Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 09:10   #1
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Question

Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie


No właśnie - jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie ( Ci ktorzy uberali sie jak na wybieg i widac po nich bylo dobra syt. materialna najczesciej byli poprostu okradani , nawet jesli ubrania byly z second handu lub po siostrze czy bracie , ale byly ladne i wygladaly na drogie, a wiecie jak jest zle z dzisiejsza mlodzieza ) bez jakiś żarówkowatych kolorów , stonowane kolorki + jeansy rurki lub zwykłe ... Taki minimalizm Czy mozecie mi pomoc ? w jakich kryteriach oddzielac ubrania " do szkoly " i " po szkole "... Chciałabym ubierać się jak człowiek , nie wyróżniać specjalnie , nie być nazywana barbie albo jakąś strojnisią Chcę żeby oceniano mnie na podstawie charakteru a przy ubraniu minimalistycznym mam to zagwarantowane Jakie są zasady takiego uberania ?
Czytałam wątek wizażanki , która chce zmienić styl żeby w gimnazjum nie nazywano jej damulką czy jakoś tak . Ja stylu nie zmieniam , poprostu wydaje mi sie ze stonowane kolory i proste kroje , sa zawsze na miejscu .Chce ubierać się tak ... tak lekko , nie ciężko ale nie to że jakieś zwiewne tkaniny ... Stawiam na dobre jeansy i bawelniana bluzke Wygodna bez udziwnionych aplikacji , a na to moze jakas bluza i tutaj pytanie - jaka ?
Maam ich kilka , ale gdy wejde do szkoly z cytrynowo kanarkowa bluza to kazdy bedzie na mnie patrzyl jak na pracownika drogowki
potem czerwona taka do pasa ze sciagaczem , welurowa brazowa z pomaranczowymi pasami na rekawach , szara w czarne grochy taka dluzsza ( i bylaby jak najbardziej OK gdyby nie to ze ma w aplikacji wielki hard core'owy krzyz ;/ ) potem jeszcze zwykla biaaaala bluza i granatowa - dluzsza - co do niej jestem pewna ze bedzie OK , rozowa bluza ( rowniez zbyt rzuca sie w oczy tak jak nastepna - kolor turkusu ) no...a co myslicie o wzorach ? czarno-biale paski sa minimalistyczne ? Cos jeszcze ? Prosze o pomoc - z gory serdecznie dziekuje

_________________________ _________
I taka prosba w wyborze plecaka ( poza tematem ) jak myslicie jaki plecak , w jakich kolorkach bedzie odpowiedni do 1 szej gim ?
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 09:17   #2
dzuma
Raczkowanie
 
Avatar dzuma
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: woj.podkarpackie;)
Wiadomości: 152
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

wystarcza ci jakiesm adidki ;D rurki i koszulka jedno mkolorowa z malym napisem lub z czyms na srodku . kolor hmmm zielony możę;p???
__________________
Dzieki Tobie Zycie Ma Sens
dzuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 09:53   #3
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Teraz wszyscy chodzą na tyle kolorowo, że nie wydaje mi się żebyś musiała rezygnować z ciuchów czerwonych czy turkusowych wyjątkiem są odblaskowe kolorki
Ale normalne dżinsy + koszulka może być skromnie i fajnie...
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:18   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Zgadam się, że nie ma co rezygnować z wszelkich kolorów, szczególnie, że właśnie taką masz zawartość szafy No, chyba, że chcesz kupić sobie osobne "szkolne" ciuchy Ale myślę, że fajniej mieć ciuchy, które pasują do drugiej połowy szafy i można je nosić i w szkole, i po szkole

Jeansy, sztruksy będą uniwersalne. Do tego bluzki - albo z krótkim rękawem, albo z długim, wiadomo. Aplikacje niech sobie jakieś będą, czemu nie? Kolory... Hmm, no bez jakichś odblaskowych , ale wszelkie granaty, biele, czernie, odcienie niebieskiego, brązy, zielenie, róż też może być, zależy co Ci pasuje do urody. Jak się zrobi chłodniej, to proste bluzy, sweterki, najlepiej w jakichś uniwersalnych kolorach (wtedy pod spód możesz założyć t-shirt w jakimś żywszym kolorze - będziesz miała na sobie coś kolorowego, ale częściowo zasłonisz to bluzą i nie będzie się bardzo rzucać w oczy, a całość będzie ciekawsza).
Do tego jakieś wygodne sportowe buty, jasne tenisówki albo jakieś adidaski.

Jeśli ma być skromnie, unikaj dużych dekoltów, wycięć, nadmiaru ozdób (ale jakieś średniej wielkości aplikacje mogą być, bez problemu), rzeczy błyszczących i w odblaskowych i bardzo ostrych kolorach.

Styl lekko sportowy

Edit
Tu też wrzucę zdjęcia, a co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 803763.jpg (15,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 806132.jpg (18,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 817400.jpg (23,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _807319.jpg (29,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _816995.jpg (28,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 803856.jpg (23,5 KB, 37 załadowań)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:26   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Dorzucam kilka fotek... Idź w takim kierunku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 806329.jpg (26,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 400246[1].jpg (19,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _803780.jpg (26,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ALICE210-L.jpg (35,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg promod3.jpg (15,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inspiracja.jpg (35,0 KB, 23 załadowań)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 10:59   #6
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
No właśnie - jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie ( Ci ktorzy uberali sie jak na wybieg i widac po nich bylo dobra syt. materialna najczesciej byli poprostu okradani , nawet jesli ubrania byly z second handu lub po siostrze czy bracie , ale byly ladne i wygladaly na drogie, a wiecie jak jest zle z dzisiejsza mlodzieza ) bez jakiś żarówkowatych kolorów , stonowane kolorki + jeansy rurki lub zwykłe ... Taki minimalizm Czy mozecie mi pomoc ? w jakich kryteriach oddzielac ubrania " do szkoly " i " po szkole "... Chciałabym ubierać się jak człowiek , nie wyróżniać specjalnie , nie być nazywana barbie albo jakąś strojnisią Chcę żeby oceniano mnie na podstawie charakteru a przy ubraniu minimalistycznym mam to zagwarantowane Jakie są zasady takiego uberania ?
Czytałam wątek wizażanki , która chce zmienić styl żeby w gimnazjum nie nazywano jej damulką czy jakoś tak . Ja stylu nie zmieniam , poprostu wydaje mi sie ze stonowane kolory i proste kroje , sa zawsze na miejscu .Chce ubierać się tak ... tak lekko , nie ciężko ale nie to że jakieś zwiewne tkaniny ... Stawiam na dobre jeansy i bawelniana bluzke Wygodna bez udziwnionych aplikacji , a na to moze jakas bluza i tutaj pytanie - jaka ?
Maam ich kilka , ale gdy wejde do szkoly z cytrynowo kanarkowa bluza to kazdy bedzie na mnie patrzyl jak na pracownika drogowki
potem czerwona taka do pasa ze sciagaczem , welurowa brazowa z pomaranczowymi pasami na rekawach , szara w czarne grochy taka dluzsza ( i bylaby jak najbardziej OK gdyby nie to ze ma w aplikacji wielki hard core'owy krzyz ;/ ) potem jeszcze zwykla biaaaala bluza i granatowa - dluzsza - co do niej jestem pewna ze bedzie OK , rozowa bluza ( rowniez zbyt rzuca sie w oczy tak jak nastepna - kolor turkusu ) no...a co myslicie o wzorach ? czarno-biale paski sa minimalistyczne ? Cos jeszcze ? Prosze o pomoc - z gory serdecznie dziekuje

_________________________ _________
I taka prosba w wyborze plecaka ( poza tematem ) jak myslicie jaki plecak , w jakich kolorkach bedzie odpowiedni do 1 szej gim ?
jeżeli chcesz coś stonowanego, to może coś takiego? kolorów może być więcej, nie bój się ich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 403794038.jpg (98,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 403794948.jpg (119,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 404847707.jpg (28,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 404914700.jpg (40,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 410106728.jpg (63,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: png aba-blue.png (104,4 KB, 5 załadowań)
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:06   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Dwa pierwsze są bardzo fajne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 11:37   #8
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Nie wiem, czy coś takiego Ci odpowiada, ale poszukałam dla Ciebie kilka sportowych, minimalistycznych i casualowych zestawów jednocześnie.
Nie musisz mieć żarówiastych ciuchów, strój można odmienić dzięki kolorowym dodatkom. Ubranka będą tworzyć bazę, uniwersalne kolorki, które zawsze do siebie pasują. Dodatki zawsze można zmienić, a dzięki temu strój zyska świeżość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01-04b.jpg (57,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_324x440.jpg (31,5 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 130.jpg (142,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 5068_1.gif (24,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lauren-conrad-lulus-02.jpg (31,4 KB, 31 załadowań)
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:39   #9
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nikkicolls.jpg (56,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg roxy13.jpg (62,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4455217X.jpg (53,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z5107144X.jpg (70,1 KB, 43 załadowań)
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:40   #10
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Nie wiem czym tu się przejmować. Ja do szkoły nosiłam pomarańczową, dającą po oczach torbę. Noszę się na kolorowo, nikt nie zwraca na to uwagi.
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 11:48   #11
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
Nie wiem czym tu się przejmować. Ja do szkoły nosiłam pomarańczową, dającą po oczach torbę. Noszę się na kolorowo, nikt nie zwraca na to uwagi.
Moja koleżanka miała żarówiastą pomarańczową bluzę, ale to było jakoś 2 lata temu, gdy neony nie były modne i naprawdę zwracała uwagę. Czuła się wręcz nieswojo. Myślę, że to kwestia podejścia i tego jak my się czujemy w danych ciuchach, a skoro dziewczyna chce wyglądać skromnie to nie widzę żadnego problemu.
Ważne, żeby każdy się czuł dobrze i tyle!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 11:58   #12
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Generalnie wielkie brawa za postawę!
Szczena mi opada jak mi koleżanka opowiada co wyrabia ze sobą jej siostrzenica i jej koleżanki z klasy. Aż się nie chce wierzyć że dziewczynki z gim marzą o takich ciuchach i makijażach. Kiedyś jak przechodziłam obok mojej starej szkoły to zobaczyłam naprawdę rewię mody. I toooony makijażu ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:35   #13
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Makijaże ? O.o ja na dyskoteke tylko kreski pod okiem cienkie malowalam bo prawie wcale mi rzes nie bylo widac ... Ja lubie skromne ubieranie , jak myslicie , bo ja nie chce sie za bardzo stroic podobaja mi sie rozne takie minimalistyczne stroje , ide do pierwszej klasy i nie chce zwracac na siebie zbytnio uwagi ... wole byc skromna , nie lubie oceniana po wygladzie ... mam taka kolezanke z podstawowki o ciemnej karnacji , ciemnych wlosach i oczach ... a jak dziewczyna sie ubierala .... oooj jak ja jej zazdroscilam ... czarne rurki + biala bluzeczka , jakis pasek i cieniutka opaska ... trzeba przyznac ze wygladala tak czyysto i swiezo ... generalnie to bardzo podobal mi sie jej styl od zawsze mimo ze niektorzy uwazali ja za dziecinna to ( nie to zeby mnie na tym zalezalo ) chlopakom sie nawet podobala bo byla taka ... swieza , nie wystrojona naturalna dziewczyna ... i zawsze miala na sobie jakies zwykle bluzy , fajne bluzki z mala aplikacja lub bez , czasami takie grubsze sweterki .. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1217752217 zalozylabym inne spodnie ( tzn ja lubie rurki bo mam w nich troszke nogi dluzsze , a niska jestem ( 162 zdaje sie ) ) i buty rzecz jasna , ale ogolnie fajnie bo tak zwyczajnie , ale nie jakos ubogo ... Jak myslicie czego wiecej powinno znalezc sie w mojej szafie ? I jeszcze jedno pytanko - my w gimnazjum chodzimy w ciapkach , zeby podlogi nie rysowali bo nowiutka i jak myslicie jakie te ciapki ... takie zeby pasowaly mi i nie byly to takie wielkie rozowe bambosze xD bardzo podobaly mi sie takie kremowe firmy NICI z szarym serduszkiem takim mniejszym bardzo fajne ale cena .... 49 90 ;/
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:43   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Sama napisałaś w co chcesz się ubierać w pierwszy poscie więc co Ci jeszcze doradzać ? Wymieniłaś swoją wizję na całą szkolną garderobe więc najwidoczniej dobrze wiesz czego potrzebujesz.. nie musisz sie u nas upewniać czy to jest ok. Po prostu noś to co wymieniłaś i zaglądaj na wątek o minimalizmie.

Poza tym nie tylko czarno-białe rzeczy są minimalistyczne. Do tego nie musisz ślepo dąrzyć do tego żeby coś minimalistyczne było. Nie przejmuj się tak tym wszystkim. Kupuj ładne ciuchy, przecież nie bedziesz się non stop w sklepie zastanawiać nad śliczną bluzką czy oby na pewno to minializm ? Chyba, że będziesz...


Żeby się "dziwnie" ubrać do gimnazuj musiałabyś sie bardzoo postarać, podobnie jak bardzo byś musiała się starac żeby kupić nieodpowiedni plecak do 1 gimnazujm. Plecaki jak plecaki we wszystkich sklepach praktycznie jest to samo.

Jak się już zreszta tak uparłaś na minimalizm i brak kolorów to zwróć uwagę na fakt, że w gimnazujm to sporo dzieciaków jednak lubi kolory ( bo taki wesoły wiek) i nosi wszystko pstrokate ( bo jeszcze się nie wyrobili więc noszą co w dłonie wpadnie) - jak będziesz non stop chodzić inaczej niż reszta to akurat będziesz wyjątkowo zauważalna.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 13:46   #15
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

masz racje ... no to nie bede chodzic na zcarno bialo w zal. te ciapki z NICI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (10,3 KB, 46 załadowań)
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 15:06   #16
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
masz racje ... no to nie bede chodzic na zcarno bialo w zal. te ciapki z NICI
Naprawdę chodzi się w kapciach? Takich bamboszowych?

Z tego co ja pamiętam to w niektórych gymach kazano zmieniać obuwie na tenisówki - u mnie tak bynajmniej było, że zmieniało się buty na jakieś adidasy czy trampki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:09   #17
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

rzeczywiście dziwne z tymi 'kapciami'... Pamiętam, że w mojej szkole trzeba było przebierać buty ale na jakieś sportowe i wygodne, z reguły właśnie tenisówki. Przyznam, że nie rozumiem Twojego strachu przed wyróżnianiem się z tłumu, ja w gimnazjum potrafiłam ubrać się cała na różowo i jakoś nikomu to nie przeszkadzało xD Poza tym, nosiłam książki w lakierowanej torebce która też przykuwała uwagę. Spokojnie, przecież to tylko szkoła, moim zdaniem do szkoły można założyć wszystko byleby tylko było to odpowiedniej długości. Odpadają zbyt krótkie spódniczki/szorty czy bluzeczki które odsłaniają zbyt dużo ciała. Ale cała reszta przecież pasuje! Oj nie przejmuj się! Miałam w klasie koleżankę która ubierała czasami bluzki lekko przeźroczyste albo eksponujące biust i nikt jej nic na to nie powiedział... Uważam że nie powinnaś aż tak się przejmować własnym ubiorem xD Ja zawsze lubiłam obwieszać się jakimiś dodatkami, szczególnie tymi błyszczącymi i ani moje zachowanie ani oceny na tym nie ucierpiały xD ...
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:31   #18
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

a ja nosiłam mini do szkoły

i nauczycielka mi raz powiedziała:
"jakbyś nie miała takich długich nog to byś dostała manko za tę spódniczke, ale takto wybaczam"
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 16:48   #19
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Dziewczyno, bez przesady Jesteś bardzo młoda, to nie czas na to żeby rezygnować z kolorów. Lubisz żółty, różowy, turkusowy? W czym problem Jesli nie chcesz zakładać takich kolorów na góre to zdecyduj się na dodatki tzn. torebke, pasek czy biżuterię. Jeśli więc lubisz jakiś kolor to kupuj od razu dwie rzeczy w nim do ożywienia garderoby.
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-03, 16:57   #20
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Nie lubie rozowego za to zolty bardzo mi sie podoba i mam taka bluzeczke - najzwyklejsza bawelniana na ramiaczkach z pieknym kolorkiem ... - a i tak nosimy kapcie )
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 17:20   #21
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Jeśli na ramiączkach to radziłabym do szkoły założyć na nią jakieś bolerko. A skoro lubisz ten kolor to kup sobie od razu dużą, żółtą torebkę i żółty pasek
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 17:36   #22
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

mam bolerko kremowe , bylo z cekinami ale poodpruwalam bo mnie wkurzaly xD
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:00   #23
Nanushina
Raczkowanie
 
Avatar Nanushina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Teraz gimnazjalistki nie ubierają się jak ''szare myszki'' co jedna to lepiej ubrana.
Niestety wiem coś o tym, moja siostra nie chce się nawet pokazywać w szkole jak nie ma czegoś markowego i 'szałowego'. Oczywiście bez przesady. Ale fajne bluzy, ładne kolorki to podstawa.

adidasy, fajnie leżące jeansy, t-shirt i ładne, delikatne dodatki i będzie ok.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V275008_122.jpg (40,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V275350.jpg (25,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V275838.jpg (84,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V275763.jpg (59,9 KB, 29 załadowań)
Nanushina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:05   #24
Sun Flower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Tylko że w mojej dziurze to poprostu te starsze zazdroszcza jesli mlodsza ma cos fajniejszego ... i albo ukradna albo Cie opluja 2 bluzeczka - cuudo
Sun Flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:06   #25
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

moim zdaniem ubieranie sie na czarno -biało w gimnazjum robi z dziewczyn przedwcześnie zakonnice
sama idę teraz do 3 klasy i staram się ubierać jak najbardziej kolorowo tzn. musztardowy sweterek, pod to zielona bluzeczka na ramiączka, zwykłe jeansy rurki (czarne albo granatowe) a do do tego kolorowe trampki i torba w kolorze jasnego karmelu i jest fajnie

Podstawą 'ubioru gimnazjalnego' wegług mnie są:
-jeansy-rurki!!!!! najlepiej mieć( 1 czarne, 2 ciemno granatowe. 1 jaśniej granatowe i jesne zupełnie jasne)
-sweterki!! (granatowy, czarny, szary i 2 kolorowe)
- Tiszerty w różne fajne nadruki, napisy itp. (uważam ze najfajniejsze można kupić w New Yorker, Zara, Pull&Bear.....)
-bluzy z kapturem(1 czarna i 2 w jakieś fajne wzorki)

Jedną z ważniejszych rzeczy są dodatki: bransoletki, naszyjniki itp. (najwięcej dodatków po rozsadnych cenach jest chyba w C&A i w H&M)

Kilka moich propozycji:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka zara.jpg (75,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka zara2.jpg (26,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka zara3.jpg (80,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweterek.jpg (45,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg conversy_1.jpg (44,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg trampki.jpg (25,0 KB, 6 załadowań)
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:19   #26
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluza roxy.jpg (3,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluza roxy1.jpg (16,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluza roxy2.jpg (5,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluza roźy.jpg (4,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diverse torba1.jpg (46,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naszyjnik.jpg (70,8 KB, 3 załadowań)
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:25   #27
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naszyjnik lody.jpg (109,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naszyjnik znak zapytania.jpg (4,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zegarek zwatch.jpg (12,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nike.jpg (17,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reebook feestyle.jpg (39,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reebook freestyle.jpg (34,9 KB, 4 załadowań)
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:26   #28
Nanushina
Raczkowanie
 
Avatar Nanushina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Cytat:
Napisane przez Sun Flower Pokaż wiadomość
Tylko że w mojej dziurze to poprostu te starsze zazdroszcza jesli mlodsza ma cos fajniejszego ... i albo ukradna albo Cie opluja 2 bluzeczka - cuudo
hmm, dziwna szkoła.
Nie przejmuj się takimi typami. Bądź sobą.
Nie wyobrażam sobie żebym musiała się ubierać szaro buro bo ktoś tam będzie zazdrosny.
Nanushina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:29   #29
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
Nie wiem czym tu się przejmować. Ja do szkoły nosiłam pomarańczową, dającą po oczach torbę. Noszę się na kolorowo, nikt nie zwraca na to uwagi.
U mnie to samo.
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 18:35   #30
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Jak ubierać się do gim... Chce ubierac się schludnie , czysto ale skromnie

troszkę rurek...........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rurki.jpg (72,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rurki hm1.jpg (1,8 KB, 465 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rurki h&m.jpg (5,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rurki hm.jpg (6,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg róóóóóóóóóóżżżżżżżżżżz.jpg (2,0 KB, 467 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rurki czerwone.jpg (1,6 KB, 472 załadowań)
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.