była nieprzyjemnie tłusta, nie dało rady zrobić makijażu. Poza tym nie mogę przestać dotykać swojej twarzy, jest taka aksamitna, gładka w dotyku jak po bazie czy zwykłym kremie. Właściwie to po pierwszej aplikacji mogę podpisać się rękami i nogami pod recenzją Trzy_Ryby. Więcej napiszę po kilku dniach jak będe miała okazję przetestować ją w każdych warunkach, pierwszy test już dziś z rana, wstaje o 4.30

Ooo, to wart zainteresowania


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:38   #1915
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Filtr absolutnie w ogóle nie bieli, co było zmorą w starej wersji, musiałam mieszać z fluidem barwionym, mam średnio-jasną oliwkową karnacje lekki efekt bielenia mam nawet po emulsji Vichy. Wchłonił się niemal do matu (!) poprzednia wersja nie dość że się mazała, była nieprzyjemnie tłusta, nie dało rady zrobić makijażu. Poza tym nie mogę przestać dotykać swojej twarzy, jest taka aksamitna, gładka w dotyku jak po bazie czy zwykłym kremie. Właściwie to po pierwszej aplikacji mogę podpisać się rękami i nogami pod recenzją Trzy_Ryby. Więcej napiszę po kilku dniach jak będe miała okazję przetestować ją w każdych warunkach, pierwszy test już dziś z rana, wstaje o 4.30
a jest fotostabilna?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:44   #1916
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć na KWC

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...usowy-100.html




Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Filtr absolutnie w ogóle nie bieli, co było zmorą w starej wersji, musiałam mieszać z fluidem barwionym, mam średnio-jasną oliwkową karnacje lekki efekt bielenia mam nawet po emulsji Vichy. Wchłonił się niemal do matu (!) poprzednia wersja nie dość że się mazała, była nieprzyjemnie tłusta, nie dało rady zrobić makijażu. Poza tym nie mogę przestać dotykać swojej twarzy, jest taka aksamitna, gładka w dotyku jak po bazie czy zwykłym kremie. Właściwie to po pierwszej aplikacji mogę podpisać się rękami i nogami pod recenzją Trzy_Ryby. Więcej napiszę po kilku dniach jak będe miała okazję przetestować ją w każdych warunkach, pierwszy test już dziś z rana, wstaje o 4.30
Czekamy z niecierpliwością






Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a jest fotostabilna?
To LRP, na bank stabilny. Podobno do 6ciu godzin.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:53   #1917
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość

To LRP, na bank stabilny. Podobno do 6ciu godzin.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dzieki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:14   #1918
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Sama mam Ziaje matującą (do cery trądzikowej, jeśli o niejmowa) i z tego co wyczytałam jest stabilna, ja kładłam na nią makijaż. Ale ma niskie PPD więc jego ochrona nie jest zbyt wysoka przynajmniej przy retinoidach (tak napisała mi pewna miła Wizażanka ).
Tak mało wcale nie ma
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 06:01   #1919
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź utwierdziłaś mnie tylko w przekonaniu, żeby na razie tej Ziaji jednak nie używać, również zostawię sobie ją w zapasie
co to kwasów i retinoidów to również o tym czytałam i nie używam obecnie. Mam za to dylemat co do wit.C- mam świetne serum, które działa super na moją skórę i nie wiem czy mogę go teraz używać, może jeszcze w tym mi pomożesz?
wyczytałam sprzeczne informacje- z jednej strony że wit. C uwrażliwia na słońce i tym samym może powodować powstawanie przebarwień ale z drugiej strony dziewczyny polecają stosować kremy/sera z tą wit. właśnie pod filtry... więc już sama nie wiem

dziękuję Ci za miłe słowa i również gratuluje odmiennego stanu
Ale nie ma za co Serum z witaminą C - tak, tak, tak! Ono nie uwrażliwia, ono pomaga bronić się przed słońcem, zwalcza wolne rodniki, które są wytwarzane także przez sam filtr. Dodatkowo rozjaśnia skórę i zapobiega przebarwieniom. No i anti aging - a skoro kwasy i retinoidy odpadają, to coś musimy dla siebie robić Jeżeli zobaczysz, że gdzieś zaczął Ci się pojawiać rozstęp też warto wklepywać odrobinę - pobudzi syntezę kolagenu w tym miejscu.

Cytat:
Napisane przez miska189 Pokaż wiadomość
Kurcze parę godzin temu przeczytałam recenzje wizażanki na temat nowej wersji fluidu anthelios a od godziny jestem już jego posiadaczką, nałożyłam niedawno na twarz i zapowiada się ze będzie to mój filtr numer 1 ... a dopiero niedwano prawie pokochałam emulsje Vichy...
Łączę się z Tobą w miłości Zabrałam Antka w 6godzinną podróż samochodem w pełnym słońcu, reaplikowałam go bez lusterka - żadnych smug, żadnego klejenia, a teściowie nie padli przerażeni trupią bladością.
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 09:11   #1920
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Post_Blue Pokaż wiadomość
Ale nie ma za co Serum z witaminą C - tak, tak, tak! Ono nie uwrażliwia, ono pomaga bronić się przed słońcem, zwalcza wolne rodniki, które są wytwarzane także przez sam filtr. Dodatkowo rozjaśnia skórę i zapobiega przebarwieniom. No i anti aging - a skoro kwasy i retinoidy odpadają, to coś musimy dla siebie robić Jeżeli zobaczysz, że gdzieś zaczął Ci się pojawiać rozstęp też warto wklepywać odrobinę - pobudzi syntezę kolagenu w tym miejscu.
dziękuję bardzo jesteś moim guru
a co do anti aging to masz rację, coś musimy dla siebie robić, nawet w naszym stanie
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.