Na ratunek włosom - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-06, 18:07   #1
gringogringo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2

Na ratunek włosom


Witam serdecznie. Od kilku ok 3 lat zauważyłem na swoim czubku głowy coraz to większe przerzedzanie włosów ( w innych częściach mam dużo włosów). Zrobiłem wszelkie badania, które wyszły dobrze. Zacząłem stosować wcierki przypisane przez trychologa potem dermatologa. Poddałem się mezoterapii, karboksyterapii oraz kuracji peptydowej. Efekty kompletnie niezadowalające.
Prawdopodobnie odziedziczyłem po dziadku tego typu łysienie.

Jesteście w stanie polecić jakieś wcierki,metody itp godne polecenia? Wiem, że tematy były podobne ale będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia oraz sugestie.

Jak wyglądają efekty (pojawianie się nowych włosów) oraz czy takowe są po stosowaniu odzywki Jantar. Pani w sklepie powiedziała że warto kupić, a tymczasem kolega mowił że to można co najwyżej o kant dupy rozbić
Jakie są wasze opinie?

Edytowane przez gringogringo
Czas edycji: 2018-09-06 o 22:07
gringogringo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 17:51   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Na ratunek włosom

Cytat:
Napisane przez gringogringo Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Od kilku ok 3 lat zauważyłem na swoim czubku głowy coraz to większe przerzedzanie włosów ( w innych częściach mam dużo włosów). Zrobiłem wszelkie badania, które wyszły dobrze. Zacząłem stosować wcierki przypisane przez trychologa potem dermatologa. Poddałem się mezoterapii, karboksyterapii oraz kuracji peptydowej. Efekty kompletnie niezadowalające.
Prawdopodobnie odziedziczyłem po dziadku tego typu łysienie.

Jesteście w stanie polecić jakieś wcierki,metody itp godne polecenia? Wiem, że tematy były podobne ale będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia oraz sugestie.

Jak wyglądają efekty (pojawianie się nowych włosów) oraz czy takowe są po stosowaniu odzywki Jantar. Pani w sklepie powiedziała że warto kupić, a tymczasem kolega mowił że to można co najwyżej o kant dupy rozbić
Jakie są wasze opinie?
Odżywki drogeryjne są najczęściej słabsze niż produkty od dermatologów, więc efekty będą żadne. Takie drogeryjne wcierki mogą coś pomóc, jak się ma przejściowe wypadanie włosów z różnych przyczyn, ale nie przy łysieniu do tego jeszcze jak piszesz występującym w rodzinie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 13:58   #3
mm_marta
Przyczajenie
 
Avatar mm_marta
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Pl Zachód
Wiadomości: 11
Dot.: Na ratunek włosom

Dokladnie
najlepiej jest jesli już coś to inwestować w naturalne kosmetyki
fajnie że mezo ci pomogło, nieraz facetom nie daje to większych efketow ;/
__________________
"głupotę ci każdy wybaczy, brzydoty nie podaruje..."
mm_marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 19:27   #4
_finder_
Raczkowanie
 
Avatar _finder_
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 100
Dot.: Na ratunek włosom

Jeżeli masz łysienie androgenowe to może być problem, nowe włosy faktycznie wyrosną tylko że bardzo szybko wypadną... Stosowałam wcierkę Jantar, efektów spektakularnych nie zauważyłam. Z wcierek polecę jedynie Seboradin Czarną Rzodkiew, u mnie po jej stosowaniu pojawiło się najwięcej nowych włosów biorąc pod uwagę na prawdę dużą ilość różnych produktów, które wypróbowałam. Fajnie działało też picie skrzypu i pokrzywy, ale musiałbyś uzbroić się w cierpliwość bo efekty widać dopiero po kilku miesiącach (przynajmniej u mnie).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_finder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 21:39   #5
gringogringo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Na ratunek włosom

Dzięki za odpowiedzi oraz sugestię. Obecnie stosuje loxon a to tylko ze względu na to, że polecona lekarka zaproponowała mi aby zacząć od czegoś "lajtowego" i w grudniu zgłosić się na wizytę na której szczegółowo opracujemy dalszy plan działania. Z tego co mi pokazywała na zdjęciach to można uzyskać naprawdę zadowalający (przynajmniej mnie) efekt. Stosuję jeszcze szampon aminokrin i raz na jakiś czas przeważnie na 10 dni szampon leczniczy clobex.
W moim przypadku wchodzą w grę: 1. przeszczep włosów, 2. leczeniie w połączaniu kuracji płyn do stosowania zewnętrznego plus tabletki wpływające na porost poprzez zahamowanie pochodnej testosteronu mającej wpływ na porost cebulek włosów. Dla maksymalizacji efektu na sam koniec leczenia mezoterapia w połączeniu z osoczem ale do tego daleka droga.
Dodatkowo suplementacja witaminami i minerałami. Pokrzywę piję 2 razy dziennie rano i po południu przeważnie z 2 saszetek.

Kolega zaczął się leczyć wcześniej ode mnie stosując finasteryd plus coś a' la lokson tylko mocniejszy skład. Z ręką na sercu muszę przyznać, że widać sporo wyrastających włosów na czubku głowy, efekt zadowalający. Generalnie zauważalny wyraźny spadek libido przez okres stosowania oraz kilka innych skutków ubocznych jak to bywa w przypadku sterydianów Efekt z tego co mówił przy dalszym leczeniu po odstawieniu finasterydu utrzymuje się ale zobaczymy co z tego będzie.

Finalnie stwierdzam, że to są tylko włosy, podobno nieźle wyglądam ostrzyżony krótko ale ........ skoro mam wszędzie duze, gęste włosy a na czubku głowy pojawia się przerzedzenie i widmo łysiny puka do drzwi, to dlaczego nie spróbować tego wyleczyć lub zahamować. Poza tym lepiej czuję się jednak mając pióra na głowie niż ich nie mając

Edytowane przez gringogringo
Czas edycji: 2018-10-12 o 21:42
gringogringo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-17, 19:49   #6
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Na ratunek włosom

Sprobuj biotyny w tabletkach. Mam pelno nowych wlosow od kiedy ja biore.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 08:57   #7
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Na ratunek włosom

A stosowała któraś z Was olaplex? Mam zniszczone włosy i zastanawiam się nad tym.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 09:57:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.