AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 18:11   #1231
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
U mnie trzymały się identycznie, czyli do końca dnia. Pamiętam nawet że na jakieś całonocne tańce używałam Amilie i trzymał się pięknie, nawet w tamtym roku popołudnie na plaży w słońcu wytrzymał
No to mogę tylko pozazdrościć
A czy któraś z Was, z cerą mieszaną, skłonną do błyszczenia zauważyła różnicę miedzy tymi podkładami na plus dla Annabelle?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 10:27   #1232
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No to mogę tylko pozazdrościć
A czy któraś z Was, z cerą mieszaną, skłonną do błyszczenia zauważyła różnicę miedzy tymi podkładami na plus dla Annabelle?
Ja mam cerę mieszaną, skłonną do błyszczenia, ale i przesuszu na policzkach, do tego mam trądzik i mnóstwo przebarwień po nim. Na plus dla Annabelle zaliczę jedynie lepsze krycie i bardziej kremową konstystencję, Amilie bardziej pylą i potrafią trochę wysuszyć. Ale poza tym - AM się ciastolą, twarz zaczyna się po nich świecić, zapychają i pogarszają stan cery. Także jeśli nie masz bardzo dużo do ukrycia, lepsze będą Amilki, przynajmniej moim zdaniem.
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 12:30   #1233
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Nałożyłam własnie odcień cashmir i jestem w szoku bo kolorystycznie jest idealnie Z AM uzywalam goldenów a tu natural pasuje.
Tak samo sciągają mi cerę jak AM. Są o wiele delikatniejsze, mam wrażenie , że lżejsze i mniej widoczne na twarzy. Krycie prawie takie same.
Ale z pudrem sie na meczylam, dostalam jakies pozaklejane opakowanie.
Badzo pylistę są, jak sie zaciągnełam pudrem to czuję go teraz w nosie.
Puder niestety widać na twarzy. Wzielam sunhinedust, nie widze zeby dawal jakiś kolor. Mam nadzieje, że będą trwalsze od AM. Bo podobają mi się

Mam jeszcze próbki sezam i soft honey.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 14:27   #1234
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dziewczyny, czym się różni cashmere od pine nut? Są bardzo podobne, chociaż minimalnie lepiej czuje sie w pine nut... Jak to jest u Was, jaki kolor na buzi ma pine nut? Wpada lekko w zolc?
Poza tym muszę pochwalić Amilki. Po długiej mineralowej przerwie (przez kilka lat uzywalam EDM, pozniej przerzucilam sie na fluidy) zdecydowałam sie wrócić do minerałów ale ze względu na koszty nie wybrałam EDM tylko tym razem Amilie.
- Trzymają się u mnie cały dzien
- Dobrze kryją
- Mają świetne kolory
- Nie podkreślają suchych skorek (a skore mam naprawde sucha, niedawno skończyłam kurację Izotekiem) - żadnego kremu pod mineraly nie używam
- No i róże: mam probki dusty pink i little smile - kocham obydwa
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 17:31   #1235
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną, skłonną do błyszczenia, ale i przesuszu na policzkach, do tego mam trądzik i mnóstwo przebarwień po nim. Na plus dla Annabelle zaliczę jedynie lepsze krycie i bardziej kremową konstystencję, Amilie bardziej pylą i potrafią trochę wysuszyć. Ale poza tym - AM się ciastolą, twarz zaczyna się po nich świecić, zapychają i pogarszają stan cery. Także jeśli nie masz bardzo dużo do ukrycia, lepsze będą Amilki, przynajmniej moim zdaniem.
A używałaś może Pixie? Ile warstw nakładasz? Kurcze, może za mało nakładałam i dlatego tak szybko znikają...
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 17:42   #1236
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
A używałaś może Pixie? Ile warstw nakładasz? Kurcze, może za mało nakładałam i dlatego tak szybko znikają...
Nie do mnie pytanie, ale też się podzielę moimi doświadczeniami
Z Annabelle nakładam 1 warstwę tam gdzie skóra jest w porządku, a 2 warstwę w miejsca które potrzebują większego krycia (czyt. policzki).
No chyba że muszę nienagannie wyglądać to wtedy 2 warstwy na całą twarz.
Natomiast Amilie z tego co pamiętam najlepiej u mnie kryły i najdlużej się trzymały jak nałożyłam je na mokro i jakoś 2-3 warstwy.
Dawno nie miałam Amilie, ale pamiętam że musiałam nakładać przynajmniej 1 warstwe więcej niz AM, chociaż miałam też przygode że krycie zależało od koloru, co było dziwne
Bo Summer Sand krył porównywalnie z AM, ale przy 3 cieniutkich warstwach. Natomiast Sesame przy 3 nie zakrył większości i robił plamy. Taki był z niego cwaniaczek....
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:35   #1237
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale też się podzielę moimi doświadczeniami
Z Annabelle nakładam 1 warstwę tam gdzie skóra jest w porządku, a 2 warstwę w miejsca które potrzebują większego krycia (czyt. policzki).
No chyba że muszę nienagannie wyglądać to wtedy 2 warstwy na całą twarz.
Natomiast Amilie z tego co pamiętam najlepiej u mnie kryły i najdlużej się trzymały jak nałożyłam je na mokro i jakoś 2-3 warstwy.
Dawno nie miałam Amilie, ale pamiętam że musiałam nakładać przynajmniej 1 warstwe więcej niz AM, chociaż miałam też przygode że krycie zależało od koloru, co było dziwne
Bo Summer Sand krył porównywalnie z AM, ale przy 3 cieniutkich warstwach. Natomiast Sesame przy 3 nie zakrył większości i robił plamy. Taki był z niego cwaniaczek....
No właśnie ja podobnie mam z Amilie w porównaniu do Pixie... kurcze, gdyby nie trzeba było czekać w nieskończoność na te cholerne Pixie:/ Pewnie w końcu zamówię Amilie bo przynajmniej kolory mam przetestowane i będę się z nimi męczyć jakoś...
Gdyby chociaż jakaś promocje na Amilie się pojawiła...nie przeczuwacie nic?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 19:41   #1238
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym się różni cashmere od pine nut? Są bardzo podobne, chociaż minimalnie lepiej czuje sie w pine nut... Jak to jest u Was, jaki kolor na buzi ma pine nut? Wpada lekko w zolc?
mamy chyba podobny koloryt skóry
pine nut jest według mnie bardziej żółty taki właśnie dla osób o zimnym kolorycie twarzy z żółtymi tonami
cashmere jest nieco cieplejszy w tym sensie, że nie ma aż tylu żółtych tonów ale jak najbardziej jest dla osób o zimniejszym kolorze skóry

jak kupiłam próbki to nie mogłam się zdecydować pomiędzy pine nut a cashmere - obie były dopasowane
wybrałam pine nut bo idealnie stapiał się z kolorem szyi (żółto-zielona) chociaż cashmere wydawało mi się lepiej wyglądał na poliku...
po używaniu jakiś czas pine nut stwierdzam, że chyba jednak kupię też opakowanie cashmere bo ostatnio jak użyłam to co miałam w próbce na całą twarz to wydawało mi się, że efekt jest fajniejszy, bardziej dla mnie korzystny
(miałam też na sobie wtedy korektor ten żółciutki, rozświetlający więc to może tez dlatego ten korektor też sobie kupię pełny pod oczy bo o ile nie mam jakichś cieni to jednak fajnie mnie rozświetlił)
pine nut jest dopasowany ale cashmere bardziej ociepla moją twarz i mam wrażenie, że u mnie wygląda lepiej
to wszystko są bardzo subtelne różnice i tak naprawdę obydwa kolory mi pasują

ale się rozpisałam sorry
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:09   #1239
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
mamy chyba podobny koloryt skóry
pine nut jest według mnie bardziej żółty taki właśnie dla osób o zimnym kolorycie twarzy z żółtymi tonami
cashmere jest nieco cieplejszy w tym sensie, że nie ma aż tylu żółtych tonów ale jak najbardziej jest dla osób o zimniejszym kolorze skóry

jak kupiłam próbki to nie mogłam się zdecydować pomiędzy pine nut a cashmere - obie były dopasowane
wybrałam pine nut bo idealnie stapiał się z kolorem szyi (żółto-zielona) chociaż cashmere wydawało mi się lepiej wyglądał na poliku...
po używaniu jakiś czas pine nut stwierdzam, że chyba jednak kupię też opakowanie cashmere bo ostatnio jak użyłam to co miałam w próbce na całą twarz to wydawało mi się, że efekt jest fajniejszy, bardziej dla mnie korzystny
(miałam też na sobie wtedy korektor ten żółciutki, rozświetlający więc to może tez dlatego ten korektor też sobie kupię pełny pod oczy bo o ile nie mam jakichś cieni to jednak fajnie mnie rozświetlił)
pine nut jest dopasowany ale cashmere bardziej ociepla moją twarz i mam wrażenie, że u mnie wygląda lepiej
to wszystko są bardzo subtelne różnice i tak naprawdę obydwa kolory mi pasują

ale się rozpisałam sorry
Nie szkodzi ja z kolei za jakis czas zamówię chyba biga pine nut no wlasnie bardzo ciezko określić różnice miedzy pine nut i cashmere... A wydajne są Amilie?
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:18   #1240
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Nie szkodzi ja z kolei za jakis czas zamówię chyba biga pine nut no wlasnie bardzo ciezko określić różnice miedzy pine nut i cashmere... A wydajne są Amilie?
Bardzo, mi się wydaje, że nie zużyję do końca życia.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:22   #1241
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Bardzo, mi się wydaje, że nie zużyję do końca życia.
Ooo mi sie zawsze wydaje ze sypie za duzo i oszczedzam wszędzie jest napisane zeby wysypac "niewielką ilośc", kij wie co to znaczy niewielką
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 20:24   #1242
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

To są świetne minerałki ,tylko dlaczego nie mają mojego koloru
Goldeny za mało żółte jak dla mnie a azjatką nie jestem
Szkoda ,robiłam 2 podejścia ,trzymają sie super,krycie ok. no i fajna cena
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:35   #1243
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Ooo mi sie zawsze wydaje ze sypie za duzo i oszczedzam wszędzie jest napisane zeby wysypac "niewielką ilośc", kij wie co to znaczy niewielką
Nooo... niewielką.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:01   #1244
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Ja niewielka ilość sypię, owszem, ale na jedną partię twarzy czyli tak ze trzy razy na jedną warstwę, a kładę ich dwie A i tak nie widać końca podkładu
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:11   #1245
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym się różni cashmere od pine nut? Są bardzo podobne, chociaż minimalnie lepiej czuje sie w pine nut... Jak to jest u Was, jaki kolor na buzi ma pine nut? Wpada lekko w zolc?
Ja również mam taki odcień cery Mój pierwszy big to był właśnie odcień cashmere, ale potem był dłuugi okres kiedy nie był dostępny i musiałam znaleźć coś w zastępstwie. Po mailowej konsultacji z Panią z Amilie wybrałam właśnie pine nut i ostatnio już tak automatycznie kupuje tylko pine nut Chociaż też myślałam czy by nie wrócić do cashmere. Wydaje mi się, że większej różnicy między nimi nie ma. Z cashmere na tłustym filtrze czasami wychodziły mi bardziej pomarańczowe tony niż z pine nut, ale zmieniłam filtr i wyglądam już bardziej naturalnie Pine nut chyba lepiej radzi sobie z pokryciem, wyrównaniem zaczerwienień właśnie ze względu na ten żółtawy odcień.
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 09:59   #1246
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
A używałaś może Pixie? Ile warstw nakładasz? Kurcze, może za mało nakładałam i dlatego tak szybko znikają...
Niestety Pixie nie używałam, miałam zamiar spróbować tej firmy, ale strona jest ciągle w budowie... Mogliby się sprężyć, w przeciwnym razie stracą wszystkie klientki
Ja nakładam tego sporo, przyznaję się bez bicia. Na czoło, nos i brodę leci jedna warstwa (ewentualnie dwie), ale na policzki sporo więcej, w ogóle nie bardzo mi się podoba efekt na sucho, krycie słabsze, a podkład bardziej widoczny Na mokro nakładam mniej więcej tyle samo, z tym, że makijaż przechodzi szybciej, sprawniej i krycie jest nieco lepsze (niestety moich przebarwień pozapalnych nie ukrywa tak, jakbym chciała). Choć łatwiej zrobię sobie plamy
Annabelle starczały mi na dużo dłużej (1 miesiąc=1gram), Amilie schodzą mi szybciej, szczególnie przy używaniu na sucho.

Ostatnio mieszam latte i cashmere w proporcjach 1:3, sam kaszmirek jest dla mnie za ciemny. Może teraz spróbuję z gamą oliwkową, skoro piszecie, że lepiej kryje zaczerwienienia i jest bardziej zielonkawy, tylko nie widzi mi się zamawiać dwóch opakowań, a wątpię, że bez problemu wymieszają mi Pine Nut z Olive Fair. Oliwki nie wybijają Wam na twarzy różowych tonów?
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 12:43   #1247
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja również mam taki odcień cery Mój pierwszy big to był właśnie odcień cashmere, ale potem był dłuugi okres kiedy nie był dostępny i musiałam znaleźć coś w zastępstwie. Po mailowej konsultacji z Panią z Amilie wybrałam właśnie pine nut i ostatnio już tak automatycznie kupuje tylko pine nut Chociaż też myślałam czy by nie wrócić do cashmere. Wydaje mi się, że większej różnicy między nimi nie ma. Z cashmere na tłustym filtrze czasami wychodziły mi bardziej pomarańczowe tony niż z pine nut, ale zmieniłam filtr i wyglądam już bardziej naturalnie Pine nut chyba lepiej radzi sobie z pokryciem, wyrównaniem zaczerwienień właśnie ze względu na ten żółtawy odcień.
mocniej kryje? Kto może jeszcze to potwierdzić? Mi cashmire odpowiada ale nie mam probek pine nut.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 13:17   #1248
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Niestety Pixie nie używałam, miałam zamiar spróbować tej firmy, ale strona jest ciągle w budowie... Mogliby się sprężyć, w przeciwnym razie stracą wszystkie klientki
Ja nakładam tego sporo, przyznaję się bez bicia. Na czoło, nos i brodę leci jedna warstwa (ewentualnie dwie), ale na policzki sporo więcej, w ogóle nie bardzo mi się podoba efekt na sucho, krycie słabsze, a podkład bardziej widoczny Na mokro nakładam mniej więcej tyle samo, z tym, że makijaż przechodzi szybciej, sprawniej i krycie jest nieco lepsze (niestety moich przebarwień pozapalnych nie ukrywa tak, jakbym chciała). Choć łatwiej zrobię sobie plamy
Annabelle starczały mi na dużo dłużej (1 miesiąc=1gram), Amilie schodzą mi szybciej, szczególnie przy używaniu na sucho.

Ostatnio mieszam latte i cashmere w proporcjach 1:3, sam kaszmirek jest dla mnie za ciemny. Może teraz spróbuję z gamą oliwkową, skoro piszecie, że lepiej kryje zaczerwienienia i jest bardziej zielonkawy, tylko nie widzi mi się zamawiać dwóch opakowań, a wątpię, że bez problemu wymieszają mi Pine Nut z Olive Fair. Oliwki nie wybijają Wam na twarzy różowych tonów?
Ja jeśli zamówię, to tylko pomieszane 2 odcienie, bo sam żaden mi nie odpowiada, ale mieszanka np. summer sand z creme brulee czy cardamom jest ok. Myślę, że to nie problem, chyba ktoś już tak zamawiał....
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 13:12   #1249
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
mocniej kryje? Kto może jeszcze to potwierdzić? Mi cashmire odpowiada ale nie mam probek pine nut.
Właśnie dlatego że jest bardziej żółtawy, wg mnie lepiej sobie radzi z ujednoliceniem mojej często zaczerwienionej cery
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 12:56   #1250
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
mocniej kryje? Kto może jeszcze to potwierdzić? Mi cashmire odpowiada ale nie mam probek pine nut.
Potwierdzam :P dla mnie pine nut ma najlepsze krycie , miałam cashmere i duzo probek innych i rzeczywiscie pine nut jakos mocniej i ładniej kryje
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 20:19   #1251
maadziulek91
Zadomowienie
 
Avatar maadziulek91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 974
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No to mogę tylko pozazdrościć
A czy któraś z Was, z cerą mieszaną, skłonną do błyszczenia zauważyła różnicę miedzy tymi podkładami na plus dla Annabelle?
Ja miałam wcześniej annabelle i u mnie trzymał się dłużej i w ogóle nie świeciła mi się skóra, ewentualnie po południu robiłam delikatne poprawki. Teraz mam Amilie, jestem zadowolona z krycia i koloru ale niestety świecę się już po godzinie nie wiem dlaczego
__________________
Tran + pokrzywa + cynk + siemię lniane
maadziulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 20:37   #1252
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Ja miałam wcześniej annabelle i u mnie trzymał się dłużej i w ogóle nie świeciła mi się skóra, ewentualnie po południu robiłam delikatne poprawki. Teraz mam Amilie, jestem zadowolona z krycia i koloru ale niestety świecę się już po godzinie nie wiem dlaczego
No właśnie też zauważyłam ostatnio, po nałożeniu ok 2, 3 warstw nie jest tak źle z tym ścieraniem, ale świecę się paskudnie też dosyć szybko, po 2,3 h :/ Już sama nie wiem...z Annabelle nawet próbek nie miałam, więc nie wiem czy trafię w ciemno z kolorem. A miałaś AM formułę kryjącą czy matującą?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 20:38   #1253
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Ja miałam wcześniej annabelle i u mnie trzymał się dłużej i w ogóle nie świeciła mi się skóra, ewentualnie po południu robiłam delikatne poprawki. Teraz mam Amilie, jestem zadowolona z krycia i koloru ale niestety świecę się już po godzinie nie wiem dlaczego
mi tez sie swiecilam tak szybko jak nakladalam na sucha skore, ale jak nakaldam na cieniuska warstwe kremu (sylveco brzozowy) to mat trzyma sie dlugo dlugo, ajak potrzebuje dluzej to nakladam dry-flo dodatkowo
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 23:12   #1254
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

dzieki dziewczyny pomysle nad tym pine nut, szkoda ze nie wzielam probek.
Cashmire wydawało sie byc dobre, ale obejrzalam sie po paru godzinach w swietle dziennym i cos jest nie tak....przebijają mi przebarwienia i zaczerwienia skóry. Twarz jest innego koloru niż szyja, ale nie widać, zeby przy łączeniu szyi z twarza kolor się odcinał. Nie wiem czy to zły kolor czy slabe krycie. Moja twarz bez makijażu ma inny kolorniż szyja i wydaje mi się, że podkład po prostu slabo kryje. No nie wiem
Spróbuje z innymi kolorami.....Do AM nie chciałabym wracać

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

A gdzie dostanę te dry flo? To jest coś w rodzaju pudru?
Mam puder z BU ale jakoś nie widzę różnicy używam czy nie używam podkład zachowuje się tak samo.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 07:00   #1255
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez maadziulek91 Pokaż wiadomość
Ja miałam wcześniej annabelle i u mnie trzymał się dłużej i w ogóle nie świeciła mi się skóra, ewentualnie po południu robiłam delikatne poprawki. Teraz mam Amilie, jestem zadowolona z krycia i koloru ale niestety świecę się już po godzinie nie wiem dlaczego
To ja mam odwrotnie, matujące Annabelle zachowują się pod względem matowienia gorzej od bezformułowych LL i Amilie.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A gdzie dostanę te dry flo? To jest coś w rodzaju pudru?
Mam puder z BU ale jakoś nie widzę różnicy używam czy nie używam podkład zachowuje się tak samo.
Mazidła
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 08:15   #1256
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]A gdzie dostanę te dry flo? To jest coś w rodzaju pudru?
Mam puder z BU ale jakoś nie widzę różnicy używam czy nie używam podkład zachowuje się tak samo.
mazidła tylko i wylacznie
ja bede zamawiac niedlugo 3 opakowania, bo moje juz sie konczy (przy matowaniu filtra troche tego schodzi), ale ogolem nie mialam lepszego pudru, nie dsoc ze nie bieli nie wazne w jakich ilosciach nalozony to jeszcze pieknie matuje i nie wysusza, cud miod
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:06   #1257
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Mowicie ze lepszy od bambusowego? Moze sie skuszę, tani jest
Oj , ale piszą , że w lodówce trzeba trzymać...

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2014-05-14 o 10:07
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:34   #1258
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Mowicie ze lepszy od bambusowego? Moze sie skuszę, tani jest
Oj , ale piszą , że w lodówce trzeba trzymać...
rly? ja nie trzymam lakiery tez powinno sie w lodowce trzymac
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 10:49   #1259
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
rly? ja nie trzymam lakiery tez powinno sie w lodowce trzymac
A to akurat to mit
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:21   #1260
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

wezcie dziewczyny bo kusicie i ja zaraz zamowie xd

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.