Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 16:49   #1
zoolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Exclamation

Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)


Dziewczyny,

potrzebuje od Was rady Jutro rano wybieram sie do fryzjera!! Zawsze balam sie wiekszych zmian w swoim wygladzie, ale obecnie po rozstaniu mam ochote sie jakos na sobie 'powyzywac' Zalaczam swoje zdjecia, co mi doradzacie? Chcialabym zmienic kolor wlosow na jakis jasniejszy, mialam juz tzw. refleksy ale teraz mysle o czyms innym. Co radzicie?
zoolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 17:25   #2
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Ja bym nic nie zmieniala, jest super ale doskonale cie rozumiem ze chcesz jakiejs zmiany bo mi tez moje wlosy sie juz znudzily. Tak szczerze to nie wiem co ci doradzic. Bardzo ladny masz kolor wlosow, naturalny? Jesli tak to ja bym ich nie farbowala zeby ich nie niszczyc bo sa za ladne na to moze jakos inaczej bym je obciela ale zupelnie nie mam pojecia jak
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 17:48   #3
zoolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Dziekuje za odpowiedz

Scinac wlosow nie bede, bo caly czas zapuszczam. To sa zdjecia z przed roku, wiec teraz mam jeszcze dluzsze Ja myslalam, zeby sobie rozjasnic tak o 2-3 tony, tylko ten kolor brwi mam taki, ze nie wiem czy bedzie to fajne wygladalo.
zoolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:10   #4
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Cytat:
Napisane przez zoolza Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz

Scinac wlosow nie bede, bo caly czas zapuszczam. To sa zdjecia z przed roku, wiec teraz mam jeszcze dluzsze Ja myslalam, zeby sobie rozjasnic tak o 2-3 tony, tylko ten kolor brwi mam taki, ze nie wiem czy bedzie to fajne wygladalo.
Masz wlasnie dosyc ciemne brwi i z jasnymi wlosami mozesz wygladac sztucznie ja tez mam ciemne brwi a kiedys chcialam pofarbowac sie na platynowy blond ale teraz raczej wiem ze to by mi nie pasowalo. teraz mysle o glebokiej czerni. Aktualnie i naturalnie mam ciemny blond
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:31   #5
zoolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

no wlasnie z tym kolorem brwi mam najgorszy problem, bo mam wrazenie ze pasuje mi tylko moj naturalny kolor
zoolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:40   #6
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

O zgrozo Dizewczyno tylko nie platynowy blond zrob sobie pasemka jasniutkim blondem, ale nie platyna.... Chcesz wygladac jak taka sztuczna lala ....bleee.....Masz sliczne oczy, ladna buske nie rob platyny. Sproboj z pasemkami jasny bladzik ewentualnie pozniej experymenyuk z jasniejszym blondem...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 19:51   #7
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Też byłabym za jasnym blondem, a co do brwi to wcale nie są takie ciemne.. no chyba, że tak wygląda na zdjęciu. Koniecznie wstaw zdjęcia po jutrzejszej wizycie
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 20:07   #8
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

ładnie ci w tym kolorze jeśli chcesz już coś zmieniać to coś z brązów. będzie ci bardzo ładnie.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 09:57   #9
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Piękne, zdrowe i błyszczące włoski. Nic, ale to nic z nimi nie rób, chyba,że chcesz mieć rozjaśnione, suche siano. Co najwyżej podetnij końcówki, zmień jakoś grzywkę jesli już koniecznie potrzebujesz czegoś innego. Takie włoski niefarbowane to marzenie wielu osób. Jak zaczniesz malować to odhodowanie naturalnych zajmie Ci kilka lat i będziesz żałować. Teraz naturalność i zdrowie jest na topie a nie sztuczne, opalone lale barbie.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Piękne, zdrowe i błyszczące włoski. Nic, ale to nic z nimi nie rób, chyba,że chcesz mieć rozjaśnione, suche siano. Co najwyżej podetnij końcówki, zmień jakoś grzywkę jesli już koniecznie potrzebujesz czegoś innego. Np. na prostą, krótką. Nada Ci to charakteru. Takie włoski niefarbowane to marzenie wielu osób. Jak zaczniesz malować to odhodowanie naturalnych zajmie Ci kilka lat i będziesz żałować. Teraz naturalność i zdrowie jest na topie a nie sztuczne, opalone lale barbie.
Spróbuj zadbać o jeszcze większe nabłyszczenie włosków (oleje, nafta). Poeksperymentuj z pomadkami, błyszczykami. Podkreślaj oczka.
Takie moje delikatne sugestie, pozdrawiam.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 10:04   #10
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Piękne, zdrowe i błyszczące włoski. Nic, ale to nic z nimi nie rób, chyba,że chcesz mieć rozjaśnione, suche siano. Co najwyżej podetnij końcówki, zmień jakoś grzywkę jesli już koniecznie potrzebujesz czegoś innego. Takie włoski niefarbowane to marzenie wielu osób. Jak zaczniesz malować to odhodowanie naturalnych zajmie Ci kilka lat i będziesz żałować. Teraz naturalność i zdrowie jest na topie a nie sztuczne, opalone lale barbie.
!!! nie farbuj bo zniszczysz te piękne pasma .
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 17:59   #11
zoolza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Dziewczyny,

dziekuje Wam wszystkim za odpowiedz i mile slowa Do fryzjera wybralam sie i zdecydowalam sie jednak na zrobienie blond refleksow Zmiana nie jest az tak duza, ale zawsze to mam bardziej ozywiony kolorek
zoolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 19:06   #12
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pomocy jutro ide do fryzjera - potrzebna zmiana :)

Wątek nie jest zamknięty i nie zostanie usunięty
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.