..::Foty Gothic_Daisy::.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-21, 14:20   #1
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Smile

..::Foty Gothic_Daisy::..


Stwierdziłam, że może też założę tu wątek

Fotografią bawię się od dawna, problem w tym, że rzadko mam czas, więc w sumie wychodzi tak od przypadku do przypadku.

Z reguły fotek nie obrabiam, czasem może coś tam wykadruję czy wyostrzę. Ale większe zabawy nie dla mnie - nie mam za bardzo na to czasu ani ochoty. Chociaż podejrzewam, że niektóre zdjęcia byłyby lepsze, gdyby im poświęcić trochę czasu
Więc jak macie pomysł, jak "podciągnąć" zdjęcie - dajcie znać W wolnej chwili się będę bawić i może coś z tego wyjdzie.

Poniżej kilka fotek z ostatniego wypadu do Pragi - takie tam pocztówki i inne
I w tym fotki wyludnionego miasta bladym świtem

Aparat to Nikon D80
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:21   #2
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

I druga porcyjka praskich fotek
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:38   #3
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Ooo jak milo, ze kolejna osoba postanowila pokazac swoje fotki
Ale jesli chodzi o Twoje zdjecia, to jakosc jest srednia, z drugiej porcji pierwsze zdjecie jest jakies takie jaskrawe, troche jakby przesycone. Najbardziej podoba mi sie zdjecie na cmentarzu z 1 sesji interesujacy jest jeszcze ten pan na lodzi na tle mostu i miasta, ale jakos tak wszystko krzywo wyszlo. Sama tematyka zdjec jeste ciekawa, ale trzeba popracowac nad techniką
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:59   #4
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Ooo jak milo, ze kolejna osoba postanowila pokazac swoje fotki
Ale jesli chodzi o Twoje zdjecia, to jakosc jest srednia, z drugiej porcji pierwsze zdjecie jest jakies takie jaskrawe, troche jakby przesycone. Najbardziej podoba mi sie zdjecie na cmentarzu z 1 sesji interesujacy jest jeszcze ten pan na lodzi na tle mostu i miasta, ale jakos tak wszystko krzywo wyszlo. Sama tematyka zdjec jeste ciekawa, ale trzeba popracowac nad techniką
Dzięki za opinię
Co masz na myśli, pisząc że jakość jest średnia?
Na pewno zdjęcie wiele traci jakości ze względu na zmniejszanie, a trzeba zmniejszyć, żeby je można było tu w ogóle załączyć. I to na pewno mi się nie podoba


Mnie osobiście kolory na tym zdjęciu, o którym piszesz, że jest przesycone, podobają się O coś takiego mi chodziło i to wyszło Podobnie zresztą ze zdjęciem z rybakiem
Ale oczywiście rozumiem, że nie każdemu się musi to podobać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 19:36   #5
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Strasznie mi się podobają Twoje fotki, mają w sobie dużo klimatu. Chyba też wybiorę się z aparatem na cmentarz

Widzę, ze nie tylko moje fotki tracą na jakości przez przeskalowanie Jest na to jakiś sposób?
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 20:52   #6
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Strasznie mi się podobają Twoje fotki, mają w sobie dużo klimatu. Chyba też wybiorę się z aparatem na cmentarz
Dzięki
Cmentarze są fajne Polecam
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Widzę, ze nie tylko moje fotki tracą na jakości przez przeskalowanie Jest na to jakiś sposób?
Nie wiem
Już i tak jest lepiej - przedtem jak zmniejszałam, to wychodziło jeszcze gorzej, teraz już w miarę, chociaż i tak nie tak dobrze, jakby pewnie mogło.
Nie wiem, może w Photoshopie byłoby lepiej? No ale i tak nie mam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 23:10   #7
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Już i tak jest lepiej - przedtem jak zmniejszałam, to wychodziło jeszcze gorzej, teraz już w miarę, chociaż i tak nie tak dobrze, jakby pewnie mogło.
Nie wiem, może w Photoshopie byłoby lepiej? No ale i tak nie mam
Ja zauważyłam, ze to zależy od tego, z jakiejś rozdzielczości się wychodzi. Im większe zdjęcie tym gorsza potem jakość. W moim wątku, niektóre są przez to nie ostre W jakim programie zmniejszasz?
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 11:58   #8
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, ze to zależy od tego, z jakiejś rozdzielczości się wychodzi. Im większe zdjęcie tym gorsza potem jakość. W moim wątku, niektóre są przez to nie ostre W jakim programie zmniejszasz?
Tak, zauważyłam to samo
Zdjęcia zmniejszam w Irfan View.
Mam też Corela PhotPaint czy jakos tak, ale nie chce mi się obrabiać
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:30   #9
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Tak, zauważyłam to samo
Zdjęcia zmniejszam w Irfan View.
Mam też Corela PhotPaint czy jakos tak, ale nie chce mi się obrabiać
Ja zmniejszam fotki po centymetrach i w PhotoFiltre, i nie zauwazylam strasznej zmiany jakosci moich zdjec jesli jest troche rozmazane poprawiam jedynie narzędziem "sharpen" i juz

No chyba, ze jst duzy zoom i widac pikselki to juz sie nie da za wiele zrobic
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:37   #10
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Na jakości zdjęć sie nie znam oceniam tylko to co widzę i z tego co widzę to mi się bardzooo podobają i proszę o więcej
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 15:47   #11
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Ja zmniejszam fotki po centymetrach i w PhotoFiltre, i nie zauwazylam strasznej zmiany jakosci moich zdjec jesli jest troche rozmazane poprawiam jedynie narzędziem "sharpen" i juz

No chyba, ze jst duzy zoom i widac pikselki to juz sie nie da za wiele zrobic
Ja zawsze ostrzę sharpenem
Wiadomo, trochę to daje, ale to nadal nie to

Myślę, że to na pewno częsciowo kwestia programu do obróbki.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Na jakości zdjęć sie nie znam oceniam tylko to co widzę i z tego co widzę to mi się bardzooo podobają i proszę o więcej
dzięki
Pewnie wkrótce będzie więcej
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 15:53   #12
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

No jasne, ze to nie to, ale troszke pomaga

czekam na wiecej!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 16:18   #13
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Wygrzebałam starsze kocie portrety

Zdjęcia w sepii i czarno-biale są na pewno robione Canonem S2 IS. Podejrzewam, że wszystkie zdjęcia czarno-białego kota są tym aparatem, a tylko czarny jest Nikonem D80 (to w ramach info, że trzeba podawać aparaty ).
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:00   #14
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Witam
Co do zdjęć z Pragi - przyjemne, takie typowo wycieczkowe Popracuj nad kadrem, bo często Ci horyzont ucieka

Z kotkowych najfajniejsze te:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1214316957 - fajne kolory, wygląda jak puma tutaj kotek Może kadrowałabym ciaśniej tylko

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1214316957 - fajne szkoda że druga łapka ucięta i głowa niewyraźna bo wygląda prawie jak Sfinks

Pozdrówki
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:08   #15
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Dzięki za opinię
Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Witam
Co do zdjęć z Pragi - przyjemne, takie typowo wycieczkowe Popracuj nad kadrem, bo często Ci horyzont ucieka
Miały być wycieczkowe - aczkolwiek moim zdaniem prawdziwie wycieczkowe by były, gdyby na rynku i moście Karola był full luda, a tu nie ma zbyt wiele ludzi i imho przez to też są ciut inne, a nie typowe

A co masz na myśli, pisząc, że horyzont ucieka i jak to naprawić?
Cytat:
Z kotkowych najfajniejsze te:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1214316957 - fajne kolory, wygląda jak puma tutaj kotek Może kadrowałabym ciaśniej tylko

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1214316957 - fajne szkoda że druga łapka ucięta i głowa niewyraźna bo wygląda prawie jak Sfinks
Pozdrówki
Głowa miała być niewyraźna w zamyśle
A co do drugiej łapki to się zgodze
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 13:58   #16
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię
Miały być wycieczkowe - aczkolwiek moim zdaniem prawdziwie wycieczkowe by były, gdyby na rynku i moście Karola był full luda, a tu nie ma zbyt wiele ludzi i imho przez to też są ciut inne, a nie typowe

A to fakt
Ja też mam takie typowo wycieczkowe z Pragi ale ludzi było full no i tak pięknego ujęcia jak Ty na most Karola to nie mam

Cytat:
A co masz na myśli, pisząc, że horyzont ucieka i jak to naprawić?
Horyzont nie jest równy, powinien być prosty a u ciebie jest krzywy, leci albo w prawo albo w lewo Jak naprawić? Zwracać na to uwagę podczas robienia zdjęć, trzymaj "prosto" aparat w łapkach

Cytat:
Głowa miała być niewyraźna w zamyśle
Okey, rozumiem


EDIT:
To zdjęcie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1214050140 byłoby super gdyby właśnie horyzont był prosty i nie było krzaków po lewej w kadrze, bo sam widok, ta mgła - bajka
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 15:23   #17
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
A to fakt
Ja też mam takie typowo wycieczkowe z Pragi ale ludzi było full no i tak pięknego ujęcia jak Ty na most Karola to nie mam
No dlatego wstaliśmy o 6 rano, żeby mieć takie puste foty

Cytat:
Horyzont nie jest równy, powinien być prosty a u ciebie jest krzywy, leci albo w prawo albo w lewo Jak naprawić? Zwracać na to uwagę podczas robienia zdjęć, trzymaj "prosto" aparat w łapkach
Aaa, o to Ci chodzi.
Staram się na to zwracać uwagę, ale jak widać nie zawsze mi wychodzi

Cytat:
EDIT:
To zdjęcie http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1214050140 byłoby super gdyby właśnie horyzont był prosty i nie było krzaków po lewej w kadrze, bo sam widok, ta mgła - bajka
Hehe, krzole po lewej są celowo - ja lubię takie foty
Co do horyzontu zaś, to ciężko stwierdzić imho, jak on powinien być na tym zdjęciu, bo nie dość że góry w tle, to krzywe progi wodne i mosty
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:31   #18
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Z ostatniej "kociastej" sesji najbardziej spodobalo mi sie to: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1214316957 taki przyczajony tygrys, ukryty smok
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:34   #19
KaKa F
Raczkowanie
 
Avatar KaKa F
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 236
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cieszę się, że jest ktoś, kto tak jak ja, fotografuje cmentarze. Mają nieziemski klimat (te stare) - uwielbiam takie zdjęcia!!
Pozostałe zdjęcia też fajne.
Horyzont, fakt czasem leci. ale sama zauważyłam ostatnio, że jak masz krzywy asfalt, a na nim budynek prosto, to nie ma jak ułożyć w łapkach apartatu, żeby wszystko było git. No mnie takie krzywizny wychodziły w jednym miejscu, że sobie w końcy podarowałam.

Czy może mi ktoś powiedzieć jak to robicie, że macie małe zdjęcie i po kliknięciu otwiera się duże?
KaKa F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 13:02   #20
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Z ostatniej "kociastej" sesji najbardziej spodobalo mi sie to: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1214316957 taki przyczajony tygrys, ukryty smok


Cytat:
Napisane przez KaKa F Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jest ktoś, kto tak jak ja, fotografuje cmentarze. Mają nieziemski klimat (te stare) - uwielbiam takie zdjęcia!!
Pozostałe zdjęcia też fajne.
Zgadza się - niektóre cmentarze są bardzo klimatyczne
Ten praski cmentarz jest niesamowity - niestety mieliśmy mało czasu, ale na pewno tam kiedyś wrócimy.
Cytat:
Horyzont, fakt czasem leci. ale sama zauważyłam ostatnio, że jak masz krzywy asfalt, a na nim budynek prosto, to nie ma jak ułożyć w łapkach apartatu, żeby wszystko było git. No mnie takie krzywizny wychodziły w jednym miejscu, że sobie w końcy podarowałam.

Czy może mi ktoś powiedzieć jak to robicie, że macie małe zdjęcie i po kliknięciu otwiera się duże?
Zdjęcia się ładuje w post jako załącznik, no i wtedy po kliknięciu masz takie zdjęcie takiej wielkości jakie załadowałaś
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 13:22   #21
T42
Raczkowanie
 
Avatar T42
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 256
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Odnośnie jakości - tutaj wizaż nas ogranicza, fotka nie może być większa niż 146,5kb, w Photoshopie jest opcja Save for Web, gdzie mamy możliwość dokładnego sprawdzenia wagi zdjęcia po zapisie w danej jakości, może być pomocne.

Teraz o fotkach
Te wpadło mi w oko, super wyglądają spadające krople, złoty ładnie komponuje się z kamieniem, można ewentualnie ciaśniej kadrować. Tutaj uwagę od mostu odwraca drzewo i tama (?) na pierwszym planie, najlepiej się skupić na jednym obiekcie przy kadrowaniu. Te zdjęcie chętnie widziałabym w b&w, klimatyczne ujęcie. Cmentarz również widziałabym w szarościach, te kolory nie pasują do nastroju. Zdjęcie z łabędziem fajnie wyglądałoby pod innym kątem, bardziej z dołu, by było bardziej widać, że łabędź jest na tle tej wieżyczki. Tutaj nie mam żadnych ale - podoba mi się.
Fotografując budynki spójrz na horyzont, bo te krzywizny rzadko kiedy wyglądają dobrze, w programach graficznych można ewentualnie zdjęcia trochę wyprostować.
Co do zwierzaków - nie strasz ich wbudowanym fleszem Czarnuch jest słodki, czerń fajnie komponuje się z pomarańczem, kadr mógłby być ciaśniejszy, tylko właśnie flesz, który spłaszczył oko, odejmuje zdjęciu uroku.
T42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 14:17   #22
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

Cytat:
Napisane przez T42 Pokaż wiadomość
Teraz o fotkach
Te wpadło mi w oko, super wyglądają spadające krople, złoty ładnie komponuje się z kamieniem, można ewentualnie ciaśniej kadrować. Tutaj uwagę od mostu odwraca drzewo i tama (?) na pierwszym planie, najlepiej się skupić na jednym obiekcie przy kadrowaniu. Te zdjęcie chętnie widziałabym w b&w, klimatyczne ujęcie. Cmentarz również widziałabym w szarościach, te kolory nie pasują do nastroju. Zdjęcie z łabędziem fajnie wyglądałoby pod innym kątem, bardziej z dołu, by było bardziej widać, że łabędź jest na tle tej wieżyczki. Tutaj nie mam żadnych ale - podoba mi się.
Fotografując budynki spójrz na horyzont, bo te krzywizny rzadko kiedy wyglądają dobrze, w programach graficznych można ewentualnie zdjęcia trochę wyprostować.
Co do zwierzaków - nie strasz ich wbudowanym fleszem Czarnuch jest słodki, czerń fajnie komponuje się z pomarańczem, kadr mógłby być ciaśniejszy, tylko właśnie flesz, który spłaszczył oko, odejmuje zdjęciu uroku.
Dzięki za opinię
Mnie się ten cmentarz w tak ostrej zieleni bardzo podoba - własnie ze względu na kontrast Ale zgadzam się, że cmentarze w szarościach wyglądają fajnie.
Łabędź był robiony z dołu - ale tam była i tak górka, więc żeby było bardziej z dołu, musiałabym się położyć na mokrym błotku
A co do flesza i zwierzaków - niestety tej opcji nie mam wyuczonej Mamy w planach zrobic takie cuś na lampę (blenda? ) i wtedy będzie lepsze światło
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 17:53   #23
KaKa F
Raczkowanie
 
Avatar KaKa F
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 236
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

A ja myślę, ze cmentarze w szarościach nie wyglądają prawdziwie i słabo oddają klimat. Musi być widoczny stary kolor nagrobka, barwa starych drzew, cień padający i promienie słońca, przebijające się miedzy gałęziami. Ale to rzecz gustu. Chciałam tylko powiedzieć, że taki cmenatrz w kolorach mnie najbardziej przypada do gustu
KaKa F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:25   #24
Ayo22
after hours
 
Avatar Ayo22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 153
Dot.: ..::Foty Gothic_Daisy::..

uwielbiam Pragę
zdjęcia - całkiem przyjemne.
a c do kotów: to musi być ta paskudna, canonowska sepia. Też lubię tak kota z bliska fotografować, ale tylko, kiedy śpi
__________________
Ayo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.