makijaż na skórę pod oczami - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-04, 13:03   #31
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: makijaż na skórę pod oczami

No proszę, nie doczytałam...
Dawniej wszystkie podkłady tej firmy były dla mnie za ciemne. Teraz przy najbliższej okazji nadrobie zaległości i zobaczę co mają w ofercie.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-04, 13:03   #32
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: makijaż na skórę pod oczami

No proszę, nie doczytałam...
Dawniej wszystkie podkłady tej firmy były dla mnie za ciemne. Teraz przy najbliższej okazji nadrobie zaległości i zobaczę co mają w ofercie.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 14:52   #33
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: makijaż na skórę pod oczami

Dopisałam się wczoraj sążniście ale serwer się przewrócił i posta mi wcięło
W dużym skrócie powiem że jestem przeciwna kłądzeniu jakiegokolwiek podkładu na okolicę oczu - nawet te najlżejsze i najbardziej płynne są jednak obciążają delikatną skórę, i osadzają się we wszystkich zagięciach skóry. Ja nakładam wokół oczu jakiś dość bogaty krem nawilżający, na powieki bazę Lumene, pod oko - korektor, zawsze obowiązkowo. Kiedyś używalam tylko lekkich rozświetlczawy w typie nowego Loreala Touche Magique - YSL Touche Eclat, czy Revlon Skinlights Illusion Wand, teraz moje oczy są bardziej zmęczone a since większe i przerzuciłam sie na dość kryjące korektory w tubeczkach, o kremowej konsystencji, ktore dodatkowo nawilżają - moje ulubione to Disappera Smoothing Creme Concealer Estee LAuder oraz Effacerenes Lancome. Zawsze polecam też żółty kamuflaż Art Deco - świetny, choć może lekko przesuszać. Z profesjonalnych - słynny Vanish, no to jest coś
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 14:52   #34
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: makijaż na skórę pod oczami

Dopisałam się wczoraj sążniście ale serwer się przewrócił i posta mi wcięło
W dużym skrócie powiem że jestem przeciwna kłądzeniu jakiegokolwiek podkładu na okolicę oczu - nawet te najlżejsze i najbardziej płynne są jednak obciążają delikatną skórę, i osadzają się we wszystkich zagięciach skóry. Ja nakładam wokół oczu jakiś dość bogaty krem nawilżający, na powieki bazę Lumene, pod oko - korektor, zawsze obowiązkowo. Kiedyś używalam tylko lekkich rozświetlczawy w typie nowego Loreala Touche Magique - YSL Touche Eclat, czy Revlon Skinlights Illusion Wand, teraz moje oczy są bardziej zmęczone a since większe i przerzuciłam sie na dość kryjące korektory w tubeczkach, o kremowej konsystencji, ktore dodatkowo nawilżają - moje ulubione to Disappera Smoothing Creme Concealer Estee LAuder oraz Effacerenes Lancome. Zawsze polecam też żółty kamuflaż Art Deco - świetny, choć może lekko przesuszać. Z profesjonalnych - słynny Vanish, no to jest coś
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 18:24   #35
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: makijaż na skórę pod oczami

Smoczyco, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, ale mam powody podejrzewać, że nikt o minimum średnim wyczuciu estetyki, nie chciałby mojej twarzy oglądać bez niczego pod oczami
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 18:24   #36
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: makijaż na skórę pod oczami

Smoczyco, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, ale mam powody podejrzewać, że nikt o minimum średnim wyczuciu estetyki, nie chciałby mojej twarzy oglądać bez niczego pod oczami
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-07, 13:22   #37
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: makijaż na skórę pod oczami

Rzęsko, ależ nakładaj, jak najbardziej - ale właśnie korektory, które ukryją wszystko, prócz samych oczu . Smoczyca już poleciła Ci dobre korektory - może spróbuj...?
Ja też polecam Art-Deco, tylko trzeba go delikatnie wklepać opuszkami palców i nie można przesadzić z ilością. W każdym razie u mnie świetnie sobie radzi, także w awaryjnych sytuacjach Mnie nie przesusza skóry, ale może też dlatego, że ja pod oczy wklepuję masę specyfików.
Nie próbowałam Estee Lauder (nie było mojego koloru ), ale ponoć jest świetny i do tego bardzo wydajny. No i cena za tę ilość (spora pojemność jak na korektor) też jest zachęcająca
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-07, 13:22   #38
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: makijaż na skórę pod oczami

Rzęsko, ależ nakładaj, jak najbardziej - ale właśnie korektory, które ukryją wszystko, prócz samych oczu . Smoczyca już poleciła Ci dobre korektory - może spróbuj...?
Ja też polecam Art-Deco, tylko trzeba go delikatnie wklepać opuszkami palców i nie można przesadzić z ilością. W każdym razie u mnie świetnie sobie radzi, także w awaryjnych sytuacjach Mnie nie przesusza skóry, ale może też dlatego, że ja pod oczy wklepuję masę specyfików.
Nie próbowałam Estee Lauder (nie było mojego koloru ), ale ponoć jest świetny i do tego bardzo wydajny. No i cena za tę ilość (spora pojemność jak na korektor) też jest zachęcająca
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:24   #39
jaPieknoscDniaBlog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 95
Dot.: makijaż na skórę pod oczami

Niektórym nie służy podkład pod oczami. Masz korektor pod oczy? Dobry, kremowy fajnie tam się sprawdza. Lub rozświetlacz w pędzelku słynny YSL, albo tańszy a dobry nasz Dac Cosmetix. Ja bardzo lubię takie cudo z Benefitu Oh la lift. Pisałam o nim kiedyś na blogu. Pięknie rozjaśnia, pielęgnuje i właśnie nie podkreśla siateczki zmarszczek
jaPieknoscDniaBlog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.