ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Szeroko pojęta kultura, sztuka, teatr, film, literatura, bieżące wydarzenia z życia politycznego itp.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 22:30   #4351
Angel7891
Raczkowanie

Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Może to on będzie miał jej dosyć ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:30   #4352
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Bardzo imponująca ścieżka naukowa Przemka Zobaczymy

Anitki "nie teraz" i przejście dalej

Ilsa Lund jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:33   #4353
niemanicka
Raczkowanie

no i stało się! tak jak myślałam ślub się odbył ale myślę ze w trakcie/po podróży po prostu się rozejdą. póki co spokojne rozmowy w aucie aż nie mogę doczekać się kolejnych odcinków.

nie śledzę historii instagramowych, ale jak dla mnie martyna jest ładna, miała fajną fryzurę, opaskę i suknię. przemek mi się nie podoba i mogłabym się z nim chyba tylko zakumplować, bo wydaje się naprawdę fajnym facetem.

agata z maćkiem to próbują się dogadać domysłami - serio? w tym wieku? kobiety tak mają? no nie.... wydaje mi się że agata jest mega nieśmiała i zraniona i stąd jej postawa, która utrudnia jej życie, ale to nie maćka robota żeby to uleczyć w niej.
niemanicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:34   #4354
analityczna8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Bardzo imponująca ścieżka naukowa Przemka Zobaczymy

Anitki "nie teraz" i przejście dalej
Taaak, ma 3 licencjaty, dwa magistry, doktorat i +20 kg - wszystko na AWF-ie
analityczna8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:34   #4355
niemanicka
Raczkowanie

co do anity i jej "nie teraz" jestem w stanie zrozumieć - widać było że właśnie wychodziła na parkiet, a to nie czas na pogawędki i kamery, tak mi się wydaje :P ale zrobią z tego dramę, już to widzę
niemanicka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:37   #4356
analityczna8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość

agata z maćkiem to próbują się dogadać domysłami - serio? w tym wieku? kobiety tak mają? no nie.... wydaje mi się że agata jest mega nieśmiała i zraniona i stąd jej postawa, która utrudnia jej życie, ale to nie maćka robota żeby to uleczyć w niej.
Prawda, to robota Przemka, którego cudowni eksperci wyznaczyli do roli terapeuty (tyle że Martyny, a przydałoby się i Agaty.

Ciekawe, co w przyszłym odcinku zmaluje Anita. Założę się, że zupełnie nic, tylko trzeba było poddramatyzować zapowiedź odcinka.
Stary Wczoraj, 22:39   #4357
czekooczekolada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Mosak wrócił z "to nie koncert życzeń" - czemu tego przy Adrianie nie mówił

Haha każde ma swój bukiet

Może dlatego, że Adrian aż takich wytycznych konkretnych to nie miał- że musi być blondynka szczupła wysoka opalona. Jakby żaden brunet się nie zgłosił to mieli jej nikogo nie wybrać, bo MUSI być wysoki brunet?
Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Taaak, ma 3 licencjaty, dwa magistry, doktorat i +20 kg - wszystko na AWF-ie
I co z tego? Nie wiem czy wiesz ale niektórzy ludzie mają nadwagę mimo ćwiczeń, po prostu jest to skutek uboczny niektórych leków (lub chorób, czyt. tarczyca). Więc chyba osadzenie książki po okładce, nie czytając jej treści, jest nieco żałosne.

55 ----->53

czekooczekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:43   #4358
Luna_Verde
Przyczajenie

No proszę, trzy licencjaty, cztery studia podyplomowe i doktorat. A po drugiej stronie dietetyka.

Się usmieje jeśli Przemek spojrzy na żonę nie przez pryzmat fizycznej atrakcji, ale braku porozumienia i zwyczajnie mu przejdzie ten caly zachwyt.

Też mnie wkurza podejście TVN pt. My ci tu wybierany partnera życiowego najlepiej jak możemy a ty tylko brunet i brunet... Jak żeś się tak uparła, że ma ci się fizycznie podobać no to jasne, że nie wyjdzie i będzie to tylko twoja wina.

Przy wyliczankach Adriana lektor słowem się nie zająknął na ten temat.

I w ogóle kto pisze ten denne teksty przez niego serwowane? Jakis gimnazjalista, który z polskiego więcej niż tróje nie wyciągnie za chińskiego boga?
Luna_Verde jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:46   #4359
groszek75
Zakorzenienie

GG do groszek75

A te dziewczyny to chyba oglądały wcześniejsze edycje i mogą się domyślić, że tam nie czeka na nich facet z żurnala
To przekładanie podwiązki przed kamerą

Agata to mimoza jakaś

No zajawka z tym tekstem Anity nie fajna i aż mi szkoda Adriana się zrobiło, ale to tak zawsze pokazują a potem nic takiego

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Przemek duże wow , ale z tej maki klusek nie będzie

Lane kluski jeszcze wyjdą, ale chleba to chyba nie będzie

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

O ludu wątek przegląda 99 osób

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)

Dom bez psa jest jak ogród bez kwiatów

PIES I KOT NIE ZDYCHA. ZDYCHA TO MI WIARA W LUDZI....
groszek75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:50   #4360
czekooczekolada
Zakorzenienie

Anita mega niekorzystnie wyglądała jak opowiadała o tym pierscionku. A Adrian nie chciał końskich zębów, ale co z, Anita ładnych zębów nie ma ogólnie jak zwykle pozytywnie, lubię ich.

Agata i Maciek tragedia. Maciek już chyba wyczuł że nic z tego, poddał się. Agaty tekst o sygnalach najlepszy wysylala mu sygnał, chyba na telefon

Martyna co jak co, ale chociaż rozmawiała. Rozczarowana to fakt- ale przynajmniej nie zachowywała się jak Agata. Także ma plus.

A tak się z Przemka większość śmiała, że mieszka w akademiku. Się wyjaśniło. Bardziej wykształcony niż my tutaj wszystkie

Podsumowując Agata i Maciek najnudniejsi, oglądanie ich to meczarnia.

55 ----->53

Stary Wczoraj, 23:00   #4361
SaraSara
Raczkowanie

Będzie doktor od fikołków a tak serio to przynajmniej ma chłopak dystans do siebie. CHoć faktycznie mógłby się nieco soba zaopiekować...ja to mam słabość do takich pączków nawet no i on się ciągle uśmmiecha. Swoją drogą gdyby nie miał tak krótko obciętych włosów (bo ma zakola,ale łysy chyba nie jest) i za długiiej brody sądzę,że wyglądąłby znacznie lepiej. I gdzie mu tam do rudego...rudego nie widział.Pojedź do szkocji, tam nawet pen**y są rude i piegowate ;P
Stary Wczoraj, 23:03   #4362
AdHd1986
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SaraSara Pokaż wiadomość
I gdzie mu tam do rudego...rudego nie widział.
Rude jest piękne

uwielbiam moje rude kudły
Stary Wczoraj, 23:15   #4363
annav22
Rozeznanie

Zajrzyjcie na Instastory Ani z 2

Patrzac na te pary mam wrazenie ze do tej edycji zgłosiło sie 10 dziewczn (w tym 7 z Krakowa) i 5 facetów... I jest jak jest
annav22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:17   #4364
analityczna8
Raczkowanie

Wyjaśniło się, dlaczego Martyna nie uciekła. Ktos wrzucił screen na db, podobno tvn blokuje posty na ten temat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20181016-001125.jpg (31,7 KB, 55 załadowań)
Stary Wczoraj, 23:26   #4365
czekooczekolada
Zakorzenienie

A mówiłam że są jakieś kary

55 ----->53

Stary Wczoraj, 23:27   #4366
Quadesha
Zakorzenienie

Tak myślałam, że mają jakieś kary jak nie dojdzie do ślubu... Dlatego wola się przemęczyc i wziąć później rozwód. Ciekawe czy mają też jaka karę jak za szybko będą chcieli mieć ten rozwód za sobą...

Quadesha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:32   #4367
Evel_Le
Przyczajenie

Czy teraz Anka będzie udawać że spotkała Agate przypadkiem? 😂
Evel_Le jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:38   #4368
czekooczekolada
Zakorzenienie

Ale gdzie komentarze kółka wzajemnej adoracji trafiłam tylko na JEDEN komentarz Marcina na insta ślubu od pw. Szok i niedowierzanie

55 ----->53

Stary Wczoraj, 23:41   #4369
Evel_Le
Przyczajenie

Pewnie mają jakiś okres czasu że by zrezygnować bez konsekwencji. Ale rezygnacja w dniu ślubu to przegiecię, nie dziwię się że jest jakaś kara.
Stary Wczoraj, 23:41   #4370
annav22
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ale gdzie komentarze kółka wzajemnej adoracji trafiłam tylko na JEDEN komentarz Marcina na insta ślubu od pw. Szok i niedowierzanie

Zauważyłam ze Jacek jakby sie uspokoił -już tydzień temu jakby mniej jego kometarzy, po tym jak wcześniej ktoś mu napisał ze chyba nie ma własnego zycia i dlatego ciągle tak przeżywa ten program
annav22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:49   #4371
Evel_Le
Przyczajenie

Wiadomo kto jest odpowiedzialny za organizację wesela? Bo wydaje mi się że to tvn organizuje ślub wesele dlatego takie koszta rezygnacji.
Stary Wczoraj, 23:50   #4372
Ania0392
Przyczajenie

A mi sie wydaje, że to zwykły fejk, kazdy moze takie cos napisac i wrzucic i powiedziec, ze to z umowy...
kary to oni na pewno mają jakby od nich cos takiego wypłynęło, ta informacja, czy jakakolwiek z umowy, a teraz w dobie internetu nie trudno dojść do tego, kto dodał. TVN ma na pewno za☠☠☠istych informatyków i prawników.
Wiec moim zdaniem ktoś się zabawił, a ludzie wierzą...
Ania0392 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 00:07   #4373
Evel_Le
Przyczajenie

A ja uważam że to nie fejk. Obstawiam że do któregoś dnia ślubu mogą zrezygnować bez żadnych konsekwencji (dlatego to się już zdarzało) bo tvn znajdzie sobie nową pare ale w dniu ślubu gdy wszystko jest zorganizowane na bank jest kara (myślę że gdyby nie było kary to już dawno ktoś by zrezygnował). Już pominę jakie koszta ponosi tvn i ile miało by tracić bo ktoś się nagle rozmyslil. Dla uczestników jest to "dobry motywator" że jest kara bo muszą wziąć ten ślub. Bo tak każdy mógł by przyjść i po zobaczeniu małżonka rezygnować.
Stary Dzisiaj, 00:29   #4374
Bniewie
Zadomowienie

Hmmm a moim zdaniem okej. Martyna nie była zachwycona kandydatem (nawkręcała sobie tego bruneta), ale jeszcze go nie skreśliła. Np. ten jej tekst że chciała kogoś ze Śląska i tez odniosłam wrażenie za zaimpowanowal jej trochę tą listą jesli chodzi o wykształcenie. Hmmm no ale z drugiej strony jeśli facet jej się totalnie nie podoba, to jak sympatyczny by nie był, nie uda się . A szkoda, bo fajne wrażenie na mnie wywarł jej mąż.

"Być kobietą i nie zwariować"
Bniewie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 00:42   #4375
AdHd1986
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Bniewie Pokaż wiadomość
Hmmm a moim zdaniem okej. Martyna nie była zachwycona kandydatem (nawkręcała sobie tego bruneta), ale jeszcze go nie skreśliła. Np. ten jej tekst że chciała kogoś ze Śląska i tez odniosłam wrażenie za zaimpowanowal jej trochę tą listą jesli chodzi o wykształcenie. Hmmm no ale z drugiej strony jeśli facet jej się totalnie nie podoba, to jak sympatyczny by nie był, nie uda się . A szkoda, bo fajne wrażenie na mnie wywarł jej mąż.

w dzień dobry TVN był rano Mosak i mówił na temat tego, że sobie ktoś w głowie uwalił wysokiego przystojnego bruneta a tam zupełnie co innego.
No i niestety słuchałam piąte przez dziesiąte, gdyż miałam ważny telefon, ale to było trochę też specjalnie zrobione z tymi oczekiwaniami.... powiedział najpierw coś na zasadzie: bruneci się skończyli, nie ma więcej , po czym wyjaśniał że jeżeli się skupisz, że ktoś jest taki piękny/ przystojny to później jakby nie było czego odkrywać bo ta uroda wystarcza na jakiś tam czas, a później stwierdzasz, że to jednak nie to. Natomiast oni chcieli żeby małżonkowie jakoś tam do siebie pasowali mentalnie, osobowościowo i przestali zwracać uwagę na swoją "nieatrakcyjność" fizyczną i po pewnym czasie odkrywać, że jednak coś tam między nimi jest...

trochę jest racji w tym co Mosak mówił, wiem po sobie - wysoki, postawny brunet to zawsze był mój typ. Zwykle była zajawka, że taki on przystojny, chwilowa fascynacja, ale w końcu się okazywało, że ileż to można znosić.
Stary Dzisiaj, 00:58   #4376
czarnanela
Przyczajenie

Ja tam podeszlam lajtowo i się nie nakręcam co do Martyny i Przemka bo skoro ona tak chętnie wystąpiła jako zwolenniczka cudzych mężów to chyba z własnego małżeństwa nici😎 No i dołączenie do kółeczka wzajemnej adoracji też raczej na to wskazuje.

Któras z Was tu pisala,że ona i tak jest u publiki spalona za tą słynną akcje i na jedno tak. To jej sympatii nie dodaje, tak jak i to towarzystwo całej trójcy ale i tak nie jest źle jak moglo być. Wydaje mi się,że gdyby malzenstwo Krzyśka nie przetrwalo by miala o wiele większy hejt a tak jakos to się to rozeszlo.
czarnanela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 01:02   #4377
Bniewie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
w dzień dobry TVN był rano Mosak i mówił na temat tego, że sobie ktoś w głowie uwalił wysokiego przystojnego bruneta a tam zupełnie co innego.
No i niestety słuchałam piąte przez dziesiąte, gdyż miałam ważny telefon, ale to było trochę też specjalnie zrobione z tymi oczekiwaniami.... powiedział najpierw coś na zasadzie: bruneci się skończyli, nie ma więcej , po czym wyjaśniał że jeżeli się skupisz, że ktoś jest taki piękny/ przystojny to później jakby nie było czego odkrywać bo ta uroda wystarcza na jakiś tam czas, a później stwierdzasz, że to jednak nie to. Natomiast oni chcieli żeby małżonkowie jakoś tam do siebie pasowali mentalnie, osobowościowo i przestali zwracać uwagę na swoją "nieatrakcyjność" fizyczną i po pewnym czasie odkrywać, że jednak coś tam między nimi jest...

trochę jest racji w tym co Mosak mówił, wiem po sobie - wysoki, postawny brunet to zawsze był mój typ. Zwykle była zajawka, że taki on przystojny, chwilowa fascynacja, ale w końcu się okazywało, że ileż to można znosić.
Coś w tym na pewno jest. Tak sobie teraz pomyślałam że skoro mają zapewne mały wybór to obok pytania o to jaki facet się podoba, powinni pytać jaki jest dla Ciebie kompletnie aseksualny mnie np odrzucają totalnie wlosy w nosie i facet któremu zakola kończą się na czubku głowy A on nie goli głowy. Okej rozumiem że facet łysieje, naturalna kolej rzeczy, ale po prostu to zgol!
A poza tym sądzę ze jeśli spotykasz kogos kto nie jest w Twoim typie, ale okej poznajecie się na jakims neutralnym gruncie, np. w szkole, pracy, spędzicie razem czas to uczucie ma szansę się urodzić, ale jeśli bierzesz nagle z kimś ślub a on jest totalnie nie w Twoim typie to łatwo szybko się uprzedzić i zamknąć na taką osobę

"Być kobietą i nie zwariować"
Bniewie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 02:50   #4378
cherry_lady1
Raczkowanie

Części odcinka z Agatą i Maćkiem to jakiś dramat. Naprawdę, aż ciężko to oglądać. Ona, z zachowania, chyba mi trochę zaczyna przypominać swoją mamusię... Jeszcze jest do niej bardzo podobna z wyglądu i to dodatkowo potęguje. Ta posągowa twarz, zero uśmiechu. Nie rozumiem w takim razie, po co poszła do tego programu. Mam wrażenie, że nawet jakby dali jej megaprzystojniaka, to zachowywałaby się tak samo.

Mina Martyny jest kiepska, ale przynajmniej postarała się rozmawiać, nie zachowywała się jak księżniczka Agata. Cóż, szkoda, że znamy dalsze losy. Bo Przemek, pomimo tego, że jest misiem, nie posprzątał w tym pokoju, to serio wydaje się sympatycznym człowiekiem. Ma też fajną rodzinę i znajomych. No i mnie też mocno zdziwiło, że robi doktorat. Byłam przekonana, że to typ, gdzie jedne studia robi 12 lat A tu jednak, pozytywne zaskoczenie.
Zachowanie Martyny ojca mi się nie spodobało. Jakby chciał wyjść i jej powiedzieć, żeby uciekała, bo jest brzydki...
Teraz Przemek jakoś mi się bardziej spodobał niż Maciek, który mam wrażenie, że zachowuje się jak nastolatek z tymi swoimi żartami.

Co do zapowiedzi kolejnego odcinka z Anitą, może to tylko specjalny urywek, żeby nakręcić dramę. W każdym razie, niezbyt mile to wyglądało. Choć jestem w stanie zrozumieć stres związany z występem, ale wystarczyło odpowiedzieć "cześć" czy pomachać. Ale możliwe, że potem go przeprosi.
cherry_lady1 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)

Ten wątek obecnie przeglądają: 9 (0 użytkowników i 9 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości