Praca w Erze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 20:19   #1
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359

Praca w Erze.


Hej. Dzisiaj zobaczyłam ogłoszenie w Erze ,że potrzebują pracownika-Konsultant ds. Obsługi Klienta w Punkcie Sprzedaży Sieci Era. Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą i chciałabym jeszcze dzisiaj wysłać im na maila CV i List motywacyjny. W wymaganiach pisze ,że trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży, tylko ,ze ja akurat takiego doświadczenia nie mam Czy dostałabym jakieś przyuczenie do zawodu? Czy ciężko się tam dostać?
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:18   #2
nikakg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 189
Dot.: Praca w Erze.

Hej, jeśli to autoryzowany punkt to mogę Ci trochę poopowiadać, od miesiąca tam nie pracuje Praca fajna, ale moim salonem była galeria handlowa i troszke godziny pracy mi nie odpowiadały. Jeśli chodzi o APS to ma mniej możliwości niż Salon Firmowy. Szkolenia oczywiście są. Ja miałam 2. Co do rozmowy kwalifikacyjnej to bądź sobą, będą pytali o wiele spraw np. jak bys podniosła sprzedaż w punkcie? gdybys musiala wziąć pieniadze z kasy czy bys wziela ?:d gdybys miala nawał klientów a do wysłania bardzo pilny raport np. do księgowości to co bys zrobila? itp. Musisz ich czymś ująć, jeśli zależy Tobie na tej pracy oni to wyczują Powodzenia, w razie jakichkolwiek pytań służę radą
nikakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:00   #3
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Praca w Erze.

nika, bardzo ciekawe rzeczy napisalas. Bylam na kilku rozmowach rekrutacyjnych w zyciu (tylko prace dorywcze) i w zyciu takich pytan nie dostalam;] a Ty pracowalas kiedys w sprzedazy bezposredniej, mialas doswiadczenia z firma telekomunikacyjna? i co odpowiedzialas na 3cie pytanie? mysle, ze oni sa nastawieni na klienta i najpierw trzeba by bylo obsluzyc, a raport wyslac, gdy np. kient bedzie wybieral model telefonu
Pozdrawiam
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:40   #4
nikakg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 189
Dot.: Praca w Erze.

Pracowałam w Erze stąd wiem. Zwlekasz jeszcze z wysłaniem CV ? Nie zwlekaj Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, chcesz im doradzać, pomagać to wysyłaj śmiało. CO do przyuczenia to pisałam Ci o tych szkoleniach. Zależy ilu byś miała współpracowników, ja po miesiącu zostawałam już sama w punkcie, ale dzięki temu więcej nauczyłam się. Co do odpowiedzi na to pytanie to możesz odpowiedzieć, że jesteś osobą systematyczną i z pewnością wiedziałabyś wcześniej o tym, że trzeba wysłać raport Powodzenia
nikakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.