Mokre plecy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-14, 20:17   #31
jagna25
Raczkowanie
 
Avatar jagna25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Mokre plecy!

hej - długo tu nie zaglądałam a temat tak się rozhulał
u mnie zdrowotnie raczej jest ok - przynajmniej tarczyca cała - badałam ją jakiś czas temu (dzięki za troskę).
Specyfiki do picia - chyba podziękuję, ale obiło mi się o uszy że są jakieś tabletki ziołowe perpsi coś tam. Znacie to?
__________________
szczęście jest w zasięgu ręki
jagna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:33   #32
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez jagna25 Pokaż wiadomość
hej - długo tu nie zaglądałam a temat tak się rozhulał
u mnie zdrowotnie raczej jest ok - przynajmniej tarczyca cała - badałam ją jakiś czas temu (dzięki za troskę).
Specyfiki do picia - chyba podziękuję, ale obiło mi się o uszy że są jakieś tabletki ziołowe perpsi coś tam. Znacie to?
Nie ma za co, to dobrze, że z tarczycą ok
Co do tych tabletek, to nie znam, ale znalazłam pare opinii na ich temat, np. takie:

"Tabletki Perspi Block kosztują w zależności od apteki jakieś 10-13zł, więc chyba nie dużo. ja używam tego od jakiś 10 dni, widzę poprawę, szczególnie,że nie poci mi się już twarz i szyja w ogóle"

"Koniecznie e kup, ja mam je już od miesiąca i prawie wszystkie objawy ustały,a jak występują to i tak nie leje się ze mnie tak jak przedtem."

"Ja jestem zadowolona z perspi blocka, bo działa wyciszająco na organizm,a u mnie problemy z potliwością wynikały właśnie ze stresu"

Ale są oczywiście też NEGATYWNE opinie, że te kapsułki nic nie zmieniły itp...

A teraz z bardziej medycznej strony ---->

http://www.domzdrowia.pl/72365,persp...-kapsulek.html

http://www.lekolandia.pl/perspiblock...ps-p-9122.html

Może warto zainwestować... Tylko, że przy zażywaniu ich 3x dziennie po jednej tabletce to jedno opakowanie, zawierające 30 sztuk wystarczy tylko na 10 dni :/ A efektów może po 1 opakowaniu nie będzie jeszcze widać...
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 18:37   #33
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: Mokre plecy!

hej, się wtrącę, bo nadpotliwośc to też mój problem oO'
z tym, że Bogu dzięki, na plecach mnie nie złapało <tfu>
etiaxil po 2 - 3 latach jakos tak mniej dziala, musze zwiekszyc czestotliwosc smarowania sie nim do kilku razy na tydzien :/
rece i nogi natomiast istny potop. zakupilam wiec perspi block dzisiaj i mam zamiar szamac jedna tabletke dziennie, albo ew. 2 (jedna rano, jedna wieczorem). nad tym sie jeszcze zastanowie. po jednej sesji tabletkowej napisze Wam moje wrazenia, mam nadzieje ze beda piorunujace
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:04   #34
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez Mynietka Pokaż wiadomość
... zakupilam wiec perspi block dzisiaj i mam zamiar szamac jedna tabletke dziennie, albo ew. 2 (jedna rano, jedna wieczorem). nad tym sie jeszcze zastanowie. po jednej sesji tabletkowej napisze Wam moje wrazenia, mam nadzieje ze beda piorunujace
Ja też je kupiłam, biorę od ok.tyg. Póki co na dworze nie ma zbyt wysokiej temp. więc trudno mi powiedzieć czy tabletki coś pomogły :P A najczęściej właśnie w takich warunkach pogodowych jestem spocona.
I stosuję dodatkowo Antidral pod pachy, ale niestety spotkałam się z przykrym doświadczeniem - poparzenie być może to jakieś moje zaniedbanie, w sensie, że nie zrobiłam czegoś tak jak powinnam, ale wątpie... Dlatego, że za 1 razem było w porządku, zastosowałam 2raz i taka makabra... Narazie muszę to odstawić.
No, ale nie poddaje się co do tabletek! Mam nadzieję, że coś zdziałają
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:38   #35
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: Mokre plecy!

ja nie potrzebuje wysokiej temperatury, rece i stopy mam wilgotne nawet trzymajac je nieruchomo na lozku ;P
wystarczyloby mi po prostu, jesli nie mialabym mokrej myszki od kompa po 2 minutach uzytkowania
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 06:48   #36
stearyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 37
Dot.: Mokre plecy!

No u mnie to samo:/ Z mokrymi dłońmi to jest masakra.
stearyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 07:00   #37
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mokre plecy!

A orientujecie się może czy ten Perspi Block osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 16:26   #38
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: Mokre plecy!

na opakowaniu nic takiego nie jest napisane, a ulotki chyba nie bylo. chyba, bo teraz nie mam, ale nie przypominam sobie, zebym wyrzucala.
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:12   #39
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez Mynietka Pokaż wiadomość
na opakowaniu nic takiego nie jest napisane, a ulotki chyba nie bylo. chyba, bo teraz nie mam, ale nie przypominam sobie, zebym wyrzucala.
Dzięki
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:05   #40
jagna25
Raczkowanie
 
Avatar jagna25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Mokre plecy!

nie szukajcie ulotki - nie ma jej bo to suplement diety. Z tego co się dowiadywałam - 100% bezpieczny. Nie ma opcji żeby perspi block miał wpływ na pigułki! Taką mam przynajmniej nadzieję, bo na drugie na razie nie czas
__________________
szczęście jest w zasięgu ręki
jagna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:13   #41
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez jagna25 Pokaż wiadomość
nie szukajcie ulotki - nie ma jej bo to suplement diety. Z tego co się dowiadywałam - 100% bezpieczny. Nie ma opcji żeby perspi block miał wpływ na pigułki! Taką mam przynajmniej nadzieję, bo na drugie na razie nie czas
To mnie uspokoiłaś bo u mnie na pierwsze jeszcze nie czas
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 22:05   #42
Pchee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Mokre plecy!

Witam. Też mam ten sam problem - mokre plecy Zaczęło się sie kilka lat temu od zbyt dużego pocenia się pod pachami, stosowłam swoego czasu Antidral i było ok. W tamtym roku było już w porządku, pocenie się nie dokuczało mi aż tak bardzo aż do dzisiaj - temperatura 26 stopni i całe plecy i pachy mokre. Właśnie zaaplikowałam sobie znowu Antidral (na plecy też) - mam nadzieje że pomoże...
Pchee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:54   #43
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: Mokre plecy!

wiec ogolnie ze swoja systematycznoscia to nawet 10 dni systematycznie nie wytrzymalam, no ale trudno. jakos specjalnie nie odczulam super poprawy, ale mysle ze skoro to sa ziolka itepe, to po kilku miesiacach moze faktycznie byc widac poprawe. ja bede inwestowaac w kolejne opakowania chyba.
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:49   #44
grzebyczek17
Raczkowanie
 
Avatar grzebyczek17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 169
Dot.: Mokre plecy!

dziewczynki, ja zjadlam dzis 3 tabletke mam nadzieje ze to mi pomoze:P i narazie suche paszki ;];];] a wlasnie tak sobie myslalam, bo w tych tabletkach sa te wyciagi z szalwi, pokrzywy skrzypu i melisa i tak pomyslalam czy jakby oprocz tabletek pic jeszcze takie zaparzone wyciagi to czy by to wspomogło dzialanie?? jak myslicie??
__________________
Razem od : 22,10,2011
Zaręczyny: 16,02,2014
Ślubujemy: 11,06,2016

To, czego nie ogarniamy umysłem, trzeba czasem objąć ramieniem.



praca, praca, praca....
grzebyczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:37   #45
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez grzebyczek17 Pokaż wiadomość
dziewczynki, ja zjadlam dzis 3 tabletke mam nadzieje ze to mi pomoze:P i narazie suche paszki ;];];] a wlasnie tak sobie myslalam, bo w tych tabletkach sa te wyciagi z szalwi, pokrzywy skrzypu i melisa i tak pomyslalam czy jakby oprocz tabletek pic jeszcze takie zaparzone wyciagi to czy by to wspomogło dzialanie?? jak myslicie??
ile zaplacilas za tabletki i ile jest w opakowaniu?? Mozesz podac mi odrazu nazwe?? A picie szalwi itp chyba powinno wspomoc ale pewna nie jestem
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 21:30   #46
grzebyczek17
Raczkowanie
 
Avatar grzebyczek17
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 169
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
ile zaplacilas za tabletki i ile jest w opakowaniu?? Mozesz podac mi odrazu nazwe?? A picie szalwi itp chyba powinno wspomoc ale pewna nie jestem


te tabletki to Perpsi block, zapłacilam dokladnie 14,70 a jest ich 30, zazywa sie 3x dziennie czyli wystarcza na 10 dni, troche malo ale cos trzeba z tym robic....
__________________
Razem od : 22,10,2011
Zaręczyny: 16,02,2014
Ślubujemy: 11,06,2016

To, czego nie ogarniamy umysłem, trzeba czasem objąć ramieniem.



praca, praca, praca....
grzebyczek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:47   #47
OLCIA.D
Raczkowanie
 
Avatar OLCIA.D
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 87
Dot.: Mokre plecy!

Ja ten Perspi Block stosowałam w zeszłym roku i niestety zadnych efektów nie było więc nawet nie skończyłam opakowania i darowałam go sobie....
Co do antidralu, stosowałam go na plecy....mama mi smarowała i nawet troche zmniejszał moją wielką potliwość pleców, jednak po posmarowaniu wariowałam, tak mnie swędziało i oczywiście drapałam sie po plecach czym popadnie...zgrozo....
używam go też przed jakimiś większymi imprezami na twarz, bo i z nią mam problem dodam, że mam bardzo żadkie włoski na głowie i wystarczy że juz nawet lekko się spoce, to wiszą mi mokre strączki jakbym wyszła z pod prysznica
OLCIA.D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 06:43   #48
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez OLCIA.D Pokaż wiadomość
Ja ten Perspi Block stosowałam w zeszłym roku i niestety zadnych efektów nie było więc nawet nie skończyłam opakowania i darowałam go sobie....
Co do antidralu, stosowałam go na plecy....mama mi smarowała i nawet troche zmniejszał moją wielką potliwość pleców, jednak po posmarowaniu wariowałam, tak mnie swędziało i oczywiście drapałam sie po plecach czym popadnie...zgrozo....
używam go też przed jakimiś większymi imprezami na twarz, bo i z nią mam problem dodam, że mam bardzo żadkie włoski na głowie i wystarczy że juz nawet lekko się spoce, to wiszą mi mokre strączki jakbym wyszła z pod prysznica
jak ja doskonale Cię rozumiem Na mnie ten Perspi Block też nie zadziałał a wręcz obserwowałam wzmożoną potliwość po nim Pochodziłam chwilę po sklepie i byłam mokra jak mysz

Oleńko powiedz jak Antidral spisywał Ci się na twarzy? Nie piekła Cię, nic się nie działo?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:55   #49
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez OLCIA.D Pokaż wiadomość
Ja ten Perspi Block stosowałam w zeszłym roku i niestety zadnych efektów nie było więc nawet nie skończyłam opakowania i darowałam go sobie....
Co do antidralu, stosowałam go na plecy....mama mi smarowała i nawet troche zmniejszał moją wielką potliwość pleców, jednak po posmarowaniu wariowałam, tak mnie swędziało i oczywiście drapałam sie po plecach czym popadnie...zgrozo....
używam go też przed jakimiś większymi imprezami na twarz, bo i z nią mam problem dodam, że mam bardzo żadkie włoski na głowie i wystarczy że juz nawet lekko się spoce, to wiszą mi mokre strączki jakbym wyszła z pod prysznica

Z tego co napisałaś wynika, że nie skończyłaś nawet jednego opakowania... Więc jak mogłaś liczyć na pozytywne rezultaty?

Co do smarowania pleców Antidralem... Też o tym myślałam.
Ale już 2 razy poparzył mi on skóre pod pachami, a co dopiero byłoby na plecach... Musiałabym chyba leżeć z 2h nieruchomo żeby on cały wsiąkł... A smarowanie twarzy... Ojojojooooooj... Bałabym się
Ale skoro Tobie to odpowiada, to najważniejsze.
Tylko radzę potem dobrze nawilżać twarz, żeby nie było problemów
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 15:10   #50
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Question Dot.: Mokre plecy!

Hej, jestem tu nowa (póki co, bo mam zamiar zacząć się udzielać)
Też mam problem z nadmierną potliwością Może nie aż tak żeby ciekło ze mnie jak z kranu, ale mało kiedy mam suche dłonie i stopy... Właśnie z tego powodu musiałam zrezygnować z chodzenia w japonkach, bo latem je gubiłam
Na początku stosowałam Driclor (o dziwo wbrew licznym opiniom, nie miałam żadnego podrażnienia ), ale wydawało mi się to po 1 niewygodne, po 2 zbyt drogie (gdybym smarowała paszki, dłonie, stopy codziennie, to wystarczyłoby mi go na hmm 2 tygodnie góra!)
Kupiłam Perspi Block na Allegro (9,5zł), stosuję go i muszę przyznać, że spisuje się fantastycznie!!! Już po 2 dniach problem zaczął ustępować! W tej chwili ani śladu potu, nawet w dni kiedy temperatura sięga 30 stopni i siada klimatyzacja
Jedyny mankament... Specyfik jest dość drogi jeśli chciałoby się go stosować zgodnie z ulotką... Ja tam biorę dziennie 2 kapsułki i jest git
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:57   #51
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mokre plecy!

I jak tam Wizażanki? Jakieś postępy w walce z mokrymi pleckami?

U mnie niestety kiepsko... Po mimo brania tabletek Perpsi Block (+ stosowanie Antidralu pod pachy) nie widzę żadnych rezultatów. Chyba pozostaje mi chodzenie w czarnych koszulkach z materiału, na którym nie będzie widać plam...
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 21:26   #52
OLCIA.D
Raczkowanie
 
Avatar OLCIA.D
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzegom
Wiadomości: 87
Dot.: Mokre plecy!

Na twarzy antidral dobrze się spisywał...to znaczy nie pociła się aż tak, nie miałam żadnych podrażnień ani nic.... tylko skóra była taka troszke dziwna....nie sucha, tylko jakby taka...tłusta...ale nie świecąca.... taka inna poprostu, ale nie było tego widać tylko ja to czułam...ale nic mi się nie działo....
OLCIA.D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:56   #53
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Mokre plecy!

Mam pytanie czy ten caly perpsi block jakoś wplywa na dzialanie tabletek antykoncepcyjnych (????)
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 19:10   #54
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy ten caly perpsi block jakoś wplywa na dzialanie tabletek antykoncepcyjnych (????)
Nie, nie wpływa na tabletki anty, sama biorę anty i perspi i w ciąży nie jestem Poza tym skład mają bezpieczny jeśli chodzi o tabletki anty
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 09:59   #55
asia03
Przyczajenie
 
Avatar asia03
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 15
Dot.: Mokre plecy!

mi dzisiaj mama kupiła te tabletki, wzięłam pierwszą i mam nadzieję, że po jakimś czasie brania ich będą efekty :P u mnie najbardziej poci się twarz (strasznie mi to przeszkadza ) i właśnie plecy .... zobaczymy czy to pomoże... a jeżeli chodzi o antidral to mam go w domu ale nie wiem czy można go używać na twarz ? jak myślicie ?
asia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:11   #56
miszellin
Przyczajenie
 
Avatar miszellin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: Mokre plecy!

Witam drogie wizażanki : ) Jestem tu nowa, ale tak jak koleżanka wyżej mam zamiar częściej tu gościć. Ja również mam ogromny problem z nadpotliwością. Wcześniej stosowałam ETIAXIL, ale żeby efekty były widoczne musiałam go używać codziennie, więc ta kuracja kosztawała mnie ok. 100zł miesięcznie Dzisiaj zakupiłam tabletki Perspiblock i od jutra zaczynam kurację. Do tego mam zamiar używać Antidralu pod paszki. Wtedy miesieczne koszty napewno spadną. 3majcie za mnie kciuki, żeby to podziałało napiszę jakie będą efekty.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

A co do pytania Asi o Antidral na twarz... Ja próbowałam używać na buzię etiaxilu ale szybko przestałam bo skóra była strasznie podrażniona a efektów nie widziałm wogóle :-( Ale niektórzy tak robili i byli bardzo zadowoleni... Może warto spróbować
__________________
rzetelnie pracuję nad sobą : )

Kochaaam <3
Już tyle czasu razem...
miszellin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 12:21   #57
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez asia03 Pokaż wiadomość
mi dzisiaj mama kupiła te tabletki, wzięłam pierwszą i mam nadzieję, że po jakimś czasie brania ich będą efekty :P u mnie najbardziej poci się twarz (strasznie mi to przeszkadza ) i właśnie plecy .... zobaczymy czy to pomoże... a jeżeli chodzi o antidral to mam go w domu ale nie wiem czy można go używać na twarz ? jak myślicie ?
Ja stosuję Antidral na twarz, trzymam go ok 15-20 minut. Później zmywam bardzo dokładnie. Zabieg stosuję raz w tygodniu i widzę dużą poprawę, bo czoło nie poci mi się w ogóle, a w miejscu, w którym nie posmarowałam Antidralem jest jak zwykle, czyli spocona
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 13:40   #58
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez miszellin Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki : ) Jestem tu nowa, ale tak jak koleżanka wyżej mam zamiar częściej tu gościć. Ja również mam ogromny problem z nadpotliwością. Wcześniej stosowałam ETIAXIL, ale żeby efekty były widoczne musiałam go używać codziennie, więc ta kuracja kosztawała mnie ok. 100zł miesięcznie Dzisiaj zakupiłam tabletki Perspiblock i od jutra zaczynam kurację. Do tego mam zamiar używać Antidralu pod paszki. Wtedy miesieczne koszty napewno spadną. 3majcie za mnie kciuki, żeby to podziałało napiszę jakie będą efekty.
pozdrawiam
W tym wątku głównie jest mowa o nadpotliwości pleców.
Taką bardziej ogólną znajdziesz tutaj ->
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...dpotliwo%B6%E6

Dla mnie te tabletki były za słabe czy coś, nie wiem... W każdym razie pozytywnych efektów po ich braniu - brak.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:05   #59
fioletowakasia
Raczkowanie
 
Avatar fioletowakasia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 136
GG do fioletowakasia
Dot.: Mokre plecy!

A ja właśnie dzisiaj kupiłam sobie perspi block - mam nadzieję, że zadziała, bo u mnie najgorzej jest z twarzą (na paszki jako tako pomaga antidrol). A z twarzą nie ma co zrobić - strach wyjść na miasto, bo nie dość, że się ze mnie leje to jeszcze cała czerwona, bo mam problem z rumieniem :/ Mam nadzieję, że będę należeć do tej grupy, która jest zadowlona z tabletek
buziaki
__________________
31.07.09 - dbam o pazurki
Szczęście nie jest kolorowym motylem, za którym musisz pobiec, jeśli chcesz go złapać. Szczęście jest jak cień: podąża za tobą nawet wtedy, gdy o nim nie myślisz. Phil Bosmans


fioletowakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:25   #60
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Mokre plecy!

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
no to tak pani doktor poradzila mi uzywac "driccore" (ponoc bardzo dobry ale moze mocno podrazniac) i jezeli okaze sie za silny to poleca krem przeciw nadmiernej potliwosci "aspiria" (chyba z firmy iwostin nie wiem dokladniebo dziwna ta ulotka ktora dostalam do tego preparatu) albo "s.v.r - spiral" krem. Zadnych z tych preparatow nie uzywalm w cenach tez sie nie orientuje. Zaraz zamierzam poczytac o tych preparatach i sprawdzic ceny.
svr spirial jest beznadziejny, strata pieniedzy, nic nie pomaga
moj dermatolog tez mnei pocieszył, ze to kwestia indywidualna - potliwośc i moze mi zapisac tabletki, które "zablokuja" cześć mózgu, moge byc oglupiona lekko, ale nie bede sie pocic i nawet oczy beda suche i wargi i wszystko, to podziekowałam.
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-29 00:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.