Z blondynki w brunetkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-29, 10:41   #1
Monika9185
Przyczajenie
 
Avatar Monika9185
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
GG do Monika9185 Wyślij wiadomość przez MSN do Monika9185
Wink

Z blondynki w brunetkę


Zawsze marzyłam o ciemnych włosach i w końcu się zdecydowałam.Nie wyszlo tak zle ale mam pewien problem a właściwie 3:

1.Mam jasne brwi i nie wiem czy powinnam je pomalowac pod odcień włosow czy po prostu uzywac ciemnej kretki(dodam ze moj kolor wlosow to ciemny szatyn)

2. Mam jasniutką cerę i nie wiem jaki makijaż pasowałby do jasnej cery i ciemnych włosów

3.W jakich kolorach byłoby mi teraz do twarzy?

Z góry dziękuję za odpowiedz
__________________
If we judge of love by the majority of its results
it rather resembles hatred than friendship...
Monika9185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 10:54   #2
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Z blondynki w brunetkę

Mozesz zrobic henne albo malowac kredką to juz Twój wybór.
Zeby okreslic jakie kolory do Ciebie pasuja musisz odpowiedzieć na pyt. dot. typu urody.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Kolor białka? (w odcieniach żółtego, biały, szary, z neibieskimi przepłyskami)


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? Wystepuja po opalaniu?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubisz intensywne/żywe kolory czy pudrowe/stłumione barwy?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:11   #3
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Z blondynki w brunetkę

Tu są propozycje makijaży do jasnej cery, a także odcienie podkładów, pudrów i innych kosmetyków do takiej cery: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1095.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 13:54   #4
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Z blondynki w brunetkę

Co do brwi, radziłabym Ci nie farbować ich trwale. Łatwo przesadzić, tym bardziej, jeśli z natury jesteś jaśniutka. A intensywnie ciemne brwi postarzają.
Na początek możesz spróbować przyciemnić je cieniem, żeby w ogóle spróbować ustalić, jakie lepiej będą pasować. Może wystarczy tylko lekkie przyciemnienie.

Myślę, że lepszym wyjściem od kredki byłaby paletka Sephory, która ma świetne opinie na KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11945
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 15:10   #5
alruna
Przyczajenie
 
Avatar alruna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: Z blondynki w brunetkę

Moja koleżanka, jasna blondynka przefarbowała się na ciemno. Brwi traktuje henną. Ma bardzo jasną cerę, oczy maluje dośc ciemnymi cieniami i wygląda bardzo ładnie. Taka królewna śnieżka .
__________________
people are strange, when you are stranger
faces look ugly when you're alone
alruna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 18:32   #6
Monika9185
Przyczajenie
 
Avatar Monika9185
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
GG do Monika9185 Wyślij wiadomość przez MSN do Monika9185
Dot.: Z blondynki w brunetkę

Dzięki za wszystkie komentarzeTeraz wiem miej wiecej co robic.Cerę mam bardzo jasną a oczy ciemne.Postaram się jakos to wszystko ułozycdzieki
__________________
If we judge of love by the majority of its results
it rather resembles hatred than friendship...
Monika9185 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.