Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 20:24   #4201
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, chrzanic skorki, ale Ty masz ponetne usta
>/////< ale sie zawstydzilam jak to przeczytalam
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 23:23   #4202
MalwinaMaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

tylko atre 0,025
MalwinaMaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 00:05   #4203
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez naven Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co używacie obecnie przed wyjściem z domu przy takiej pogodzie jako krem? pozdrawiam
już pewnie ostatnio pisałam - frakcja sojowa. Tylko ewentualnie nakładam jej więcej na policzki i nos. Poza tym naciągam czapkę na brwi i szalik na nos Oczywiście trzeba je często prać żeby bakterie w nich nie zamieszkały.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:03   #4204
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Może się orientujecie, czy olej makadamia może zapychać? Bo ostatnio pojawiło mi się więcej niedoskonałości, w tym na czole, gdzie zawsze było 'spokojnie'. I się zastanawiam, czy to jojoba mnie czyści(w co wątpię) czy makadamia zapycha

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:37   #4205
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Może się orientujecie, czy olej makadamia może zapychać? Bo ostatnio pojawiło mi się więcej niedoskonałości, w tym na czole, gdzie zawsze było 'spokojnie'. I się zastanawiam, czy to jojoba mnie czyści(w co wątpię) czy makadamia zapycha

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
spróbowałabym odstawić i zobaczyc reakcje skóry
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 23:17   #4206
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ja mam podskrórne własnie brzydkie krostki puder nie kryje ich dobrze , ... już mam dosyć paskudztwa ! jak zwalczyć
Też mam dość...





Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
bo z nieznanych przyczyn mialam strsznie duzo takich... zwyklych podskornych, takiej kaszki na czole, a miedzy brwiami robily mi sie nie ropne, ale takie wystajace krostki ktore jak sie wycisnelo to bylo w nich takie... takie cos stalego, nie wiem jak to nazwac i to sie paskudzilo i dlugo goilo i strasznie po wycisnieciu saczylo sie. no i wystarczyly 2 tyogdnie stosowania co dwa dni locacidu i teraz ostatnio przez nieuwage uzylam 2 dni pod rzad i zluszcza mi brode lekko i zuchwe po lewej stronie i lekko sciaga oba te miejsca. Ale jest coraz czysciej, w porownaniu co bylo 2 tygodnie temu to mam ladna skore
Mam to samo :/ Ty już pewnie miałaś...
Wracam do Pl musze się zapisać do dermatologa i innych lekarzy i w dodatku mam jeszcze problem z nadpotliwoscia :/ i to żadne blokery nie pomagają ani z apteki ani z drogerii nawet się poce jak mam stresy i to juz trochę trwa...Powiedzieć o tym też dermatologowi jak będę z trądzikiem szła?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 23:36   #4207
Teresssa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też mam dość...







Mam to samo :/ Ty już pewnie miałaś...
Wracam do Pl musze się zapisać do dermatologa i innych lekarzy i w dodatku mam jeszcze problem z nadpotliwoscia :/ i to żadne blokery nie pomagają ani z apteki ani z drogerii nawet się poce jak mam stresy i to juz trochę trwa...Powiedzieć o tym też dermatologowi jak będę z trądzikiem szła?
Ja bym powiedziała, bo mam pewność, że dermatolog mnie wysłucha i nawet jak to nie jego działka (bo to chyba bardziej dietetyk, czy się mylę?) to coś by doradził. Ale ja znam wartość dermatologa, do którego chodzę. Temu, do którego chodziłam kilka lat temu też bym powiedziała, ale raczej nie spodziewałabym się niczego poza "aha, to proszę kupić sobie jeszcze...".
Teresssa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 23:53   #4208
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Teresssa Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, bo mam pewność, że dermatolog mnie wysłucha i nawet jak to nie jego działka (bo to chyba bardziej dietetyk, czy się mylę?) to coś by doradził. Ale ja znam wartość dermatologa, do którego chodzę. Temu, do którego chodziłam kilka lat temu też bym powiedziała, ale raczej nie spodziewałabym się niczego poza "aha, to proszę kupić sobie jeszcze...".
Tak tylko, że ja się umawiam do pierwszego i w życiu u niej nie byłam, ale fakt nic nie szkodzi mi powiedzieć a może coś doradzi itp.
Mi się wydaje, że mi trzeba jakieś badania zrobić i na trądzik i na to...
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 00:12   #4209
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Na nadpotliwość jak najbardziej dermatolog (dietetyk może jedynie pomóc w wykluczeniu produktów zwiększających potliwość). Jeżeli trafisz na dobrego specjalistę, to poradzi coś więcej niż tylko zmianę antyperspirantu. Powinien wykonać jakieś badania, bo nadmierna potliwość może towarzyszyć różnym chorobom, np. przy problemach z hormonami. W najgorszych przypadkach wyjściem są zabiegi jonoforezy czy wstrzyknięcie botoksu, ale może to tylko chwilowy problem, więc koniecznie przyciśnij lekarza, żeby szukał przyczyny i nie bagatelizował sprawy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:16   #4210
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Na nadpotliwość jak najbardziej dermatolog (dietetyk może jedynie pomóc w wykluczeniu produktów zwiększających potliwość). Jeżeli trafisz na dobrego specjalistę, to poradzi coś więcej niż tylko zmianę antyperspirantu. Powinien wykonać jakieś badania, bo nadmierna potliwość może towarzyszyć różnym chorobom, np. przy problemach z hormonami. W najgorszych przypadkach wyjściem są zabiegi jonoforezy czy wstrzyknięcie botoksu, ale może to tylko chwilowy problem, więc koniecznie przyciśnij lekarza, żeby szukał przyczyny i nie bagatelizował sprawy
No właśnie, że mam to już dłuższy czas i tak jak pisałam żadne blokery nie pomogły wiec problem leży gdzieś indziej+do tego trądzik.
No nic wracam do PL zapisuje się do lekarza(jeszcze nie wiem czy prywatnie czy nie) no tak będę musiała zrobić, żeby tego nie olał
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 19:41   #4211
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No nic wracam do PL zapisuje się do lekarza(jeszcze nie wiem czy prywatnie czy nie) no tak będę musiała zrobić, żeby tego nie olał
Jeśli zdecydujesz się iść państwowo to miej na uwadze, że od 1 stycznia 2015 do dermatologa wymagane jest skierowanie, więc dobrze jest sobie to zaplanować w czasie, załatwić nawet przez kogoś skierowanie, ewentualnie zaklepać wizytę, żeby nie czekać niewiadomo ile
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:26   #4212
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jeśli zdecydujesz się iść państwowo to miej na uwadze, że od 1 stycznia 2015 do dermatologa wymagane jest skierowanie, więc dobrze jest sobie to zaplanować w czasie, załatwić nawet przez kogoś skierowanie, ewentualnie zaklepać wizytę, żeby nie czekać niewiadomo ile
Uu kiepsko :/ to chyba pójdę prywatnie trudno może mi mama da :P

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Zobaczymy jak to będzie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 19:49   #4213
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dokładnie. Z tymi dermatologami to skierowanie od rodzinnego. Ja sie wyrzekłam i chodze prywatnie. Jakoś czuje ze lekarz wieksze zainteresowanie wykazuje pacjentem.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:39   #4214
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny doradzcie
Chciałabym powalczyć ze śladami po wypryskach, udalo mi się uporać z cerą dzięki Triacnealowi.. teraz jeszcze pozostały te czerwone ślady.
Myślałam o czymś złuszczającym, jakieś kwasy, ale też nic agresywnego, tak abym mogła na codzien robic makijaż i wychodzić do pracy.
Zstanawiam się nad
1)Fitomed - maseczka peeling k k z kwasem mekowym (nigdy nie uzywałam, ale z tego co czytam to jest skuteczny)
2) Glyco A 12% AHA (dawno temu go używalam i w sumie pomagał. Teraz cos widzialam ze jakas nowa wersja jest... no i nie wiem czy tez by był dobry, chyba że jeszcze tą starszą wersje gdzieś dorwe)
3) Tonik AHA/BHA 10% z BU ( tez kiedys mialam i z tego co pamietam to dobrze zluszczał)

Wspomagam się też czasem serum z Bielendy z kwasem migdałowym.

Jak myslicie, który z tych 3 jest najlepszy? A może cos innego?
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 22:46   #4215
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

moja cera wygląda ostatnio tragicznie, strasznie dużo zaskórników, pryszcze na policzkach, żuchwie. Do tego łuszcząca się broda i przebarwienia wylazły... a niedawno było tak dobrze...

nie słyszałyście nic nowego o magicznym środku, który po zażyciu od razu likwiduje problemy skórne albo super-maseczce po której cera staje się od razu piękna?

A tak bardziej poważnie, suplementujecie się jakoś w kierunku lepszej cery? Jakieś herbatki? Jem zdrowo, dużo warzyw, owoców. Mało słodyczy, zero nabiału, białego chleba, makaronów.
Nie mogę znaleźć przyczyny nagłego pogorszenia się twarzy...

Ponad to, byłam na testach alergicznych homeopatycznych (w lewej ręce trzyma się walec, a na prawej przy paznokciu dotyka się głowicą). Wyszło mi uczulenie na ponad 120 alergenów pokarmowych! (też na produkty po których czułam się dobrze, nic się nie pojawiało).

Wiecie na ile można wierzyć tym testom? Może ktoś z Was je robił, zastosował dietę z wykluczeniem alergenów i zauważył jakąś poprawę?

Dzisiaj żeby się trochę ratować zrobiłam maseczki: z kurkumy; z płatków owsianych, cebuli, miodu; algi cytrusowe z Bielendy.
Mam nadzieję, że jakoś powoli wrócę do stanu cery sprzed kilku miesięcy gdzie zdarzało mi się użyć tylko korektora i wyjść z domu...
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-11, 22:55   #4216
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja obecnie używam mieszanki kwasu hialuronowego i olejku jojoba(to na dzień) a na noc tylko myję twarz i nie nakładam kremu. Słyszałam, że to bywa pomocne 'przerabiam' serię manuka(prawie całą) i jakoś mi nie pomaga, a szkoda, bo pokładałam wielkie nadzieje.
Nie chcę stosować tabletek, kiedyś to robiłam, i wprawdzie nie doprowadziłam kuracji do końca, bo zabrakło środków, ale i tak mi nic nie pomogło, a powinno choć trochę.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 06:27   #4217
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam mieszanki kwasu hialuronowego i olejku jojoba(to na dzień) a na noc tylko myję twarz i nie nakładam kremu. Słyszałam, że to bywa pomocne 'przerabiam' serię manuka(prawie całą) i jakoś mi nie pomaga, a szkoda, bo pokładałam wielkie nadzieje.
Nie chcę stosować tabletek, kiedyś to robiłam, i wprawdzie nie doprowadziłam kuracji do końca, bo zabrakło środków, ale i tak mi nic nie pomogło, a powinno choć trochę.
A jak u Ciebie z olejkiem? Bo ja po kokosowym sie zraziłam bo zapychał...
Co do tej serii maniuka to u mnie mega wysyp chociaz miło wszystko spłyciło.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:09   #4218
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
A jak u Ciebie z olejkiem? Bo ja po kokosowym sie zraziłam bo zapychał...
Co do tej serii maniuka to u mnie mega wysyp chociaz miło wszystko spłyciło.
Bo kokos to typowy zapychacz a jojoba ma pomagać na zmiany trądzikowe. Na razie mi chyba krzywdy nie robi, powiem więcej po dłuższym stosowaniu.

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 16:15   #4219
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
moja cera wygląda ostatnio tragicznie, strasznie dużo zaskórników, pryszcze na policzkach, żuchwie. Do tego łuszcząca się broda i przebarwienia wylazły... a niedawno było tak dobrze...

nie słyszałyście nic nowego o magicznym środku, który po zażyciu od razu likwiduje problemy skórne albo super-maseczce po której cera staje się od razu piękna?

A tak bardziej poważnie, suplementujecie się jakoś w kierunku lepszej cery? Jakieś herbatki? Jem zdrowo, dużo warzyw, owoców. Mało słodyczy, zero nabiału, białego chleba, makaronów.
Nie mogę znaleźć przyczyny nagłego pogorszenia się twarzy...

Ponad to, byłam na testach alergicznych homeopatycznych (w lewej ręce trzyma się walec, a na prawej przy paznokciu dotyka się głowicą). Wyszło mi uczulenie na ponad 120 alergenów pokarmowych! (też na produkty po których czułam się dobrze, nic się nie pojawiało).

Wiecie na ile można wierzyć tym testom? Może ktoś z Was je robił, zastosował dietę z wykluczeniem alergenów i zauważył jakąś poprawę?

Dzisiaj żeby się trochę ratować zrobiłam maseczki: z kurkumy; z płatków owsianych, cebuli, miodu; algi cytrusowe z Bielendy.
Mam nadzieję, że jakoś powoli wrócę do stanu cery sprzed kilku miesięcy gdzie zdarzało mi się użyć tylko korektora i wyjść z domu...

suche powietrze od ogrzewania, wiatr, niskie temperatury, nic dziwnego, że skóra się pogorszyła. Może masz bardzo suche powietrze w pokoju? Myślałaś o nawilżaczu powietrza?

Ja miałam skórę w porządku, po czym pojechałam do rodziców na święta, w przeciągu dwóch tygodni moja skóra zmieniła się nie do poznania, głównie właśnie przez ogrzewanie, moi rodzice lubią wysokie temperatury(ja u siebie w pokoju nie grzeję). Jak wróciłam do siebie, to po kilku dniach wszystko było w porządku.
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 17:05   #4220
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
suche powietrze od ogrzewania, wiatr, niskie temperatury, nic dziwnego, że skóra się pogorszyła. Może masz bardzo suche powietrze w pokoju? Myślałaś o nawilżaczu powietrza?

Ja miałam skórę w porządku, po czym pojechałam do rodziców na święta, w przeciągu dwóch tygodni moja skóra zmieniła się nie do poznania, głównie właśnie przez ogrzewanie, moi rodzice lubią wysokie temperatury(ja u siebie w pokoju nie grzeję). Jak wróciłam do siebie, to po kilku dniach wszystko było w porządku.
też byłam u rodziców, z tym, że moi właśnie lubią niskie temperatury i już u nich zaczęła się pogarszać jak wróciłam do siebie to faktycznie temperatura dużo wyższa.
Mam taki prymitywny nawilżacz powietrza- kubek z wodą na grzejniku...

Jak tylko znajdę chwilę to kupię fasolkę mung i zaczynam regularnie stosować maseczkę... nie odpuszczę jej tak łatwo!
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:48   #4221
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
też byłam u rodziców, z tym, że moi właśnie lubią niskie temperatury i już u nich zaczęła się pogarszać jak wróciłam do siebie to faktycznie temperatura dużo wyższa.
Mam taki prymitywny nawilżacz powietrza- kubek z wodą na grzejniku...

Jak tylko znajdę chwilę to kupię fasolkę mung i zaczynam regularnie stosować maseczkę... nie odpuszczę jej tak łatwo!
Haha tez mam taki nawilżacz z tym, że na szafie obok pieca nie wydaje mi się, żeby to coś dawało, ale mama się uparła.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 22:27   #4222
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
suche powietrze od ogrzewania, wiatr, niskie temperatury, nic dziwnego, że skóra się pogorszyła. Może masz bardzo suche powietrze w pokoju? Myślałaś o nawilżaczu powietrza?
Moja skóra bardzo cierpi przez pogodę Dzisiaj się przestraszyłam jak na uczelni zobaczyłam w lustrze swoją twarz. Z podkładu zostały same resztki w kilku miejscach, a pod nimi po całości czerwona, zmęczona skóra. I to nie po długim, ciężkim dniu, tylko może po 3 godzinach... Czasem po takim czasie moja twarz w makijażu wygląda nienagannie.
W mieszkaniu kaloryfery wyłączone, włączam tylko gdy chcę szybko wysuszyć uprane ubrania. Pogoda na zewnątrz i ogrzewanie na uczelni robią swoje - cera wariuje. Masakra
W dodatku piję naprawdę sporo wody i innych płynów, poza kawą - raczej nieszkodliwych, więc tym razem nie mogę zwalić stanu cery na odwodnienie...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2015-01-12 o 22:46
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 22:31   #4223
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam mieszanki kwasu hialuronowego i olejku jojoba(to na dzień) a na noc tylko myję twarz i nie nakładam kremu. Słyszałam, że to bywa pomocne 'przerabiam' serię manuka(prawie całą) i jakoś mi nie pomaga, a szkoda, bo pokładałam wielkie nadzieje.
Nie chcę stosować tabletek, kiedyś to robiłam, i wprawdzie nie doprowadziłam kuracji do końca, bo zabrakło środków, ale i tak mi nic nie pomogło, a powinno choć trochę.
mieszasz na ręce? i potm na twarz ? bo ja wlansie tak robię

bo olejek z kwasem sie nie łączą
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 23:03   #4224
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mieszasz na ręce? i potm na twarz ? bo ja wlansie tak robię

bo olejek z kwasem sie nie łączą
Dokładnie, najpierw mieszam na ręce a potem daję na twarz ale czuję, że to za mało mnie nawilża :/ ale zobaczę po dłuższym czasie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 09:43   #4225
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Moja skóra bardzo cierpi przez pogodę Dzisiaj się przestraszyłam jak na uczelni zobaczyłam w lustrze swoją twarz. Z podkładu zostały same resztki w kilku miejscach, a pod nimi po całości czerwona, zmęczona skóra. I to nie po długim, ciężkim dniu, tylko może po 3 godzinach... Czasem po takim czasie moja twarz w makijażu wygląda nienagannie.
W mieszkaniu kaloryfery wyłączone, włączam tylko gdy chcę szybko wysuszyć uprane ubrania. Pogoda na zewnątrz i ogrzewanie na uczelni robią swoje - cera wariuje. Masakra
W dodatku piję naprawdę sporo wody i innych płynów, poza kawą - raczej nieszkodliwych, więc tym razem nie mogę zwalić stanu cery na odwodnienie...
eh, no niestety wiem o czym mówisz... najgorsza jest masa suchych skórek, jak nie nawilżę porządnie skóry przed makijażem to jest tragedia, sucha, pudrowa maska

ale z drugiej strony mróz na przykład jest chyba na dobry, bo wymraża nam wszystkie zarazki z twarzy. No i skóra mniej się przetłuszcza
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 15:57   #4226
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony mróz na przykład jest chyba na dobry, bo wymraża nam wszystkie zarazki z twarzy. No i skóra mniej się przetłuszcza
u mnie na odwrót - podrażniona przez warunki pogodowe skóra się szybciej przetłuszcza. Zauważyłam nawet, że pod czapką włosy znacznie mniej mi się przetłuszczają niż na wietrze.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:15   #4227
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
u mnie na odwrót - podrażniona przez warunki pogodowe skóra się szybciej przetłuszcza. Zauważyłam nawet, że pod czapką włosy znacznie mniej mi się przetłuszczają niż na wietrze.

No właśnie, nie dość, że skóra, to jeszcze włosy muszę je myć co drugi dzień, i też zauważyłam, że są bardziej przetłuszczone w wietrzną pogodę chyba o wilgoć chodzi, robią się takie przyklapnięte
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:03   #4228
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

u mnie są po prostu tłuste, w ciągu godziny na wietrze skóra głowy potrafi wydzielić tyle łoju, co normalnie przez cały dzień Też myję max. co dwa dni. Jedyne, co w moim przypadku skutecznie przedłużało świeżość włosów, to ich rozjaśnianie Wtedy nawet do 4 dni je trzymałam.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 21:55   #4229
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Dokładnie, najpierw mieszam na ręce a potem daję na twarz ale czuję, że to za mało mnie nawilża :/ ale zobaczę po dłuższym czasie.
no mnie wlaśnie też to za mało nawilża i zastanawiam sie jak to udoskonalić?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:58   #4230
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Question Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Witajcie. Czy stosowałyście kiedyś suplement diety Inofem, podobno zawarta w nim substancja Mio-inozytol redukuje trądzik?
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.