Pytanie o olejek dr.Hauschka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-02, 22:23   #1
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Pytanie o olejek dr.Hauschka


Nie mam wyboru,musze zalozyc nowy watek.Chce zapytac,czy uzywacie na olejek jakiegos jeszcze kremu?Kolejne pytanie,czy olejek wystarczy nalozyc raz dziennie?Czy dwa?Sprawa jest dosc pilna,poniewaz wlasnie mam odwodniona troche skore (nie przez olejek) i musze pouzywac troche Nanobase i sie wlasnie zastanawiam,czy odpuscic sobie przez ten czas olejek i uzywac samo Nanobase,czy moge nalozyc go na olejek,jak juz troche sie wchlonie,choc ciezka sprawa.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 03:06   #2
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

rzeczywiscie ciezka sprawa mysle ze po prostu musisz sprawdzic na swojej skorze co bedzie dla niej odpowiednie.Ja stosuje olejek na noc i absolutnie nic na niego nie nakladam,jesli wiem,ze caly dzien (lub jego wiekszosc) spedze w domu i nie zamierzam nakladac filtrow, to wtedy rowniez czestuje buzie olejkiem zarowno haushka jak i nonabase jest tresciwe wiec wydaje mi sie,ze nakladanie jedno na drugie mija sie z celem....ale jak w kazdym innym przyoadku to zalezy od potrzeb Twojej skory

acha,oleje na dzien stosuj ostroznie,bo on ma wlasciwosci fotouczulajace
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 11:15   #3
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

Dzieki
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-03, 13:07   #4
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

ja nakładam rano i nie nakładam na niego żadnego kremu
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 17:43   #5
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

Ja rozwniez uzywam olejku Hauschki.Uzywam go tylko raz dziennie na noc i zupelnie sobie nie wyobrazam nakladac na to cos jeszcze.To jest jednak olejek i sie wcale super nie wchalania.
Powiedzcie mi o co chodzi z tym,ze powinno sie uzywac filtrow,bo tam sa jakies swiatloczule olejki?Ja na ulotce sie nic o czym takim nie doczytalam,producent slowem o tym nie wspomina a wyksztalcenia chemicznego czy medycznego nie posiadam,wiec sklad mi nic nie mowi.
A tak w ogole to jestescie zadowolone z efektow?Bo ja jakos niespecjalnie a uzywam juz ok 2 misiecy.Powiem szczerze,ze kupilam go po przeczytaniu recenzji na KWC i pani w aptece powiedziala,ze to podobno rewelacje,ale ja cos powatpiewam w to.Moze za krotko uzywam???
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 18:13   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Powiedzcie mi o co chodzi z tym,ze powinno sie uzywac filtrow,bo tam sa jakies swiatloczule olejki?Ja na ulotce sie nic o czym takim nie doczytalam,producent slowem o tym nie wspomina a wyksztalcenia chemicznego czy medycznego nie posiadam,wiec sklad mi nic nie mowi.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...iec#post823201

Cytat:
Napisane przez klaudynia
A tak w ogole to jestescie zadowolone z efektow?Bo ja jakos niespecjalnie a uzywam juz ok 2 misiecy.Powiem szczerze,ze kupilam go po przeczytaniu recenzji na KWC i pani w aptece powiedziala,ze to podobno rewelacje,ale ja cos powatpiewam w to.Moze za krotko uzywam???
To zwykły kosmetyk, a nie rewelacyjny środek "na wsistkie bóle" (jak mawiają Wietnamczycy z pobliskich bazarów o maści tygrysiej ). Na jednych skórach się sprawdza, na innych nie. Na mojej na przykład się nie sprawdził i uważam, że jest mocno przereklamowany.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-04, 18:25   #7
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

Ja uzywałam olejku przez 3 miesiące, nakładałam go tylko na noc i potem juz niczym się nie smarowałam, bo i tak miałam natłuszczona mocno buzię.

U mnie sie sprawdził, ja mam sucha skórę, a tylko czoło ma skłonność do przetłuszczania. Przepieknie oczyścił mi nos, za to mu jestem niezwykle wdzięczna, bo pozbyłam sie wszystkich czarnych kropek
Natomiast na czoło juz nie miał takiego genialnego wpłtywu, owszem pomógł, ale juz nie tak spektakularnie. Ogólnie jednak z jego uzywania byłam zadowolona, jest niezwykle wydajny, ja go nakładałam na twarz zwilżona woda termalna lub tonikiem, wtedy wchłaniał sie znacznie lepiej. Jednak moja przyjaciółka nie zauwazyła poprawy cery, ma skórę z tych tłuściejszych i miała wrażenie, że olejek dodatkowo ją tłuści i powoduje uczulanie, w rodzinie ma kilku alergików i chyba ona tez ma skłonnośc do reakcji uczuleniowych .
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 00:02   #8
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

Cytat:
Napisane przez klaudynia
A tak w ogole to jestescie zadowolone z efektow?Bo ja jakos niespecjalnie a uzywam juz ok 2 misiecy.Powiem szczerze,ze kupilam go po przeczytaniu recenzji na KWC i pani w aptece powiedziala,ze to podobno rewelacje,ale ja cos powatpiewam w to.Moze za krotko uzywam???

Na mojej skorze sprawdza sie doskonale.Podobnie jak u Madlaine czarne kropki znikaja,z tym ze ja uzywam calej serii dr Haushka,a z "chemicznych" kosmetykow wlasnie zaczelam kuracje acnedermem no i oczywiscie filtry na dzien.To sa jedyne 2 kosmetyki nienaturalne.I jak w kazdym innym przypadku wszystko zalezy od cery
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 19:00   #9
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

No pewnie tak,kazda skora ma inne wymagania.Nie mam wyjscia,zaplacilam tyle kasy to go uzywac muszeMoze w koncu cos wreszcie zadziala,ale i tak watpie.Traktuje go po prostu jak zwykly krem na noc.Mimo tlustej cery nie ma mowy zebym uzywala kromow zeli czy matujacych,strasznie mi to wysusza skore,dlatego na noc jest dla mnie odpowiedni chocby przez to,ze jest tlustawy.
Pozdrowionka
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 19:05   #10
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

Zapomnialam sie zapytac.Jesli uzywam tego olejku tylko na noc to w dzien mimo wszystko powinnam uzywac filtrow?Ja oczywiscie wiem,ze filtorw powinno sie uzywac caly czas bez wzgledu na stan skory,nawet ich uzywam,ale bardziej latem,bo sie boje o wieksze przebarwienia.Teraz zima sobie odpuscilam,pozatym pani dermatolog kazala mi przez calusienki rok pouzywac kremu no-scar na blizny,bo mowi,ze jest skuteczny i go uzywam tylko ze na dzien i przez to nie widze juz miejsca na uzywanie filtrow.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:02   #11
matahari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 21
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

jaki tonik uzywacie pod olejek?????czy to ma znaczenie, czy zwykly garniera, czt nivea do cery sluchej moze byc????
matahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 09:51   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pytanie o olejek dr.Hauschka

tonik obojetnie jaki tylko zeby nie był z alkoholem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.