żelowe czy akrylowa Szczecin - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 18:05   #61
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: żelowe czy akrylowa Szczecin

Cytat:
Napisane przez Katalonha Pokaż wiadomość
Już mi się odwidziało i nie polecam tej Pani :P
poszłam ostatnio bo chciałam zrobić sobie nowe pazury, to mi babka już 85 zł powiedziała ! Ja mówię- halo ale ja tu przychodzę - ona na to- to tylko nowe klientki mają zniżkę .. hehe rozwaliła mnie :p więc podziękowałam i wyszłam :P
I tym sposobem zraziła do siebie potencjalnie stałą klientkę.

Katalonha nie orientujesz się na czym polega odnowa jeśli chodzi o żel na naturalnej płytce? Moja mama w ś-ciu płaci 50 zł, ale za każdym razem ma położony nowy żel. Wygląda to super, ale ceny w sz-nie są dużo wyższe i wydaje mi się, że zawierają tylko uzupełnienie tego odrostu od nasady, ale może się mylę..
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:54   #62
Katalonha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: żelowe czy akrylowa Szczecin

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
I tym sposobem zraziła do siebie potencjalnie stałą klientkę.

Katalonha nie orientujesz się na czym polega odnowa jeśli chodzi o żel na naturalnej płytce? Moja mama w ś-ciu płaci 50 zł, ale za każdym razem ma położony nowy żel. Wygląda to super, ale ceny w sz-nie są dużo wyższe i wydaje mi się, że zawierają tylko uzupełnienie tego odrostu od nasady, ale może się mylę..
Wiesz, zawsze wydawało mi się, iż cena powinna być duużo niższa niż za całość, ale ogólnie rzecz biorąc, aby położyć nowy żel to trzeba długo się napiłować po starym żeby go zlikwidować, trzeba robić to dokładnie i tak żeby nie uszkodzić tipsa ani naturalnej płytki pazurka. W związku z tym jest to czasochłonne i siłochłonne ) potem nakładanie żelu, zdobienie, żel, piłowanie bla bla dlatego myślę, że te 50 zł to spoko cena
Katalonha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 16:36   #63
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: żelowe czy akrylowa Szczecin

Wątek umiera i niewiele pomaga ;p Więc dorzucę swoje doświadczenia

Studio L'or w cegielni - ceny normalne, zrobią wszystko o co się poprosi, zwykle robiła mi Pani Sylwia.
Pani Luiza ostatnio przyjmowała w Preludium na Kolonistów, tą to polecam od razu, wie o co chodzi.
Natomiast nie polecam Ani Rudzkiej, tnie panokcie naturalne gilotyną do tipsów, tak opiłowuje, że później wszystko boli, do tego paznokieć jest gruby i ma perfidny kształt B. Może i z daleka wygląda ładnie, robi ładną linię uśmiechu i ma dobry nabłyszczacz, ale to nie kompensuje innych spraw.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:46   #64
Lulikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: żelowe czy akrylowa Szczecin

Napisz prosze gdzie na Jagiellońskiej u pani Estery?
Na Jagiellońskiej jest mnóstwo salonów.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------
__________________
Lulu
Lulikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 11:02   #65
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: żelowe czy akrylowa Szczecin

Jeżeli chodzi o Panią Annę Rudzką, to byłam u niej kilka razy, jak przyjmowała jeszcze w domu (z tego co wiem teraz pracuje w jakimś salonie, więc nie wiem czy nadal w domu też). Byłam ogólnie zadowolona. Nie wiem jak teraz, ale Pani Anna przedłużała mi paznokcie na tipsie (osobiście preferuję formy).

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Agnieszkę Futkowską-Kaźmierczak. Przyjmuje na Witkiewicza 58. Zarówno jeżeli chodzi o kurs, jak i usługi kosmetyczne.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 11:12   #66
monikaBialas
Przyczajenie
 
Avatar monikaBialas
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1
Talking Dot.: żelowe czy akrylowa Szczecin

Z czystym sumieniem polecam Pania Annę Rudzką,uczeszczam do niej regularnie od dwoch lat i jestem bardzo zadowolona.Szukalam dlugo kosmetyczki ktora spelni moje oczekiwania,a te nie sa male.Pani Ania jest dokladna i za kazdym razem zaskakuje pomyslami,robi piekne frenche i ma ogromny wybor kolorkow gdy ktos lubi jednokolorowe pazurki.Paznokcie spod jej reki sa bardzo trwale bo Ania uzywa sprawdzonych zeli.Nic nie odpryskuje,nic sie nie lamie i nie odpada.Kilka moich kolezanek trafilo do niej z mojego polecenia i wszystkie sa zachwycone.Polecam bo w Szczecinie trudno jest znalesc kogos kto robi dobrze i w przystepnych cenach.
Ania przyjmuje teraz w swoim salonie na <adres> gdzie ma swoj osobny gabinet

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-11-26 o 11:14 Powód: zdublowany post + wycięcie adresu (dla mnie ewidentna reklama)
monikaBialas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-26 12:12:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.