Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 22:54   #1441
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dziewczyny ja mam kolczyk w nosie juz 3 lata zaplaciłam z aprzebicie z kolczykiem 130zł robiłam w salonie na poczatku mialam kolczyk taki specjalny nie pamietam jak sie je nazywa byl duzy i kropny jakw szytskie te lecznicze( jak dla mnie) ;p po mieisacu moglam go wymienic i od tego czasu mam juz malutkie blyskotki na pocztaku kupilam sobie taki z kuleczka na koncu jednak po 1 mieisauc nie wyciagania zarosla mi dziurka i uwaga MUSIALAM KOLCZYK WYRWAC Z NOSKA KOMBINERKAMI;/ odrazu polecialam i kupilam kolczyk bez kulki na koncu byl on taki prosty cieniutki i jak wlozylam do nosa to musialam go wygiac i tez nosze caly zcas az do tego pory co jakis zcas go wyjmuje i przemywam ostatnio chcialam zmienic kolor kolczyka ale juz takich znalesc nie moge wszedzie te z koleczka lub takie powyginane ktore s aokropnie nie wygodne aha i do dziewczyn ktore sa zaraz po przebiciu pamietacie o myciu sola fizjologiczna i mydlem antybakteryjnym najlpeiej protex i otwarta sol fiozjologiczna zachowuje swoje wlasciwosci tylko jeden dzien potem to juz zwykla woda. to sie rozpisalam
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:58   #1442
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez trt Pokaż wiadomość
a ktore są wygodniejsze- proste czy zgięte?
kupujesz prosty bez kuleczki i zginacz sama tak aby pasowal ci do nosa te sa najwygodniejsze ale tak jak napisalam wyzej nie moge juz takich znalesc
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 23:20   #1443
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
kupujesz prosty bez kuleczki i zginacz sama tak aby pasowal ci do nosa te sa najwygodniejsze ale tak jak napisalam wyzej nie moge juz takich znalesc


powinny byc w salonach tattoo i piercingu
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 23:24   #1444
tubiss015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ej no bo mam niewielki .. no moze glupi problemos xd no bo dzisiaj zrobilam se kolczyka w nosie.. telo w ksztalnie litery 'L'.. no i teraz wszsycy mnie strasza ze zle sie go wyjmuje , bedzie bolalao jak wyjme itp... no i troche sie boje no to ten... powie mi kots czy to naoprawde sie tak zle wyjmuje ? z gory dzięki ;**
tubiss015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 07:47   #1445
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez tubiss015 Pokaż wiadomość
ej no bo mam niewielki .. no moze glupi problemos xd no bo dzisiaj zrobilam se kolczyka w nosie.. telo w ksztalnie litery 'L'.. no i teraz wszsycy mnie strasza ze zle sie go wyjmuje , bedzie bolalao jak wyjme itp... no i troche sie boje no to ten... powie mi kots czy to naoprawde sie tak zle wyjmuje ? z gory dzięki ;**
gadanie.......nie ma probemu z wyjeciem. jasne,ze troche boli, ale przeciez to ranka.a ja jak nie chcialam sama sie z tym meczyc poszlam do salonu i poprosilam o pomoc :P
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:44   #1446
Evellka
Raczkowanie
 
Avatar Evellka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gda/Lbn
Wiadomości: 112
GG do Evellka
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

słuchajcie, pierwszy raz od miesiąca (tyle mam kolczyk) wyleciał mi (w nocy) z nosa do połowy i zwisał sobie bezwładnie.... ;/ dobrze, że się obudziłam, bo chyba bym go nie znalazła..... Gdyby był zakończony kuleczką, sądzę, że szanse na znalezienie go byłyby zerowe... ale nie o tym chciałam dokładnie napisac. Masakrycznie boli mnie teraz nos.... i to kilkanaście godz już.... ;/ nie daj Boże dotknąc kolczyka czy nawet tej str nosa bo piekielnie boli.. wydaje mi się, że nieźle sobie kanał podrażniłam... ;/
Evellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 09:04   #1447
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez katka.c Pokaż wiadomość
aaa i przyszło mi cos jeszcze do głowy apropo ziarninki.
ja mam swietna masc, ktora b dobrze sobie z nia radzi, tylko ze polecila mi ja pani w aptece w bangkoku.popytajcie w aptekach, moze sa jakies polskie odpowidniki, czegos ziolowego
smaruje tribiotykiem i narazie ładnie wszystko schodzi
ale zostaje jakaś taka skórka koło nosa
bąbla nie ma to mnie cieszy
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 09:04   #1448
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
smaruje tribiotykiem i narazie ładnie wszystko schodzi
ale zostaje jakaś taka skórka koło nosa
bąbla nie ma to mnie cieszy
to chyba był stan zapalny bawiłam się kolczykiem to mam
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:11   #1449
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
to chyba był stan zapalny bawiłam się kolczykiem to mam
jakas taka?? :0 moze wysuszona????lekko czerwono, luszczaca???
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 10:55   #1450
Karoolka999
Przyczajenie
 
Avatar Karoolka999
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 29
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

miałam kiedyś w nosie ale znudził mi się i wyciągnęłam.
Karoolka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 23:26   #1451
OoAishaoO
Przyczajenie
 
Avatar OoAishaoO
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ostatnio czytałam o Piercing retainer, ale nie znalazłam wiele informacji o tym.
Nosił ktoś? Jest niemalże nie widoczny? Nie wypada? Może uczulać?
OoAishaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 15:09   #1452
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A ja mam lekki problem z moim noskiem. Kolczyk mam od sierpnia, chciałam kółeczko, ale miły pan przekłuwacz powiedział, że niestety nie mogę tak od razu i włożył mi zwykły kolczyk ( nie prosty, spiralka w środku). Powiedział, że po 4 tyg. mogę wymienić sobie na kółeczko.

Te 4 tygodnie wydawały mi się za krótkim czasem, poczekałam więc dłużej, nie miałam żadnych problemów, nic nie bolało, nie puchło itp.

Nadszedł czas zmiany kolczyka ;/ Z wysiłkiem lekkim ( po zapięcie w postaci wciskanej części kółeczka) zmieniłam kolczyk... i..... odstaje mi od nosa... i to jak..;/ Próbowałam mniejsze, tudzież cieńsze i nic, w środku kolczyk niemal ściśle przylega do ścianki nosa, reszta jest na zewnątrz.

I mam teraz dwa pytania: Czy są jakieś kolczyki do nosa, gdzie na zewnątrz nosa i w środku, na dole ( tak aby była widoczna) będzie wystawać mi kulka? Czy "banan" z któtkim prętem by się do tego nadawał? A może twister? Czy wymyślam i trzeba na mnie nakrzyczeć?

I drugie: Nie noszę teraz kółeczka, bo sama nie jestem w stanie go zapiąć, a kiedy mój TZ chciał mi go włożyć, kolczyk na początku wchodził ładnie, a przy samym końcu bolało...
To samo jest kiedy wyciągnę na dłużej (tzn kilka kodzin)mój "codzienny" kolczyk. Dodam, że nie ma żadnego zgrubienia, czy zaczerwienia. Czy to jest normalne? ;]
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:32   #1453
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiesz, ja od poczatku mam koleczko, ale w tajlandii jest troche inne podejscie do tego typu rzeczy, chcesz to masz.....
hmm dziwne ,bo ja nie mam takich problemow, ale podobno mam inaczej dziurke tzn ciut w innym miejscu niz standartowe przebicie w polsce...
moj facet tez nie mial problemow...moze podejdz do salonu?

Edytowane przez katka.c
Czas edycji: 2009-02-04 o 21:37
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:11   #1454
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez katka.c Pokaż wiadomość
wiesz, ja od poczatku mam koleczko, ale w tajlandii jest troche inne podejscie do tego typu rzeczy, chcesz to masz.....
hmm dziwne ,bo ja nie mam takich problemow, ale podobno mam inaczej dziurke tzn ciut w innym miejscu niz standartowe przebicie w polsce...
moj facet tez nie mial problemow...moze podejdz do salonu?
Ja swojego niusia też nie robiłam w polsce, koleś mi tłumaczył, że kółka nie może włożyć, bo to utrudni proces gojenia i dziurka będzie nie taka. Twierdził, że zrobił ją w miejscu idealnym do kółka. Byłam w 3 salonach i w 3 powiedzieli mi tak samo. Może w UK maja inne poglądy na temat kółek
W każdym razie ja wolę bardziej widoczne kolczyki, nie przepadam za świecidełkami więc chce moje kółko .

A tak to wyglądało z kółeczkiem ( mam trochę głupią minę, więc kolczyk nie odsteje tak jak odstawał zwykle ;])
Zamówiłam sobie troszkę nowych kolczyków, w tym dwie podkówki cieniutkie do nosa, może z nimi będzie lepiej wyglądać .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noss.jpg (154,4 KB, 92 załadowań)
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 15:15   #1455
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiesz, hmm jak dla mnie ono w sumie wyglada normalnie.....kolko nigdy nie bedzie Ci przylegac, duzo tez zalezy od budowy nosa..nie wiem gdzie masz kanal. ale mojjest tak gdzies w polowie platka nosowego, a w polsce robia wyzej, na zgieciu....to moja fotka... duza czesc moich znajomych wlasni ma rozne wariacje kolkowe...( w innych czesciach swiata jest to b popularne....szczegolnie azja)
ja tez nie przepadam za swiecidelkami...ewentualn ie czarna kropka...ale to w sytuacjach wyjatkowych....
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1232116012

(link do mojej fotki)

Edytowane przez katka.c
Czas edycji: 2009-02-05 o 15:18
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 01:04   #1456
trt
Raczkowanie
 
Avatar trt
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 323
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

http://www.allegro.pl/item533604605_...8_kolorow.html

dziewczyny, gdybyście były zainteresowane to na aukcjach tego sprzedającego można kupić bardzo ładne i tanie kolczyki ja sobie kupiłam do pępka i nosa
trt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:35   #1457
Kasiulek750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hey dziewczyny!!
zamierzam sobie przebić nos w wakacje i pierwszy kolczyk to powinien być taki zwykły sztyft i go sobie tak zagiąć czy taki w kształcie litery L ?? Bo nie chce takiego z kuleczką bo to debilnie wygląda bo on taki wielki :P wiecie w czym rzecz:P i po przekłuciu nos puchnie czy coś w tym stylu??? xD
Kasiulek750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 23:27   #1458
aniusia930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kasiulek750 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny!!
zamierzam sobie przebić nos w wakacje i pierwszy kolczyk to powinien być taki zwykły sztyft i go sobie tak zagiąć czy taki w kształcie litery L ?? Bo nie chce takiego z kuleczką bo to debilnie wygląda bo on taki wielki :P wiecie w czym rzecz:P i po przekłuciu nos puchnie czy coś w tym stylu??? xD
ja mam nos przebity od grudnia i miałam taki trochę odstający prosty kolczyk (od ucha bo miałam przebijana pistoletem, bo w pobliżu mojego domu nie ma żadnego studia piercing) , ale po pięciu dniach sobie zmieniłam na taki mały z kuleczką na końcu (ale czasami trudno go wyjąć) Więc to chyba bez różnicy czy będzie większy czy mniejszy bo długo go chyba nie będziesz nosić. Mi nie napuchł nos po przekłuciu, ale jak przydusiłam kolczyk to mnie trochę bolał (ale tylko przez dwa dni tak było). A ty zamierzasz przekłuć nos u kosmetyczki pistoletem czy w studiu piercing?
aniusia930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 22:43   #1459
Kasiulek750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmm.... przebijam raczej u koleżanki co się na tym zna nie miałam okazji jeszcze z nią o tym pogadać, ale chciałam się dowiedzieć trochę przed akcją xD ona zna się na przebijaniu kuła już wiele osób :P robiłam u niej pępek i goił mi sie 2 tyg a więc jej ufam koło mnie nie ma żadnego studia a kosmetyczki raczej nie chcą robic niczego innego niż uszy;/ a po za tym mam 14 lat i musiała bym pujśc z kimś dorosłym ;/ a wiec kupić taki zwykły sztyft i go sobie zagiąc ?? czy taki w kształcie litery L ale podobno ten L to trudno wyjąć i nie jest wygodny;/ Hmm.. to co wybrac?? xD
Kasiulek750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 07:00   #1460
snide
Zadomowienie
 
Avatar snide
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 086
GG do snide
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

niech ci koleżaneczka powie, jeśli się tak na tym 'zna' :x
__________________
snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 09:26   #1461
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Kasiulek750 Pokaż wiadomość
Hmm.... przebijam raczej u koleżanki co się na tym zna nie miałam okazji jeszcze z nią o tym pogadać, ale chciałam się dowiedzieć trochę przed akcją xD ona zna się na przebijaniu kuła już wiele osób :P robiłam u niej pępek i goił mi sie 2 tyg a więc jej ufam koło mnie nie ma żadnego studia a kosmetyczki raczej nie chcą robic niczego innego niż uszy;/ a po za tym mam 14 lat i musiała bym pujśc z kimś dorosłym ;/ a wiec kupić taki zwykły sztyft i go sobie zagiąc ?? czy taki w kształcie litery L ale podobno ten L to trudno wyjąć i nie jest wygodny;/ Hmm.. to co wybrac?? xD
Ty sie lepiej przeczytaj wszystkie posty i dobrze sie zastanow, bo chyba zdrowy rozsadek zostal zasypany przez snieg....:P
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 19:47   #1462
hokkaido26
Przyczajenie
 
Avatar hokkaido26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd - inąd
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam
przebiłam sobie nos przedwczoraj u kosmetyczki, a dopiero wczoraj trafiłam na ten wątekżałuje że nie wcześniej jak na razie jest w porządku, tylko mam pytanko:
czy powinnam wyjmować ten kolczyk całkiem z nosa, dezynfekować i wkładac z powrotem?czy wystarczy jak będę przecierać wacikiem ze spirytusem?smaruje jeszcze potem maścią tribiotic, tak na wszelki wypadek - wole chuchać na zimne.
to wyjmowanie by mi się nie uśmiechało bo na razie nie chciałabym tego ruszać... powinnam? z góry dzięki za ewentualne odpowiedzi
hokkaido26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:01   #1463
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jezuuu kobieto, przeczytaj raz jeszcze posty...zero spirytu i zaden trybiotyck. sol fizjologiczna + octenisept thats all!!!!!!!!!!

nie wyciagaj,bo latwo zainfekowac i rozbabrac , przeczyszczaj ruszajac nim z gory na dol ( masz pewnie taki tradycyjny??)
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 01:47   #1464
hokkaido26
Przyczajenie
 
Avatar hokkaido26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd - inąd
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hmmmm... no cóż doczytałam do 20 strony dopiero- na początku było pisane, że należy używać wody utlenionej i spirytusu no i tribioticu, później się okazuje że jednak nie można...ale nie mam zamiaru spaprać sobie przekłucia więc sprobuje z solą i tym octeniseptem.mój kolczyk ma zagięty koniec w taki łuk i cały czas mi sie wysuwa (tak na marginesie)
hokkaido26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 07:05   #1465
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

spirytus zabija bakterie potrzebne go gojenia, wiec je utrudnia, tribiotic to antybiotyk, czylinie mozna go stosowac zapobiegawczo ( to tak jakbys go lykala,aby nie zachorowac)na ulotce pisze,ze nie mozna stosowac go dluzej niz 7 dni(chyba) bo organizm sie przyzwyczaja , wiec jak bedzie problem to on Ci juz nic nie da........
proces gojenia jest b dlugi, cos ok pol roku, a i pozniej zdarzaja sie infekcje, na ogol octenisept sobie z nimi radzi
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 23:51   #1466
hokkaido26
Przyczajenie
 
Avatar hokkaido26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd - inąd
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dzięki bardzo
hokkaido26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 08:36   #1467
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Evellka Pokaż wiadomość
słuchajcie, pierwszy raz od miesiąca (tyle mam kolczyk) wyleciał mi (w nocy) z nosa do połowy i zwisał sobie bezwładnie.... ;/ dobrze, że się obudziłam, bo chyba bym go nie znalazła..... Gdyby był zakończony kuleczką, sądzę, że szanse na znalezienie go byłyby zerowe... ale nie o tym chciałam dokładnie napisac. Masakrycznie boli mnie teraz nos.... i to kilkanaście godz już.... ;/ nie daj Boże dotknąc kolczyka czy nawet tej str nosa bo piekielnie boli.. wydaje mi się, że nieźle sobie kanał podrażniłam... ;/
mam ten sam problem może ktoś wie co zrobić? ja na dodatek mam bardzo spuchnięty. Myślałam o tribiotycu ale to jest antybiotyk i nie wiem czy należy go użyć już teraz czy może poczekać na rozwój wypadków
__________________
Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens
z TOBĄ mogę iść po jego kres!!!

werg7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:51   #1468
Evellka
Raczkowanie
 
Avatar Evellka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gda/Lbn
Wiadomości: 112
GG do Evellka
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez werg7 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem może ktoś wie co zrobić? ja na dodatek mam bardzo spuchnięty. Myślałam o tribiotycu ale to jest antybiotyk i nie wiem czy należy go użyć już teraz czy może poczekać na rozwój wypadków

Ja poczekałam pomimo, że bolało, w końcu samo przeszło będzie dobrze
Evellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 13:28   #1469
hokkaido26
Przyczajenie
 
Avatar hokkaido26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd - inąd
Wiadomości: 9
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

może spsikać octeniseptem i jak opuchlizna troszke zejdzie spróbować wsadzić kolczyk...chociaż jak ranka jest świeża to możliwe że zdąży zarosnąć
hokkaido26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:35   #1470
werg7
Zakorzenienie
 
Avatar werg7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 294
GG do werg7
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja poprawiłam kolczyk od razu. Bolało ale dałam rade. Już skontaktowałam się z moim piercerem i doradził żeby robić okłady z rumienku lub kory dębu na opuchlizne i przemywać 3 razy dziennie solą fizjologiczną lub morską a po przemyciu dezynfekować octeniseptem. Poczekamy zobaczymy co z tego dalej będzie ale faktycznie jak zrobiłam okład to po 3 godzinach zostało tylko zaczerwienienie
__________________
Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens
z TOBĄ mogę iść po jego kres!!!

werg7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.