ile dni stosować samoopalacz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 21:26   #1
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709

ile dni stosować samoopalacz?


Hej W tę sobotę mam studniówkę i chciałam sie troszkę opalić W sobotę zaczełam stosować balsam samoopalający Dove do jasnej karnacji. Stosowałam go od soboty co dzień do dzisiaj. Czyli 3 razy. Skóra już wygląda troche ciemniej. Jest poniedzialek, a impreza jest w sobote. Ile jeszcze razy i kiedy najlepiej zastosować balsam, żeby być ładnie opalona, ale nie być też zółta? Proszę o porady
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:52   #2
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: ile dni stosować samoopalacz?

Z tymi balsamami brązującymi trzeba się ostrożnie obchodzić.
Nie radzę ci się nim codziennie smarować - na twoim miejscu zrobiłabym dzień - dwa przerwy.
I po odczekaniu tych dni znowu bym dzień po dniu 2 razy zaaplikowała.
Nie smaruj się tym codziennie - bo zacznie ci to schodzić płatami

Wiem co mówię, bo 3 lata temu zapragnęłam pięknej opalenizny - smarowałam się codziennie przez okres tygodnia, oczywiście wklepywałam balsam wieczorem a nad ranem na drugi dzień brałam prysznic. Myślałam, że w taki sposób nadmiar preparatu będzie wypłukany a ja będę mogła cieszyć się piękną opalenizną
Po tygodniu regularnego stosowania zaczęło mi to to schodzić płatami - zaczęło się od biustu, po brzuch - wyglądało to bardzo nieestetycznie, bo ręce były brązowe a pod biustem i na brzuchu - białe krechy odsłaniające moją bladość
Jak się zobaczyłam to myślałam, że padnę - natychmiast musiałam napuścić wody do wanny, ostra gąbka aby to wyszorować z ciała.
Po kąpieli ciało było czerwone od tego tarcia - powiedziałam sobie, że już nigdy więcej nie będę eksperymentowała.

Nie mówię, że te balsamy są złe - ale nie do codziennego używania !!!
Powinno się nałożyć go raz, na drugi dzień znowu - a potem 2 dni odczekać, aby nadmiar kosmetyku został zmyty z ciała.
I potem znowu powtórzyć aplikację z 2 razy - wtedy nie będziesz miała prześwitów i nic ci nie będzie schodziło plackami.
A broń cię Panie Boże - stosować to dzień w dzień w 7-8 dni albo i dłużej
Takie balsamy trzeba używać z głową.
Aaa i uważaj na białe rzeczy - bo te balsamy lubią barwić jasną bieliznę, bluzki - potem to już jest nie do odratowania

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Oprócz tego poczytaj jak dziewczyny stosują samoopalacz - napewno na blogach kosmetycznych powstały jakieś wątki opisujące ten problem.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:36   #3
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: ile dni stosować samoopalacz?

Dziękuję bardzo za odpowiedź zrobiłam dzien przerwy, dzisiaj się posmarowałam jutro znów przerwa
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 13:10   #4
engel sein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 7
Dot.: ile dni stosować samoopalacz?

Temat dla mnie Jestem świeżo po zużyciu tubki tego specyfiku. Chciałam wypróbować przed wiosną i chyba dobrze, że zrobiłam to zawczasu- po tygodniu stosowania, co drugi dzień, naprzemiennie z innymi balsamami, okazało się, iż mam dwukolorowe ręce I to nie tak, jak teraz myślicie, że dłonie po wewnętrznej pomarańczowe Zeszła mi "opalenizna" w zagięciach rąk na wysokości łokcia (?- tak się to nazywa?), na nogach od kolan w dół- czyżby kozaki i w ogóle odcień nie jest zbyt ładny. Na samą studniówkę- ok, ale potem polecam kurację ścierającą specyfik

Na pewno nie należy używać codziennie, bo niby balsam, ale daje efekt taniego samoopalacza na dłuższą metę.
engel sein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.