utrata jędrności skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 08:10   #1
tri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16

utrata jędrności skóry


Witam serdecznie.
Mam problem ze swoją skórą. Ostatnio całkowicie straciła jędrność, chociaż nigdy nie miałam z nią problemów. Zawsze była ładnie napięta, a teraz wygląda jak wielki pomarszczony worek. Ostatnio dość mocno schudłam, ale to też nie pierwsza moja utrata wagi i nigdy przedtem takich problemów nie było. Najgorzej jest z brzuchem, udami i pośladkami. Proszę poradźcie mi coś, co robić, co stosować, kremy, masaże. A może jakieś bardzo delkatne ćwiczenia nie obciążające stawów i kręgosłupa, bo niestety mam z nimi ogromne problemy i nawet dłuższy spacer powoduje spory ból. Dlatego wolałabym jakieś własnie typowe kosmetyczne porady.
Dzięki z góry i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.
tri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 12:00   #2
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: utrata jędrności skóry

Na poprawę jędrności dobre są zimne prysznice. Metoda dla masochistek ale podobno świetnie się sprawdza.
Ze sprawdzonych przeze mnie, polecam codzienny masaż szorstką gąbką( bardzo fajna jest gąbka antycellulitowa Syrena) + balsam/serum ujędrniające. Najlepszym preparatem tego gatunku, jaki miałam, jest serum wyszczuplająco- ujędrniające Yves Rocher- bomba
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:38   #3
tri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: utrata jędrności skóry

Dzięki Lukrecja za odpowiedź
Zimne prysznice stosuje, tyle że naprzemienne z ciepłymi po każdej kąpieli. Szorstkiej gąbki nie próbowałam, tylko peeling, ciekawi mnie czy można połączyć i gąbeczke i peeling razem, czy wtedy kulki (stosuje kawowy) nie wsiąkną w gąbkę? No chyba, że ta gąbka to na sucho.
Serum wypróbuję, póki co nie miałam okazji, mam nadzieję, że coś wreszcie na tego uparciucha poskutkuje
tri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 13:55   #4
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: utrata jędrności skóry

Chyba nie ma sensu jednoczesnego stosowania peelingu kawowego i takiej gąbki, bo ona sama w sobie jest bardzo szorstka Gąbkę polecam, kosztuje 2-3 zł a daje popalić Najwyżej sama sprawdzisz, co lepsze, lub ustalisz sobie własny "program", np. gąbka codziennie wieczorem, peeling raz w tygodniu.
Może dziewczyny podsuną inne pomysły?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:18   #5
cegiełka
Raczkowanie
 
Avatar cegiełka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 32
Dot.: utrata jędrności skóry

lukrecjo a ta gabeczka jest dostępna w kazdym sklepie kosmetycznym czy trzeba ja kupic np. aptece ?
cegiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:03   #6
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Red face Dot.: utrata jędrności skóry

Moja Droga, powiem szczerze , ze ja jakis czas temu tez walczyłam z moja sflaczala skóra. Stosowałam wiele przeparatów, ale efekt był mało zadowalajacy.Najwiek sze rezultaty osiągnelam aqwaaerobiciem,-świetnie, ujędrnia i napina całe ciało, a przy tym nie jest męczacy i nie powoduje obciążeń.Naprawde jestem bardzo zadowolona i polecam ci ypróbowanie-jesli oczywiscie masz taka mozliwosc.Z kremów troche pomógl mi Anew clinical LIFT&TRUCK z Avonu, ale chyba trzeba by było go cały czas urzywac, zeby efekt trwał. Pozdrawiam serdeczniepowodzeni a!
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:02   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: utrata jędrności skóry

cegiełko, to gąbka Syrena, dwustronna. Jedna strona jest typowa, druga szorstka, pomocna przy walce z cellulitem. Kupuję je w Carrefourze, ale widziałam też w Drogerii Natura( ciut droższe) i w Superpharm.
Tu można ją obejrzeć i poczytać:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=3945
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.