Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-01, 16:31   #1
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Smile

Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego


Witam, chciałabym poznać Wasze opinie na temat kosmetyków/zabiegu Artego odbudowujących włosy (szampon, fluid i maska).
Mam w planach kupienie tych trzech kosmetyków, ale nigdzie nie znalazłam tematu poświęconego Artego Dream Repair
Tu link do kosmetyków http://www.artego.pl/pl/page/t/piel%...os%C3%B3w.html
Czy po pierwszym zabiegu widać już różnicę na włosach, dodam że mam bardzo zniszczone włosy.
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 18:49   #2
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

Witam,
Mam fluid i maskę (w szamponie widziałam silikon, co go od razu skreśliło). Wlosy owszem są gładsze, ale szału nie było, myślałam, że będzie o wiele lepiej.... Szkoda, ale może Tobie lepiej przypasuje.
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:02   #3
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

Właśnie tak myślałam, żeby z szamponu zrezygnować, jest troszkę drogi i zastąpię go jakimś innym.
Robiłaś wszystko tak jak jest opisane w instrukcji? http://www.artego.pl/pl/page/l/aktua...os%C3%B3w.html
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 16:35   #4
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

Tak, wszystko robiłam jak należy, potem nawet po nałożeniu maseczki owijałam włosy folią i nagrzewałam suszarką. Włosy są fajniejsze, to na pewno, ale nie powalające.
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 22:27   #5
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

a macie gdzieś skład maski?
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 15:01   #6
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

Byłam dzisiaj u fryzjera na odbudowie włosów, efekt suuuper jak na pierwszy raz, włoski są mięciutkie i błyszczą się )
Czekają mnie jeszcze przynajmniej 2,3 zabiegi, żeby było juz całkiem dobrze
Zabieg robiony był kosmetykami Artego, koszt 60 zł, polecam wszystkim, którzy mają zniszczone włoski!
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 21:18   #7
domkaaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

Cześć dziewczyny
Miałam dzisiaj keratynową regenerację włosów w salonie Latająca Owca w Lublinie tymi właśnie kosmetykami. Włosy miałam zniszczone rozjaśnaniem (przez moją genialną fryzjerkę, której głupiutka zaufałam ), zamalowane na jasny brąz mój naturalny i pomyślałam, że keratyna im pomoże. Niestety na spalonych końcach szału nie ma, ale ogólnie włosy wyglądają o wiele lepiej. Są miękkie i lśniące. Usłyszałam, że po mniej więcej miesiącu zobaczę, że efekty zanikają. Nie wiem czy zdecydowałabym się zapłacić znów za to 80zł w salonie. Zastanawiam się nad kupnem linii i zabawę w domu. Włosy i tak mi odrosną, ale jeśli będę stosowała prostownicę i suszarkę, taki zabieg od czasu do czasu nie wyobrażam sobie, żeby zaszkodził więcej, niż rozjaśnianie -.-'

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

A tak w ogóle to nie myłam jeszcze włosów po zabiegu. Oby się nie okazało, że po jutrzejszym myciu wróci moja znajoma szopka
domkaaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 07:01   #8
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

Cytat:
Napisane przez domkaaj Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Miałam dzisiaj keratynową regenerację włosów w salonie Latająca Owca w Lublinie tymi właśnie kosmetykami. Włosy miałam zniszczone rozjaśnaniem (przez moją genialną fryzjerkę, której głupiutka zaufałam ), zamalowane na jasny brąz mój naturalny i pomyślałam, że keratyna im pomoże. Niestety na spalonych końcach szału nie ma, ale ogólnie włosy wyglądają o wiele lepiej. Są miękkie i lśniące. Usłyszałam, że po mniej więcej miesiącu zobaczę, że efekty zanikają. Nie wiem czy zdecydowałabym się zapłacić znów za to 80zł w salonie. Zastanawiam się nad kupnem linii i zabawę w domu. Włosy i tak mi odrosną, ale jeśli będę stosowała prostownicę i suszarkę, taki zabieg od czasu do czasu nie wyobrażam sobie, żeby zaszkodził więcej, niż rozjaśnianie -.-'

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

A tak w ogóle to nie myłam jeszcze włosów po zabiegu. Oby się nie okazało, że po jutrzejszym myciu wróci moja znajoma szopka
U mnie po pierwszym myciu zrobiła się szopka, taka jak przed zabiegiem...

Ze spalonymi włosami nic nie zrobisz taka prawda, będą wyglądały lepiej ale nadal będą do obcięcia...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 08:25   #9
helencia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowa odbudowa włosów kosmetykami Artego

wlosy sa zdrowe, lsniace ale jak juz ktos napisal "szału nie robi..."
helencia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.