Ślub tuż tuż! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 06:47   #31
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez Meggi00 Pokaż wiadomość
Podobno po 18 organizm już tak dobrze nie przetwarza pokarmów, bo przygotowuje się na sen, więc jak coś zjemy późno to wszystko wejdzie nam w boczki... Tak słyszałam już wiele razy
To mit jak stąd do.... Ja jem kolacje o 21 (mięso z warzywami) i chodze spać za jakieś 2 godzuny i chudne Jak zesz o 18 i wstaniesz o 7 to masz 12 godzin bez jedzenia.

Słaby ten plan od dietetyczki. W każdym posiłku powinnaś uwzględnić źródło białka (jajka, mięso, ryby, twaróg, nie jogurcik), tłuszczu (orzechy, migdały, oliwa z oliwek, masło) i węgli (żytnie pieczywo, kasze, brązowy ryż, razowy makaron) - te ostatnie możesz pominąć w ostatnim posiłku.

Chudnie się od prawidłowego jedzenia, a nie od niejedzenia.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:19   #32
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Ślub tuż tuż!

Wczoraj zrobiłam dietetyczne zakupy a dziś lecę po nowy dres na siłownię. Powoli więc zmieniam swoje przyzwyczajenia.
Mam tylko jedne pytanie co z serem żółtym, lub rybą w panierce. Czy od czasu do czasu można zjeść te produkty i mimo to chudnąć.
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 11:38   #33
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam dietetyczne zakupy a dziś lecę po nowy dres na siłownię. Powoli więc zmieniam swoje przyzwyczajenia.
Mam tylko jedne pytanie co z serem żółtym, lub rybą w panierce. Czy od czasu do czasu można zjeść te produkty i mimo to chudnąć.
Super mam nadzieję tylko, że na dresie się nie skończy

Ser żółty ma dużo wapnia, więc powinno się go jeść ale w małych ilościach. Dodawaj do kanapek po plasterku i będzie ok
A rybkę lepiej upiecz w alufolii albo na parze. Jednak jak raz w tygodniu zjesz taką w panierce, nie powinno zaszkodzić diecie. Ale weź pod uwagę jaka to panierka, najlepiej jakby była zrobiona z otrębów, płatków owsianych, sezamu i siemienia lnianego. Ja taką robię, pycha
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 10:59   #34
Caroline203
Raczkowanie
 
Avatar Caroline203
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 260
Dot.: Ślub tuż tuż!

Dziewczyny co myślicie o takim posiłku jak musli z mlekiem lub jogurtem naturalnym z otrębami, rodzynkami , bananem i winogronem?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Dziewczyny a co myślicie o takim posiłku jak muli z mlekiem lub jogurtem naturalnym z rodzynkami bananem i winogronem?
__________________
Caroline199

Jest : 99kg
Cel I: 90kg
Cel II: 80kg
Cel III: 70kg
Caroline203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 14:12   #35
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez kumat Pokaż wiadomość
hej

taka mała rada ode mnie :

Białe pieczywo zamień na żytnie lub razowe
Włącz więcej owoców i warzyw do menu (w formie sałatek,surówek lub solo)
Zamiast normalnej standardowej porcji - zsuń trochę z talerzyka (wyjdzie Ci na zdrowie)
Ostatni posiłek zjedz o 18-19h
Daj żołądkowi odpocząć i rób przerwy w jedzeniu min 3h
Pij około 2l napojów dziennie (woda,herbatki,kawa zbożowa)
Jeśli bierzesz sie za ćwiczenia,fitness,aerobic ,siłowni,crossfit itp.. włącz do menu więcej białka
Dobrze prawi Koleżanka

ps. pij przed kazdym posiłkiem 1-2 szklanki wody mineralnej niegazowanej, a dodatkowo ostre żarełko przyspiesza troche rozleniwiony metabolizm (wiem to po sobie:P)

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o takim posiłku jak musli z mlekiem lub jogurtem naturalnym z otrębami, rodzynkami , bananem i winogronem?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Dziewczyny a co myślicie o takim posiłku jak muli z mlekiem lub jogurtem naturalnym z rodzynkami bananem i winogronem?
Ogólnie rzecz biorąc musli nie jest niczym dobrym, od czasu do czasu możesz sobie na odrobinę pozwolić kiedy chce Ci sie cos słodkiego, ale zawieraja duzo cukrów, ja osobiscie nie polecam. Sama wykreśliłam musli z jadłospisu...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 15:57   #36
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez Caroline203 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o takim posiłku jak musli z mlekiem lub jogurtem naturalnym z otrębami, rodzynkami , bananem i winogronem?

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Dziewczyny a co myślicie o takim posiłku jak muli z mlekiem lub jogurtem naturalnym z rodzynkami bananem i winogronem?
Zrób sobie sama takie musli, z płatków owsianych, orzechów, otrębów, rodzynek, migdałów itp. Oczywiście że to dobry posiłek, zwłaszcza na drugie śniadanie.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 20:36   #37
trapped_in_amber
Raczkowanie
 
Avatar trapped_in_amber
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Ślub tuż tuż!

Caroline203 jak Ci idzie?
Chętnie bym Ci pokibicowała i pogadała o przygotowaniach ślubnych, ale widzę że nie bardzo się wątek klei
__________________
Cel: zdrowe, normalne podejście
W drodze do celu...
trapped_in_amber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 19:21   #38
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Czy jest może ktoś chętny żeby reanimować ten wątek?

Chciałabym się odchudzać żeby do ślubu jakoś normalnie wyglądać, a taki wątek byłby dobrą motywacją
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:48   #39
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

Hej Hej!

Chętnie się przyłączę. W walentynki powiedziałam "tak" i szczerze mówiąc na tym stanęło.. Nie kiwnęliśmy palcem nawet w sprawie wyboru daty, ba nie wiemy nawet czy chcemy konkordatowy, czy cywilny i kościelny osobno.. Wiem natomiast że muszę schudnąć, co najmniej 10 kilo. Dietę zaczynałam od 7 stycznia z pułapu 72,5 kilo prze wzroście 1,55 w kapeluszu Teraz jest ponad 10 kilo mniej, już nie wyglądam jak kula, ale do ideału mi jeszcze daleko. Jaką macie diete? Używacie jakiś wspomagaczy?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:45   #40
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

jekaterina23 cześć
Ja na razie jeszcze czekam na zaręczyny, ale ślub jest planowany na 2014 rok
Muszę zrzucić sporo, chociaż 25 kg, bo ważę około 88 kg
Wzrost 168 cm.
Mam sporo czasu, ale to lepiej.

Moja dieta to mniej jeść - więcej się ruszać. Jem 3-4 zdrowe posiłki, ograniczam słodycze, słone przekąski i staram się ćwiczyć, głównie kardio.
__________________
My

Edytowane przez Yellow Me
Czas edycji: 2013-03-25 o 15:47
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 17:07   #41
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej Hej!

Chętnie się przyłączę. W walentynki powiedziałam "tak" i szczerze mówiąc na tym stanęło.. Nie kiwnęliśmy palcem nawet w sprawie wyboru daty, ba nie wiemy nawet czy chcemy konkordatowy, czy cywilny i kościelny osobno.. Wiem natomiast że muszę schudnąć, co najmniej 10 kilo. Dietę zaczynałam od 7 stycznia z pułapu 72,5 kilo prze wzroście 1,55 w kapeluszu Teraz jest ponad 10 kilo mniej, już nie wyglądam jak kula, ale do ideału mi jeszcze daleko. Jaką macie diete? Używacie jakiś wspomagaczy?
Cześć! Ja też chciałabym dołączyć. Ślub mam za 5 miesięcy, a moja waga mnie dołuje. Mam, tak jak Ty 155 cm i 64kg. Jeszcze 2 m-ce temu bylo 59, ale podjadałam słodycze i rzuciłam wodę, gdyż 1,5l dziennie to dla mnie jak wodospad

Próbowałam pilnować btw, ale za nic w świecie nie potrafię układać prawidłowych (jak to mówią na sfd) misek. Wiecznie źle, źle, źle i się poddałam. Ogólnie wyszło, że jadłam mniej niż 1000kcal dziennie , a do tego mam leczoną niedoczynność tarczycy.
Help me
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 17:59   #42
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

Hej!

Ila
, bardzo fajna data na ślub, też mi się marzy koniec sierpnia A próbowałaś poradzić się dietetyka co by Ci poradził, biorąc pod uwagę Twoją tarczycę? Z piciem wody też mam problem, ale stosuję taki trik: Nalewam pełen dzbanek wody, wrzucam plasterki cytryny i popijam z tego przez cały dzień.. Dziwne, ale szybciej mi idzie niż picie wody z butelki
YellowMe, moja dieta polega na tym samym Ograniczyłam smażone, słodycze, białe pieczywo i jeszcze mnóstwo innych (ale jakich smacznych) rzeczy. Jeżdżę też na rowerku stacjonarnym i ćwiczę.. Chciałabym ważyć ok 50 kilo
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:23   #43
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez ila87 Pokaż wiadomość
Cześć! Ja też chciałabym dołączyć. Ślub mam za 5 miesięcy, a moja waga mnie dołuje. Mam, tak jak Ty 155 cm i 64kg. Jeszcze 2 m-ce temu bylo 59, ale podjadałam słodycze i rzuciłam wodę, gdyż 1,5l dziennie to dla mnie jak wodospad

Próbowałam pilnować btw, ale za nic w świecie nie potrafię układać prawidłowych (jak to mówią na sfd) misek. Wiecznie źle, źle, źle i się poddałam. Ogólnie wyszło, że jadłam mniej niż 1000kcal dziennie , a do tego mam leczoną niedoczynność tarczycy.
Help me
Cześć
Z wodą nie mam takiego problemu, bo się przyzwyczaiłam (do niegazowanej), a do tego piję dużo herbaty: czarnej, zielonej.
Te miski to chodzi o dzienny jadłospis?
Byłam kiedyś na diecie 1000 kalorii 4 miesiące, wyniki były i to duże ale potem jojo

jekaterina23 ja dążę do ok. 65 kg
__________________
My

Edytowane przez Yellow Me
Czas edycji: 2013-03-25 o 18:25
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:01   #44
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

YellowMe, ja właśnie popijam zielona herbatkę Piję też dużo czerwonej, podobno przyspiesza metabolizm, nie wiem ile w tym prawdy, ja po prostu ją lubię 25 kilo jest jak najbardziej do zgubienia, Twój przyszły mąż musi być dumny, że się zawzięłaś
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:20   #45
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Nie bardzo zwraca uwagę na te sprawy. Jakby problemu nie było
I jeszcze podtyka mi cukiereczki, pizze...
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 19:35   #46
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

A mój mnie nawet wspiera Sam zaczął chodzić na siłownię, zrezygnował z piwka, które wcześniej ubóstwiał, żebym nie miała pokusy też sobie wypić. Śmieje się tylko z mojego udzielania się na wizażu, mówi że pewnie piszemy tutaj że nie jemy od 3 tygodni i biegamy po 50 kilometrów dziennie...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 20:11   #47
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
A mój mnie nawet wspiera Sam zaczął chodzić na siłownię, zrezygnował z piwka, które wcześniej ubóstwiał, żebym nie miała pokusy też sobie wypić. Śmieje się tylko z mojego udzielania się na wizażu, mówi że pewnie piszemy tutaj że nie jemy od 3 tygodni i biegamy po 50 kilometrów dziennie...
Mój jest chudy i sobie może pozwalać na smakołyki, ale ja się nie dam
Z drugiej strony uwielbia jeździć na rowerze, więc ja jeżdżę z nim - to taka jego forma wsparcia. Czekamy właśnie aż sobie ta zima pójdzie i zaczynamy sezon.
Ja właśnie po ćwiczeniach - trochę siłowych, 20 minut stepera (początki ). Jedzenie dzisiaj mogło wyjść lepiej ale się poprawię
Wizaż jest spoko, tyle tu grup wsparcia dla chudnących

ila87 jeśli masz problem z za małą ilością kalorii dziennie to może dorzuć mięska? albo dużo warzyw?
Jak tam przygotowania do ślubu? Masz już upatrzoną suknię?
Ja chcę koniecznię wyćwiczyć flakowate ramiona bo te wszystkie suknie z dekoltami w serek... mi żadna nie pasuje przez te flaki
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:23   #48
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

Hej!

Jak tam Wam idzie? Kupiłam pokrzywę. Podobno wspomaga odchudzanie i działa moczopędnie, a ja ostatnio mam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie Piłyście kiedyś?
YellowMe na ramiona dobrze działają zwykłe wymachy z ciężarkami (jak nie masz, 1,5 litrowe butelki wody mineralnej też dadzą radę) sprawdziłam na sobie
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 16:36   #49
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

Jak tam Wam idzie? Kupiłam pokrzywę. Podobno wspomaga odchudzanie i działa moczopędnie, a ja ostatnio mam problem z zatrzymywaniem wody w organizmie Piłyście kiedyś?
YellowMe na ramiona dobrze działają zwykłe wymachy z ciężarkami (jak nie masz, 1,5 litrowe butelki wody mineralnej też dadzą radę) sprawdziłam na sobie
Piłam pokrzywę, niby na włosy. Jedyny skutek: wypryszczenie twarzy po około 2 tygodniach, przez to że podobno wypłukuje toksyny. Nie polecam

Mam hantelki już od kilku lat i już ich kiedyś z dobrym skutkiem używałam, mam też zestaw ćwiczeń i kilka filmików z takimi ćwiczeniami, także działam

U mnie dziś w porządku, ćwiczenia już były, może jeszcze wieczorem zrobię
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 16:59   #50
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

O kurcze to mnie zmartwiłaś tą pokrzywą Ja póki co bez ćwiczeń, @ odbiera mi sil witalne, zawsze tak mam przez pierwsze 2 dni... Za to dietę trzymam, można by powiedzieć wzorcowo
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 17:12   #51
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
O kurcze to mnie zmartwiłaś tą pokrzywą
No niestety, słyszałam też, że innym dziewczynom też to tak pogorszyło cerę.
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 21:08   #52
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Hej!

Ila
, bardzo fajna data na ślub, też mi się marzy koniec sierpnia A próbowałaś poradzić się dietetyka co by Ci poradził, biorąc pod uwagę Twoją tarczycę? Z piciem wody też mam problem, ale stosuję taki trik: Nalewam pełen dzbanek wody, wrzucam plasterki cytryny i popijam z tego przez cały dzień.. Dziwne, ale szybciej mi idzie niż picie wody z butelki
Nie byłam nigdy u dietetyka, bo przestraszyła mnie cena wizyty w moim miasteczku. 170zł za wizytę , poza tym potrafiło mi "zlecieć" 10kg bez powodu przy dotychczasowym trybie życia i żywienia. Woda ze szklanki mi nie smakuje , więc piję z butli.

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
Cześć
Z wodą nie mam takiego problemu, bo się przyzwyczaiłam (do niegazowanej), a do tego piję dużo herbaty: czarnej, zielonej.
Te miski to chodzi o dzienny jadłospis?
Byłam kiedyś na diecie 1000 kalorii 4 miesiące, wyniki były i to duże ale potem jojo

jekaterina23 ja dążę do ok. 65 kg
Tak, miska, czyli to co było na talerzu
Dotychczas jadłam wtedy, kiedy byłam mocno głodna ciesząc się, że jak zjem mało, to schudnę, a tu Wszystko na odwrót, bo metabolizm spowolniony
Zastanawiam się, czy jedząc dużo, pożywnie i regularnie najpierw się tyje, a później zrzuca (po rozkręceniu metabol.), czy jak? Ślub za 5 m-cy, a kilogramów do stracenia multum.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
ila87 jeśli masz problem z za małą ilością kalorii dziennie to może dorzuć mięska? albo dużo warzyw?
Jak tam przygotowania do ślubu? Masz już upatrzoną suknię?
Ja chcę koniecznię wyćwiczyć flakowate ramiona bo te wszystkie suknie z dekoltami w serek... mi żadna nie pasuje przez te flaki
Mięcho może być!
Co do przygotowań to raz idą pełną parą, za chwilę przestój. Ale najważniejsze już jest pozałatwiane, w tym suknia oczywiście
Moją zmorą są uda i częściowo brzuch. Do ramion się jeszcze nie doczepiłam
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013

Edytowane przez ila87
Czas edycji: 2013-03-28 o 21:10
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 21:22   #53
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez ila87 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy jedząc dużo, pożywnie i regularnie najpierw się tyje, a później zrzuca (po rozkręceniu metabol.), czy jak? Ślub za 5 m-cy, a kilogramów do stracenia multum.
Gdzie tam multum! A do ilu byś chciała schudnąć? Ja jestem tego samego wzrostu i myślę, że moja idealna waga to ok 52 kilo i myślę ją zobaczyć już w czerwcu Nie chce oczywiście przez to powiedzieć, że masz ważyć to 52 kilo, bo przecież nawet przy tym samym wzroście możemy mieć inną sylwetkę i będziesz wyglądała świetnie już przy np 60, tylko że masz jeszcze całkiem dużo czasu, a kilogramów wcale nie tak wiele
U mnie tragedia to BRZUCH.. A raczej pasibrzuch Uda i tyłek jakoś ujdą, w ogóle mam też duży biust i od brzucha w górę jestem strasznie wielka

co do Twojego pytania, to wszystko rozchodzi się o bilans kalorii.. Jak jesz dużo, pożywnie, regularnie 5 posiłków dziennie, ale kalorycznie, tłusto itp, to owszem metabolizm Ci przyspieszy, ale co z tego jak dostarczasz za dużo energii, której Twój organizm nie spożytkuje, a odłoży się ona w postaci tłuszczyku. Proponuję obliczyć swoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć z tego ok 20% Wyjdzie Ci ile powinnaś jeść, żeby zdrowo schudnąć.

I nie załamuj się, bo czasu masz jeszcze dużo
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 06:41   #54
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Mi wczoraj doktorka zaproponowała żeby nie jeść w ogóle pszenicy, że wtedy szybciej schudnę. Spróbuję bo już nie wiem co źle robię. Ćwiczenia też oczywiście wdrażam.

ila87 pokażesz jaką masz upatrzoną (już załatwioną) suknię?
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 08:13   #55
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez Yellow Me Pokaż wiadomość
Mi wczoraj doktorka zaproponowała żeby nie jeść w ogóle pszenicy, że wtedy szybciej schudnę. Spróbuję bo już nie wiem co źle robię. Ćwiczenia też oczywiście wdrażam.
Jak patrzyłam na dietę dla grupy krwi, to wyszło mi że też mam nie jeść pszenicy, to może coś w tym jest Ale wyszło mi także nie mogę kurczaka, indyka, wołowiny; wieprzowiny to już w ogóle, mogę tylko królika, gęsi, perliczki
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:43   #56
Yellow Me
Rozeznanie
 
Avatar Yellow Me
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 805
Dot.: Ślub tuż tuż!

Nie, w tą dla grup krwi to ja nie wierzę
Chodziło bardziej o metabolizm, że lepiej działa jak się nie je pszenicy czy coś takiego.
__________________
My
Yellow Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 13:58   #57
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

Też mi się wydaje, że to ściema. A już największym przeciwnikiem diety gryp krwi jest mój TŻ, bo mu wyszło, że nie może jeść mięsa- a on jest zdeklarowanym mięsożercą
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 18:31   #58
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Gdzie tam multum! A do ilu byś chciała schudnąć? Ja jestem tego samego wzrostu i myślę, że moja idealna waga to ok 52 kilo i myślę ją zobaczyć już w czerwcu Nie chce oczywiście przez to powiedzieć, że masz ważyć to 52 kilo, bo przecież nawet przy tym samym wzroście możemy mieć inną sylwetkę i będziesz wyglądała świetnie już przy np 60, tylko że masz jeszcze całkiem dużo czasu, a kilogramów wcale nie tak wiele
U mnie tragedia to BRZUCH.. A raczej pasibrzuch Uda i tyłek jakoś ujdą, w ogóle mam też duży biust i od brzucha w górę jestem strasznie wielka

co do Twojego pytania, to wszystko rozchodzi się o bilans kalorii.. Jak jesz dużo, pożywnie, regularnie 5 posiłków dziennie, ale kalorycznie, tłusto itp, to owszem metabolizm Ci przyspieszy, ale co z tego jak dostarczasz za dużo energii, której Twój organizm nie spożytkuje, a odłoży się ona w postaci tłuszczyku. Proponuję obliczyć swoje dziennie zapotrzebowanie kaloryczne i odjąć z tego ok 20% Wyjdzie Ci ile powinnaś jeść, żeby zdrowo schudnąć.

I nie załamuj się, bo czasu masz jeszcze dużo
48 kg byłoby idealne (dobrze wtedy wyglądałam ), ale zadowolę się okolicami 52

Yellow Me niestety nie mam zdjęć katalogowych. a jedynie z przymiarki. Nie mogę ich jednak wrzucić ze względu na przeszpiegi TŻta

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
Jak patrzyłam na dietę dla grupy krwi, to wyszło mi że też mam nie jeść pszenicy, to może coś w tym jest Ale wyszło mi także nie mogę kurczaka, indyka, wołowiny; wieprzowiny to już w ogóle, mogę tylko królika, gęsi, perliczki
exclusive
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 18:52   #59
jekaterina23
Raczkowanie
 
Avatar jekaterina23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 377
Dot.: Ślub tuż tuż!

No, na bogato
No to do roboty! 5 miesięcy to naprawdę dużo czasu, na samej diecie byś spokojnie schudła do 48, a dołączając ćwiczenia to już na pewno- i dodatkowo ujędrnisz ciałko w sam raz na noc poślubną

Jak Wam idzie dieta, przy tylu świątecznych pokusach?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/84bf9eda82.png

Waga prawidłowa!
jekaterina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 21:07   #60
ila87
Zakorzenienie
 
Avatar ila87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 567
Dot.: Ślub tuż tuż!

Cytat:
Napisane przez jekaterina23 Pokaż wiadomość
No, na bogato
No to do roboty! 5 miesięcy to naprawdę dużo czasu, na samej diecie byś spokojnie schudła do 48, a dołączając ćwiczenia to już na pewno- i dodatkowo ujędrnisz ciałko w sam raz na noc poślubną

Jak Wam idzie dieta, przy tylu świątecznych pokusach?
Mi poszła... w boczki
Czas się zabrać na serio!
__________________
C6H5-NH-C2H5 I&M
31.08.2013
ila87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.