Nie mam kogo spytać :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 20:39   #1
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7

Nie mam kogo spytać :(


Witam, zwracam się do Was z prośbą o doinformowanie . Jak w temacie, naprawdę nie mam kogo spytać, a sama jestem niedoświadczona w tych sprawach. A więc mój tż jest moim pierwszym poważnym chłopakiem i kocham go bardzo. Jesteśmy ze sobą ponad rok, dogadujemy się, naprawdę zgrana para z nas. Potrafimy rozmawiać ze sobą na każdy temat, tak było również w przypadku naszego pierwszego razu, on już to robił, ja jestem jeszcze dziewicą. Rozmawialiśmy o gotowości, o upodobaniach i zdaniach na ten temat. Uznaliśmy zgodnie, że chcemy oboje, przedyskutowaliśmy sprawę zabezpieczeń, zakupiliśmy i czekamy na tak zwany odpowiedni moment :P. A, że akurat w poniedziałek będziemy cały dzień zupełnie sami, myślę, że może do czegoś dojść między nami. Mniejsza o to moim "problemem" jest fakt, iż tż poprosił mnie, żebym jakby co to ja miała założyć prezerwatywę... Ja? Niezdarna, nieśmiała, która nie wie jak? Proszę o rady, w jakiej pozycji mu ją najlepiej założyć i jak się nie zbłaźnić, z góry dziękuję za pomoc.
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 21:02   #2
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Witam, zwracam się do Was z prośbą o doinformowanie . Jak w temacie, naprawdę nie mam kogo spytać, a sama jestem niedoświadczona w tych sprawach. A więc mój tż jest moim pierwszym poważnym chłopakiem i kocham go bardzo. Jesteśmy ze sobą ponad rok, dogadujemy się, naprawdę zgrana para z nas. Potrafimy rozmawiać ze sobą na każdy temat, tak było również w przypadku naszego pierwszego razu, on już to robił, ja jestem jeszcze dziewicą. Rozmawialiśmy o gotowości, o upodobaniach i zdaniach na ten temat. Uznaliśmy zgodnie, że chcemy oboje, przedyskutowaliśmy sprawę zabezpieczeń, zakupiliśmy i czekamy na tak zwany odpowiedni moment :P. A, że akurat w poniedziałek będziemy cały dzień zupełnie sami, myślę, że może do czegoś dojść między nami. Mniejsza o to moim "problemem" jest fakt, iż tż poprosił mnie, żebym jakby co to ja miała założyć prezerwatywę... Ja? Niezdarna, nieśmiała, która nie wie jak? Proszę o rady, w jakiej pozycji mu ją najlepiej założyć i jak się nie zbłaźnić, z góry dziękuję za pomoc.

Jak się bardzo boisz to go poproś o pomoc, żeby się tym niepotrzebnie nie stresować.
Ale dasz radę, bo to nic trudnego ani skomplikowanego. Tak jak na opakowaniu: wyjmij ostrożnie (zobacz albo wyczuj, w którą stronę rozwinąć, żebyś nie przyłożyła odwrotnie :P), ściśnij pojemniczek/wypustkę na końcu i nałóż rozwijając. I już.
Obojętnie w jakiej pozycji to zrobić, ważne, żeby penis był we wzwodzie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 21:11   #3
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Mówiłam mu, że wolę by on to zrobił, by się niepotrzebnie stresować, a on, że nie, że mam sobie sama dać radę. Czy to nie dziwne? Nie wiem czemu mu tak zależy na tym..
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 21:17   #4
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Może nie lubi tego robić sam. A może go po prostu kręci jak prezerwatywę zakłada dziewczyna i traktuje to jako element gry wstępnej.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 23:29   #5
Siwy_Dym
...
 
Avatar Siwy_Dym
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 451
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

No nie wiem, podczas ich (i jej ogólnie) pierwszego razu mógłby się poświęcić
Siwy_Dym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 00:32   #6
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Chyba że to będzie jego drugi, trzeci czy czwarty raz lub zawsze robiła to dziewczyna, z którą się kochał i po prostu sam nie czuje się pewnie/nie potrafi dobrze założyć prezerwatywy. :P
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 11:15   #7
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

ale on moze sobie potrenowac nakladanie hehehe :P
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 16:54   #8
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

No właśnie on może sobie potrenować. On nie ma prawa Ci rozkazywać i mówić, że to Ty masz to zrobić!!!!!!!! Podczas seksu powinien zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa, w końcu to ty jesteś kobietą. Jeśli on sie czegoś boi,nie umie, powinien Ci szczerze o tym powiedziec, albo chociaz to z niego wyciągnij, ale jeśli on chce żebys to zrobiła bo to go nakręci to kopnij go w dupę za takie wymogi
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 18:08   #9
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez Siwy_Dym Pokaż wiadomość
No nie wiem, podczas ich (i jej ogólnie) pierwszego razu mógłby się poświęcić
Właśnie o to chodzi. Dla mnie to na pewno będzie bardziej stresujące niż dla niego, ale on ma jakieś (głupie?) zdanie, że jak kobieta sama nie założy to znaczy, że po prostu na ten seks ochoty nie ma, a on nie chce mnie do niczego zmuszać.
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 18:13   #10
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi. Dla mnie to na pewno będzie bardziej stresujące niż dla niego, ale on ma jakieś (głupie?) zdanie, że jak kobieta sama nie założy to znaczy, że po prostu na ten seks ochoty nie ma, a on nie chce mnie do niczego zmuszać.
Cóż, zastanów się czy to na pewno dobry kandydat na pierwszego partnera :/ Mając takie poglądy nic dobrego to nie wróży. Tym bardziej, że facet już jest doświadczony, więc powinien dbać przede wszystkim o Twój komfort psychiczny. A nie myśleć egoistycznie o sobie :/
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 18:30   #11
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Cóż, zastanów się czy to na pewno dobry kandydat na pierwszego partnera :/ Mając takie poglądy nic dobrego to nie wróży. Tym bardziej, że facet już jest doświadczony, więc powinien dbać przede wszystkim o Twój komfort psychiczny. A nie myśleć egoistycznie o sobie :/
Właśnie!!! Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała i zastanowiła się czy on przypadkiem Tobą nie manipuluje. Tak z ciekawości to mogę spytać po ile macie lat?
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-20, 19:12   #12
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez ankua90 Pokaż wiadomość
Właśnie!!! Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała i zastanowiła się czy on przypadkiem Tobą nie manipuluje. Tak z ciekawości to mogę spytać po ile macie lat?
Po 19. Ogólnie jest idealny, naprawdę w ogóle nie egoistyczny, chce dla mnie jak najlepiej, powiedział, że będzie się starał być delikatny i w pełni skupiony na mnie by mi było dobrze i ja mu w to wierzę, bo wiem, bo znam go jaki jest dla mnie na co dzień. Kocham go bardzo, nie chcę go zostawiać.
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 19:17   #13
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

No ale jednak w sytuacji kiedy nie czułabyś się z tym dobrze nie powinnaś mu ulegać jeśli chodzi o fakt zakładania prezerwatywy
Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi. Dla mnie to na pewno będzie bardziej stresujące niż dla niego, ale on ma jakieś (głupie?) zdanie, że jak kobieta sama nie założy to znaczy, że po prostu na ten seks ochoty nie ma, a on nie chce mnie do niczego zmuszać.
Nie ogarniam w ogóle jego argumentu. Dla mnie to brzmi jak czysta manipulacja

Edytowane przez ankua90
Czas edycji: 2014-07-20 o 19:18
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 19:24   #14
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez ankua90 Pokaż wiadomość
No ale jednak w sytuacji kiedy nie czułabyś się z tym dobrze nie powinnaś mu ulegać jeśli chodzi o fakt zakładania prezerwatywy

Nie ogarniam w ogóle jego argumentu. Dla mnie to brzmi jak czysta manipulacja
Właśnie sama nie rozumiem go... ale manipulacja do czego? Znaczy problem może tkwić w tym, że ja jestem bardzo nieśmiała, rzadko go tam dotykam, mimo że chce, po prostu wstydzę się. Że źle coś zrobię. Nawet jak włożę mu rękę w majtki to co mam dalej robić...? Jestem naprawdę zawstydzona i chyba o to mu może chodzić, on mnie dotyka, całuje wszędzie, zaspokaja oralnie, a ja jego nie, bo nie wiem jak...
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 19:38   #15
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Właśnie sama nie rozumiem go... ale manipulacja do czego? Znaczy problem może tkwić w tym, że ja jestem bardzo nieśmiała, rzadko go tam dotykam, mimo że chce, po prostu wstydzę się. Że źle coś zrobię. Nawet jak włożę mu rękę w majtki to co mam dalej robić...? Jestem naprawdę zawstydzona i chyba o to mu może chodzić, on mnie dotyka, całuje wszędzie, zaspokaja oralnie, a ja jego nie, bo nie wiem jak...
"jak kobieta sama nie założy to znaczy, że po prostu na ten seks ochoty nie ma, a on nie chce mnie do niczego zmuszać." to brzmi tak jakby chciał uzyskać od Ciebie to, że założysz mu akurat Ty a nie sam, a jak nie to znaczy że nie masz ochoty na seks z nim, nie pragniesz go a on taki dobry bo Cię zmuszać nie chce. ja to tak odbieram.
Słuchaj jeśli się boisz, jesteś nieśmiała to się nie zmuszaj! Wszystko przyjdzie z czasem, porozmawiaj z nim o swoich obawach. Jako facet ma OBOWIĄZEK Cię zrozumieć, a na pewno nie ma prawa Cię podpuszczać, podstępem prowokować, żeby dostać to czego on chce. Ile razem jesteście?
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 19:43   #16
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez ankua90 Pokaż wiadomość
"jak kobieta sama nie założy to znaczy, że po prostu na ten seks ochoty nie ma, a on nie chce mnie do niczego zmuszać." to brzmi tak jakby chciał uzyskać od Ciebie to, że założysz mu akurat Ty a nie sam, a jak nie to znaczy że nie masz ochoty na seks z nim, nie pragniesz go a on taki dobry bo Cię zmuszać nie chce. ja to tak odbieram.
Słuchaj jeśli się boisz, jesteś nieśmiała to się nie zmuszaj! Wszystko przyjdzie z czasem, porozmawiaj z nim o swoich obawach. Jako facet ma OBOWIĄZEK Cię zrozumieć, a na pewno nie ma prawa Cię podpuszczać, podstępem prowokować, żeby dostać to czego on chce. Ile razem jesteście?
Półtora roku
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 15:51   #17
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi. Dla mnie to na pewno będzie bardziej stresujące niż dla niego, ale on ma jakieś (głupie?) zdanie, że jak kobieta sama nie założy to znaczy, że po prostu na ten seks ochoty nie ma, a on nie chce mnie do niczego zmuszać.
sorry, ale zachowuje się jak baran. nie zdaje sobie sprawy, że i tak się stresujesz?
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 20:29   #18
CleopatradeNile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
sorry, ale zachowuje się jak baran. nie zdaje sobie sprawy, że i tak się stresujesz?
Wie...
Co do tego, co napisałam wyżej,że dziś bedziemy sami itd, to spanikowałam i cały dzień byliśmy na spacerze i w knajpie ze znajomymi.
CleopatradeNile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 21:55   #19
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Nie mam kogo spytać :(

Cytat:
Napisane przez CleopatradeNile Pokaż wiadomość
Wie...
Co do tego, co napisałam wyżej,że dziś bedziemy sami itd, to spanikowałam i cały dzień byliśmy na spacerze i w knajpie ze znajomymi.
No i prawidłowo Do niczego się nie zmuszaj i czekaj aż będziesz na to gotowa bo inaczej będziesz żałowała.
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 22:55:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.