palenie a waga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 13:23   #1
amelia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 57
Unhappy

palenie a waga


Witam. Pale papierosy od 2 lat ostatnio pale mniej ale zauwazylam ze moja waga jest coraz wieksza mimo ze jem normalnie nawet mniej niz dawniej i cwicze . Czy tyje dlatego ze mniej pale? ratunku bo nie podoba mi sie to i palkac mi sie chce . pozdro i czekam na jakies odpowiedzi
amelia_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 13:54   #2
sugarfree88
Raczkowanie
 
Avatar sugarfree88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 85
Dot.: palenie a waga

Tu nie chodzi o palenie, tylko o słaba wole i zapominanie się. Ja całkowicie rzuciłam palenie 3 miesiace temu i nic nie przytyłam , schudłam 5 kg ( bo odchudzam sie juz od dłuzszego czasu). Silna wola i pilnowanie sie... kilogramy biora sie z podjadania, którym rekompensujesz sobie palenie najprawdopodobniej.
Zycze wytrwałości
pozdrawiam
sugarfree88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 13:59   #3
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: palenie a waga

Palenie nie powoduje chudnięcia.
Chudnięcie powoduje ruch i dieta.
Nadmiar kalorii lub np. problemy z tarczyca powodują tycie.

koniec kropka.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 14:07   #4
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: palenie a waga

Palenie papierosów zmniejsza apetyt. Osoby, które rzuciły palenie bardzo często więcej jedzą i tyją. Możliwe, że skoro ktoś ogranicza palenie nieświadomie podjada sobie. Ale skoro twierdzisz, że jesz mniej to nie wiem jak to wytłumaczyć.
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 14:10   #5
MioDzIuLLaa9
Przyczajenie
 
Avatar MioDzIuLLaa9
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ze Swojego -> PoKoiq:)
Wiadomości: 11
GG do MioDzIuLLaa9
Dot.: palenie a waga

Moje koleżanki które palą mówią, że jak przestają palić apetyt im rośnie i jedzą więcej! Wiec można z tego wywnioskować, że jak się pali ma się mniejszy apetyt i się mniej jje! Ale szczerze mówiąc qpelki jakos nie schudły.. nic nie było po nich widac! wiec może jeżeli palisz mniej, jesz mniej i ćwiczysz i tyjesz.. to przejdz się do lekarza? Może rzeczywiście coś ci jest? ..
__________________
Nie traktuję się poważnie
Nie dobieram słów przesadnie
Z przymróżeniem oka widzę świat
Nie oglądam się za siebie
Nie udaję, jesli nie wiem
Twoja złość już nie dotyczy mnie
Kto powiedział, że to zbrodnia
Gdy ryzyko jak pochodnia
Podpaliłam lont i płonie
Całe nudne życie moje!!!!!
MioDzIuLLaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 14:26   #6
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: palenie a waga

ja kiedy rzucałam przytyłam 6 kg , a moja kumpela zaczęła ograniczać i też jej się zgrubło . taka jest chyba bolesna prawda , że kiedy rzucamy palenie , musimy się liczyć z przyrostem wagi albo bardzo się kontrolować , ale kto zniesie tyle na raz ? raczej nie nałogowy palacz .
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 15:21   #7
sugarfree88
Raczkowanie
 
Avatar sugarfree88
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 85
Dot.: palenie a waga

Paliłam kilka lat i to był już naprawde nałóg. Postanowiłam przestać, nie było łatwo ale chciałam zmienić sporo, wczesniej sie odchudzałam i nie przestałam po rzuceniu palenia, potrzena naprawde duzo silnej woli, żeby nie podjadać i sie nie poddac w walce z samym soba
Nie chodzi o to, że ma się wiekszy apetyt, bo wcale nie jest sie bardziej głodnym w czasie rzucania palenia Podjada sie zeby zajac czyms rece, nie myslec o papierosie.
No i prawda jest taka że wiekszosc osób tyje rzucajac palenie...
sugarfree88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-12, 15:28   #8
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: palenie a waga

eee,palenie to jeden wielki syf ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 15:41   #9
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: palenie a waga

ja apropo palenia mam do powiedzenia tylko jedno - TO JEST GLUPOTA I NIC POZATYM! jak ktos sie zastanawia czy zucac palenie, bo boi sie przytycia po odstawieniu to zycze powodzenia w zyciu! moj TZ palil przez 15 lat i jak go poznalam, powiedzialam ze ma rzucic i koniec - nie widze innej opcji ani argumentow za paleniem - i rzucil w ciagu 3 miesiecy - decyzja od kiedy nie bedzie palil sie troche odkladala, ale jak juz postanowil to tak juz nie pali trzeci rok! ja jestem z niego dumna i szczesliwa ze sie nie truje i ze nie jest skonczonym idiotom hihi palenie to jeden wielki syf i nie ma dla niego zadnego usprawiedliwienia, a to ze nie palilam nigdy - swiadczy tylko o tym ze madrze zrobilam, a jak ktos mi powie ze nie wiem jak to jest, to mu powiem ze dzieki bogu nie wiem, a skoro ten ktos jest na tyle nieodpowiedzialny ze wie jak to jest palic, to ma problem i powinien najszybciej rzucyc, life is brutal i jak sie popelnia bledy to trzeba za nie placic a nie - PALENIE TO GLUPOTA I SYF!
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.