Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-12, 19:51   #2641
Ari0710
Raczkowanie

Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Fajne mani. Zawijasy robione jak dry marble? Jak patrze jak to robi Kombuchawitch to mi sie zawsze takie latwe i przyjemne wydaje, ale rzeczywistosc zawsze mnie przywraca do pionu i nie pokazuje efektow .

Ja wlasnie przezylam szok, bo poszukujac lakierow do gradient na Halloween wyciagnelam swoje tanie lakiery z sieciowek. Hm... Nie potrafie tego wytlumaczyc, no nie potrafie . Tak jak na zdjeciu (albo gorzej) mam z kazdym kolorem. No i wlasnie dlatego gradient sobie spokojnie czeka na lepsze czasy, a ja porzadkuje tanie lakiery wedlug kolorow . Moje obecne robione na bazie peel-off bo mialy byc testowe i sciagniete po jednym dniu beda musialy przetrwac do poniedzialku, albowiem mam dosc patrzenia na lakiery.
Dokładnie. To moje pierwsze dry marble, narazie jedyne, jakie mi wychodzi Właśnie, na tutorialach zawsze to wygląda łatwo, w rzeczywistości trzeba chyba to po prostu wyćwiczyć
Też lubię oglądać Kombucha Witch

Fajne pazurki wyszły
Ari0710 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 21:14   #2642
ShiMolly
Raczkowanie

Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Oj tam... jak ma się powyżej pewnej ilości lakierów, to nie da się, by to nie wyglądało, jak u Ciebie... Dlatego nie polecam ustawiać lakierów kolorystycznie wolę firmami

Mani fajne Fiolet ma ciekawy shimmer
Dzieki . Lakier bazowy jest piekny, naprawde. Stemnple wlasciwie go zepsuly, ale zrobilam je na prosbe dziewczyny ktora projektuje plytki i chciala sprawdzic jaka wielkosc image zrobic. Moje paznokcie maja wyjatkowo przecietne rozmiary, wiec sie nadaja .
Indies mam ustawione firmami i panuje tam wzgledny porzadek. A takie co do koszyka wpadaja przy zakupie mleka to sa po prostu wrzucane do pudelek w szafie, i zagladam tam raz na kilka miesiecy jak planuje eksperymenty do ktorych nie chce porzadnych lakierow uzywac. Dlugo nie zagladalam i sie balagan zrobil. Moze jak ustawie je kolorami i zrobie sobie zdjecia, to nie bede kupowala dziesieciu duplikatow. Niby sa w apce, ale tam raczej sprawdzam czy juz jakis mam, a nie czy mam duplikat. Albo czy mam 30 bardzo podobnych niebieskich lakierow .

Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tosx moje pierwsze dry marble, narazie jedyne, jakie mi wychodzi Właśnie, na tutorialach zawsze to wygląda łatwo, w rzeczywistości trzeba chyba to po prostu wyćwiczyć
Też lubię oglądać Kombucha Witch

Fajne pazurki wyszły
IKR. Raz czy dwa wyszedl mi watermarble, ja robie z niego dekale a nie maczam pazurow, bo w ten sposob jeden watermarble starczy na wiecej paznokci no i czysciej to wychodzi. Dry marble poki co totalna kiszka. Ale ja tez nie cwicze, jak mi nie wychodzi to robie inne mani i juz. A ile razy juz mnie YT nabral, to szkoda mowic. Nic mi rozumu nie przybywa i zawsze sie dam na cos nabrac.

Dzieki
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.
ShiMolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 21:57   #2643
Ari0710
Raczkowanie

Cytat:
Moje paznokcie maja wyjatkowo przecietne rozmiary, wiec sie nadaja .
Moje chyba są dość wąskie i małe Czasem marzy mi się taka długa duża płytka

Cytat:
Napisane przez ShiMolly
IKR. Raz czy dwa wyszedl mi watermarble, ja robie z niego dekale a nie maczam pazurow, bo w ten sposob jeden watermarble starczy na wiecej paznokci no i czysciej to wychodzi. Dry marble poki co totalna kiszka. Ale ja tez nie cwicze, jak mi nie wychodzi to robie inne mani i juz. A ile razy juz mnie YT nabral, to szkoda mowic. Nic mi rozumu nie przybywa i zawsze sie dam na cos nabrac.

Dzieki
Właśnie, już od jakiegoś czasu mam ochotę spróbować water marble, ale nie wiem czy mi to wyjdzie Niby nie wydaje się aż tak skomplikowane. NIBY
Powiem Ci, że mi się bardzo spodobało dry marble, tylko nie wiem jak to będzie z trudniejszymi wzorkami
Ehh, na YouTube zawsze wszystko pięknie wygląda, a jak się samemu próbuje zrobić, to różnie wychodzi
Stary 2018-10-13, 20:50   #2644
Yenotek
leśny stwór

Cytat:
Dzieki . Lakier bazowy jest piekny, naprawde. Stemnple wlasciwie go zepsuly, ale zrobilam je na prosbe dziewczyny ktora projektuje plytki i chciala sprawdzic jaka wielkosc image zrobic. Moje paznokcie maja wyjatkowo przecietne rozmiary, wiec sie nadaja .
Indies mam ustawione firmami i panuje tam wzgledny porzadek. A takie co do koszyka wpadaja przy zakupie mleka to sa po prostu wrzucane do pudelek w szafie, i zagladam tam raz na kilka miesiecy jak planuje eksperymenty do ktorych nie chce porzadnych lakierow uzywac. Dlugo nie zagladalam i sie balagan zrobil. Moze jak ustawie je kolorami i zrobie sobie zdjecia, to nie bede kupowala dziesieciu duplikatow. Niby sa w apce, ale tam raczej sprawdzam czy juz jakis mam, a nie czy mam duplikat. Albo czy mam 30 bardzo podobnych niebieskich lakierow .

Aha, no rozumiem..

Haha, wiem jak jest, wiem
Ja też mam znowu stemple
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5558.JPG (406,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5560.JPG (365,0 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2018-10-13 o 21:19
Yenotek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 12:02   #2645
Ari0710
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja też mam znowu stemple
bardzo ładnie wyszły
Stary Wczoraj, 15:07   #2646
Yenotek
leśny stwór

Cytat:
Napisane przez Ari0710 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wyszły

dzięki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości