Z blondu na czerń. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 10:37   #61
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Jestem posiadaczką wlosów do pasa, platynowy blond. Noszę się z zamiarem zafarbowania na czarno. Jaka farba będzie najlepsza? Jakie ryzyko, że na glowie wyjdzie mi jakis oblesny kolor?
na Twoim miejscu jak bym miała tak radykalnie zmienić kolor przy tak długich włosach, to poszła bym do fryzjera. lepiej troszkę zapłacić więcej niż później płakać i być nie zadowolonym.
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:42   #62
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

a ta platyne to masz naturalna czy farbowana?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:59   #63
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
a ta platyne to masz naturalna czy farbowana?

farbowana
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:06   #64
jusik
Raczkowanie
 
Avatar jusik
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 153
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Istnieje ryzyko, że będzie się spierać z tych miejsc, gdzie masz najbardziej zniszczone włosy.
Ja robiłam czernią fioletu na platynę i gdzieniegdzie po piewszym myciu miałam szaro fioletowe...
Nie korci Cię np najpierw rudość, czerwienie, filolety, brązy i czerń na kńcu? - Za drugim razem tak się bawiłam i byłam zadowolona. Na blondzie wychdzą intesnsywniej - można pobawić się szamponami i zaobaczyć co i jak.

No i czerń też jest strasznie wymagająca - spiera się czasem na szaro-zielono...ale do pozbycia się też ciężka...
jusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:58   #65
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez jusik Pokaż wiadomość
Istnieje ryzyko, że będzie się spierać z tych miejsc, gdzie masz najbardziej zniszczone włosy.
Ja robiłam czernią fioletu na platynę i gdzieniegdzie po piewszym myciu miałam szaro fioletowe...
Nie korci Cię np najpierw rudość, czerwienie, filolety, brązy i czerń na kńcu? - Za drugim razem tak się bawiłam i byłam zadowolona. Na blondzie wychdzą intesnsywniej - można pobawić się szamponami i zaobaczyć co i jak.

No i czerń też jest strasznie wymagająca - spiera się czasem na szaro-zielono...ale do pozbycia się też ciężka...

Hm, i potem "uzupełniałaś" braki w tych miejscach? Jaką farbe poleciłabyś? chodzi mi o czarny czarny, bez czerwieni, niebieskości, czy fioletów.

Kolory pośrednie odpadają, czarno albo biało.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:39   #66
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Jesteś świadoma że z czarnego bardzo trudno jest zejść potem na blond ??
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:42   #67
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Jesteś świadoma że z czarnego bardzo trudno jest zejść potem na blond ??

Oczywiscie, w blondzie spędziłam 19 lat życia- czas na zmianę. Zdaje sobioe sprawę, że jesli mi się odwidzi, to zostanie mi dekoloryzacja i strata dużej ilości włosów.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 16:22   #68
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

jesli mozna ci cos doradzic - nie rob tego!!!
to bardzo drastyczny krok.szczegolnie, jesli jak piszesz spedzilas tyle czasu jako blondynka.
i niestety ciezko pozniej wrocic do blondu- jesli okaze sie, ze czern nie dla ciebie. szkoda wlosow, a czern jest praktycznie niewywabialna - zwlaszcza na wlosach platynowy blond (wytrawienie na nowo czarnego oplacisz tragicznym zniszczeniem wlosow - moze nawet tzreba bedzie ciachac)
moze zamiast takich radykalnych krokow - zainwestuj w peruke?
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:52   #69
hellboy
Przyczajenie
 
Avatar hellboy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zazwyczaj-Warszawa, chwilowo- Berlin
Wiadomości: 19
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Jestem fryzjerem, wiec myślę, że mogę doradzić. Na początek proponowałbym coś mniej inwazyjnego- szampon koloryzujący. Wtedy będziesz miała dość jasny obraz tego, jak wyglądasz w ciemnym kolorku, jesli ci nie będzie pasował to się zmyje, jesli spodobasz sie sobie, to proponuję porządną koloryzację w salonie.
__________________
Obserwator kobiecych zachowań.

Edytowane przez hellboy
Czas edycji: 2009-08-26 o 17:54
hellboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:25   #70
3rdMeasurement
Przyczajenie
 
Avatar 3rdMeasurement
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Na moim przykladzie: 7 lat bylam brunetka, rok temu zapragnelam drastycznie zmienic wizerunek i wymarzylam sobie platyne, pol roku zajelo sie zejscie z czarnego do bialego, wlosy rozjasnialam sama (zaden fryzjer w moim miescie nie chcial sie podjac tego zadania) oczywiscie przechodzilam przez marchewke i rudosc hehe, kilka miesiecy nosilam ta platyne, kolor byl swietny ale strasznie wyniszczyl mi wlosy i zajmowal mi duzo czasu na pielegnacje (odzywki, niebieski szampon itd) poza tym denerwowalo mnie to jak wolali za mna na ulicy: lady gaga idzie, haha: -), 1,5 temu zapragnelam wrocic do mojego naturalnego brazu i z platyny zafarbowalam wellatonem ( bodajze orzech) kolor spral mi sie po tygodniu) bylam niezadowolona i ponownie zafarbowalam tym razem garnierem na 28zmyc bez amoniaku odcien mrozny kasztan, oczywiscie z poczatku mialam fajny ciemny braz ale jestem juz po 1 miesiacu od farbowania, kolor sie wyplukal, od odrsotow mam ciemny braz a od polowy wlosow gdzie byly podniszczone i rozjasniane jasny braz, wygladam jakbym miala balejaz i wyglada to calkiem fajnie, bylam swiadoma ze na wlosach rozjasnianych kolor bedzie sie szybko wyplukiwal.Moim celem jest uzyskanie ladnego ciemnego brazu ale musza mi odrosnac wlosy, az zetne moje rozjasnione koncowki: -)
3rdMeasurement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 21:48   #71
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez hellboy Pokaż wiadomość
Jestem fryzjerem, wiec myślę, że mogę doradzić. Na początek proponowałbym coś mniej inwazyjnego- szampon koloryzujący. Wtedy będziesz miała dość jasny obraz tego, jak wyglądasz w ciemnym kolorku, jesli ci nie będzie pasował to się zmyje, jesli spodobasz sie sobie, to proponuję porządną koloryzację w salonie.


Sorry ale jesl jesteś fryzjerem to nie polecałbyś dziewczynie szamponu koloryzującego...
On sie NIGDY DO KOŃCA NIE ZMYJĘ.... Też jestem fryzjerką.. Jedyne co to sie może spłukać ale nie do jej naturalnego koloru...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 22:37   #72
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

ja bym radzila nie robic odrazu czarnego tylko zrobic np jasny braz i wtedy sie przekonasz czy sie dobrze czujesz w ciemniejszych wlosach i podejmiesz dalsza deyzje czy przyciemniec do czarnego czy wrocic do blondu.no i koloryzacje radzilabym przeprowadzac u fryzjera


P.S ciezki kierunek studiow wybrałas,mozliwe ze bedziesz jedyna kobieta w grupie

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2009-08-26 o 22:55
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:00   #73
hellboy
Przyczajenie
 
Avatar hellboy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zazwyczaj-Warszawa, chwilowo- Berlin
Wiadomości: 19
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Sorry ale jesl jesteś fryzjerem to nie polecałbyś dziewczynie szamponu koloryzującego...
On sie NIGDY DO KOŃCA NIE ZMYJĘ.... Też jestem fryzjerką.. Jedyne co to sie może spłukać ale nie do jej naturalnego koloru...
Sorry? Polecam na okres próby, przeciez ona nie chce wracac do naturalnego koloru wiec nie wiem o czym szanowna pani wogole tu prawi.
Spłucze sie i znowu bedzie miała platynke, chodzi o próbę, czy ciemny jej pasuje. eh.
__________________
Obserwator kobiecych zachowań.
hellboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:02   #74
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja bym radzila nie robic odrazu czarnego tylko zrobic np jasny braz i wtedy sie przekonasz czy sie dobrze czujesz w ciemniejszych wlosach i podejmiesz dalsza deyzje czy przyciemniec do czarnego czy wrocic do blondu.no i koloryzacje radzilabym przeprowadzac u fryzjera


P.S ciezki kierunek studiow wybrałas,mozliwe ze bedziesz jedyna kobieta w grupie

Ja wiem wiem, że lepiej brąz itd ale jak cholera marzy mi się taka porządna czern, przy czym brązy kojarzą się z myszką. Strasznie sie napaliłam, a blondu mam juz dosyc, za dlugo.

Co do kierunku, cóż, racja, ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję w męskim gronie.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:35   #75
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Ja wiem wiem, że lepiej brąz itd ale jak cholera marzy mi się taka porządna czern, przy czym brązy kojarzą się z myszką. Strasznie sie napaliłam, a blondu mam juz dosyc, za dlugo.

Co do kierunku, cóż, racja, ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję w męskim gronie.
jezeli jestes przekonana ,ze chcesz czern to najlepiej ufarbowac u fryzjera bo na tlenionych wlosach moga wyjsc niezle niespodzianki i to raczej niemile


co do kierunku,to paru znajomych skonczylo AiR ,naprawde scisle umysly,ciezko i bardzo duzo nauki,ale jezeli Ci to interesuje to powinno byc ok,zycze zebys sobie dała tam rade i udanego farbowania
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:56   #76
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

niop NIE RÓB TEGO! ja sobie zafarbowałam włosy na czarno kiedyś - MASAKRA potem 2 dni rozjaśniałam włosy sama w domy - sypały mi się niemożliwie! trza było połowe obciąć bo tylko u góry jeszcze były możliwe. Pozatem w czerni wyglądałam jak kosmita! Nawet ludzie którzy mnie widzieli na ulicy pierwszy raz mówili że z ta dziołchąjest cos nie tak!! wiec zastanów się CO ROBISZ!!
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:55   #77
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Zastanow sie dobrze, bo jest to krok nieodwracalny - z czerni nie uzyskasz ponownie platyny, jesli wlosy byly juz wczesniej rozjasniane, to predzej zrobi sie z nich guma niz beda znow jasne, chocbys uzywala najlepszych srodkow. Szkoda, ze nie wstawilas swojej fotki w tej platynie, mozna by bylo cos Ci doradzic, bo w sumie niewykluczone, ze ta czern by Ci pasowala i niepotrzebnie Ci odradzamy. Jesli chcesz naprawde przefarbowac wlosy na czarno to napewno nie szamponem koloryzujacym, bo on sie i tak nie zmyje, tylko chwyci nierowno i brzydko, bo jest za slaby na taka drastyczna zmiane. Mysle, ze najmocniej mogla by chwycic znienawidzona tu na forum Paleta w czarnym kolorze, bo ona jak sie we wlosy wezre, to juz na amen. No i kup lepiej jedno opakowanie wiecej, niz by Ci mialo braknac farby, musi ona byc bardzo dokladnie i niezbyt oszczednie nalozona. Pozdrowionka
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:09   #78
Nasha01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 93
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Dziewczyny nie dramatyzujcie... Wszystko zalezy od jej wlosow i farby.
Ja od zawsze uwielbialam eksperymentowac z moimi wlosami a dodam ze wcale geste nie byly...
Jakis rok temu zafarbowalam blond wosy na czekoladowy braz ,co prawda wyszly mi duzo ciemniejsze niz oczekiwalam no ale wiadomo na blond wlosach wszystkie kolory lepiej chwytaja.
I powiem Wam ze bylam zadowolona z efektu...Na ciemniejszym kolorze moje wlosy odzyly i przestaly wypadac...
Przed wakacjami zachcialo mi sie rudosci na glowie no i mam.
Widac jak ktos chce to mozna wszystko...
Po takich zmianach wiem napewno ze do blondu nie wroce (przynajmniej przez jakis czas)
Pozdrawiam
Nasha01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:13   #79
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

witam ponownie.
zabralam glos gdyz calkiem niedawno pzreszlam podobna akcje.
po latach bycia w platynce - na krotkich wlosach , udreczona robieniem odrostow postanowilam cos zmienic.
nei chciaalm czerni - mialam ochote na cos zblzonego do mojego wlasnego koloru - zwykly mysi blond - do 16 roku zycia byl prawie bialy - potem zszarzal .
zadania podjela sie fryzjerka.
wsyztsko zgodnie z prawidlami sztuki fryzjerskiej.
zeby uniknac kolorow dziwnych (zielonkawcyh) i wyplukiwanai koloru zastosowano prekoloryzacje - wszystko jak nalezy.
efekt byl nawet niezly - cos z tego kiedy bylam nieszczesliwa.
gorsze nastapilo, gdy postanowilam sie za jakis czas dobarwic (okazalo sie ze mam kupe siwych) - tym razem chwycilo tak ze stalam sie brunetka.
bardzo nieszczesliwa brunetka. widzialam mnostwo zlotawcyh i rudawcyh odcieni we wloasch - jak dla mnei - nie do przyjecia
wiec po 3 miesiacach bycia ciemnowlosa postanowilam wrocic do blondu.
udalo sie - ale jak pisalam mam krotkie wlosy.
i mimo to znow poprosilam o pomoc fryzjera.
stad moje zdanie co do drastycznych zmian - zrobic latwo, gorzej jak ten krok okaze sie falszywym.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 19:35   #80
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

ja moge powiedziec tylko tyle, że zejdź najpierw na ciemny brąz, ja robiłam sobie balejaż na platynie i fryzjerka nie chciała się podjąć tego, więc sama kupiłam sobie farbę Londa naturals kolor orzech laskowy w zielonym opakowaniu(wychodzi bardzo ciemny brąz) i włosy nie wyszły zielone (!) więc może spróbój sobie zrobić na pasemku a jesli Tobie tez zielone nie wyjdą to pokryj włosy takim orzechem laskowym a później kup jakąś czarną farbe która Ci sie podoba i połóż na brąz
pozdrawiam
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:11   #81
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

Cytat:
Napisane przez hellboy Pokaż wiadomość
Spłucze sie i znowu będzie miała platynke, chodzi o próbę, czy ciemny jej pasuje. eh.
Chyba powinieneś uzupełnić braki w swej fryzjerskiej wiedzy. Czarna szamponetka położona na platynowe włosy nie spłucze się z powrotem do czystej platyny tylko zostawi brzydką ciemniejsza poświatę. Gdyby nałożyła kolor 2, 3 tony ciemniejszy to może by się całkiem wypłukał, ale nie kolor ciemniejszy o 10 tonów! Teoretycznie szamponetka ma sie wypłukać po 6-8 myciach a praktycznie zawsze są problemy żeby się pozbyć tego cholerstwa.

Z włosami rozjaśnianymi jest ten problem, że nie "trzymają" początkowo koloru. Taki włos jest pozbawiony naturalnych pigmentów i całkiem wytrawiony, potrzeba kilku koloryzacji aby pigmenty z farby zdołały się osadzić na tyle głęboko w strukturze włosa, że nie traci on koloru. Zwykle przy farbowaniu takich włosów na kolor ciemniejszy stosuje się specjalna mieszankę farb złożoną z farby w wybranym refleksie oraz farby o odcieniu naturalnym na tym samym poziomie. Jednak przy czerni mija sie to z celem gdyż taki czarno-czarny o jakim pisze LadyMakbet sam w sobie jest odcieniem naturalnym. Jedyna rada to kilkukrotne farbowanie tym samym kolorem - jeśli widać, że kolor sie spiera to ponownie farbujemy. Na początku kolor będzie szybko płowiał i stawał się szary ale już po 2-3 koloryzacji powinny byc trwalsze rezultaty. W co bardziej profesjonalnych salonach fryzjerzy posiadają także specjalne preparaty nakładane na suche włosy bezpośrednio przed koloryzacją - przedłużają one trwałość koloru, np. Color Equalize L'Oreala.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 15:45   #82
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: jak zafarbować platynę na czarno

pamietasm, jak kolezanka tak wlasnie zrobila. miala piekne <naturalne> wloski w kolorze lnu, i pofarbowala szamponetka na...czarno...no czarny postarza, to raz.
zmywa sie to dwa, i wyglada to tragicznie <ja o szamponetkach>
trzy - nie zmywa sie do konca NIGDY <z farbowanych wlosow - przyklad - ja i kolezanki>
cztery - ja tez przyłączam sie do tych, co radzą nie robic tak drastycznego kroku
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 12:43   #83
Kasiulka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 46
Dot.: Z blondu na czerń.

mnie się wydaje że ona ma zrobiony jakiś lekki, niewidoczny balejarz. Ale kolor bardzo podobny do cynamonowego blondu.
I ja sama też myślę o przejściu z Blond na czarne, ale powiem wam szczerze że teraz widuje coraz mniej jasnych blondynek, więc za jakiś czas możemy stać się nietuzinkowe

Edytowane przez Kasiulka2
Czas edycji: 2010-02-02 o 12:52
Kasiulka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:01   #84
BrookeDavis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Z blondu na czerń.

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale ja bym zrobila tak - nie opalaj sie tak ( czy tez nie uzywaj samoopalacza ) bo masz plamy i nieladna cere. Przefarbuj sie na ciemny braz ( najlepiej idz do fryzjera bo takie jasne wlosy potrzebuja pigmentacji czyli najpierw rudy potem braz ), zrob grzywke, wyjmij kolczyk z nosa. Ja troche rozjasnisz skore i przyciemnisz wlosy Twoje oczy niebieskie blyskawicznie bede najbardziej widoczna cecha Twojej twarzy. Bez obrazy. Back to basics To ja bym zrobila a wiem co mowie pozadany look to Zooey Deschanel http://www.contactmusic.com/pics/mb/...el_2302665.jpg
BrookeDavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 09:42   #85
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Z blondu na czerń.

zgadzam się z dziewczynami, które odradzają czarny wiem coś o tym, chwilowa zachcianka, a potem nie pozbędziesz się tego koloru, no chyba że zniszczysz włosy. i nie rób bardzo jasnych kolorów, myślę, że do twojej cery i oczu świetnie pasowałby jakiś karmel albo lekko rudy (nie żółty)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:30   #86
_Devill_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Red face Z jasnego blondu do krczej czerni...

Witam!
Jest to przemyślana decyzja, kiedys mialam takie wloski i bylo mi bardzo fajnie. Jednak mam teraz kolor "jasny blond" i nudzi mi sie poprostu...
Nie chce znów łazić do fryzjerow ktorzy mi odmawiaja koloryzacji..
jak zafarbowac blond na czern??
wiem ze to takie proste nie jest, bo czesto wlosy moga wyjsc za pierwszym razem niebieskie albo tez moga sie spłukiwać na zielen (!)
co z tym fantem zrobic??
Mozna podobno zafarbowac wlosy na braz a potem uzyc czarnej farby..
co Wy o tym myslicie??
macie moze jakies pomysly/ sprawdzone sposoby??
Z gory dziekuje za odpowiedzi : )
_Devill_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:33   #87
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Z jasnego blondu do krczej czerni...

Niby najlepiej stopniowo przyciemniac, najpierw ciemny braz, jasny braz, braz... i tak do czerni. Bo na poczatku rozjasniane wlosy szybko sie wymywaja nierownomiernie, a zdecydowanie lepiej wyglada np. wymyty ciemny blond na blondzie niz wymyta czern po paru farbowaniach powinno sie unormowac
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:58   #88
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Z jasnego blondu do krczej czerni...

ja na bardzo jasny blond kładłam farbę czarny bez z joanny i nosiłam ten kolor pół roku (później znudził mi się) i absolutnie nic mi się nie wypłukało i jak miało być czarne tak było
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 22:07   #89
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Z jasnego blondu do krczej czerni...

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja na bardzo jasny blond kładłam farbę czarny bez z joanny i nosiłam ten kolor pół roku (później znudził mi się) i absolutnie nic mi się nie wypłukało i jak miało być czarne tak było
Hmm...ja nie mówię z własnego doświadczenia bo zawsze miałam ciemne włosy ale z tego co czytałam na forum to własnie stopniowe przyciemnianie dawalo lepsze efekty. No i jak próbowałam parę miesięcy temu przejść na jaśniejsze włosy i użyłam dekoloro rozjaśniacza czy innego badziejstwa to do teraz farba nie chce mi sie utrzymać na niektórych obszarach włosów
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:33   #90
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Z jasnego blondu do krczej czerni...

Cytat:
Napisane przez _Devill_ Pokaż wiadomość
Witam!
Jest to przemyślana decyzja, kiedys mialam takie wloski i bylo mi bardzo fajnie. Jednak mam teraz kolor "jasny blond" i nudzi mi sie poprostu...
Nie chce znów łazić do fryzjerow ktorzy mi odmawiaja koloryzacji..
jak zafarbowac blond na czern??
wiem ze to takie proste nie jest, bo czesto wlosy moga wyjsc za pierwszym razem niebieskie albo tez moga sie spłukiwać na zielen (!)
co z tym fantem zrobic??
Mozna podobno zafarbowac wlosy na braz a potem uzyc czarnej farby..
co Wy o tym myslicie??
macie moze jakies pomysly/ sprawdzone sposoby??szybciej niz blond
Z gory dziekuje za odpowiedzi : )
Tylko jesteś pewna na 100%? Czarne wlosy nudzą się jeszcze
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.