Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 15:45   #2041
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

no i co Wy na to?.Nikt mnie chlebem i sola nie witalKupilam wszystko ,co bylo na liscie
Zimno tu w polsce,kurtke zapomnialam wziasc ze soba.
domciu jescze raz wszystkiego najlepszego
Ale mi sie na tej klawiaturze glupio pisze
Ide zaraz poszalec
Mocno Was wszystkie
acha ,zamiast rutiny kupilam rutinoscorbin,moze bzc ,czy jest za slaby?
moze jeszcze cos kupic?
buty fajne widzialam,przymierze jutro,bo mi nogi po locie spuchly
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:47   #2042
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no i co Wy na to?.Nikt mnie chlebem i sola nie witalKupilam wszystko ,co bylo na liscie
Zimno tu w polsce,kurtke zapomnialam wziasc ze soba.
domciu jescze raz wszystkiego najlepszego
Ale mi sie na tej klawiaturze glupio pisze
Ide zaraz poszalec
Mocno Was wszystkie
acha ,zamiast rutiny kupilam rutinoscorbin,moze bzc ,czy jest za slaby?
Ryba Kochana ... Pamiętasz jak się w WC chowałaś na Twoich urodzinach Ja też się chowam po krzakach i za dębem ... bo ja w plenerze
,,,zapomniałaś kupić bilet do Szczecina
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 15:51   #2043
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Ryba Kochana ... Pamiętasz jak się w WC chowałaś na Twoich urodzinach Ja też się chowam po krzakach i za dębem ... bo ja w plenerze
kochanie,a co Ty sie tak chowasz,co?
piekna kobita z Ciebie
musze leciec,bo rodzina glupio patrzy na mnie,moze jutro wpadne do Was
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 16:13   #2044
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
.

Domciu- w tej chwili używam "ivostin"- dla mnie jest dobry i odziw nawilża skóre, nie ściaga jej tak jak anevka czy svr, i aż tak mocno nie bieli i nie świeci sie. Dobrze sie wchłania, nie migruje do oczu i oczy po nim nie zławią.
To jest polski i tani krem tzn filtr.
Myślę że byłabyś zadowolona z niego.
Teraz nadal go bede używać a jak przyjdzie lato to wróce do anevki- bo mimo wszystko lepiej sie na twarzy trzyma.Bo ivostin to tak jak kremik- dosyć szybko sie ściera jak sie gdzieś twarzy przypadkiem dotknie. (to taki minus tego filtra).
Ale i tak polecam.
Ja też tak pomyślałam po użyciu jego próbki. Zamierzam kupić go zarówno w postaci kremu jak i emulsji +50. Jeśli coś będzie nie tak, zawsze użuje ich na moich chłopakach Czy masz Madziulka wyrobione zdanie n/t filtra +60 firmy DERMEDIC?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 17:31   #2045
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome,to Ty masz urodziny dzisiaj????? To ja tak skromnie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,ZEBY TEN DZIEŃ I KAŻDY NASTĘPNY BYŁ CUDOWNY I NIEPOWTARZALNY !!!!

Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:23   #2046
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka jakieś dla mnie i Megi wieści? Udało się coś wypytać p doktor?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:24   #2047
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi, Ivonako byłam do kontroli dzisiaj. Ponoc wszystkie plamy zeszły i nie ma śladu po nich. Przechodzę dzisiaj na stosowanie cos2 raz dziennie. Co ważne to przede wszystkim bardzo bardzo natłuszczać buzie, wazeliny ładować ile wlezie, ona wspomaga regenerację skóry. Wazelina zawsze na noc musi być tak mi lekarka powiedziała, no bo trudno zeby się nią smarować w dzień i świecić jak psu jajca. Za tydzień znowu do kontroli, wtedy pewnie mi ustawi stosowanie cos2 co drugi dzień już. Rumień mi się utrzymuje, to znaczy raz jest a raz nie. Jeśli wypije coś mocno ciepłego to od razu burak i to na kilka godzin. Tak samo każde zdarzenie jakies nie zwyczajne powoduje u mnie reakcje że zaczynam sie rumienić jak panienka. Lekko powiedziane. Na przykład dzisiaj w pracy wypiłam gorący kubek i ze trzy godziny mogłam już z pokoju nie wychodzić taka czerwień. Jak wychodziłam z pracy to już było znowu dobrze. Jadę a tu telefon, okazuje się że to dzwoni pani doktor o której będę bo sie nie umówiłam na konkretną godzinę. Spokojna rozmowa. A ja czuję jak zaczynam płonąć. I tak mi już zostało jak do niej przyjechałam po dwóch godzinach. Stwierdziła że wyglądam gorzej niż ostatnio. O ten rumień sie rozchodziło. Dopóki siedziałam w domu i nie miałam kontaktu z ludżmi było ok, a teraz widać dla mnie same stresy chyba. Jesli mi nie przejdzie do przyszłego tygodnia może mi przepisać maść sterdydową która ten rumień wyeliminuje. Na razie odmówiłam no bo sie prawde mówiąc troche boję. Skoro zniosłam już tyle to i poczerwienić się troszkę jeszcze mogę. Grunt że plam nie mam a rumienienie się to pikuś.

Spytałam o stosowanie kremu specjalnego Emolium. Krem jest nawilżajacy ale bardzo tłusty, bo to jakiś krem typu olej w wodzie. Więc ten krem jest dobry dla skóry suchej. A dla tłustej powiedziała że można stosować krem barierowy Emolium. Wrzuciłam wczoraj link do całej serii. POnadto ona przepisuje wtedy jakieś preparaty do zrobienia w aptece jeśli ma ktoś tłustą skóre.
Co do wit. A to nie można jej stosowac na początkowym etapie po masce, a później nie ma problemu.

Alesjaa nie było wyjsćia i też zamówiłam cos2, oczywisćie drożej, ale nie było wyjscia.Mam mieć na poniedziałek już.Może ten słoiczek co mam starczy jeszcze na dwa tygodnie, trudno mi powiedzieć, ale przestarszyłam się bardzo że moze nie być skoro dystrybutor nie ma i wolałam sie zabezpieczyć. Podobno jest straszny boom na cosmelan teraz. Straszne ilosci zamówień. No cóż lato słoneczne było to i plamy dopisują. Zobaczę na ile będzie mi teraz starczać opakowanie cosmelanu. Do końca roku powinnam mieć z głowy już.

Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście jak w ostatnim czasie podrożałał cos2 na ebayu. Opłaca się jeszcze kupić tylko cały zestaw (cena 350 $) lub ewentualnie sam hydravital za 50 $. Ale sam cosmelan 2 wychodzi już tak jak w Polsce a w niektórych sytuacjach i drozej. Cena 200 $ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! a przesyłka ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 19:44   #2048
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka stokrotne dzięki.
Wiesz, tak się ciągle zastanawiam, czy Twoja twarz jakoś inaczej reaguje na cosmelan niż inne buźki, że ta lekarka tak Cię często widuje. Jak byłam u lekarza pytac o cosmelan to mówił o jednej wizycie. Ty już chyba 5 wizyt zaliczyłaś. To wszystko normalnie u Ciebie przebiega czy coś jest nie tak? Czasem się zastanawiam, że może jesteś jej pierwszą cosmelanową pacjentką i chce dokładnie wiedzieć jak przebiega leczenie. Może dlatego w to taka zaangażowana jest. Hmmm ... Jak Ty to widzisz? Czy te ranki jeszcze Ci się robią? Znalazłam LRP cicaplastem za 39 zł. i zastanawiam się czy też zamawiać. Może bepanten wystarczy, jak myślisz? Prawdę mówiąc chce ograniczyć koszty, bo zamierzam jeszcze zapas avenki zrobić (już mi sie po nocach śni, że mi jej w którymś momencie zimy braknie).
Megi, Kamilia powiedzcie co Wam było niezbędne.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:45   #2049
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Ivonako
Masimka stokrotne dzięki.
Wiesz, tak się ciągle zastanawiam, czy Twoja twarz jakoś inaczej reaguje na cosmelan niż inne buźki, że ta lekarka tak Cię często widuje. Jak byłam u lekarza pytac o cosmelan to mówił o jednej wizycie. Ty już chyba 5 wizyt zaliczyłaś. To wszystko normalnie u Ciebie przebiega czy coś jest nie tak? Czasem się zastanawiam, że może jesteś jej pierwszą cosmelanową pacjentką i chce dokładnie wiedzieć jak przebiega leczenie. Może dlatego w to taka zaangażowana jest. Hmmm ... Jak Ty to widzisz? Czy te ranki jeszcze Ci się robią? Znalazłam LRP cicaplastem za 39 zł. i zastanawiam się czy też zamawiać. Może bepanten wystarczy, jak myślisz? Prawdę mówiąc chce ograniczyć koszty, bo zamierzam jeszcze zapas avenki zrobić (już mi sie po nocach śni, że mi jej w którymś momencie zimy braknie).
Co do ilosci wizyt to zaliczyłam już cztery. Piąta za tydzień. Ona mi mówiła przed zabiegiem że wizyty są wliczone w cene i nic nie płace. Myślisz że mogę być pierwszą pacjentką ? Hmmm. Nie wiem jakie ma podejście do innych pacjentów. Ale dzisiaj przede mną były dwie pacjentki na jakieś zabiegi. Wypełnianie zmarszczek kosztuje tyle co nasz cosmelan 1250 zł jedna płąciła. Troche mnie to zaskoczyło. Bo to zdaje sie że efekt na pół roku się utrzymuje ?
Nie sądzę żebym przechodziła inaczej cosmelan niż inni. Powiedziała ze buzia wyglada bardzo łądnie, ze widać że bardzo o nią dbam bo wszystko sie ładnie goi. Ranki robią się od drapania w nocy. Mnie teraz dopiero schodzi skóra tuż przy lini włosów i uszy ! To tam sie drapie i mi te ranki powstają. Zmyła mi dzisiaj całą twarz i tym Cicaplastem posmarowała żeby sie to wygoiło. Jak rumień sie bedzie utrzymywał to mi przepisze w przyszłym tygodniu tą maść na to. Póki co ładować ile wlezie tej wazeliny. Spytałam po co, jakie działanie ma ta wazelina oprócz natłuszczania, powiedziała ze ona regeneruje skóre własnie. I że we wszystkich jakiś książkach czy poradnikach dla dermatologów zalecana jest właśnie wazelina. Po kwasach i wszelkich tego typu zabiegach właśnie wazelina. Nawet po najgorszym z możliwych zabiegów kwasie fenolowym, który ponoć jest tak bolesny ze musi być robiony w znieczuleniu (ale efekty sa rewelacyjne po nim) stosuje się tylko wazeline.
Ivonako powiem ci ze jak siedziałam chwile w poczekalni to przeglądałam od niechcenia ulotki. I jedną wzięłam specjalnie. Dotyczyła zabiegu yellow peel. Pisze w niej o kuracji domowej po zabiegu:
cyt. "Od 2 do 10 dnia po zabiegu skórę nalezy myć wyłącznie mydłem o neutralnym pH i nakładać wazelinę. W 6 dniu należy rozpocząć stosowanie filtra przeciwsłonecznego".

I ona mi po masce kazała zaraz na następny dzień tą wazeliną się smarować. I tak jest do dzisiaj.

Wcale sie nie dziwie że chcesz ograniczyć koszty, ja również to robię. Zabieg i ta cała otoczka do tego trochę mi dały już w kość. Zrobię listę (taki niezbędnik) który był mnie potrzebny podczas kuracji.

Niezbędnik cosmelanowiczki

1. wazelina biała (z apteki) - tubka 20 g - 1,40 zł
2. maśc robiona na zamówienie w aptece, do stosowania zamienne z wazeliną (podawałam przepis, jak bedzie trzeba podam jeszcze raz) - 5 zł
3. woda termalna Avene (nie wiem ile kosztuje bo dostałam gratis przy zakupie filtra LRP). Myślę że woda nie jest niezbędna i mozna sobie ją darować. Stosowanie wtedy gdy skóra jest bardzo ściągnieta. Najpierw natłuscić skóre wazeliną a dopiero potem spryskac wodą.
4. Chusteczki do peelengu (ja mam Cleanic z Lidla) - ułatwiają pozbyć się łuszczącej skóry w delikatny sposób - ok. 5 zł 10 szt. Z tym ze jedna chusteczka starcza na jakies 3-4 dni. Płuczę ją i rozwieszam do wyschniecia. Przed kolejnym użyciem moczę najpierw w ciepłej wodzie i przecieram całą twarz.
5. Wit. C 1000 mg Additiva bądż inna - 3,50 zł 10 tabletek musujacych / 1 dziennie.
6. Filtr SPF 50+ - wtedy gdy musimy wyjsć z domu w tym okresie. Ale najlepiej tego nie robić przez pierwsze dwa tygodnie. Pisałam kiedyś dlaczego.
7. Heviran (na receptę )- tabletki przeciw opryszczce - 30 szt. ok. 28 zł do stosowania co 8 godzin, można zacząć stosować już na dzień-dwa przed nałozeniem maski.
8. Maść arnikowa lub żel - na popękane naczynka - tubka 40 g, ok. 8 zł.

I to tyle. Dodatkowo można zakupić :
1. maść Bepanthen (ok. 30 zł)do stosowania miejscowego w razie silnego podraznienia, ale raczej nie za często żeby nie zahamować złuszczania.
2. LRP Cicaplast - krem regenerujący na powstałe od drapania ranki, nadżerki. Rzecz nie tania, jak wszystko LRP itp. - ok. 40-50 zł.
3. Auriderm XO - cena ok. 65 zł, tuba 30 ml, trudno go dostać., tuba 75 ml - 80 zł.

Ponadto po dwóch tygodniach właczamy preparaty silnie nawilżające do wyboru( te są tylko do zakupienia w aptekach:
1. Krem Allerco firmy Pharmena - tubka 40 g ok. 18 zł. dla skóry skłonnej do podraznień i alergii
2. Seria Emolium dla patologicznie suchej skóry - dla skóry suchej krem specjalny, dla tłustej krem barierowy - tubka 75 g ok. 20 zł
3. Krem fizjologiczny Physiogel - koszt ok. 30-40 zł. Jedyny krem o składzie lipidowym jak nasza skóra.
4. Żel myjący Physiogel do skóry wrażliwej i delikatnej - 150 ml ok. 20 zł.

A do nawilżania od wewnątrz preparaty z kwasami tłuszczowymi Omega 3 i 6, mogą to być do wyboru (stosowanie conajmniej trzech tabletek dziennie !):
1. Capivit Hydrocontrol 30 tabletek ok. 14 zł
2. Oeparol wiesiołek w kapsułkach 60 kapsułek ok. 18 zł. Najbardziej oszczędna forma z wszystkich.
3. Viaderm ok. 35 zł

Uffff

Cytat:
Napisane przez nieco Pokaż wiadomość
Polecam wielocytowanie. Po zalogowani klikasz w znaczek pomiędzy odpowiedz a cytuj przy danym poście, a przy ostatnim z postów, który chcesz zacytować klikasz w cytuj i wtedy otwiera się okienko z wklejonymi cytatami

Kochana za twoja radą kupiłam ten filtr Cien i jest bardzo fajny, makijaż na nim dobrze wygląda, nie włazi w zmarszczki, przypudrować się daje do matu - dzięki . Powiedz mi czemu ty uzywasz dwóch filtrów LRP i Cien?

Kurcze dziewczyny i ja pewnie wkrótce zahaczę o Piękną, mam nadzieję, że tam nadal tak korzystne ceny. Może zobaczę tam jakieś znajome Cosmitki
Nieco chyba wreszcie pojęłam jak się robi wielocytowanie. Na wszelki wypadek zapisałam to sobie, bo ciągle zapominałam co trzeba zrobić.

Stosuję obydwa te filtry dlatego że LRP kupiłam już wczesniej. I ma on większy faktor SPF 50+, a CIEN ma mimo wszystko tylko SPF 50. Rano gdy musze wyjsć z domu do pracy, a dojazd zabiera mi samochodem ok. 30 minut i jadę w słońcu świecącym przez szybę smaruję się tym LRP. Potem w pracy dosmarowywuję się już tylko CIEN-iem. Pewnie nie powinnam stosować dwóch filtrów róznych firm ale tak robię. CIEN-ia mi nie szkoda, bo jest go dużo i tani i myślę że wreszcie aplikuję go tyle ile trzeba.

Na Pięknej można zamawiać. Ale teraz jest przestój co najmniej dwa tygodnie, bo one zamawiają u dytrybutora Mesoestetic na Polske, a on nie ma i czeka na dostawę z Hiszpanii. I tyle ma to potrwać mniej więcej. Takie jest duże zainteresowanie cosmelanem po lecie.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-10-13 o 22:40 Powód: uzupełnienie niezbędnika
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:46   #2050
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Oj Buczaczko gdzie jesteś.dzisiaj byłam na hennie ,mówiłaś że spoko,a mi prawie oczy wylazłyTak szczypało!

Dziewczyny teraz mam dwie czarne krechy zamiast brwi,może do jutra zejdzie.
2 tyg.temu robiłam maskę iteraz sama nie wiem czy jutro jeszcze 2x dziennie cos2 czy od jutra już tylko na noc.Jak wy robiłyście?????
DOME! wszystkiego naj...............od castrolka:cmo k::cmok :
Kochane kiedy ten puderek mineralny?można po 2 tyg od maski czy zacisnąć zęby i jeszcze czekać?????
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 19:55   #2051
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Masima;8978263]Megi, Ivonako byłam do kontroli dzisiaj. Ponoc wszystkie plamy zeszły i nie ma śladu po nich. Przechodzę dzisiaj na stosowanie cos2 raz dziennie. Co ważne to przede wszystkim bardzo bardzo natłuszczać buzie, wazeliny ładować ile wlezie, ona wspomaga regenerację skóry. Wazelina zawsze na noc musi być tak mi lekarka powiedziała, no bo trudno zeby się nią smarować w dzień i świecić jak psu jajca. Za tydzień znowu do kontroli, wtedy pewnie mi ustawi stosowanie cos2 co drugi dzień już. Rumień mi się utrzymuje, to znaczy raz jest a raz nie. Jeśli wypije coś mocno ciepłego to od razu burak i to na kilka godzin. Tak samo każde zdarzenie jakies nie zwyczajne powoduje u mnie reakcje że zaczynam sie rumienić jak panienka. Lekko powiedziane. Na przykład dzisiaj w pracy wypiłam gorący kubek i ze trzy godziny mogłam już z pokoju nie wychodzić taka


MASIMA ! A czy pytałaś o stosowanie cos 2 przez długi okres czasu,Jakie to ma skutki na skorę?
Czy ktoś wie czy LOREALA puder mineralny ma w składzie talk i mikę,bo czytałam na KWC skład i tam nie ma ,czy jak tam niet to znaczy że,rzeczywiście nie ma.Po co pieniądze wyrzucać,ostatnio szkoła dzieci mnie szarpnęła,a na wywiwdówce powiedzieli że jeszcze za wycieczkę szkolną chcą......To jak z tą miką i talkiem??????????
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 20:25   #2052
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka skoro mówisz, że za wypełnienie zmarszczek 1250 to chyba jednak trafił Ci sie uczciwy i zaangażowany lekarz. U mnie za bruzdy nosowo wargowe szefowa zapłaciła 1800 i bruzdy nadal są.
Masimka zatem mam:
Hydrawital
wazelinę
bepanten
wodę termalną Avene
chusteczki i płatki pilingujące
kupię emolium krem barierowy(poczytałam o nim teraz i wydaje się być bardzo ok)
LRP CICAPLASTEM (jeszcze pomyślę)
heviran
jeszcze coś?

Masimka doczytałam wyżej. Jesteś niezastąpiona. I Ty to wszystko kupiłaś? Ło matko, ja chyba ograniczę.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:30   #2053
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jak jest talk w składzie pudru to żle????Ale dlaczego?Czy ktoś wie coś na ten temat.Ktoś coś pisał na ten temat ,ale zapomniałam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:32   #2054
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masimka skoro mówisz, że za wypełnienie zmarszczek 1250 to chyba jednak trafił Ci sie uczciwy i zaangażowany lekarz. U mnie za bruzdy nosowo wargowe szefowa zapłaciła 1800 i bruzdy nadal są.
Masimka zatem mam:
Hydrawital
wazelinę
bepanten
wodę termalną Avene
chusteczki i płatki pilingujące
kupię emolium krem barierowy(poczytałam o nim teraz i wydaje się być bardzo ok)
LRP CICAPLASTEM (jeszcze pomyślę)
jeszcze coś?

Ivonako uzupełniłam listę do popatrz. O hydravitalu nie pisałam, bo wydawało mi sie to oczywiste tak jak cosmelan 2. Te wypełnienia to nie u mnie. Ta pacjentka przede mną tyle płąciła. 350 za coś i 800 za wypełniacz. Tak usłyszałam. Ponoc była zachwycona ze efekt taki natychmiastowy. A i dostała od tego 7 % zniżki. Jakąs promocje ma ale nie wiem do kiedy. Ja też miałam tą zniżkę i zapłąciłam za zabieg 1395 zł i dostałam również hydravital.

Długo mi zeszło z pisaniem, bo mi to wcieło jak już napisałam i musiałam od nowa.

Castrolek poczekaj zaraz ci odpowiem. Oczywiscie ze jak talc i mika to źle. Pisałam ci to wczesniej dzisiaj. nie czytałaś tego ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:33   #2055
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cos się z moim kompem dzieje wypuścił wypowiedż Masimki jako ja.Albo ja coś pokręciłam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:34   #2056
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka. Tak, tak, z tym wypełnianiem zrozumiałam, że to nie Ty. Doczytałam już wyżej. Dopisz tam jeszcze heviran bo to taka super lista do skopiowania. Pewnie niejednemu się przyda
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:49   #2057
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domuś bądź nam zawsze taka radosna, szczęśliwa, zakochana i piękna! Nic się nie zmieniaj! Całuski!!!:ro za:
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 20:55   #2058
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Jak jest talk w składzie pudru to żle????Ale dlaczego?Czy ktoś wie coś na ten temat.Ktoś coś pisał na ten temat ,ale zapomniałam

Castrol mika i talk destabilizują filtry. Jeśli używasz filtra Avene możesz na niego stosować pudry z tymi skłądnikami ale na inne już nie, bo tracisz ochrone.
Dlatego trzeba sprawdzać skłąd jesli masz inny filtr niż Avene.
Poza tym przez pierwsze dwa miesiace po masce nie mozesz używać żadnych pudrów kolorowych tylko transparentne, czyli przeźroczyste. One tylko matują filtr, niczego nie przykrywają. Ale zawierają talk i mikę wiec musisz uważać na filtr jaki stosujesz. Nie wszyscy tolerują avenki wieć nie ma wyjsćia wtedy i trzeba używać pudry które niezdestabilizują filtra (Parsol). Puder który nie destabilizuje filtrów który znam to puder jedwabny do ciała dr Hauschki za ok. 85 zł do kupienia na truskawie. Albo ukręcić własny puderek.

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masimka doczytałam wyżej. Jesteś niezastąpiona. I Ty to wszystko kupiłaś? Ło matko, ja chyba ograniczę.
Ivonako wszystkiego nie kupowałam,nie ma takiej potrzeby zobacz co zaznaczyłam do wyboru. Kup jedną z tych rzeczy. Ja miałam próbki tych rzeczy, wiec stosowałam próbki i sprawdzałam na które jak reaguje, do tego ceny w aptece również sprawdzałam. I tak oprócz listy podstawowej kupiłam:

Bepanthen maść, LRP Cicaplast mam próbki i mi wystarczą. Oeparol kapsułki bo jest ich najwięcej i wychodzi najtaniej i krem specjalny emolium, bo jest niezły i jest go najwięcej, jak również żel myjący physiogel. Wodę termalna miałam gratis, ale zastosowałam ja i tak tylko dwa razy w pierwszych dniach po masce.
Dostałam dużó próbek od doktorki, najrówniejszych rzeczy, które moga mi sie przydać podczas terapii. Nawet dzisiaj jakąś wazelinę szwedzką i próbki filtra emulsji LRP dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Castrol
MASIMA ! A czy pytałaś o stosowanie cos 2 przez długi okres czasu,Jakie to ma skutki na skorę?
Czy ktoś wie czy LOREALA puder mineralny ma w składzie talk i mikę,bo czytałam na KWC skład i tam nie ma ,czy jak tam niet to znaczy że,rzeczywiście nie ma.Po co pieniądze wyrzucać,ostatnio szkoła dzieci mnie szarpnęła,a na wywiwdówce powiedzieli że jeszcze za wycieczkę szkolną chcą......To jak z tą miką i talkiem??????????
Castrol nie wiem jak to sprawdzałaś ale ten puder o którym piszesz zawiera w swoim skłądzie talk. Jest to druga pozycja w skłądzie.Zresztą zawiera również tlenek cynku , który jest również nie to to.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...mineralny.html

Jeśli chodzi o długotrwałe stosowanie cosmelanu to nie wiem. Doktorka powiedziała ze przy moich przebarwieniach musze stosować go z jakis rok. Nie wiem co dalej. Na pewno musi być potem 2 miesiace przerwy. I pewnie jak sie zacznie od nowa to skóra odzwyczajona skóra zareaguje złuszczaniem i rumieniem konkretnym.

Idę spać dziewczynki, bo muszę już za trzy godziny wstać

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-09-12 o 21:17 Powód: dorzucenie linka
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 21:28   #2059
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima wielkie dzięki za moc cenych informacji.Niebiosa zesłały nam ciebie jako pociechę i ratunek w ten trudny cosmelanowy czas amen

Ivonako szczerze mówiąc to ja nic poza żelem myjącym,płatkami do peelingu,żelem arnikowym i wazeliną nie używałam.Szczególnie ta ostatnia jest niezbędna i niezastąpiona na wysuszoną twarz i usta.Nie używam jej jednak w takich ilościch jak Masima,Moja skóra buntowała się przy jej nadmarze :zatykały się pory i pojawiały potówki.Nawet teraz nie widzę potrzeby specjalnego jej nawilżania.Jeszcze do końca tygodnia stosuję cosmelan2 2xdziennie a potem tylko na noc.Nie jestem specjalnie zachwycona wyglądem moje twarzy oprócz tego najważniejszego,że plamy zniknęły.Próbowałam pudrować się kolorowym minerałem,ale wcale to ładnie nie wygląda.Skóra staje się podrażniona,czerwona i piecze.Dam sobie chyba z tym spokój.Bladź ze mnie i chyba na jakisz czas trzeba się z tym pogodzić. Byle do przodu.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 03:01   #2060
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Masima;8979763]Castrol mika i talk destabilizują filtry. Jeśli używasz filtra Avene możesz na niego stosować pudry z tymi skłądnikami ale na inne już nie, bo tracisz ochrone.
Dlatego trzeba sprawdzać skłąd jesli masz inny filtr niż Avene.
Poza tym przez pierwsze dwa miesiace po masce nie mozesz używać żadnych pudrów kolorowych tylko transparentne, czyli przeźroczyste. One tylko matują filtr, niczego nie przykrywają. Ale zawierają talk i mikę wiec musisz uważać na filtr jaki stosujesz. Nie wszyscy tolerują avenki wieć nie ma wyjsćia wtedy i trzeba używać pudry które niezdestabilizują filtra (Parsol). Puder który nie destabilizuje filtrów który znam to puder jedwabny do ciała dr Hauschki za ok. 85 zł do kupienia na truskawie. Albo ukręcić własny puderek.


Masimko ,wielkie dzięki.Dużo mi się rozjaśniło po twijej wypowiedzi 0 filtrach i destabilizacji itd.Kupię więc puder nie LOREALA tylko dr.HAUSCHKI,bo zamierzam używać IWOSTIN 50+ z "parasolem".Mam tylko jaszcze jedno pytanie:Od kiedy mogę już puder używać(jestem 2 tyg po masce)?
Piszesz też,że po 2 mies.można już pudry kolorowe.Czy są takie które nie destabilizują?I czy pudry w kremie nie destabilizują?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 03:14   #2061
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol mika i talk destabilizują filtry. Jeśli używasz filtra Avene możesz na niego stosować pudry z tymi skłądnikami ale na inne już nie, bo tracisz ochrone.
Dlatego trzeba sprawdzać skłąd jesli masz inny filtr niż Avene.
Poza tym przez pierwsze dwa miesiace po masce nie mozesz używać żadnych pudrów kolorowych tylko transparentne, czyli przeźroczyste. One tylko matują filtr, niczego nie przykrywają. Ale zawierają talk i mikę wiec musisz uważać na filtr jaki stosujesz. Nie wszyscy tolerują avenki wieć nie ma wyjsćia wtedy i trzeba używać pudry które niezdestabilizują filtra (Parsol). Puder który nie destabilizuje filtrów który znam to puder jedwabny do ciała dr Hauschki za ok. 85 zł do kupienia na truskawie. Albo ukręcić własny puderek.



Ivonako wszystkiego nie kupowałam,nie ma takiej potrzeby zobacz co zaznaczyłam do wyboru. Kup jedną z tych rzeczy. Ja miałam próbki tych rzeczy, wiec stosowałam próbki i sprawdzałam na które jak reaguje, do tego ceny w aptece również sprawdzałam. I tak oprócz listy podstawowej kupiłam:

Bepanthen maść, LRP Cicaplast mam próbki i mi wystarczą. Oeparol kapsułki bo jest ich najwięcej i wychodzi najtaniej i krem specjalny emolium, bo jest niezły i jest go najwięcej, jak również żel myjący physiogel. Wodę termalna miałam gratis, ale zastosowałam ja i tak tylko dwa razy w pierwszych dniach po masce.
Dostałam dużó próbek od doktorki, najrówniejszych rzeczy, które moga mi sie przydać podczas terapii. Nawet dzisiaj jakąś wazelinę szwedzką i próbki filtra emulsji LRP dla dzieci



Castrol nie wiem jak to sprawdzałaś ale ten puder o którym piszesz zawiera w swoim skłądzie talk. Jest to druga pozycja w skłądzie.Zresztą zawiera również tlenek cynku , który jest również nie to to.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...mineralny.html

Jeśli chodzi o długotrwałe stosowanie cosmelanu to nie wiem. Doktorka powiedziała ze przy moich przebarwieniach musze stosować go z jakis rok. Nie wiem co dalej. Na pewno musi być potem 2 miesiace przerwy. I pewnie jak sie zacznie od nowa to skóra odzwyczajona skóra zareaguje złuszczaniem i rumieniem konkretnym.

Idę spać dziewczynki, bo muszę już za trzy godziny wstać
Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima wielkie dzięki za moc cenych informacji.Niebiosa zesłały nam ciebie jako pociechę i ratunek w ten trudny cosmelanowy czas amen

Ivonako szczerze mówiąc to ja nic poza żelem myjącym,płatkami do peelingu,żelem arnikowym i wazeliną nie używałam.Szczególnie ta ostatnia jest niezbędna i niezastąpiona na wysuszoną twarz i usta.Nie używam jej jednak w takich ilościch jak Masima,Moja skóra buntowała się przy jej nadmarze :zatykały się pory i pojawiały potówki.Nawet teraz nie widzę potrzeby specjalnego jej nawilżania.Jeszcze do końca tygodnia stosuję cosmelan2 2xdziennie a potem tylko na noc.Nie jestem specjalnie zachwycona wyglądem moje twarzy oprócz tego najważniejszego,że plamy zniknęły.Próbowałam pudrować się kolorowym minerałem,ale wcale to ładnie nie wygląda.Skóra staje się podrażniona,czerwona i piecze.Dam sobie chyba z tym spokój.Bladź ze mnie i chyba na jakisz czas trzeba się z tym pogodzić. Byle do przodu.
Megi spróbój zamiast wazeliny stosować CETHAPIL MD.Działa jak wazelina ale nie zatyka i tak nie świeci jak ona.Kazała stosować mi ją doktorka.Ja chodzę do pracy i nie mogę przyjść taka "nawazelinowana".Prod ukt ten jest apteczny silnie nawilża i natłuszcza oraz chroni płaszcz lipidowy skóry sama poczytaj o nim,ja polecam.Jest też cethapil do mycia twarzy,który też z powodzeniem stosuję w trakcie kuracji cos.Niestety Cethapil MD kosztuje ok.30 zł,a wazelina 2,50 zł
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 03:41   #2062
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

MASIMKO ,miałam na myśli fluidy.Czy można póżniej je stosować na 50+,bo przeglądając ich składy nie ma tam miki i talku
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:19   #2063
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=castrol;8981830]
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol mika i talk destabilizują filtry. Jeśli używasz filtra Avene możesz na niego stosować pudry z tymi skłądnikami ale na inne już nie, bo tracisz ochrone.
Dlatego trzeba sprawdzać skłąd jesli masz inny filtr niż Avene.
Poza tym przez pierwsze dwa miesiace po masce nie mozesz używać żadnych pudrów kolorowych tylko transparentne, czyli przeźroczyste. One tylko matują filtr, niczego nie przykrywają. Ale zawierają talk i mikę wiec musisz uważać na filtr jaki stosujesz. Nie wszyscy tolerują avenki wieć nie ma wyjsćia wtedy i trzeba używać pudry które niezdestabilizują filtra (Parsol). Puder który nie destabilizuje filtrów który znam to puder jedwabny do ciała dr Hauschki za ok. 85 zł do kupienia na truskawie. Albo ukręcić własny puderek.


Masimko ,wielkie dzięki.Dużo mi się rozjaśniło po twijej wypowiedzi 0 filtrach i destabilizacji itd.Kupię więc puder nie LOREALA tylko dr.HAUSCHKI,bo zamierzam używać IWOSTIN 50+ z "parasolem".Mam tylko jaszcze jedno pytanie:Od kiedy mogę już puder używać(jestem 2 tyg po masce)?
Piszesz też,że po 2 mies.można już pudry kolorowe.Czy są takie które nie destabilizują?I czy pudry w kremie nie destabilizują?
Dziewczyny ja uzywam avenki filtr ale mam inny pudet z ardecko mineralny czy to znaczy ze nie moge tego pudru uzywac i musze popatrzec za czyms z avene
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:32   #2064
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Agnieszko jak masz filtr z AVENE to maziaj się czym chcesz, jest ok.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:37   #2065
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Agnieszko jak masz filtr z AVENE to maziaj się czym chcesz, jest ok.
Ale tu dzisiaj pustki,nie ma komu odpowiedzieć na dręczące mnie pytania
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 13:55   #2066
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrolku może poczytaj na wątkach filtrowych, bo my tu aż takimi specjalistami od składów nie jesteśmy

http://www.wizaz.pl/forum/tags.php?tag=filtry

Tu skopiowałam Ci podkłady i pudry, które nie destabilizują filtrów (z wątku Hexxany)
PODKŁADY


- City Matt i Nature Matte Eris
- DMM Maybelline
- Pierre Rene, Skin Balance (podkład kryjący)
- podkład bez talku, ale z miką: rozświetlający Bielendy.
- L'oreal True Match
- IsaDora Lift & Cover ("may contain": mica, titanium dioxide i iron dioxides)
- Kolastyna - Satin Make-up
- LRP : Unifiance Touche Pro, Toleriane
- Avene fluid Couvrance, o korektorze brak danych
- podkład (nazywa się: "makeup foundation") H&M
- podkład wygładzający Yves Rocher, Couleurs Nature
- rozświetlająco-antystresowy oraz Perfect Wear Avon
- podkład Hauschka, Translucent Make-up Intrada (ma tlenki zelaza)
- Dermablend Vichy
- YSL Perfect Touch - najlepiej w wersji bez pędzla
- Lancome Magi Matte
- Sante Kremowy podkład (titanium dioxide i iron oxides na końcu składu)
- Lavera Make-up Fluid Naturel ("may contain" titanium dioxide i iron oxides)
- Oriflame, Visions, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż


PUDRY

- puder sypki L'oreala Translucide
- jedwabny Hauschki
- rozświetlajacy (ale ma mikkę) Hauschki
- sypki Nu Skin
- sypki Lucidity EL


Kamilia
ten sklep internetowy od avenki rzeczywiście jakiś dziwny. Nie dodzwoniłam sie przez 3 dni.Wysłałam maila z zapytaniem - nie odpowiedzieli. Ale skoro za zaliczeniem pocztowym to tak jak Ty zamówiłam 2 avenki i tyle. Ile czasu na nie czekałaś?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:04   #2067
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

w poniedzaiłek idę na odwyk - jak bum cyk cyk. Wiecie co ja teraz robię ? oszukuję moich sąsiadów. ... otoż wczoraj umarł mój komputer.. Przyczyna nieznana. Informatyk walczy o odzyskanie danych . W tym kompie jest 100% mojej pracy zawodowej, z tego obszaru, który związany ze stukaniem w klawisze. Ja wczoraj zamarlam , wprost zastygłam, kompletny stupor, bo nie mam nic w kopiach . Wszystko w tym komputerze. I kiedy wieczrem odzyskłam wladzę umyslową dotsrło do mnie, że ja Ci Domciu, nie mam jak złożyć życzeń, żebyś byla tak szczęśliwa, jak to tylko możliwe i żebyś w jak największej liczbie ludzi, wzbudzała tak ciepłe uczcuia, jak wzbudzasz we mnie. I w związku z tym teraz wpadłam do siąsiadów kłamiąc im, że musze coś napisać do pracy i sprawdzić maile i korzystam z ich lapatopa. Kulawo mi to idzie, bo na co dzień pracuje na PC, ale w ciągu najbliższegto czasu zamierzam kupic
lapotop tylko powstrzytmyje mnie brak odp - jaki, który i na co zwracać uwagę, poza tym, e chcę ekran 17 stkę.
Domuś - bardzo Cię przytulam i wybacz za moją wczorajsza ciszę
I pewnie nie będe mogła z Wami być az mi nie naprawią tego kompa, albo nie pożyczę od kogoś, do czasu kupna nowego.

buziaki dla Was wszystkich Kochane Plamki

Buczuś - baw sie dobrze w ojczyźnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:07   #2068
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Castrolku może poczytaj na wątkach filtrowych, bo my tu aż takimi specjalistami od składów nie jesteśmy

http://www.wizaz.pl/forum/tags.php?tag=filtry

Tu skopiowałam Ci podkłady i pudry, które nie destabilizują filtrów (z wątku Hexxany)
PODKŁADY


- City Matt i Nature Matte Eris
- DMM Maybelline
- Pierre Rene, Skin Balance (podkład kryjący)
- podkład bez talku, ale z miką: rozświetlający Bielendy.
- L'oreal True Match
- IsaDora Lift & Cover ("may contain": mica, titanium dioxide i iron dioxides)
- Kolastyna - Satin Make-up
- LRP : Unifiance Touche Pro, Toleriane
- Avene fluid Couvrance, o korektorze brak danych
- podkład (nazywa się: "makeup foundation") H&M
- podkład wygładzający Yves Rocher, Couleurs Nature
- rozświetlająco-antystresowy oraz Perfect Wear Avon
- podkład Hauschka, Translucent Make-up Intrada (ma tlenki zelaza)
- Dermablend Vichy
- YSL Perfect Touch - najlepiej w wersji bez pędzla
- Lancome Magi Matte
- Sante Kremowy podkład (titanium dioxide i iron oxides na końcu składu)
- Lavera Make-up Fluid Naturel ("may contain" titanium dioxide i iron oxides)
- Oriflame, Visions, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż


PUDRY

- puder sypki L'oreala Translucide
- jedwabny Hauschki
- rozświetlajacy (ale ma mikkę) Hauschki
- sypki Nu Skin
- sypki Lucidity EL


Kamilia
ten sklep internetowy od avenki rzeczywiście jakiś dziwny. Nie dodzwoniłam sie przez 3 dni.Wysłałam maila z zapytaniem - nie odpowiedzieli. Ale skoro za zaliczeniem pocztowym to tak jak Ty zamówiłam 2 avenki i tyle. Ile czasu na nie czekałaś?
słoneczko - miałam tak szybko, jak tylko nasza cholerna poczta polska mogła. wysłane bylo następnego dnia po zamówieniu.
Znikam...i nie jest mi z tym dobrze
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 14:59   #2069
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzień Dobry moja Ukochana druga Rodzino

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dome,to Ty masz urodziny dzisiaj????? To ja tak skromnie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,ZEBY TEN DZIEŃ I KAŻDY NASTĘPNY BYŁ CUDOWNY I NIEPOWTARZALNY !!!!

Dziękuję Andziulka, moje wszystkie dni są fajne, niektóre jedynie rzadziej wspominam

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Domuś bądź nam zawsze taka radosna, szczęśliwa, zakochana i piękna! Nic się nie zmieniaj! Całuski!!!:ro za:
Galaretko kochana, pogodę ducha mam już wpisaną na zawzse w mój niepoprawny charakter Buziaki i serdecznie dziękuje Ci

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
w poniedzaiłek idę na odwyk - jak bum cyk cyk. Wiecie co ja teraz robię ? oszukuję moich sąsiadów. ... otoż wczoraj umarł mój komputer.. Przyczyna nieznana. Informatyk walczy o odzyskanie danych . W tym kompie jest 100% mojej pracy zawodowej, z tego obszaru, który związany ze stukaniem w klawisze. Ja wczoraj zamarlam , wprost zastygłam, kompletny stupor, bo nie mam nic w kopiach . Wszystko w tym komputerze. I kiedy wieczrem odzyskłam wladzę umyslową dotsrło do mnie, że ja Ci Domciu, nie mam jak złożyć życzeń, żebyś byla tak szczęśliwa, jak to tylko możliwe i żebyś w jak największej liczbie ludzi, wzbudzała tak ciepłe uczcuia, jak wzbudzasz we mnie. I w związku z tym teraz wpadłam do siąsiadów kłamiąc im, że musze coś napisać do pracy i sprawdzić maile i korzystam z ich lapatopa. Kulawo mi to idzie, bo na co dzień pracuje na PC, ale w ciągu najbliższegto czasu zamierzam kupic
lapotop tylko powstrzytmyje mnie brak odp - jaki, który i na co zwracać uwagę, poza tym, e chcę ekran 17 stkę.
Domuś - bardzo Cię przytulam i wybacz za moją wczorajsza ciszę
...moja szalona i kochana Żona własna Jaaany jestem dumna, że dokonałaś dla mnie takiego szpiegowskiego wyczynu z sąsiadami : jupi:
... ja i tak wiedziałm, że o mnie myślisz Dziękuję
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-13 o 15:01 Powód: popitoliłam odpowiedzi :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 15:26   #2070
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivanko wielkie dzięki .Właśnie sobie skopiowałam.Teraz wiem na co zwracać uwagę.Coś napewno kupię.
Czy któraś z was ma cerę suchą,i któregoś pudru z listy IVANKI używa na filtry 50+?Chętnie poczytam bardziej doświadczonych cosmelanek .Z góry dziękuję.Piszcie dziewczyny ,jesteście kopalnią wiedzy
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.