Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-02, 12:28   #1
gosia_102030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1

Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.


Witam, od pewnego czasu zmierzam się z kłopotem, gdyż mój chłopak, z którym jestem 3lata, nie ma ochoty na seks. Jest ona sporadyczna, sam zainicjuje coś maksymalnie raz na dwa tygodnie. Poza tym problelem jest to, że każdy stosunek proponuję ja, i wszystko zaczynam. Ponadto, ostatnio mi powiedział, że w prezerwatywie on nic nie czuje, i że stąd ta mniejsza chęć. Z tego co mi mówi, nie masturbuje się sam. Czy może kłamie i woli po prostu to, od współżycia...? Zdradę wykluczam również. Proszę o jakiekolwiek rady.
gosia_102030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 12:49   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

Cytat:
Napisane przez gosia_102030 Pokaż wiadomość
Witam, od pewnego czasu zmierzam się z kłopotem, gdyż mój chłopak, z którym jestem 3lata, nie ma ochoty na seks. Jest ona sporadyczna, sam zainicjuje coś maksymalnie raz na dwa tygodnie. Poza tym problelem jest to, że każdy stosunek proponuję ja, i wszystko zaczynam. Ponadto, ostatnio mi powiedział, że w prezerwatywie on nic nie czuje, i że stąd ta mniejsza chęć. Z tego co mi mówi, nie masturbuje się sam. Czy może kłamie i woli po prostu to, od współżycia...? Zdradę wykluczam również. Proszę o jakiekolwiek rady.
A próbowaliście innych prezerwatyw? Poza seksem, jest między Wami czułość, intymność? Jak ogólnie Wam się układa - jak spędzacie razem czas, o czym rozmawiacie?
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 13:11   #3
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

Zauważyłaś jakieś inne alarmujące zachowania z jego strony? Tak jak wcześniej Ellen wspomniała, możecie zmienić prezerwatywy albo używać innej metody antykoncepcji. Poza tym on nie chce tylko współżyć (bo niby te gumki) czy np seks oralny i inne pieszczoty też nie wchodzą w grę?
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 13:14   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Zauważyłaś jakieś inne alarmujące zachowania z jego strony? Tak jak wcześniej Ellen wspomniała, możecie zmienić prezerwatywy albo używać innej metody antykoncepcji. Poza tym on nie chce tylko współżyć (bo niby te gumki) czy np seks oralny i inne pieszczoty też nie wchodzą w grę?
Na seks (więc i pieszczoty) facet coś za bardzo nie ma ochoty - jakie są tego powody, to i tak się nie dowiemy. Ale poza seksem ważne jest też przytulenie się, pocałunki, miłe słowa, flirt - to wszystko, co buduje intymność, co tworzy czułość i jest ważne też dla sfery seksualnej. I jeżeli tego nie ma plus może się o coś kłócą, są jakieś napięcia, to trudno o seks.

Autorko, a coś się w jego życiu zmieniło?
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-02, 13:20   #5
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Na seks (więc i pieszczoty) facet coś za bardzo nie ma ochoty - jakie są tego powody, to i tak się nie dowiemy. Ale poza seksem ważne jest też przytulenie się, pocałunki, miłe słowa, flirt - to wszystko, co buduje intymność, co tworzy czułość i jest ważne też dla sfery seksualnej. I jeżeli tego nie ma plus może się o coś kłócą, są jakieś napięcia, to trudno o seks.

Autorko, a coś się w jego życiu zmieniło?

Zgadzam się, niestety autorka podała za mało szczegółów.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 19:00   #6
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

Jeżeli chodzi o prezerwatywy to tw nowocześniejsze są projektowane tak aby bardziej zadowolić kobietę. Jeżeli chodzi o brak masturbacji i jednoczesnej chęci seksu to albo chłopak kłamie, albo potrafi sobie jakoś z tym radzić, ja osobiście nie wytrzymał bym bez masturbacji dłużej niż tydzień.
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 07:29   #7
ferreus_somnus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Stolec nagłego spadnienia
Wiadomości: 67
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

Ty może i nie. Ale nie tylko wśród kobiet są zimne ryby to raz. Dwa jeśli jest między nimi słabo na emocjonalnym poziomie to może jemu odechciało się z tego powodu. Trzy: popełnię dokładnie ten sam błąd co Ty, jeśli miałbym uprawiać seks w prezerwatywie to wolę go nie uprawiać wcale.

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

(* W sensie odbiór się do przypadku wnioskując na własnym przykładzie)
ferreus_somnus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 05:44   #8
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Brak ochoty na współżycie ze strony chłopaka.

A rozmawialiście o tym?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 05:44:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.