sklep - snowboard-online - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 12:30   #1
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Question

sklep - snowboard-online


hej! krótko, zwięźle i na temat www.snowboard-online.pl polecacie mi ten sklep internetowy? szukałam opini na jego temat lecz nic nie znalazłam:| dlatego może ktoś z Was robił 'w nim' zakupy? chodzi mi głównie o przesyłkę (w ile dni) oraz jakość towaru (czy jest taki jak go opisują).. z góry dziękuję za pomoc
pozdrawiam
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 13:31   #2
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: sklep - snowboard-online

Miałam stamtąd buty DC zamówić, ale nie mieli mojego rozmiaru, a czekać mi się nie chciało (na ewentualne pojawienie się mojego rozmiaru). Koleżanka za to zamówiła i jest zadowolona Pocztą Polską idą standardowo kilka dni, zależy jaką przesyłkę wybierzesz, a kurierem następnego dnia po zamówieniu (chyba, że weekend jest)
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:19   #3
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: sklep - snowboard-online

dzięki nisiulek
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:03   #4
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: sklep - snowboard-online

Ja tam jeszcze nie zamawialam, ale wiem, ze ten sklep istnieje juz dosc dlugo w sieci. A co do jakosci- kupujesz rzeczy firmowe, wiec wszystko zalezy jakiej jakosci sa rzeczy z danej firmy.. Nikita to Nikita, niezaleznie, czy kupisz w snowboardonline, czy w boardstore.. Co do wysylki- jak jest taka mozliwosc, to wybieraj przesylke kurierska- nieraz troche drozsza, a ciuchy masz na drugi dzien od wyslania i napewno nie zgina, a poczta- coz.. roznie bywa
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 20:30   #5
misiolinka20
Raczkowanie
 
Avatar misiolinka20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Boat City :o)
Wiadomości: 429
Dot.: sklep - snowboard-online

O tym sklepie akurat nic nie slyszalam, ale moge szczerze polecic sklep www.snowsport.pl
Mozesz tez zajrzec na allegro. Osobiscie bardzo polecam uzytkownika Pyc-Sport. Ja i moj chlopak kupowalismy u niego sporo rzeczy. Wszystko przebiegalo profesjonalnie, solidnie, szybko i tanio. Tylko czasami trzeba pytac o to co nas konkretnie interesuje bo nie wszystko maja wystawione. Ale porownywalam w sezonie ceny i oni mieli 30-40% taniej niz inne sklepy.
__________________


All I ever wanted

All I ever needed
Is here in my arms

Words are very unnecessary
They can only do harm
misiolinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:38   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: sklep - snowboard-online

ze sklepow snowboardowych polecam www.supersklep.pl
duzy wybor i przesylka kurierska (UPS) za darmo jesli zaplacisz przelewem
czesto mozna trafic na super wyprzedaze ja wlasnie kupilam rekawice z protektorem 50% taniej
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 18:20   #7
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: sklep - snowboard-online

Ja niedawno zamowilam wreszcie ze snowboardonline.pl bluze billabonga- po pierwsze byla tansza niz w sklepie w moim miescie (233zl, a u nas 289), po drugie wysylka szybciutka kurierem. Wszystko jak najbardziej na plus A co do supersklepu, to juz mnie tak kiedys wkurzyli, ze zamawiam tylko, jak juz cos mi sie bardzo spodoba- zamowilam caly komplet bielizny termiczej Mezowi i cos tam jeszcze, w sumie rachunek kolo 400zl, wplacilam kase i... okazalo sie, ze wcale tego nie maja w magazynie... Czekalam tydzien na zwrot kasy i jeszcze dzwonienie, wyjasnianie... bleeee a ktoregos razu tak mi podali wymiary meskiej kurtki burtona, ze jak przyszla, to byla 2 rozmiary za duza, wiec znow odsylanie i zawracanie glowy. Moze to jakies pojedyncze przypadki i mialam pecha po prostu
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 18:43   #8
agata4ldz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 111
Dot.: sklep - snowboard-online

Zamawiałam buty - w 100% polecam. Super kontakt i wysyłka też szybka
agata4ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 08:26   #9
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: sklep - snowboard-online

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
A co do supersklepu, to juz mnie tak kiedys wkurzyli, ze zamawiam tylko, jak juz cos mi sie bardzo spodoba- zamowilam caly komplet bielizny termiczej Mezowi i cos tam jeszcze, w sumie rachunek kolo 400zl, wplacilam kase i... okazalo sie, ze wcale tego nie maja w magazynie... Czekalam tydzien na zwrot kasy i jeszcze dzwonienie, wyjasnianie... bleeee a ktoregos razu tak mi podali wymiary meskiej kurtki burtona, ze jak przyszla, to byla 2 rozmiary za duza, wiec znow odsylanie i zawracanie glowy. Moze to jakies pojedyncze przypadki i mialam pecha po prostu
ja u nich zamawialam wiazania snowboardowe i teraz rekawice snowboardowe. nie mialam najmniejszcyh problemow, wiec ja bede supersklep polecac szczegolnie za darmowego kuriera
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.