Wytrysk= Orgazm?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 18:18   #31
Poseidon
Raczkowanie
 
Avatar Poseidon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 72
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Nooo... przez długi czas A jak autentycznie...
Kurczak! musze poćwiczyć
Poseidon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:51   #32
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie pewnien fakt. Czy wytrysk u chłopaka zawsze oznacza orgazm??
Nie wiem jak u innych facetów, ale u mnie zawsze "wytrysk=orgazm", chociaż czasem różni się intensywnością.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 18:57   #33
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

U mojego też zawsze wytrysk równa się orgazm. Ale nie zawsze potem jest przez jakiś czas niezdolny do następnego stosunku. Zdarza się, że mimo wytrysku jego penis nie wiotczeje lub wiotczeje tylko częściowo i kochamy się dalej.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:05   #34
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Dość przyjemnym uczuciem dla faceta jest też jak nałoży sobie pierścień albo zwiąże prącie tak by jak najwięcej krwi na bodźce. Ja odczuwałem coś co bym nazwał wielokrotnym orgazmem.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:10   #35
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Podobno nie zawsze wytrysk nie zawsze jest równy orgazmowi .
Fakt faktem, że facet to nie maszyna i może mieć wytrysk, ale może akurat orgazmu nie być, bo był np przemęczony, np mój facet tak miał, mimo że ogólnie bardzo często ma ze mną orgazm.
Ogólnie po stosunku jest wymęczony i śpimy.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 08:31   #36
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Tak jak pisano wyżej, wytrysk = orgazm. Każdy kto mówi inaczej, plecie bzdury. Nie ma żadnego "jeśli facet jest przemęczony, to może mieć wytrysk a nie mieć orgazmu". Jest to tak zbudowane, że sama fizjologia wytrysku wymusza "orgazm", czyli po prostu to bardzo przyjemne uczucie, które jak pisano wyżej, może różnić się intensywnością.

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Z tym też się nie zgodzę... Mój facet przez pierwszy miesiąc, od kiedy zaczęliśmy się kochać, miewał właśnie orgazm bez wytrysku. Lekarz powiedział, że to nic nienormalnego i zdarza się dość często.
Rozumiem, że przez miesiąc "kończąc" i zarazem kończąc stosunek, nie potrafił upuścić nasienia? I to ma być normalne według lekarza? To nie jest ani "dość częste", ani normalne. No chyba że Twój facet ma powyżej 50-tki, co do takich to się nie orientuję. Boże, gdyby to było "dość częste", to ciekawe jak by wyglądały starania o dziecko. Nie dość że trzeba się czaić na Twoją owulację, to jeszcze modlić się żeby facet akurat w ciągu tego dnia był łaskaw mieć wytrysk podczas gdy kończy stosunek z Tobą. A jak to jest dość częste i nie ma, to miesiąc czekajcie KHHH

Edytowane przez InkluzjaOstateczna
Czas edycji: 2011-09-27 o 08:39 Powód: dodanie refleksji
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 10:38   #37
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

No nie wiem mój facet czasami miewa tak, że ma wytrysk ale nie ma orgazmu. Plecę bzdury? Cóż do łóżka nikt mi nie wejdzie aby to sprawdzić, ale nie wymyśliłam tego więc teoria plecenia bzdur tutaj nie pasuje
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 18:25   #38
szarobureobydwa
Raczkowanie
 
Avatar szarobureobydwa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Las
Wiadomości: 45
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Z własnego doświadczenia mogę napisać, że wytrysk = orgazm. Zastanawiają mnie tylko zmazy nocne, czyli gdy młodzieniec ma rano "kisiel w majtkach" - czy można wtedy powiedzieć, że miał orgazm we śnie?
__________________
wiem, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak... ♪♪
szarobureobydwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:51   #39
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No nie wiem mój facet czasami miewa tak, że ma wytrysk ale nie ma orgazmu. Plecę bzdury? Cóż do łóżka nikt mi nie wejdzie aby to sprawdzić, ale nie wymyśliłam tego więc teoria plecenia bzdur tutaj nie pasuje
Moim zdaniem, pleciesz bzdury. Zresztą nie wejdziesz w skórę swojego TŻ, żeby to sprawdzić.

Ta, jeszcze tego by brakowało żeby dziewucha musiała chłopa pytać po tym jak właśnie skończył z impetem - "doszedłeś?"
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:11   #40
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, pleciesz bzdury. Zresztą nie wejdziesz w skórę swojego TŻ, żeby to sprawdzić.
a jak sam o tym mówi to tez mu nie wierzyć? owszem moze się tak zdarzyć, i nie widze powodu żeby nie wierzyć skoro sam zainteresowany tak twierdzi.
orgazm bez wytrysku też istnieje.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 00:10   #41
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a jak sam o tym mówi to tez mu nie wierzyć? owszem moze się tak zdarzyć, i nie widze powodu żeby nie wierzyć skoro sam zainteresowany tak twierdzi.
orgazm bez wytrysku też istnieje.
Tak, istnieje. Jak wcześniej facet się w ciągu paru wytrysków pozbędzie całych zapasów jakie posiada. A nie tak samoistnie, "bo tak".
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 10:35   #42
Kenworth
Raczkowanie
 
Avatar Kenworth
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 48
GG do Kenworth
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Tak, istnieje. Jak wcześniej facet się w ciągu paru wytrysków pozbędzie całych zapasów jakie posiada. A nie tak samoistnie, "bo tak".
Dokładnie. Jako facet powiem, że nie ma innej możliwości. Tak jak jest napisane wyżej: orgazm=wytrysk. Jedynym wyjątkiem jest wysoka częstotliwość stosunków w krótkich odstępach czasowych, kiedy to produkcja nasienia nie nadąża wobec jego "zużycia". Wówczas owszem. Czuje się orgazm ale nic tryśnie.
Natomiast, jeśli facet, dajmy na to, kocha się raz na 24h i podczas orgazmu nie następuje wytrysk, to moim zdaniem, coś jest nie tak z jego "sprzętem". To tak jakby, przepraszam za porównanie, kobieta miała okres bez krwawienia.
Tutaj też można by się zastanowić czym tak naprawdę jest męski orgazm. Zdaniem niektórych uczonych męskie szczytowanie nie jest żadnym orgazmem a jedynie zwykła serią skurczów penisa (w wielkim uogólnieniu), mających wywołać rzeczony wytrysk. Orgazm, zdaniem tych ludzi, jest zarezerwowany jedynie dla kobiet. Mówią, że kobieta szczytuje całym ciałem, że mogą pojawić się fale ciepła, konwulsje, drgawki itp., które mogą trwać o wiele dłużej niż te kilka sekund, jakie, niestety, notuje mężczyzna na finiszu stosunku.
__________________
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Kenworth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 18:58   #43
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Tak, istnieje. Jak wcześniej facet się w ciągu paru wytrysków pozbędzie całych zapasów jakie posiada. A nie tak samoistnie, "bo tak".
co innego twierdzą mistrzowie seksu tantrycznego
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 20:42   #44
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez Kenworth Pokaż wiadomość
Tutaj też można by się zastanowić czym tak naprawdę jest męski orgazm. Zdaniem niektórych uczonych męskie szczytowanie nie jest żadnym orgazmem a jedynie zwykła serią skurczów penisa (w wielkim uogólnieniu), mających wywołać rzeczony wytrysk. Orgazm, zdaniem tych ludzi, jest zarezerwowany jedynie dla kobiet. Mówią, że kobieta szczytuje całym ciałem, że mogą pojawić się fale ciepła, konwulsje, drgawki itp., które mogą trwać o wiele dłużej niż te kilka sekund, jakie, niestety, notuje mężczyzna na finiszu stosunku.
Co do pogrubionego I TAK I NIE Pompowanie nasienia do cewki moczowej (rurki biegnącej wzdłuż penisa) wywołuje wrażenie ciepła i pulsowania członka oraz prostaty ja tu ZWYKŁEGO skurczu nie widzę.. ponieważ nawet zaciskając mięśnie kegla również są skurcze ale z tego przyjemności nie ma Po pompowaniu nasienia cewka rozszerza się i mężczyzna czuje przepływające przez członek nasienie, co jest dla niego zwykle najprzyjemniejszą fazą orgazmu.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
co innego twierdzą mistrzowie seksu tantrycznego
Wiesz... nie ma nieskończoności spermy.. Ona musi na nowo się tworzyć i na to TRZEBA CZASU. A seks tantryczny to jest nacisk głównie na doznania wynikające z samego seksu, aniżeli z tryskania spermą.. chodzi mi o ILOŚĆ bo ilość zawsze jest ograniczona i nie jest ważne czy seks normalny czy jakiś tantryczny

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
orgazm bez wytrysku też istnieje.
owszem... ale chyba po 5 stosunku z rzędu poza tym przy pierwszym stosunku dajmy na to dziennie to za pierwszym razem będzie bardzo obficie. Oczywiście ma też wpływ parę aspektów jakim jest: co facet jadł (kwestia ilości spermy i jej KONSYSTENCJI) chęci na seks (zauważyłem u siebie, że jak mam super ochotę na seks to mam obfite wytryski), oraz kondycje (im dłużej się kocham tym jeszcze bardziej obfitszy)
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 21:29   #45
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

kurde no, nie spotkałam się z czyms takim na żywo, ale widziałam wywiad z kolesiem który praktykuje seks tantryczny od lat, i gość mówił że ma orgazmy (wielokrotne) BEZ wytrysku nie dlatego że mu się sperma skończyła po wcześniejszych tylko dlatego że ćwiczył się w technikach POWSTRZYMYWANIA wytrysku. a powstrzytmuje wytrysk poniewaz w tej ich ideologii wytrysk pozbawia mężczyznę energii.

nie wnikam czy on mówił prawdę czy kłamał i jakiego rodzaju są te orgazmy które przeżywa, tylko mówię, że niektórzy ludzie twierdzą że istnieje orgazm bez wytrysku. pomijając jakies chorobowe przyczyny. nie ujawnił oczywiście na czym dokładnie to polega bo prowadzi szkolenia i takich rzeczy uczy za kasę.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 22:01   #46
Poseidon
Raczkowanie
 
Avatar Poseidon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 72
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
tylko dlatego że ćwiczył się w technikach POWSTRZYMYWANIA wytrysku. a powstrzytmuje wytrysk poniewaz w tej ich ideologii wytrysk pozbawia mężczyznę energii.
Jest coś takiego (już chyba pisałem o tym w tym wątku), że można mieć taki mini-orgazm powstrzymując wytrysk w odpowiednim czasie, ja to robię bez medytacji choć nie zawsze wychodzi.
ALE! nie można tego w żaden sposób porównać do pełnego orgazmu przy pełnym wytrysku.
Poseidon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 01:13   #47
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
co innego twierdzą mistrzowie seksu tantrycznego
I rozumiem, że wszyscy TŻ-ci kobitek wypowiadających się z taką pewnością na ten temat, są mistrzami seksu tantrycznego?
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 02:05   #48
Grindr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

To mój pierwszy post tutaj (może i ostatni ale kto wie :P) więc pragnę się przywitać ;-) Cześć wszystkim!

Wiem, że jest prawie 3 rano ale po przeczytaniu niektórych powyższych postów MUSIAŁEM założyć konto i napisać, aby rozwiać watpliwości wasze jak i niektórych waszych TŻtów (jeśli któraś może to niech mi napisze co ten skrót oznacza bo czasami przypadkiem trafiam na to forum przez google i zawsze się zastanawiam :P:P:P), którzy z nich - co jestem w szoku - tak mało wiedza o swoim penisie i jego możliwościach.

Otóż robię mały off-top bo pytanie brzmi czy wytrysk = orgazm, ale prowadzicie rozmawiacie też o odwrotności czyli czy orgazm = wytrysk i do tego chce się ustosunkować.

A więc niektóre z was napisały o tym, że sa święcie przekonane, że orgazm = wytrysk. Też kiedyś mnie to zastanawiało, ponieważ odkad pamiętam potrafiłem nad tym panować; w sensie - jak nie chcę to nie muszę (na poczatku myślałem, że to jakaś usterka :P). Uwierzcie na słowo lub nie ale podobno to jakaś japońska sztuka... nie wiem czemu japońska bo równie dobrze na moim przykładzie można ja nazwać polska sztuka :P:P

+ któraś z was napisała, że moment wytrysku jest najbardziej przyjemny z całego orgazmu; możliwe, ja widzę różnicę (ale nie jakaś ogromna) bo czasami to robię ale nigdy w życiu bym tego nie uznał za najbardziej przyjemny moment uczucie samo w sobie jest 100 razy lepsze :P:P

o zaletach tej zdolności nie wspomnę, możecie dopowiedzieć sobie sami . Mimo wszystko przestrzegam, ta sztuka to nie prezerwatywa i czasem "kropla się uleje" :P.

Rozpisałem się ale to nic. Mam nadzieję, że moja wypowiedź nie łamie żadnych zasad regulaminu, ale jeśli tak to przepraszam :P Dobranoc wszystkim ;-)
Aha i sorry za brak ą ale coś mi się z klawiatura stało :P
Grindr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 11:31   #49
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
kurde no, nie spotkałam się z czyms takim na żywo, ale widziałam wywiad z kolesiem który praktykuje seks tantryczny od lat, i gość mówił że ma orgazmy (wielokrotne) BEZ wytrysku nie dlatego że mu się sperma skończyła po wcześniejszych tylko dlatego że ćwiczył się w technikach POWSTRZYMYWANIA wytrysku. a powstrzytmuje wytrysk poniewaz w tej ich ideologii wytrysk pozbawia mężczyznę energii.
No widzisz piszesz tak a inaczej rozumiesz To co wyżej napisałaś nie ma związku z ILOŚCIĄ spermy Seks tantryczny =/= nieskończenie wiele spermy Bo to wbrew logice
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-30, 13:09   #50
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Orgazm "z prostaty" (np. masaż prostaty palcem- per erectum) wygląda inaczej.
Orgazm z penetracji analnej (np. wibrator lub aneros) gdzie stymulowane oprócz prostaty są pęcherzyki nasienne oraz odbyt, może wyglądać inaczej.

A jak wygląda orgazm to trzeba poczytać. Ja nie próbowałem.
Może być:
- tzw. suchy orgazm bez wytrysku.
-orgazm gdzie nie ma wytrysku a sperma wypływa.

W obu przypadkach orgazm jest ponoć bardziej intensywny, głębszy. Całe ciało staje się wrażliwe na bodźce.
Orgazm może być zbliżony do kobiecego, ale czy pochwowego czy łechtaczkowego to nie wiadomo.


W przypadku bodźców tylko z penisa zapewne w 99% wytrysk=orgazm.
Niektórzy od natury mogą dostać w prezencie inne możliwości.
Albo sobie wyćwiczą.
Ja innej opcji poza wytrysk=orgazm nie miałem.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 16:16   #51
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Rozumiem, że przez miesiąc "kończąc" i zarazem kończąc stosunek, nie potrafił upuścić nasienia? I to ma być normalne według lekarza? To nie jest ani "dość częste", ani normalne. No chyba że Twój facet ma powyżej 50-tki, co do takich to się nie orientuję. Boże, gdyby to było "dość częste", to ciekawe jak by wyglądały starania o dziecko. Nie dość że trzeba się czaić na Twoją owulację, to jeszcze modlić się żeby facet akurat w ciągu tego dnia był łaskaw mieć wytrysk podczas gdy kończy stosunek z Tobą. A jak to jest dość częste i nie ma, to miesiąc czekajcie KHHH
Tak, lekarz powiedział, ze jest to częste kiedy się rozpoczyna współżycie, co zapewne stwierdził na podstawie swojego doświadczenia lekarskiego, tak przypuszczam. Nikt tu nie mówi, że to jest normalne przez cały czas, przez co miałoby utrudniać tak tu przez Ciebie opiewane, starania o dziecko. A jeśli twierdzisz, że miesiąc takich starań to już długo, to gratuluję.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 04:33   #52
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
I rozumiem, że wszyscy TŻ-ci kobitek wypowiadających się z taką pewnością na ten temat, są mistrzami seksu tantrycznego?
Nie są. Ale masz denerwujący sposób wypowiadania się - ty wiesz lepiej od dziewczyny z którą facet się kocha, czy on miał orgazm lub wytrysk. A ona opisując swoje DOŚWIADCZENIA pisze bzdury. to śmieszne zadufanie w najtwojszą rację...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 22:46   #53
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

A wy zachowujecie się jak wszechwiedzące kobitki, które na męskich wytryskach i orgazmach znają się lepiej niż faceci. I wierzą swoim "TŻ-tom", że mieli orgazm, ale nie udało się skończyć... Wielu jest facetów, co jakby ich spytać, to by się pochwalili że ich ukochana ma przepotężne orgazmy. A tylko by ktoś próbował to zakwestionować, zaraz takie obrończynie jak Ty by się podniosły z krzesła! Przecież to ten facet wie lepiej! A biedna kochanka w następny wieczór znowu będzie wzdychać żeby tylko skończył i dał jej spokój ze swoim słabym seksem. Co do denerwującego stylu wypowiedzi - kłaniam się nisko
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 16:06   #54
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

No wybacz, ale zostanę przy twierdzeniu, że każda z nas SWOJEGO faceta zna lepiej niż ty...
A facet raczej nie czuje potrzeby udawania orgazmu, jak niektóre kobiety.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 01:28   #55
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A facet raczej nie czuje potrzeby udawania orgazmu, jak niektóre kobiety.
http://www.google.com/search?client=...utf-8&oe=utf-8
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 07:28   #56
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Tak, istnieje. Jak wcześniej facet się w ciągu paru wytrysków pozbędzie całych zapasów jakie posiada. A nie tak samoistnie, "bo tak".
chyba Ci sie tylko wydaje
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 13:36   #57
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Chyba nie.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 04:37   #58
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Mati, nie kłoć się z inkluzją. Ona o męskim orgazmie, o orgazmie KAŻDEGO faceta, wie wszystko najlepiej. Już to udowodniła ostatecznie (cóż, że w swoim jedynie mniemaniu)
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:35   #59
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez Poseidon Pokaż wiadomość
Facetowi po wytrysku (orgaźmie) biegunowo zmienia się libido i przechodzi on automatycznie i w ciągu chwili ze stanu "bardzo chcę" do stanu "o kuźwa - mam dość!".
nie robiłabym z takich twierdzeń reguły
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 17:43   #60
Poseidon
Raczkowanie
 
Avatar Poseidon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 72
Dot.: Wytrysk= Orgazm??

Cytat:
Napisane przez rnm Pokaż wiadomość
nie robiłabym z takich twierdzeń reguły
Absolutnie nie twierdzę, że to reguła kategoryczna. Tak jest zaledwie w znakomitej większości mojego gatunku
Poseidon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-29 20:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.