Perfumy FM GROUP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-11, 14:33   #1
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Arrow

Perfumy FM GROUP


Hej

Czy któraż z wizażanek mogłaby mi wytłumaczyć na czym polega struktura w FM GROUP? Dużo można zarobić pracując w tej firmie ?


Pozdrawiam!
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:38   #2
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Perfumy FM GROUP

Naprawdę żadna z wizażanek nie pracuje w FM ?
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:37   #3
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Perfumy FM GROUP

Up! Up!
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:38   #4
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Perfumy FM GROUP

pracuje znajomy.
mozliwe ze po pol roku,roku dorobisz sie czegos
na poczatku inwestycja,inwestycja,nam awianie znajomych do zakupow.
nie bylas na prezentacji?
to idz i sie przekonaj ile zmarnujesz czasu
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:51
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:53   #5
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Perfumy FM GROUP

A warto w ogóle się zapisywać ?
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 14:31   #6
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: Perfumy FM GROUP

Up!
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 08:02   #7
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
A warto w ogóle się zapisywać ?
To zależy, czy nadajesz sie do sprzedaży bezpośredniej. Dużo trzeba z ludźmi pracować (dobrze mieć spore kontakty, bo w tej branży to podstawa). Jak masz dużo koleżanek, to może ci się udać, bo FM to przecież nie tylko perfumy, ale też jakieś kosmetyki, środki czystości itp. Wg. jeśli chcesz ludzi przekonać do zakupu, najpierw sama powinnaś wypróbować te produkty.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 09:58   #8
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ale czy to na pewno tak fajnie wciskać ludziom podróby?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 19:26   #9
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Zgadzam się, FM to jednak troszkę dziwny produkt. Jezeli chodzi o zarobek da się ale po długim czasie - wiem bo znam się na systemie MLM. O wiele bardziej polecam Ci MAYBE Parfum. Produkty znakomite, zarobek również szybki ale jak w każdym biznesie musisz się nauczyć wielu rzeczy
Tu masz ich strone www.maybe-parfum.com.pl
Powodzenia!
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:27   #10
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, FM to jednak troszkę dziwny produkt. Jezeli chodzi o zarobek da się ale po długim czasie - wiem bo znam się na systemie MLM. O wiele bardziej polecam Ci MAYBE Parfum. Produkty znakomite, zarobek również szybki ale jak w każdym biznesie musisz się nauczyć wielu rzeczy
Tu masz ich strone www.maybe-parfum.com.pl
Powodzenia!
Wiesz, twoja wypowiedz przypomina mi przekrzykiwanie się konsultantek oriflame i avon (która firma lepsza). Pracujesz w tym MAYBE Parfum?
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 10:15   #11
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Wiesz, twoja wypowiedz przypomina mi przekrzykiwanie się konsultantek oriflame i avon (która firma lepsza). Pracujesz w tym MAYBE Parfum?
Nie pracuję w Maybe Parfum to po pierwsze. Po drugie nigdy nie przekomarzałam się, która firma jest lepsza bo wszystkie firmy MLM są rewelacyjne. Dlaczego? Dlatego, że utrzymują sie na rynku i prosperują lepiej niż inne w tradycyjnej sprzedaży. Wg mnie jednak firma FM jest bardzo ale to bardzo niedopracowana... wiem jak jest tam od środka uwierz... Miałam styczność z KILKOMA ludźmi, którzy podzielają moje zdanie i mają gorsze, naprawdę gorsze doświadczenia. Nie mówię tu o młodych liderach tylko o ludziach, którzy byli na wysokim pinach. Ja także byłam w FM i zrezygnowałam...
Niestety praca tam i czas nie przekłada sie na efekty... bo zarabiać 2-3tys zł przy tak dużych sieciach to wybacz... w Avonie można tyle mieć

Co do produktu... zawartość ok, choć nie wszystkie... ale cały desing? ceny? To nie jest firma na poziomie i z całym szacunkiem teraz ale Avon już jest lepszy pod tym względem...
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 14:52   #12
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Nie pracuję w Maybe Parfum to po pierwsze. Po drugie nigdy nie przekomarzałam się, która firma jest lepsza bo wszystkie firmy MLM są rewelacyjne. Dlaczego? Dlatego, że utrzymują sie na rynku i prosperują lepiej niż inne w tradycyjnej sprzedaży. Wg mnie jednak firma FM jest bardzo ale to bardzo niedopracowana... wiem jak jest tam od środka uwierz... Miałam styczność z KILKOMA ludźmi, którzy podzielają moje zdanie i mają gorsze, naprawdę gorsze doświadczenia. Nie mówię tu o młodych liderach tylko o ludziach, którzy byli na wysokim pinach. Ja także byłam w FM i zrezygnowałam...
Niestety praca tam i czas nie przekłada sie na efekty... bo zarabiać 2-3tys zł przy tak dużych sieciach to wybacz... w Avonie można tyle mieć

Co do produktu... zawartość ok, choć nie wszystkie... ale cały desing? ceny? To nie jest firma na poziomie i z całym szacunkiem teraz ale Avon już jest lepszy pod tym względem...
Ale Avon zajmuje się biżuterią, galanterią względnie, kosmetykami. FM jest bardziej rozległy pod tym względem. Nie mniej ceny we wszystkich MLM'ach sprawiają, że raczej od czasu do czasu mogę sobie na nie pozwolic.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 00:08   #13
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez arisa Pokaż wiadomość
Ale Avon zajmuje się biżuterią, galanterią względnie, kosmetykami. FM jest bardziej rozległy pod tym względem. Nie mniej ceny we wszystkich MLM'ach sprawiają, że raczej od czasu do czasu mogę sobie na nie pozwolic.
Chodzi mi o stronę wizualną firm która jest BARDZO ważna. FM jest już olbrzymią i stabilną firmą... mogłaby WRESZCIE postawić na profesjonalizm a nie kicz.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 22:42   #14
Michalinka89
Rozeznanie
 
Avatar Michalinka89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: fotelik przed komputerem ;)
Wiadomości: 868
GG do Michalinka89
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ja pracuję w Fm i całkowicie nie zgodzę się z wypowiedziami. Produkty a zwłaszcza perfumy są świetnej jakości (wiem bo sama używam i nie zamieniłabym je na żadne inne droższe) 30% zaperfumowania to jest napawrde bardzo dużo i nie kupi się nigdzie indziej na świecie (w sepforze są za 26% max) świetne się utrzymują. Zobaczcie jak firma musiała mieć znakomity plan marketingowy aby tak ogromna firma DROM podpisała z nią kontrakt i użyczała olejków zapachowych. Firma tak świetnie zarabia, że nawet rozdaje mercedesy. Ja sama w ciągu 4 miesięcy dosżłam na poziomu 12% i zarabiam 500zł.. pnę się dalej i wiem, że to możliwe i jeśli sie tylko chce można tego dokonać ( a własnie miałam mało znajomych) i z początku tylko sprzedawałam ale ogłaszałam się wszedzie gdzie tylko można a produkt jest tak świetny, że sam sie sprzedaje, po 1 tani po 2 świetnej jakości. Ludzie mi dziekują, że spadłam im z nieba z takimi perfumami są szczęśliwi i sami do mnie wracają, po 2 duży zysk z jednych perfum 16zł nawet do 30zł!. Ja jestem szczęśliwa, że trafiłam na tak świetną firme kocham ją i nie zamieniłabym na żadną inną. A to, że jestem studentką dzienną i nie miałabym możliwości pracować 500zł to zbawienie bo pracuje kiedy mam czas i wiem, że mogę więcej osoba dzięki której jestem w biznesie jest teraz na poziome Perła i zarabia 7tys złotych! A osiągneła to w 1,5roku i teraz nie martwi się o pieniądze i jako student i już spokojnie sobie żyje. No nie wiem jak można narzekać na taką szanse. Bo jeśli ktoś czegoś nie osiągnie to tylko dlatego, że tego nie chce.
__________________

It always seems impossible until it is done.

Michalinka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 21:12   #15
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Perfumy FM GROUP

No to musi chyba bardzoooooo dużo sprzedawać skoro zarabia 7 tysięcy...
Wydaję mi się (obserwując po swoich znajomych) że dla większości jest to praca dodatkowa,a kokosów z tego nie ma. Chyba,że ktoś potraktuje to jako sposób na życie. Sama nigdy nie byłam konsultantką,ale testowałam produkty takich firm jak Avon,Oriflame,Mary Kay no i FM Group. Raczej nie powrócę do tych firm. Moim zdaniem jedynie Oriflame i Mary Kay mają w ofercie jakieś produkty na które ewentualnie mogłabym się skusić raz jeszcze.
FM Group- zamówiłam u koleżanki 5 flakonów perfum. Zamawiałam zapachy,które są mi doskonale znane. Gdzieś tam przebijały się nuty zapachowe danych perfum,ale po chwili było czuć ... mydło. Dawałam im szanse kilka razy. Czekałam cały dzień,miałam nadzieje że zapach się rozwinie. A on z minuty na minute stawał się coraz to gorszy;/ W takim wypadku przeznaczam takie perfumy na odświeżacz powietrza. Niestety nie byłam w stanie wytrzymać tego smrodu i wszystkie poleciały do kosza. Naprawdę zraziłam się do tej firmy i myśle,ze wiele ludzi po wypróbowaniu tych specyfików będzie miało takie właśnie odczucia. Jeżeli ma się sprzedawać jakieś produkty,to niech ich jakość będzie nawet średnia,ale nie sprzedawajmy badziewia;/
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:33   #16
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Michalinka89 Pokaż wiadomość
Bo jeśli ktoś czegoś nie osiągnie to tylko dlatego, że tego nie chce.
wybacz ale pachnie mi to hasełko tzw. sektami branży mlm, które wbija się w głowy osobom aby tylko kupiły zestawy startowe.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 09:15   #17
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
No to musi chyba bardzoooooo dużo sprzedawać skoro zarabia 7 tysięcy...
Wydaję mi się (obserwując po swoich znajomych) że dla większości jest to praca dodatkowa,a kokosów z tego nie ma. Chyba,że ktoś potraktuje to jako sposób na życie. Sama nigdy nie byłam konsultantką,ale testowałam produkty takich firm jak Avon,Oriflame,Mary Kay no i FM Group. Raczej nie powrócę do tych firm. Moim zdaniem jedynie Oriflame i Mary Kay mają w ofercie jakieś produkty na które ewentualnie mogłabym się skusić raz jeszcze.
FM Group- zamówiłam u koleżanki 5 flakonów perfum. Zamawiałam zapachy,które są mi doskonale znane. Gdzieś tam przebijały się nuty zapachowe danych perfum,ale po chwili było czuć ... mydło. Dawałam im szanse kilka razy. Czekałam cały dzień,miałam nadzieje że zapach się rozwinie. A on z minuty na minute stawał się coraz to gorszy;/ W takim wypadku przeznaczam takie perfumy na odświeżacz powietrza. Niestety nie byłam w stanie wytrzymać tego smrodu i wszystkie poleciały do kosza. Naprawdę zraziłam się do tej firmy i myśle,ze wiele ludzi po wypróbowaniu tych specyfików będzie miało takie właśnie odczucia. Jeżeli ma się sprzedawać jakieś produkty,to niech ich jakość będzie nawet średnia,ale nie sprzedawajmy badziewia;/
Nie pracuję w FM Group ale muszę odpowiedzieć na Twój post... To przykre jak ludzie nic nie wiedzą... Przecież 7tys zł nie masz ze sprzedaży.. Firma działa w systemie MLM, masz FM na pewnym etapie jako franczyze. Zarabiasz pieniadzę z zysków sieci dystrybucji którą zarobiłęś. Takie firmy jak FM przeznaczają prawie połowe zysków dla swoich managerów na wypłaty...
Tak, to prawda, że dla większości te firmy to praca dodatkowa mało tego nawet to nie, bo większość zapisuje się tylko po to aby miec taniej po cenie hurtowej To logiczne, że nie wszyscy mogą osiągać takie poziomy bo co by to było
Co do jakości perfum to proszę Cie ale zaprzeczasz sama sobie... Bo FM naprawdę ma komponenty z DROMU czyli stamtąd gdzie zaopatrują się największe marki swiata i kosmetyczne też... więc ubliżasz innym "markowym" perfumom
Oczywiście, że nie wszystkie będą idealne ale na pewno złe nie są...

Pozdr.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24002661]wybacz ale pachnie mi to hasełko tzw. sektami branży mlm, które wbija się w głowy osobom aby tylko kupiły zestawy startowe.[/QUOTE]

Hehe... to kochana jest akurat cytat z ksiązki "Secret", która mówi o niczym innym jak o wierze... Bo uwierz, że to my kreujemy naszą przyszłością, kiedy w coś mocno wierzymy, dążymy do tego. Jeżeli nam się nie chce albo czekamy aż samo przyjdzie to wybacz...

Twój tekst z sektą jest nie na poziomie i tak oklepany, że nawet nie będę go przerabiać, bo jesteś chyba na tyle dorosła, żeby wiedzieć i sekta to zbiór osób wygląszających jakaś religie a nie szkolenia na temat sprzedazy czy budowania sieci Bo wybacz moja droga takie szkolenia ma każda firma która ma mieć konakt z klientem (np przedstawiciele cyfry+)...
To nie praca w warzywniaku, że będzie szkoleń itp...

pomysl kobieto najpierw zanim coś napiszesz i proszę Cię nie kieruj się w życiu stereotypami, bo daleko nie zajdziesz...
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 09:52   #18
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Nie pracuję w FM Group ale muszę odpowiedzieć na Twój post... ...
już kolejny raz zaprzeczasz a posty piszesz z uporem maniaka.
Cytat:
Tak, to prawda, że dla większości te firmy to praca dodatkowa mało tego nawet to nie, bo większość zapisuje się tylko po to aby miec taniej po cenie hurtowej To logiczne, że nie wszyscy mogą osiągać takie poziomy bo co by to było...
twoja wiedza jest porażająca
Cytat:
Bo uwierz, że to my kreujemy naszą przyszłością, kiedy w coś mocno wierzymy, dążymy do tego. ...
no tak
Cytat:
Twój tekst z sektą jest nie na poziomie ...
za to Twój jest i to każdy
Cytat:
takie szkolenia ma każda firma która ma mieć konakt z klientem (np przedstawiciele cyfry+)...
To nie praca w warzywniaku, że będzie szkoleń itp... ...
no tak porównanie adekwatne
Cytat:
pomysl kobieto najpierw zanim coś napiszesz i proszę Cię nie kieruj się w życiu stereotypami, bo daleko nie zajdziesz...
nie zrozumiałaś, przeczytaj jeszcze raz, może tym razem się uda
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:27   #19
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24019399]już kolejny raz zaprzeczasz a posty piszesz z uporem maniaka.
twoja wiedza jest porażająca
no tak
za to Twój jest i to każdy

no tak porównanie adekwatne

nie zrozumiałaś, przeczytaj jeszcze raz, może tym razem się uda[/QUOTE]

Posłuchaj kobieto, to że próbuję kogoś wybudzić z ograniczonego myślenia musi być równe z tym, że działam w tej firmie? Nie... ale działam w systemie MLM już 3 lata i utrzymuję się z tego więc wybacz moja droga ... moja wiedza jest większa na ten temat niż Twoja niestety.
Na tym takze zakończę tą rozmowę, bo widzę że jesteś małopoważna...
Pozdrawiam.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-28, 21:18   #20
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
Posłuchaj kobieto, to że próbuję kogoś wybudzić z ograniczonego myślenia musi być równe z tym, że działam w tej firmie? Nie... ale działam w systemie MLM już 3 lata i utrzymuję się z tego więc wybacz moja droga .
muszę to zacne zdanie zacytowac
.
Cytat:
... moja wiedza jest większa na ten temat niż Twoja niestety.
.
wiedza?
.
Cytat:
Na tym takze zakończę tą rozmowę, bo widzę że jesteś małopoważna...
Pozdrawiam.
ten post też zacytuję aby ukazac kulturę i znajomosc ortografii

rownież pozdrawiam.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:23   #21
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24035812]muszę to zacne zdanie zacytowac
.wiedza?
.
ten post też zacytuję aby ukazac kulturę i znajomosc ortografii

rownież pozdrawiam.[/QUOTE]

I co z tego wynika? Że nie potrafisz normalnie porozmawiać... tylko cytować ludzi. przykre.
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:01   #22
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Jamajkaa101 Pokaż wiadomość
I co z tego wynika? Że nie potrafisz normalnie porozmawiać... tylko cytować ludzi. przykre.
Gratuluję umiejętności wyciągania wniosków

Gdybyś poczytała moje posty-nie pisałabyś bzdur.

''Ale jaki koń każdy widzi''
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:57   #23
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24040085]Gratuluję umiejętności wyciągania wniosków

Gdybyś poczytała moje posty-nie pisałabyś bzdur.

''Ale jaki koń każdy widzi''[/QUOTE]

Wyobraź sobie, ze takie posty jak Twoje to czytałam już 3 lata temu za nim zaczełam prace jak manager sieci dystrybucji. Dzięki takim wypowiedziom jak Twoje miałam takie samo zdanie o tym firmach W rzeczywistości to tylko durne i przereklamowane stereotypy ludzi... Dlaczego mam dopuścić do tego aby ktoś w nie uwierzył tak jak ja kiedys? Dlaczego droga koleżanko zniechęcasz wszystkich do czegoś o czym sama nie masz pojęcia? A jeżeli masz to przykro mi to mówić ale widocznie nie dałaś rady.

Skąd u Ciebie taka zawiść? Żebyś to jeszcze była w konkurencyjnej firmie to MOŻE bym to zrozumiała ale nie masz z tym do czynienia, a wypowiadasz się robiąc jeszcze idiotkę ze mnie...
Bardzo miło i inteligentnie
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:14   #24
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Perfumy FM GROUP

Ja byłam kiedyś konsultantką FM i powiem szczerze, że na początku sprzedaż szła mi dobrze i nawet zarobiłam "jakiś grosz" z tym, że perfumy sprzedawałam tylko znajomym i później już nie chcieli za bardzo zamawiać bo ileż to można perfum mieć Nie chciało mi się już z tym bawić więc przestałam zamawiać ale jednak jeśli komuś zależy to myślę, że warto bo zarobki ze sprzedaży nie są najgorsze.
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:54   #25
PewnySukces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Perfumy FM GROUP

Witam wszystkich!
Z ciekawości wszedłem na to forum i widzę że nie brakuje tutaj fachowców od marketingu wielopoziomowego

Po pierwsze to MLM wykładany jest na uczelni wyższej we Wrocławiu jako nowy kierunek.

Po drugie nie trzeba sprzedawać naszych produktów bezpośrednio żeby zarabiać pieniądze.
Jak chcecie to wpiszcie na youtube > MOŻLIWOŚCI FINANSOWE
tam dostaniecie szczegółowe informacje na temat tego biznesu.

I pamiętajcie, że nasze całe społeczeństwo można podzielić na 3 grupy:

1. Tych, którzy nigdy się tym biznesem nie zajmowali ale mają dużo do powiedzenia,
2. Tych, którzy robili ten biznes ale im nie wychodziło i się poddali,
3. Tych, którzy odnieśli sukces i wiedzą jak to robić !

A Ty której grupy społeczeństwa słuchasz?

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez PewnySukces
Czas edycji: 2011-01-20 o 14:58
PewnySukces jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:59   #26
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Perfumy FM GROUP

Na której uczelni?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 23:36   #27
Jamajkaa101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy FM GROUP

Prawo dla poprzedniej wypowiedzi! No tak przecież MLM od niedawna jest kierunkiem na studiach, cieszę się, że wreszcie ktoś potraktował to jako zawód którego trzeba się nauczyć jak każdego!
http://www.networkmagazyn.pl/mlm-na-uczelni-wyzszej

Edytowane przez Jamajkaa101
Czas edycji: 2011-01-13 o 23:37
Jamajkaa101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:13   #28
Dearheart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 3
Dot.: Perfumy FM GROUP

A ja właśnie dziś idę na szkolenie w Katowicach z FM Group i się wpisuję
Moi znajomi już 4 miesiące temu weszli w ten biznes, ja niestety byłam w szpitalu wtedy. Spróbowałam u nich kosmetyków i perfum i są bardzo fajne w rewelacyjnej cenie. Jednak najbardziej mnie przekonuje to, że FM ma w ofercie również artykuły chemii domowej i to super.

Jak ktoś się interesuje tematem to może do mnie pisać. Zawsze chętnie się pochwalę jak mi idzie
Dearheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:42   #29
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Perfumy FM GROUP

Cytat:
Napisane przez Dearheart Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś idę na szkolenie w Katowicach z FM Group i się wpisuję
Moi znajomi już 4 miesiące temu weszli w ten biznes, ja niestety byłam w szpitalu wtedy. Spróbowałam u nich kosmetyków i perfum i są bardzo fajne w rewelacyjnej cenie. Jednak najbardziej mnie przekonuje to, że FM ma w ofercie również artykuły chemii domowej i to super.

Jak ktoś się interesuje tematem to może do mnie pisać. Zawsze chętnie się pochwalę jak mi idzie
jak do każdego tutaj.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 12:29   #30
elvis2806
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Perfumy FM GROUP

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;24771680]jak do każdego tutaj.[/QUOTE]

Kobieto zastanów się co ty piszesz! Czytam twoje wypowiedzi i dosłownie śmiać mi się chce gdyż to wszystko brzmi jak wypowiedzi rozwydrzonej smarkuli której rodzice szlaban dali. Jeśli nie masz pojęcia o MLM i ogólnie całym temacie, to się nie odzywaj. Ja działam w tej branży od pewnego czasu i uważam iż zarówno firma FM jak i MLM są godne uwagi i mogą pomóc wielu ludziom, a przez takich jak ty inni zrażają się do tego.
elvis2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-23 10:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.