wczasy odchudzające - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-04, 11:46   #31
olajan1
aleksandra_wizazystka
 
Avatar olajan1
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy odchudzające

Hej
W tym roku jadę na wczasy odchudzające do Jastrzębiej Góry z firmy Amitur do ośrodka "Zew morza". Byłyscie może? jak myslicie czy bedą efekty?
olajan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 12:59   #32
Xiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Xiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 204
Dot.: wczasy odchudzające

Nie moge nic polecić z Polskich ośrodkow ale sam pomysl jest genialny!
Bylam w takim miescu pod Moskwa przez tydzien ze specjalna dieta, zajeciami z psychologiem, wykladami dietetyka, badaniami, zabiegami SPA, basenem i zajeciami fitness. Plan na tydzien mialam tak napakowany ze w pokoju prawie nie siedzialam. Efekt po 7 dniach? -4kg. Minelo 2,5 misiaca i zgubilam kolejne 4 kg. Wiec nadal mam zapal i chce mi sie przestrzegac tych zasad.
Co jest najtrudniejsze w odchudzaniu? Zaczac. A tu zaczynami w takim miejscu gdzie nie damy rady zboczyc z wlasciweg toru, bo mamy co 2 godziny odpowiednie poslki, wiec raczej nie pojdziemy do sklepu (u mnie to nawet chyba nigdzie nie bylo), jestesmy zapisani na rozne aktywnosci, wiec ten najgorszy okres adaptacji jestesmy pod okiem specjalistow. A pozniej juz po prostu nawet po tygodniu wyrabiaja sie okreslone nawyki, nie ma takiego uzaleznienia od smieciowego jedzenia i po prostu szkoda wszystko zepsuc, bo wiesz ile sie wlozylo wysilku i kasy

Teraz szukam takiego osrodka w PL zeby wyslac tam mame narzeczonego (taki prezencik na swieta), wiec bede wdzieczna za polecenia!

Edytowane przez Xiaaa
Czas edycji: 2014-11-16 o 13:00
Xiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 12:11   #33
Nikitka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy odchudzające

Mogę polecić Wczasy Odchudzające w Szczyrku. Hotel Góral SPA. Tygodniowy pobyt o ile ktoś woli marsze po górach zamiast po plaży Dieta 1200 pyszne jedzenie, fitness, codzienne wycieczki w góry, pomiary ciała, zabiegi. Hotel przytulny kameralny. o ile nie wykradacie się pokryjomu po batoniki to efekty są bossskie . Podobno realizują turnus nawet dla jednej osoby. Miałam duży turnus 6 Pań było kolejny raz Warto!!!!
Nikitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 13:38   #34
kolorowa_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: wczasy odchudzające

W Koszalinie dzieją się cuda! Nie dość, że blisko do morza, to przede wszystkim znalazłam miejsce, gdzie mogę zadbać o swoje zdrowie i wciąż uczyć się zdrowych nawyków żywieniowych. Polecam wczasy oczyszczająco-odchudzające, które prowadzi pani Marlena Kozakiewicz. To odpowiednia osoba, która w profesjonalny sposób rozpisuje diety dla każdego.

http://artcharyzma.pl/
kolorowa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 13:53   #35
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: wczasy odchudzające

Cytat:
Napisane przez elissa_brown Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić wczasy odchudzające kuracja życia dr Dejneko w hotelu New Skanpol w Kołobrzegu. Piękne miejsce, profesjonalnie pracownicy, zdrowe i jednocześnie smaczne jedzenie. Zabiegi pierwsza klasa. Miejsce warte rozważenia.
Właśnie rozważam to miejsce Oferta na stronie wygląda interesująco, a ja przez stresy ostatnich lat potwornie zaniedbałam swoje zdrowie. Nawet nie tyle mi zależy na schudnięciu, co na odtruciu organizmu i wyrobieniu sobie na nowo właściwych nawyków żywieniowych. A Kołobrzeg na jesieni to całkiem dobry pomysł, bo nie ma takich tłumów jak latem.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:22   #36
marta_makula
Raczkowanie
 
Avatar marta_makula
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 68
Dot.: wczasy odchudzające

Wczasy odchudzające? Pierwszy słyszę, jak to dokładnie wygląda? Da się w dwa tygodnie zmienić nawyki żywieniowe? Ja niestety mam problemy zdrowotne i muszę korzystać z porad dietetyka. Kto na takich wczasach decyduje o jadłospisach, itp. Mój pan dietetyk ze świata odżywiania skończył uniwersytet medyczny, więc wiem, że mi nie zaszkodzi. Jeśli zdecydowałabym się na takie wczasy musiałabym mieć pewność, że są tam wykwalifikowani dietetycy. Ciekawe czy gdzieś w pobliżu Poznania są takie wczasy, bo nie mam samochodu, a nie chciałabym długo jechać pociągiem.
marta_makula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 14:20   #37
msabu
Raczkowanie
 
Avatar msabu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 122
Dot.: wczasy odchudzające

Przeciez wczasy odchudzające to jest nabijanie ludzi w butelkę!
Przede wszystkim 2 tygodnie to za mało, żeby schudnąć bez efektu jojo. Oczywiści ena takich wczasach dostaję się dietę o mocno ograniczonej wartości energetycznej, dzięi czmeu się chudnie, ale później wraca się do domu i raz po raz pozwala na małe grzeszki, aż wraca się do jedzenia takiego jak sprzed wczasów, a efekt jojo aż kłuje w oczy!

Podstawą do długotrwałego pozbycia się kilogramów jest zmiana trybu życia! Zdrowe regularne jedzenia i aktywność fizyczna!

Także szkoda pieniędzy na wczasy odchudzające. Trzeba zacząć od zmiany sposobu myślenia.
msabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 20:43   #38
marta_makula
Raczkowanie
 
Avatar marta_makula
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 68
Dot.: wczasy odchudzające

Cytat:
Napisane przez msabu Pokaż wiadomość
Przeciez wczasy odchudzające to jest nabijanie ludzi w butelkę!
Przede wszystkim 2 tygodnie to za mało, żeby schudnąć bez efektu jojo. Oczywiści ena takich wczasach dostaję się dietę o mocno ograniczonej wartości energetycznej, dzięi czmeu się chudnie, ale później wraca się do domu i raz po raz pozwala na małe grzeszki, aż wraca się do jedzenia takiego jak sprzed wczasów, a efekt jojo aż kłuje w oczy!

Podstawą do długotrwałego pozbycia się kilogramów jest zmiana trybu życia! Zdrowe regularne jedzenia i aktywność fizyczna!

Także szkoda pieniędzy na wczasy odchudzające. Trzeba zacząć od zmiany sposobu myślenia.
Masz w 100% rację. Zastanawiałam się nad takimi rozwiązaniami i doszłam do podobnych wniosków. Trochę mi to przypomina noworoczne postanowienia, które najczęściej przynoszą zupełnie odwrotny skutek. Tak jak mówi mój dietetyk, odchudzanie zaczyna się w głowie. Byłam u niego w Świecie Odżywiania już kilka razy i zupełnie zmienia mi się sposób myślenia o diecie. Ale o tym pomyśle z wczasami odchudzającymi to mu chyba nie powiem, bo trochę wstyd :P
marta_makula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 11:35   #39
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: wczasy odchudzające

Jak dla mnie to raczej wystarczy po prostu wziąć się za siebie. Ludzie myślą, że nagle 2 tygodnie sprawią cuda... Niet. ruszyć tyłki i aktywnie się ruszać. Mniej siedzenia, więcej ruchu i chudnie się od razu.
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:10   #40
dagma38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: wczasy odchudzające

takie wczasy to chyba fajny pomysł. można sie zahartować w portanowieniach, nauczyć cwiczyć regularnie. ile to trwa? 2 tygodnie?
dagma38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 11:04   #41
marta_makula
Raczkowanie
 
Avatar marta_makula
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 68
Dot.: wczasy odchudzające

Cytat:
Napisane przez dagma38 Pokaż wiadomość
takie wczasy to chyba fajny pomysł. można sie zahartować w portanowieniach, nauczyć cwiczyć regularnie. ile to trwa? 2 tygodnie?
Ja tam wolę jednak pracować z kimś kto ma wiedzę na ten temat, dlatego wybrałam dietetyka. Myślę, że mimo chęci, wszystko i tak kończy się po tych wczasach, bo nawet jakby trwały miesiąc to ktoś kto nie chce, nie zmieni swoich postanowień.
marta_makula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 09:01   #42
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: wczasy odchudzające

u mnie wczasy bardzo pomogly;p też były wyklady dietetyczna i spotkania z dietetykiem poza tym zajecia z indywidualnym ternerem. To na pakiecie odchudzającym w zalesiu mazury – w ogole lubie to miejsce bardzo
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 18:22   #43
psychotique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: wczasy odchudzające

Jeżeli jest dobra kadra trener, dietetyk i małe grupy to takie wczasy naprawdę mogą pomóc.

Edytowane przez psychotique
Czas edycji: 2016-02-02 o 14:13
psychotique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 21:12   #44
nathalieita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: wczasy odchudzające

może Renata SPA?

oni organizują właśnie takie wczasy odchudzające, warsztaty zdrowotne
mają fajny program trzy razy O, który polecam z własnego doświadczenia
nathalieita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:44   #45
Lizkaziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Dot.: wczasy odchudzające

Żeby to było naprawde skuteczne, to te wczasy musialyby trwac co najmniej miesiac
Lizkaziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 08:06   #46
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: wczasy odchudzające

Jedna wielka reklama
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 16:30   #47
548e00ac791deb8a31267db4685b4142b9ed04f6_647e68f32b1df
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: wczasy odchudzające

Jako alternatywę dla typowych wczasów odchudzających polecam - treningi na świeżym powietrzu, zdrowa, ale nie głodowa dieta, i do tego warsztaty rozwojowe i motywacyjne, o tym jak utrzymać nawyki po powrocie do domu, a do tego jeszcze indywidualne coachingi. Dużo bogatszy wyjazd od standardowego obozu odchudzającego, a w podobnej cenie. xx polecam!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-05-04 o 11:04 Powód: reklama
548e00ac791deb8a31267db4685b4142b9ed04f6_647e68f32b1df jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 17:09   #48
kopciuszek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 25
Dot.: wczasy odchudzające

Witam Was serdecznie dziewuszki ^^ MAm pytanie - czy są tu kobitki, które poważnie były na takich wczasach? Mama podesłała mi link xxx i nawet powiedziała, że zasponsoruje i zastanawiam się nad tym czy warto? Znam dwie dziewczyny, które lata temu były na takich letnich obozach odchudzających - mój problem to totalny brak motywacji a mam ponad 20 kg nadwagi Czy warto? Jakie są szanse na schudnięcie? Będę wdzięczna za informacje od osób, które na takich wczasach były.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-04 o 20:17 Powód: Reklama.
kopciuszek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 13:51   #49
linakaro76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: wczasy odchudzające

Cześć dziewczyny ja byłam tydzień na takich wczasach w Osadzie Wędrowca w marcu , bardzo mi się tam podobało, treningi , dieta na której o dziwo nie byłam głodna, no i schudłam 4 kg , w domu nigdy bym tego nie osiągnęła, oczywiście od tego czasu przybył mi 1,5 kg - ale mam zamiar w najbliższym czasie pojechać jeszcze raz , no i się zastanawiam gdzie ,czy w to samo miejsce ,bo wsumie to jestem zadowolona z niego czy wybrać jakieś inne- może coś polecicie, zależy mi żeby było blisko morza, no i żeby były codziennie ćwiczenia.Doradźcie dziewczyny
linakaro76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 18:20   #50
sycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1
Dot.: wczasy odchudzające

Bardzo fajne wczasy odchudzające ma w swojej ofercie Hotel Talaria -

Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2017-06-16 o 16:08 Powód: link
sycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 22:34   #51
Mariczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: wczasy odchudzające

Chcesz jechać na wczasy odchudzające i jeszcze za to płacić ? Nie lepiej udać się do dietetyka, obliczyć ilość kalorii, których nie możesz przekroczyć dziennie? Zapisywać co jesz i liczyć kalorię? Przy okazji można dodatkowo pobiegać i poćwiczyć. Wczasy odchudzające jak ta lala!
Mariczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 20:25   #52
bycnadiecie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 10
Dot.: wczasy odchudzające

Wiesz polecam takie wczasy odchudzające. Jeśli zmagamy się z nadwagą, często samemu ciężko schudnąć. Grupa jest dodatkowym motywatorem, a wczasy choć trwają tylko 2 tygodnie, są dobrym początkiem do zmian w naszych złych nawykach dietetycznych. Sama kiedyś byłam na takich wakacjach odchudzających i nie dość że wypoczęłam to dodatkowo zrzuciłam parę kilogramów.
bycnadiecie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 10:07   #53
Kate_641
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: wczasy odchudzające

prawdz Fox Boot Camp na Mazurach. Ja byłam i jestem zachwycona. Opinie innych obozowiczów mówią same za siebie. Sprawdz opinie o nich na Google albo ich FB. Niezapomniana przygoda na którą piszę się za rok
i
Kate_641 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:17   #54
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: wczasy odchudzające

Aż się trochę zdziwiłam, że nikt tutaj nie poruszył tematu zalesia mazury Oferują świetne wczasy odchudzające dużo ruchu, przemiła atmosfera i świetni ludzi. Wszystkim przyświeca jeden cel: zrzucić zbędne kilogramy! Zalesie ma bogatą ofertę aqua fitnessu, aerobiku. Trenerzy nie pozwalają narzekać i marudzić - to podstawa.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:49   #55
domaaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 17
Dot.: wczasy odchudzające

A jak cenowo wyglądają takie wczasy?
domaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-04 14:49:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.