Proszę o pomoc... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 21:03   #1
edyta896
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25

Proszę o pomoc...


Witam serdecznie
Mam dość duzy problem. Zmieniłam nawyki żywieniowe, ale nic nie schudłam. Jem regularnie, nie słode herbaty. Staram sie pić dość dużo, niestety codziennie musze chociazby jedna kostke czekolady zjeć (ale słodycze ogólnie w bardzo ograniczonych ilościach). Nie wiem co powinnam zrobić aby stracić parę kilo, ogólnie pozbyc sie brzuszka i bardzo denerwujących boczków. Może doradzicie jakies ćwiczenia Z góry dziękuję
edyta896 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 23:12   #2
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Proszę o pomoc...

ja polecam wyszukiwarkę

moze jesz za malo
a moze wciaz za rzadko
a moze zle dobierasz skladniki
a moze za duzo kcal
a moze za malo



a poza tym bez cwiczen ciezej się chudnie.
a cwiczen to gdzie jak gdzie ale tu jest od GROMA
navi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:20   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Proszę o pomoc...

Cytat:
Napisane przez edyta896 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Mam dość duzy problem. Zmieniłam nawyki żywieniowe, ale nic nie schudłam. Jem regularnie, nie słode herbaty. Staram sie pić dość dużo, niestety codziennie musze chociazby jedna kostke czekolady zjeć (ale słodycze ogólnie w bardzo ograniczonych ilościach). Nie wiem co powinnam zrobić aby stracić parę kilo, ogólnie pozbyc sie brzuszka i bardzo denerwujących boczków. Może doradzicie jakies ćwiczenia Z góry dziękuję
Navi ma rację, za dużo niewiadomych. Zależy, NA JAKIE zmieniłaś nawyki żywieniowe. Sprawdź w wątkach podwieszonych na forum "Dietetyka", czy na pewno stosujesz się do "10 przykazań żywieniowych", a jeśli tak, to czy trwa to dłużej niż 20 dni. No i policz, czy jesz odpowiednio zmniejszoną ilość kcal w stosunku do realnego zapotrzebowania i ile wynosi różnica. Jak odpowiesz na te pytania, to można będzie ocenić, co trzeba zmienić i skąd brak efektów.
Naprawdę nie MUSISZ jeść kostki czekolady dziennie, tego akurat można być pewnym
Na pierwszym etapie odchudzania bardzo pomaga całkowita eliminacja odstępstw od diety.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.