Od kilku dni nie chcę mi się wcale jeść :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 08:08   #1
susie95
Raczkowanie
 
Avatar susie95
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 76

Od kilku dni nie chcę mi się wcale jeść :(


Zawsze miałam normalny apetyt, czasem zjadłam nawet za dużo, i przez to niestety miałam kilka kilo nadwagi. Kilka miesięcy temu zaczęłam gwałtownie tyć, okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Tydzień temu byłam u lekarza, zwiększyła mi dawkę euthyroxu, i od tego czasu właściwie wcale nie mam apetytu, potrafię wstać rano, zjeść małą kanapkę, i potem wieczorem, jakoś ok. 21 jem jakiś jogurt, i to wszystko, wcale nie czuję się głodna czy osłabiona. Normalnie bym się cieszyła, bo może straciłabym z 1-2 kg, jednak obawiam się, że teraz jeszcze bardziej przytyję, bo cokolwiek zjem, to odłoży mi się w postaci tłuszczu, no i martwię się też o tą tarczycę
susie95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 20:39   #2
Katie97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 116
Dot.: Od kilku dni nie chcę mi się wcale jeść :(

Cytat:
Napisane przez Teedi Pokaż wiadomość
Warto by było zjeść na siłę regularnie, po co czekać aż Ci złapie głód.
Po drugie może warto skonsultować to jeszcze raz z lekarzem, może coś innego Ci zapisze bo tak to długo nie pociągniesz.
Zgadzam się. Jedz na siłę małe porcje chociaż, ale tak, żeby Ci nie było niedobrze. No i oczywiście ten lekarz jak najbardziej. Poinformuj ją że odkąd zwiększyła Ci dawkę tego leku to występują takie a takie objawy. Tylko jak najszybciej! Zdrowie najważniejsze
Katie97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 00:57   #3
Tequillia Paradise
Przyczajenie
 
Avatar Tequillia Paradise
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10
Dot.: Od kilku dni nie chcę mi się wcale jeść :(

gorzką herbate wypij i ewentualnie zjedz kromke chleba mysle ze to może pomoc
__________________
Taniec na rurze -POLE DANCE HUH?? SPRAWDZ TO i Ocen poźniej

Słodycze! -NIE RUSZ!
Postaram sie nie jesc od 23.06 bom tęga
na wakacjach chce chudnąć i być niezła sztyca haahaa
63-62-61-60-59-58-57-56-54-53
Tequillia Paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 08:13   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Od kilku dni nie chcę mi się wcale jeść :(

Cytat:
Napisane przez susie95 Pokaż wiadomość
Zawsze miałam normalny apetyt, czasem zjadłam nawet za dużo, i przez to niestety miałam kilka kilo nadwagi. Kilka miesięcy temu zaczęłam gwałtownie tyć, okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Tydzień temu byłam u lekarza, zwiększyła mi dawkę euthyroxu, i od tego czasu właściwie wcale nie mam apetytu, potrafię wstać rano, zjeść małą kanapkę, i potem wieczorem, jakoś ok. 21 jem jakiś jogurt, i to wszystko, wcale nie czuję się głodna czy osłabiona. Normalnie bym się cieszyła, bo może straciłabym z 1-2 kg, jednak obawiam się, że teraz jeszcze bardziej przytyję, bo cokolwiek zjem, to odłoży mi się w postaci tłuszczu, no i martwię się też o tą tarczycę
Może bardziej się stresujesz czy jesteś pewna, że to po tabletkach?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:49   #5
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: Od kilku dni nie chcę mi się wcale jeść :(

Cytat:
Napisane przez susie95 Pokaż wiadomość
Zawsze miałam normalny apetyt, czasem zjadłam nawet za dużo, i przez to niestety miałam kilka kilo nadwagi. Kilka miesięcy temu zaczęłam gwałtownie tyć, okazało się, że mam niedoczynność tarczycy. Tydzień temu byłam u lekarza, zwiększyła mi dawkę euthyroxu, i od tego czasu właściwie wcale nie mam apetytu, potrafię wstać rano, zjeść małą kanapkę, i potem wieczorem, jakoś ok. 21 jem jakiś jogurt, i to wszystko, wcale nie czuję się głodna czy osłabiona. Normalnie bym się cieszyła, bo może straciłabym z 1-2 kg, jednak obawiam się, że teraz jeszcze bardziej przytyję, bo cokolwiek zjem, to odłoży mi się w postaci tłuszczu, no i martwię się też o tą tarczycę
Tez bym sie martwila o tarczyce...robiono Ci pelne badania hormonalne, na jakiej podstawie przepisano a pozniej zwiekszono te sztuczne hormony?
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.