Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 22:13   #3841
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Witamy
Jeszcze dodam, że pomadki, które możesz wybrać, mogą być też z limitowanych kolekcji
i nie mogą to być pomadki Viva Glam
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:19   #3842
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
i nie mogą to być pomadki Viva Glam
Co wiele głów to nie jedna
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:25   #3843
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hehe Dziekuje dziewczyny bardzo
Ale pewnie nigdy tych pigmentów nie zużyje
Także i wymiany się chyba nie doczekam... ;-)
Jesteście kochane
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:33   #3844
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

MaSS1984 witamy
ja tez długi czas bałam się depotowania. ale sposób na świeczkę jest też bajecznie prosty... zaczęłam od cienia który najmniej lubię i wyszło i z całą resztą też więc spoko!

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
[A tak naprawdę dlatego, że jestem ciekawa, szczególnie tych róży, poza tym bardzo lubię się ślinić przy monitorze ]
Taaaaaa ja też to uwielbiam

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Witam! fajnie, że masz dostęp do MAca a mężęm sie nie przejmuj. Niestety w większosci Panowie nie są w stanie zrozumieć naszych fascynacji kosmetykami ,z drugiej strony lepsze to niż gdyby Ci je potem podbierał ;p
Ha! a ja mam teraz na mojego haka! Mój mąż ma ogromną kolekcję płyt cd ze "swoją" muzą, idzie to w tysiące, i dzisiaj mi wyznał, że w zasadzie mają one równowartość niewielkiego samochodu... więc jak on ma tyle w płytach "utopionej" kasy to niech mi jeszcze zapyta kiedyś na co mi kolejny róż...

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość



a ja ostatnio wyciągnęłam wszystko co mam z MACa i ułożyłam obok siebie trochę tego dobra nazbierałam a czekam jeszcze na zakupki ebayowe co z Kasieńką zrobiłyśmy
przyznaję, a oglądanie tego - odczucia wręcz, no prawie orgazmiczne haha
ojjj czekamy czekamy


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale mi spadło 6 15tek podejrzewam, że gdyby jedna samiutka poleciała, to by przeżyła.. ale one tak wszystkie razem do kupy na kupę i zonk


mój rozumie..


no dobra.. nie rozumie.. ale akceptuje
no mój jeszcze też, ciekawe jak długo...

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
i tak ma być fajnie, ze akceptuje. Nie dziwie się, ze nie rozumie, bo mój były też nie mógł pojąć po co mi np wiecej niż jeden róż do policzków (on chyba nie widział nawet, że mają rózne kolory!) albo że cień w kolorze czekolady to jednak nie to samo co brąz, a oliwka to nazwa koloru a nie dodatku do pizzy! ale też akceptował, tylko twierdził, że nie pojmuje

z jaką częstotliwością pojawiają sie limitowanki?
taaa brzoskwinia to owoc a nie kolor itp... skąd ja to znam!

dziewczynki i chłopaki zmieniłam kolor włosów co prawda wyszły trochę ciemniejsze niż miały w zamierzeniu ale moja pani fryzjerka obiecuje że pojaśnieją lekko
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:45   #3845
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Co wiele głów to nie jedna
się uzupełniamy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
MaSS1984 witamy
ja tez długi czas bałam się depotowania. ale sposób na świeczkę jest też bajecznie prosty... zaczęłam od cienia który najmniej lubię i wyszło i z całą resztą też więc spoko!
lepszy jest na prostownicę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziewczynki i chłopaki zmieniłam kolor włosów co prawda wyszły trochę ciemniejsze niż miały w zamierzeniu ale moja pani fryzjerka obiecuje że pojaśnieją lekko
poka poka
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 22:56   #3846
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
się uzupełniamy


lepszy jest na prostownicę


poka poka
a o prostownicy pierwsze słyszę... wiedziałam że się prasuje na prostownicę... ale depotuje??

jak jutro mi się uda jakąś sensowną fotę cyknąć to Ci na maila zapodam co się będę upubliczniać z twarzą
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 00:35   #3847
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
MaSS1984 witamy
ja tez długi czas bałam się depotowania. ale sposób na świeczkę jest też bajecznie prosty... zaczęłam od cienia który najmniej lubię i wyszło i z całą resztą też więc spoko!


Taaaaaa ja też to uwielbiam
Hihihi, ja zaczęłam od ukochanego Humida, żebym się bardziej starała





Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dziewczynki i chłopaki zmieniłam kolor włosów co prawda wyszły trochę ciemniejsze niż miały w zamierzeniu ale moja pani fryzjerka obiecuje że pojaśnieją lekko

I koniecznie fota, żebym Cię poznała następnym razem na czekoladzie w Wedlu
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 07:43   #3848
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Czy Wy chodzicie czasami spać? Ja lubię spać (aż za bardzo), ale niestety uwarunkowania w domu mi nie pozwalają (dwójka dzieci... większe: mąż i mniejsze: 3-latka gadająca nawet przez sen). Wstaję codziennie biegać o 6 rano i jak idę późno spać to później piszę 'nauk' a nie 'NAŁÓG' (co za wstyd!).

O co chodzi z depotowaniem na świeczkę? Kurde normalnie sposoby niczym pozycje seksualne- każdy lubi inaczej

Muszę gdzieś obczaić Wasze kolekcje Wy moje kochane Mac'o-maniaczki i ponapalać się na kolejne rzeczy, aby móc później kupić coś z czystym sumieniem.

PS Wczoraj przyszły mi pędzle 'Do the trick' i kurde porownalam je do standardowych i bardzo sie nie różnią, a bałam się, że będzie straszna tandeta. Nie chcę brać moich full size do Polski, bo jakoś boję się o nie w moim bagażu (widziałam naocznie w jak cudowny sposób wkładają bagaże do samolotu i dziękuję). Pozatym w razie gdyby zgubili mój bagaż to zapewne odszkodowanie nie pokryłoby mi wszystkiego (koleżance powiedzieli, że chcą widzieć rachunki za rzeczy jakie miała w walizce!!!). Każdy wylot do Polski to stres czy moje rzeczy dojdą w jednym kawałku. A miałam już nieprzyjemne kwestie na lotnisku w Polsce, bo zniszczyli nowy wózek mojej córki np, a babka powiedziała mi że ona w luku bagażowym nie siedziała!!! Tak już więc spodziewam się odpowiedzi jakbym im krzyknęła niezłą sumkę za kosmetyki. Brrrrrrrrrr. Dlatego biorę travelsize wszystkiego, nawet podkłady wezmę sobie w mniejszych pojemnikach. Nie wiem jak zrobię z cieniami, bo jakoś nie wyobrażam sobie wybrać się bez nich. Myślałam nad kupnem drugiej palety z tymi samymi kolorami co mam i zostawieniu jej w Polsce, ale mina mojego faceta mówiła sama za siebie <pejcz> hahaha
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 07:58   #3849
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Witam wszystkie nowe twarze!

Możecie mi podpowiedzieć czy jak nałoże pigment Vanilla na cień to stanie się on bardziej metaliczny?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 09:51   #3850
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Czy Wy chodzicie czasami spać? Ja lubię spać (aż za bardzo), ale niestety uwarunkowania w domu mi nie pozwalają (dwójka dzieci... większe: mąż i mniejsze: 3-latka gadająca nawet przez sen). Wstaję codziennie biegać o 6 rano i jak idę późno spać to później piszę 'nauk' a nie 'NAŁÓG' (co za wstyd!).

O co chodzi z depotowaniem na świeczkę? Kurde normalnie sposoby niczym pozycje seksualne- każdy lubi inaczej

Muszę gdzieś obczaić Wasze kolekcje Wy moje kochane Mac'o-maniaczki i ponapalać się na kolejne rzeczy, aby móc później kupić coś z czystym sumieniem.

PS Wczoraj przyszły mi pędzle 'Do the trick' i kurde porownalam je do standardowych i bardzo sie nie różnią, a bałam się, że będzie straszna tandeta. Nie chcę brać moich full size do Polski, bo jakoś boję się o nie w moim bagażu (widziałam naocznie w jak cudowny sposób wkładają bagaże do samolotu i dziękuję). Pozatym w razie gdyby zgubili mój bagaż to zapewne odszkodowanie nie pokryłoby mi wszystkiego (koleżance powiedzieli, że chcą widzieć rachunki za rzeczy jakie miała w walizce!!!). Każdy wylot do Polski to stres czy moje rzeczy dojdą w jednym kawałku. A miałam już nieprzyjemne kwestie na lotnisku w Polsce, bo zniszczyli nowy wózek mojej córki np, a babka powiedziała mi że ona w luku bagażowym nie siedziała!!! Tak już więc spodziewam się odpowiedzi jakbym im krzyknęła niezłą sumkę za kosmetyki. Brrrrrrrrrr. Dlatego biorę travelsize wszystkiego, nawet podkłady wezmę sobie w mniejszych pojemnikach. Nie wiem jak zrobię z cieniami, bo jakoś nie wyobrażam sobie wybrać się bez nich. Myślałam nad kupnem drugiej palety z tymi samymi kolorami co mam i zostawieniu jej w Polsce, ale mina mojego faceta mówiła sama za siebie <pejcz> hahaha
Na świeczkę depotujesz tak, że rozcinasz plastikowy wkład z cieniem, tak jak normalnie, a potem trzymasz ten wkład nad świeczką, klej pod wpływem ciepła się roztapia i wyciągasz pana
Spać chodzimy, ale późno
A cienie możesz np. spróbować wziąć w czwórce albo jak nie uda ci się ich zredukować, weź palety do bagażu podręcznego

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe twarze!

Możecie mi podpowiedzieć czy jak nałoże pigment Vanilla na cień to stanie się on bardziej metaliczny?
Tak, ale trochę straci na natężeniu, zrobi się mleczny, i pamiętaj o opalizacji różowej, ona też zostanie. Najlepiej sprawdź na ręku, nałóż cień, a potem pigmiaka
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 10:21   #3851
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ha! a ja mam teraz na mojego haka! Mój mąż ma ogromną kolekcję płyt cd ze "swoją" muzą, idzie to w tysiące, i dzisiaj mi wyznał, że w zasadzie mają one równowartość niewielkiego samochodu... więc jak on ma tyle w płytach "utopionej" kasy to niech mi jeszcze zapyta kiedyś na co mi kolejny róż...


przyznaję, a oglądanie tego - odczucia wręcz, no prawie orgazmiczne haha
ojjj czekamy czekamy



no mój jeszcze też, ciekawe jak długo...


taaa brzoskwinia to owoc a nie kolor itp... skąd ja to znam!

dziewczynki i chłopaki zmieniłam kolor włosów co prawda wyszły trochę ciemniejsze niż miały w zamierzeniu ale moja pani fryzjerka obiecuje że pojaśnieją lekko
Pochwal się
No i masz już haka na męża

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Na świeczkę depotujesz tak, że rozcinasz plastikowy wkład z cieniem, tak jak normalnie, a potem trzymasz ten wkład nad świeczką, klej pod wpływem ciepła się roztapia i wyciągasz pana
Spać chodzimy, ale późno
Albo wcale

sposób dobry tylko po zdepotowaniu wielu cieni smrodek podgrzanego plastiku upaja



Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-31 o 10:23
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 11:02   #3852
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Pochwal się
No i masz już haka na męża

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Albo wcale

sposób dobry tylko po zdepotowaniu wielu cieni smrodek podgrzanego plastiku upaja


Dla zabicia smrodku polecam zaciągnąć się greasepainstickiem - albo ocno skoncentrowaną farbą plakatową. Nie wiem,czy istnieje jakiś bardziej upajający zapach
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 11:26   #3853
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Boże! Sadystki! Co Wy tu proponujecie?! Pamietajcie, że mogą to czytać osoby niepełnoletnie
PS Prostownica się nie zniszczy od depotowania? Wiem, że trzeba nałożyć na nią papier. To taki jak do pieczenia ciast?
Zdaje mi się, że jednak dla mnie najlepszy byłby alkohol, ale kurde zawsze zapominam go kupić, a muszę tak czy inaczej, bo trzeba oczyścić pot'y z kleju. Zwykła wódka zadziała?! Akurat mam, no wiecie tak Sylwestrowo
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 14:33   #3854
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a o prostownicy pierwsze słyszę... wiedziałam że się prasuje na prostownicę... ale depotuje??
włączasz prostownicę, kładziesz na nią kawałek papieru do pieczenia ciasta i na to cień.. i po kilkunastu sekundach ta dadam

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jak jutro mi się uda jakąś sensowną fotę cyknąć to Ci na maila zapodam co się będę upubliczniać z twarzą
dawaj dawaj

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
PS Wczoraj przyszły mi pędzle 'Do the trick' i kurde porownalam je do standardowych i bardzo sie nie różnią, a bałam się, że będzie straszna tandeta. Nie chcę brać moich full size do Polski, bo jakoś boję się o nie w moim bagażu (widziałam naocznie w jak cudowny sposób wkładają bagaże do samolotu i dziękuję). Pozatym w razie gdyby zgubili mój bagaż to zapewne odszkodowanie nie pokryłoby mi wszystkiego (koleżance powiedzieli, że chcą widzieć rachunki za rzeczy jakie miała w walizce!!!). Każdy wylot do Polski to stres czy moje rzeczy dojdą w jednym kawałku. A miałam już nieprzyjemne kwestie na lotnisku w Polsce, bo zniszczyli nowy wózek mojej córki np, a babka powiedziała mi że ona w luku bagażowym nie siedziała!!! Tak już więc spodziewam się odpowiedzi jakbym im krzyknęła niezłą sumkę za kosmetyki. Brrrrrrrrrr. Dlatego biorę travelsize wszystkiego, nawet podkłady wezmę sobie w mniejszych pojemnikach. Nie wiem jak zrobię z cieniami, bo jakoś nie wyobrażam sobie wybrać się bez nich. Myślałam nad kupnem drugiej palety z tymi samymi kolorami co mam i zostawieniu jej w Polsce, ale mina mojego faceta mówiła sama za siebie <pejcz> hahaha
ja zawsze wszystkie swoje MACzki biorę do podręcznego.. nigdy w życiu nie dałabym ich do bagażu rejestrowanego fakt, że zawsze mi każą torbę otwierać i sprawdzają ale ani rachunków, ani nic nie chcieli.. tylko się na mnie dziwnie patrzyli.. ehhhh.. faceci


MACałam dziś u mnie w MACu Love Lace i Warm & Cozy
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 14:38   #3855
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Czy Wy chodzicie czasami spać? Ja lubię spać (aż za bardzo), ale niestety uwarunkowania w domu mi nie pozwalają (dwójka dzieci... większe: mąż i mniejsze: 3-latka gadająca nawet przez sen). Wstaję codziennie biegać o 6 rano i jak idę późno spać to później piszę 'nauk' a nie 'NAŁÓG' (co za wstyd!).

O co chodzi z depotowaniem na świeczkę? Kurde normalnie sposoby niczym pozycje seksualne- każdy lubi inaczej

Muszę gdzieś obczaić Wasze kolekcje Wy moje kochane Mac'o-maniaczki i ponapalać się na kolejne rzeczy, aby móc później kupić coś z czystym sumieniem.

PS Wczoraj przyszły mi pędzle 'Do the trick' i kurde porownalam je do standardowych i bardzo sie nie różnią, a bałam się, że będzie straszna tandeta. Nie chcę brać moich full size do Polski, bo jakoś boję się o nie w moim bagażu (widziałam naocznie w jak cudowny sposób wkładają bagaże do samolotu i dziękuję). Pozatym w razie gdyby zgubili mój bagaż to zapewne odszkodowanie nie pokryłoby mi wszystkiego (koleżance powiedzieli, że chcą widzieć rachunki za rzeczy jakie miała w walizce!!!). Każdy wylot do Polski to stres czy moje rzeczy dojdą w jednym kawałku. A miałam już nieprzyjemne kwestie na lotnisku w Polsce, bo zniszczyli nowy wózek mojej córki np, a babka powiedziała mi że ona w luku bagażowym nie siedziała!!! Tak już więc spodziewam się odpowiedzi jakbym im krzyknęła niezłą sumkę za kosmetyki. Brrrrrrrrrr. Dlatego biorę travelsize wszystkiego, nawet podkłady wezmę sobie w mniejszych pojemnikach. Nie wiem jak zrobię z cieniami, bo jakoś nie wyobrażam sobie wybrać się bez nich. Myślałam nad kupnem drugiej palety z tymi samymi kolorami co mam i zostawieniu jej w Polsce, ale mina mojego faceta mówiła sama za siebie <pejcz> hahaha
Kobieto!!! Musisz się przyzwyczaić, że chwilę człowieka nie ma, potem wchodzisz na forum a tu 2 strony "nastukane" hi hi hi
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 15:16   #3856
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


MACałam dziś u mnie w MACu Love Lace i Warm & Cozy
Opowiedz coś o Warm & cozy pliz
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 16:13   #3857
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dla zabicia smrodku polecam zaciągnąć się greasepainstickiem - albo ocno skoncentrowaną farbą plakatową. Nie wiem,czy istnieje jakiś bardziej upajający zapach
już mnie zemdliło

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


MACałam dziś u mnie w MACu Love Lace i Warm & Cozy
poproszę o relację

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Kobieto!!! Musisz się przyzwyczaić, że chwilę człowieka nie ma, potem wchodzisz na forum a tu 2 strony "nastukane" hi hi hi
oj tak

Kochani MACoholicy
Życzę Wam wystrzałowego Sylwestra i mnóstwo wrażeń w Nowym Roku
eustaszek

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-12-31 o 16:18
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 17:24   #3858
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Że ja wcześniej nie wpadłam na ten wątek
Aż pokażę go mojemu mężowi, to zobaczy że nie jestem jedna na świecie On stara się popierać to co robię, ale bardzo dręczą go sumy jakie potrafię pozostawić w sklepie ;P
Mieszkam w Londynie, więc sklepów Maca mam sporo. Staram się nie chodzić do nich za często, bo mam czasami obawy, że sprowadzę kiedyś stan konta do 0.00
Ale tak średnio ostatnio raz na tydzień coś kupuję ;P I nagorsze, że nie umiem kupić jednej rzeczy, tylko od razu kilka
Właśnie dokańczam zbieranie mojej palety neutrali z Maca i muszę umieścić moje róże w palecie. Ale tak cholernie boję się wyciągać je z oryginalnych opakowań, bo już jeden róż poturbowałam przy próbie :/

26 stycznia lecę do Polski, więc przed tą datą zawitam do mac pro A kolejną część zakupów zapewne dokonam na lotnisku. Więc już się nie mogę doczekać!
Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe powitanie drogie Panie!
Mój mąż rozumiał do czasu, bo wiadomo, że każda kobieta potrzebuje trochę kosmetyków Ale zaczął ostatnio protestować, a kurde sam mi kupuje książki o makijażu, więc interpretuję to, iż mam dalej kupować kosmetyki i zostać make up artist. Czekam na moja kartę Mac Pro i 40% zniżki, może wtedy mąż zamilknie, bo będę mogła wydać mniej (albo tyle samo, a za to więcej maczusiów).
To że mieszkam tutaj ma też mnóstwo minusów... podstawowym jest, że mam dostęp do wszystkiego. Nie daj Boże jak się wybiorę na Oxford Street, albo do Mac Pro na West Soho. Wtedy mam pozamiatane!
Maca w sumie zaczęłam używać nie tak dawno, bo wcześniej byłam zwolenniczką Estee Lauder. No i wpadłam w nauk! Ogólnie kupuję dużo różnych kosmetyków, ale Mac wpadł mi w oko za dużą ilość odcieni, dobre kosmetyki i młodych pracowników, którzy sądzę, że bardziej rozumieją potrzeby ich rówieśników.
Minusem Maca jest, że praktycznie nie ma szans na otrzymanie próbki czegoś innego niż podkład. Zależało mi aby dostać chociaż odrobinkę pigmentu, bo moje oczy różnie reagują, a nie chcę wydać 15f na pigmant który może mnie uczulić.
A nie lubię być malowana w sklepie!!! Podkłady, pudry i korektory dobieram sama, czasami spytam o radę, ale wolę nie trafić niż żeby ktoś mi doradzał i to czasami jeszcze źle, bo światło w sklepie zawsze jest jakie jest i szczerze mówiąc znam lepiej odcień mojej skóry w naturalnym świetle niż ktoś inny. Mam już wystarczającą wiedzę, aby podkład sobie samej dobrać. Z resztą potrzebuję tak czy siak inne odcienie, bo używam ich do malowania innych osób.
Wiem, że znów będę próbowała zdobyć próbkę pigmentu, tym bardziej, że mam teraz w planach spore zakupy. Z resztą za każdym razem zostawiam tam sporo gotówki i raczej dziewczyny pracujące w Macu już mnie znają. Jedna chciała mi dać próbki pigmentów, bo postawiłam przed nią sprawę jasno: wrażliwe oczy, nie chcę kupować próbek, które w dodatku nie wiem czy są oryginalne, bo nie chcę się rozczarować a w rezultacie później nie kupić pigmentów.
jutro postaram sie zrobić zdjęcia tego co mam. Część wrzucę w moje albumy, więc zapraszam.
Witamy w watku kolejną duszyczkę fajnie moze jak będę na zaukpy jezdził to będą odrazu zloty londyńskie w sumie z Marti to już nas trójka jest

Co do zniżki to muszę cię zmartwić w UK jest ''tylko'' 35% w wiekszości krajów Europy (na pewno wiem że Niemcy, Wlochy, Belgia) jest 40% a na przykład w Hiszpanii jest 30%, a w Polsce żeby było śmieszniej jest 20% ale karta jest nie wazna trzeba skaładać takie osobne polskie podanie

A co do próbek to tylko w Londynie są takie skompiradła, zazwyczaj robie duże zakupy (dla siebie i dobrych duszyczek z wątku ) i na Soho przy zakupach za 2000Ł nie chcieli mi dać próbki korektora w każdym innym MAC przy więksszych zakupach takich powiedzmy od 500euro byłem zasypywany próbkami, do tego stopnia że jak poprosiłem w Madrycie o próbkę czarnego peelingu to dziewczyna sama z siebie zrobiła mi 5 próbek i jak poprosiłem o próbke Fluideline to przełozyła mi pół testera

Wybieram Londyn bo funt jest tani i tanie bilety lotnicze z PL, a salon na Soho dlatego że ma PRO i jako jedyny w Londynie wkłady róży do palet - ale obsługa w moim odczuciu jest tam mocno srednia, troche ''woda sodowa'' im w głowie pływa. Zazwyczaj spędzam tam (salon na Soho) około 2 godzin, zanim skompletują mi wszystko co potrzebuje i czasami podpatruje jak malują - jezeli mam być szczery makijaże poprawne ale bez zachwytu, oczekiwałbym więcej po takim miejscu.

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe twarze!

Możecie mi podpowiedzieć czy jak nałoże pigment Vanilla na cień to stanie się on bardziej metaliczny?
nie bardzo bo Vanilla jest satynowa z opalizacją.
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-12-31 o 17:27
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 18:26   #3859
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

dziewczyny zdradzcie jak się pomalowałyście... pomysłów mam dużo, ale na nic nie mogę się zdecydować...
Pewnie zostanie pin up look...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 18:53   #3860
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wiem, że bardzo mnie dawno tutaj z wami nie było i mało kto pamięta, ale chciałam życzyć Szczęśliwego Nowego 2010!!!
( i mam nadzieję w nowym roku więcej się udzielać )

Fraise - ja mam dymek: smoke&diamonds na powiece i w załamniu top hat przyciemniony czernią w kąciu zewnętrznym
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 19:18   #3861
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

No to witam też i Pana

BTW: Happy NY!!!

Nie pijcie za dużo, aby uniknąć rozmazania makijażu i aby w razie czego móc go też poprawić, ale poprawnie, bo szminka ma być na ustach, a kreska eyelinerem perfekcyjna ;P

Albo... orżnijcie się jak dzikie węże, ALE... jutro mają się wszystkie stawić, bo jak nie to.

Bawcie się szampańsko (mi się chłodzą smakołyki w lodówce).


PS Możecie pisać nawet po 10 stron jak mnie nie ma, bo lubię czytać i później pisać

Buzi, buzi, buzi
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 19:26   #3862
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Wiem, że bardzo mnie dawno tutaj z wami nie było i mało kto pamięta, ale chciałam życzyć Szczęśliwego Nowego 2010!!!
( i mam nadzieję w nowym roku więcej się udzielać )

Fraise - ja mam dymek: smoke&diamonds na powiece i w załamniu top hat przyciemniony czernią w kąciu zewnętrznym
grrrr... smoke&diamonds, jak ja bym chciała mieć ten cień
ja jednak postawiłam na klasyczną kreskę złamaną delikatnie brokatową jasną powieką, a do tego super mocne usta

baw Cię się dzisiaj dobrze, chulajcie do rana! I oczywiście SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 12:08   #3863
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ooooOOOoooo jestem pierwsza witojciez w Nowym Roku
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Hihihi, ja zaczęłam od ukochanego Humida, żebym się bardziej starała
strategia strategią, ważne żeby była skuteczna!

Cytat:
I koniecznie fota, żebym Cię poznała następnym razem na czekoladzie w Wedlu
eee jakoś wolę siebie w blond włosach... nie umiem się przyzwyczaić, choć wszyscy mówią że ok... może przez grzeczność...
Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Pochwal się
No i masz już haka na męża
ano mam huh

Cytat:
sposób dobry tylko po zdepotowaniu wielu cieni smrodek podgrzanego plastiku upaja
eeee bez przesaaaady...da się znieść mąż nawet nie wyczuł....

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dla zabicia smrodku polecam zaciągnąć się greasepainstickiem - albo ocno skoncentrowaną farbą plakatową. Nie wiem,czy istnieje jakiś bardziej upajający zapach


Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość

oj tak

Kochani MACoholicy
Życzę Wam wystrzałowego Sylwestra i mnóstwo wrażeń w Nowym Roku
eustaszek
Kochany eustaszku

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
dziewczyny zdradzcie jak się pomalowałyście... pomysłów mam dużo, ale na nic nie mogę się zdecydować...
Pewnie zostanie pin up look...
mi jak zawszenie wyszło, ale co tam, uczę się.. nałożyłam na oczy mix fioletów a na środek w to wmieszałam teala bo mi był do bluzki potrzebny

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
No to witam też i Pana

BTW: Happy NY!!!

Nie pijcie za dużo, aby uniknąć rozmazania makijażu i aby w razie czego móc go też poprawić, ale poprawnie, bo szminka ma być na ustach, a kreska eyelinerem perfekcyjna ;P

Albo... orżnijcie się jak dzikie węże, ALE... jutro mają się wszystkie stawić, bo jak nie to.

Bawcie się szampańsko (mi się chłodzą smakołyki w lodówce).


PS Możecie pisać nawet po 10 stron jak mnie nie ma, bo lubię czytać i później pisać

Buzi, buzi, buzi
no wiesz! MACowe makijaże się nie rozmazują
no i melduję się trzeźwiutka, mieliśmy z mężem Sylwestra u siebie w domu, z 14osobową ekipą, dlatego jakoś starałam się nie pić za dużo...
mi z kolei pełna lodówka smakołyków została więc jakby co to wpadajcie na obiadek!

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
grrrr... smoke&diamonds, jak ja bym chciała mieć ten cień
ja jednak postawiłam na klasyczną kreskę złamaną delikatnie brokatową jasną powieką, a do tego super mocne usta

baw Cię się dzisiaj dobrze, chulajcie do rana! I oczywiście SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!
nooo i pięknie

No to szczęścia w tym 2010 roku!!! oby się Wam mnożyło...MACów...

a ja wczoraj to ani na chwilę nie usiadłam nie mówiąc o odpaleniu kompa więc przepraszam za spóźnione życzonka!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 12:47   #3864
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
dziewczyny zdradzcie jak się pomalowałyście... pomysłów mam dużo, ale na nic nie mogę się zdecydować...
Pewnie zostanie pin up look...
A ja zdecydowałam się na cień dreammaker w wew kąciku a do tego pigmenty Gilded Green i Golden Olivie przyciemnione Grey Ranger czyli na zielono

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ooooOOOoooo jestem pierwsza witojciez w Nowym Roku

strategia strategią, ważne żeby była skuteczna!

eee jakoś wolę siebie w blond włosach... nie umiem się przyzwyczaić, choć wszyscy mówią że ok... może przez grzeczność...

Cytat:
ano mam huh

eeee bez przesaaaady...da się znieść mąż nawet nie wyczuł....


a to zazdraszczam mój mąż nie znosi tego zapachu i mam kategoryczny zakaz depotowania przy nim

eee tam plakatówki fajnie pachną

Cytat:
Kochany eustaszku


mi jak zawszenie wyszło, ale co tam, uczę się.. nałożyłam na oczy mix fioletów a na środek w to wmieszałam teala bo mi był do bluzki potrzebny


no wiesz! MACowe makijaże się nie rozmazują
no i melduję się trzeźwiutka, mieliśmy z mężem Sylwestra u siebie w domu, z 14osobową ekipą, dlatego jakoś starałam się nie pić za dużo...
mi z kolei pełna lodówka smakołyków została więc jakby co to wpadajcie na obiadek!
Mój Sylwester był bezalkoholowy więc o szaleństwach upojenia nie było mowy

Cytat:
nooo i pięknie

No to szczęścia w tym 2010 roku!!! oby się Wam mnożyło...MACów...

a ja wczoraj to ani na chwilę nie usiadłam nie mówiąc o odpaleniu kompa więc przepraszam za spóźnione życzonka!!!

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-01-01 o 12:55
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:07   #3865
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
dziewczyny zdradzcie jak się pomalowałyście... pomysłów mam dużo, ale na nic nie mogę się zdecydować...
Pewnie zostanie pin up look...
No i tu zonk, zrobiłam kreskę Blacktrackiem na zabazowaną powiekę (jak nigdy) i tak się rozmazał, że musiałam go zetrzeć w trakcie, żeby wyglądał jak smokey A tańców nie było! Więc nie wiem, już nigdy nie zabazuję powieki przed makijażem??
A trzeba było zrobić kreskę Fuksją pigmentową...

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Wiem, że bardzo mnie dawno tutaj z wami nie było i mało kto pamięta, ale chciałam życzyć Szczęśliwego Nowego 2010!!!
( i mam nadzieję w nowym roku więcej się udzielać )

Fraise - ja mam dymek: smoke&diamonds na powiece i w załamniu top hat przyciemniony czernią w kąciu zewnętrznym
E tam nie pamiętamy Pamiętamy i zapraszamy

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
No to witam też i Pana

BTW: Happy NY!!!

Nie pijcie za dużo, aby uniknąć rozmazania makijażu i aby w razie czego móc go też poprawić, ale poprawnie, bo szminka ma być na ustach, a kreska eyelinerem perfekcyjna ;P

Albo... orżnijcie się jak dzikie węże, ALE... jutro mają się wszystkie stawić, bo jak nie to.

Bawcie się szampańsko (mi się chłodzą smakołyki w lodówce).


PS Możecie pisać nawet po 10 stron jak mnie nie ma, bo lubię czytać i później pisać

Buzi, buzi, buzi
Mi się rozmazał, ale było miło, wróciłam o 4:30 do domu
A dziś robimy ze znajomymi poprawiny sylwestrowe Więc makijażowe plany to Dovefeather z kolegami fioletami i szarościami w macie

No i ja też

Najpiękniejszego roku 2010, niech będzie lepszy niż 2009, MACowce same wskakują do palet po wcześniejszym samozdepotowaniu, kolekcje się rozrastają, a cała reszta będzie cudowna!! :roz a:
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:18   #3866
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Hejo mój sylwester tez był udany, z makijażem nie miałem problemów ani trochę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:27   #3867
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Mi się rozmazał, ale było miło, wróciłam o 4:30 do domu
A dziś robimy ze znajomymi poprawiny sylwestrowe Więc makijażowe plany to Dovefeather z kolegami fioletami i szarościami w macie
No proszę jaka udana impreza aż żal ją kończyć

Cytat:
Najpiękniejszego roku 2010, niech będzie lepszy niż 2009, MACowce same wskakują do palet po wcześniejszym samozdepotowaniu, kolekcje się rozrastają, a cała reszta będzie cudowna!! :roz a:
wzajemnie

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez knk Pokaż wiadomość
hejo mój sylwester tez był udany, z makijażem nie miałem problemów ani trochę :d
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:32   #3868
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Hejo mój sylwester tez był udany, z makijażem nie miałem problemów ani trochę
Zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
No proszę jaka udana impreza aż żal ją kończyć

wzajemnie

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



Oj udana udana Razem z oglądaniem fajerwerków na dachu 10-piętrowego bloku
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:43   #3869
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Oj udana udana Razem z oglądaniem fajerwerków na dachu 10-piętrowego bloku
zazdraszczam

Kamilu wysłałam ci PW
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 14:19   #3870
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
zazdraszczam

Kamilu wysłałam ci PW




Kamil, ja nie wysyłam PW Jestem dobrze zaopatrzona Ale Merci jak stąd do Nowego Jorku
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.