Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 12:24   #1561
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

nie nie tesknie ale jakos mi tak dziwnie. jak widze golarke jak obcinam ojcu wlosy, to bym od razu sobie pojechala po wloskach
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:34   #1562
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

to takie oczyszczające
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:48   #1563
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
to takie oczyszczające
nie no chyba masz racje, jakąś taką świeżość czulam
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:30   #1564
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

fajnie tak zaczynać od nowa
u mnie się to niestety nie sprawdziło
Wracam do starych przyzwyczajeń (czyt. farbowania)
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:45   #1565
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ja bym na twoim miejscu przemeczyla sie jeszcze kilka miesiecy i dopiero pofarbowala. takie krotkie jak twoje bedziesz musiala co chwile farbowac bo bedzie odrost i umeczysz je od "malego". Zapusc najpierw na dlugosc a pozniej farba
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:56   #1566
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Nie da rady... Śmieją się ze mnie
Muszę wytrzymać do końca lutego
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:10   #1567
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

a gdybys tak robila regularnie odrosty i w ten sposob zapuszczala.
jedna moja bliska kolezanak tak zapusciala.
tez obywateka z drewnianymi wlosami.
piekny jej ten kolor nakladala fryzjerka i goska w ciagu roku miala z krotkiej chloiecej fryzury - jak ty ninedin - wlosy za ramiona, do tego w pieknym kolore i niezbyt zniszone bo jednak robila tylko odrosty (o co w domowych warayunkach trudno bo sie wali po calosci)
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 17:22   #1568
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Jeżeli uda się zrobić taki sam kolor na odrostach to mogłyby spokojnie rosnąć Zawsze zapuszczałam farbując włosy Tylko, że farbę zawsze nakładałam na całość... Z końców farba się zmywała i trzeba było odświeżać Może przy jasnych tak nie będzie

Ale jestem przeziębiona

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

PS. Narazie nie obcinam.. Tył już się wykręca... był zgolony 16.12 Ma jakieś 2-3 cm
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:36   #1569
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Jeżeli uda się zrobić taki sam kolor na odrostach to mogłyby spokojnie rosnąć Zawsze zapuszczałam farbując włosy Tylko, że farbę zawsze nakładałam na całość... Z końców farba się zmywała i trzeba było odświeżać Może przy jasnych tak nie będzie

Ale jestem przeziębiona

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

PS. Narazie nie obcinam.. Tył już się wykręca... był zgolony 16.12 Ma jakieś 2-3 cm

da sie, tylko haczyk w tym, by fryzjerka wiedziala coci polozyla - musi miec katoteke twoja i ty a kazem musisz isc na ta sama mikture.
tak robila moja kolezanka i tak w sumie wiekszosc powaznych saonow postepuje.
klientka ma zakladana karte i wszelki epoczynania sie tam notuje - wtedy jest pewnosc, ze to co jest na glowie polacone z konkretnym numerem farby zawsze da efekt ten sam.
takie postepowanie wymusza lijalnosc ale cos za cos
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:58   #1570
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

niestety przy wielu kolorach jest tak ze sie wyplukuja. i te na odrostach świerzo farbowane i tak beda w innym kolorze bo tamte sie juz splukaja. chyba tylko przy rozjasnianych, albo blond nie ma roznicy? bo niektore brązy a napewno rudosci blakną
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 18:12   #1571
Pimpolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 284
GG do Pimpolinka
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Dziewczyny,a ja postanowiłam sobie jednak przedłużyć włosy i właśnie jestem w trakcie
narazie jestem przerażana,ale mam dość tych krócitkich włosów !!!!
Zobaczymy co z tego będzie boję się
__________________
Mam na imię Magda



09.07.2009
Pimpolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 19:20   #1572
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ninedin a co bys konkretnie poprawila w mojej "fryzurze"? Bo ja tez dlatego nie ide do fryzjera, ze sama nie wiem co mozna zrobic... a jak dam fryzerowi wolna reke to wiadomo jak sie moze skonczyc. Jak bedzie sie wam chcialo luknac na zdjecia to powiedzcie, mozna u mnie juz sciac z 2 cm dolu? czy to co laudik proponowala czyli scieniowac je cale...
Kruszyna no mam juz tak, wiem ze to dziwne. Na pewno poszlabym gdybym sama miala jakas wizje... Fajnie, masz 12 cm... to juz mozna myslec o konkretnej fryzurze...
laudik dlugie juz! nawet jak sa takie pokrecone.
Ninedin jak rozjasnisz rozjasniaczem te naturalne wlosy to juz prawdopodobnie wyjdzie ladny blondzik, wiec moze juz nie klasc farby na to?
pimpolinka a czy to nie niszczy wlosow?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-02-11 o 19:21
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 20:33   #1573
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja postanowiłam sobie jednak przedłużyć włosy i właśnie jestem w trakcie
narazie jestem przerażana,ale mam dość tych krócitkich włosów !!!!
Zobaczymy co z tego będzie boję się
pokaż zdjęcia jak juz bedziesz po
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 05:42   #1574
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik nie wiem czy w tym salonie tak robią Moja mama mówi, że na 100% fryzjerka nie powie mi jaką miksturę zrobiła.....bo mogę kupić sama i zrobić w domu
Wymyśliłam, że musi pokazać mi na palecie i wtedy zapytam czy to taki kolor
Myślę nad dwoma: 900s (szampan) i 901s ---> to są ultrarozjaśniające, czyli najjaśniejsze z możliwych One rozjaśniają do 4,5 tonu. Reszta palety to dwie grupy: neutralne i nadające refleksy. Te odpadają bo są za ciemne

Pimpolinka nie szkoda Ci włosów? Wiadomo, że nie przyczepią ci nie wiadomo jakich długich, bo naturalne będą obciążone Jaki sposób połączenia będziesz miała? Te obrączki srebrne?

Kruszyna brązy i rudości wypłukują się najszybciej Znika to, co najładniejsze w kolorze Z tego powodu ja zawsze miałam nakładane na całość Nie miałam nigdy dużego odrostu więc różnicy nie było.

Asica zrób coś wreszcie, bo ja już nie wytrzmam z Tobą
Jak podetniesz na równo tył to się zrobi garnek
Bob z tego też narazie nie wyjdzie. Moim zdaniem najelpiej je wystrzępić i pocieniować na całej długości. Teraz masz przyklapnięte, takie bez życia.... Nie wiem dlaczego tak boisz się fryzjeów Widać, że masz źle obcięte, kto Ci to robił?
Trzeba to wyrównać jakoś Już nie wspominam o grzywce Też jest źle obcięta
Idź do fryzjera
W końcu to fachowiec Może lepiej zdać się na jego wizję niż upierać się przy tym, co masz teraz
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:32   #1575
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ninedin ona Ci nie musi mowic jaka farbe uzyla. Ona zapisuje sobie w swoim zeszycie i jak przychodzisz ona szuka po imieniu i nazwisku sobie w notesiku i juz wie co nalozyc. Tak jest im o wiele latwiej i masz pewność ze bedzie ten sam odcień. Moja fryzjerka ma taki notesik jak ten z adresami A,B,C i zapisuje sobie co kladzie kazdej na glowe. Bo jak kladzie jeden kolor to bedzie ok ale wyobraz sobie jak miesza np. 3 kolory i to jeszcze w roznej ilosci to jak pozniej by zrobila odrost? Musisz jej wyraznie powiedzieć zeby zapisala numer farby bo bedziesz przychodzić na odrosty

Asica tnij na krótko i tak masz bardzo krótkie i modlenie sie do tego tylu nic nie da. Powycinaj wszystko, postrzęp na taka fryzurke jak miala Laudik wyjsciowa bardzo krotka i pozniej zapuszczaj !!!
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:36   #1576
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
niestety przy wielu kolorach jest tak ze sie wyplukuja. i te na odrostach świerzo farbowane i tak beda w innym kolorze bo tamte sie juz splukaja. chyba tylko przy rozjasnianych, albo blond nie ma roznicy? bo niektore brązy a napewno rudosci blakną
w tym konkretnym pzrypdku chodzilo o blond.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:37   #1577
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Pimpolinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja postanowiłam sobie jednak przedłużyć włosy i właśnie jestem w trakcie
narazie jestem przerażana,ale mam dość tych krócitkich włosów !!!!
Zobaczymy co z tego będzie boję się
a na jaką metodę. Chyba nie bardzo bedzie to wygladac bo przypomnialo mi sie jak gadalam z dziewczyna co przedluza ze jak sie ma 10cm wlosy to dopiero mozna przedluzac. Przy innych bedzie widac, bo te krótkie nie beda przykrywaly tych zaczepów. Oczywiscie da sie zrobic ale bedzie to nieciekawie bo przeciez z gory glowy sie nie przedluza tylko od spodu. Wiec te od spodu bedziesz miala dlugie a te na czubku krótkie strasznie. Z tego co wiem chyba ze jest juz jakas inna metoda
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:44   #1578
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Laudik nie wiem czy w tym salonie tak robią Moja mama mówi, że na 100% fryzjerka nie powie mi jaką miksturę zrobiła.....bo mogę kupić sama i zrobić w domu
Wymyśliłam, że musi pokazać mi na palecie i wtedy zapytam czy to taki kolor
Myślę nad dwoma: 900s (szampan) i 901s ---> to są ultrarozjaśniające, czyli najjaśniejsze z możliwych One rozjaśniają do 4,5 tonu. Reszta palety to dwie grupy: neutralne i nadające refleksy. Te odpadają bo są za ciemne

Pimpolinka nie szkoda Ci włosów? Wiadomo, że nie przyczepią ci nie wiadomo jakich długich, bo naturalne będą obciążone Jaki sposób połączenia będziesz miała? Te obrączki srebrne?

Kruszyna brązy i rudości wypłukują się najszybciej Znika to, co najładniejsze w kolorze Z tego powodu ja zawsze miałam nakładane na całość Nie miałam nigdy dużego odrostu więc różnicy nie było.

Asica zrób coś wreszcie, bo ja już nie wytrzmam z Tobą
Jak podetniesz na równo tył to się zrobi garnek
Bob z tego też narazie nie wyjdzie. Moim zdaniem najelpiej je wystrzępić i pocieniować na całej długości. Teraz masz przyklapnięte, takie bez życia.... Nie wiem dlaczego tak boisz się fryzjeów Widać, że masz źle obcięte, kto Ci to robił?
Trzeba to wyrównać jakoś Już nie wspominam o grzywce Też jest źle obcięta
Idź do fryzjera
W końcu to fachowiec Może lepiej zdać się na jego wizję niż upierać się przy tym, co masz teraz

ninedin - to nie ty masz wiedziec, ale masz miec pewnosc , ze ONA wie.
i ze ta wiedza nie zniknie wraz ze zninieciem pani xyz, tylko, ze karta z twoim ,nazwiskiem i tym co mialas robione ostatnio zostanie w konkretnym salonie.
ja szczerze mowiac nie wyobrazam sobie robic farby w salonie na pale.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a na jaką metodę. Chyba nie bardzo bedzie to wygladac bo przypomnialo mi sie jak gadalam z dziewczyna co przedluza ze jak sie ma 10cm wlosy to dopiero mozna przedluzac. Przy innych bedzie widac, bo te krótkie nie beda przykrywaly tych zaczepów. Oczywiscie da sie zrobic ale bedzie to nieciekawie bo przeciez z gory glowy sie nie przedluza tylko od spodu. Wiec te od spodu bedziesz miala dlugie a te na czubku krótkie strasznie. Z tego co wiem chyba ze jest juz jakas inna metoda

ja na pewno kupie sobie clip in na ten slub - wlosy mam nadzieje beda juz jakies takiej pzrykrywajace szyje - miejmy nadzieje calkowiecie i sobie kupie pelen zestaw clip inow.
ja bym nie dala rady wytrzymac z czyms pzryczepionym do glowy - wciaz by mi sie wydawalo, ze kazdy paztry i widzi te laczenia.
a taki clip in to sie pieknie wpina, jakis czas sa dlugie, a potem sie odpina i odklada na polke.
mozna sie normalnie uczesac, umyc glowe,
no i nie niszczy wlosow i nie oslabia cebulek jak to podobno dzieje sie w pzrypadku pzredluzanych.
jest jescze fajny bajer - nazywa sie filp in hair extension - mialam nawet na glowie takie cos - fajna zrecz tylko makabrycznie droga - bo wybaczcie 100 funtowza kawalek wlosow (natualnych) na kawalku zylki to nie jest malo.
choc efekt rewelacyjny, to fakt.
no nic jeszcze pomysle, mam troche czasu
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:55   #1579
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Moja mama chodzi do fryzjerki, która nigdy nie zapisuje, nigdy też nie mówi jaki nr
Potem nigdy nie wie, co nakładała i za każdym razem jest inny kolor
Ta do której ja chodziłam też nie miała zwyczaju zapisywania
W salonie L'oreala mam kartę w komputerze - chyba (pytali mnie czy chcę się wpisać). Nie wiem czy zapisują
Wolałabym wiedzieć czym mi będzie robiła
W salonie 300 zł zapłacę, a w domu zrobię sama i zestaw kupię za 50-60 zł.

W takim razie będę musiała poprosić żeby zapisała Pani, do której się wybieram jest bardzo sympatyczna i widać, że uczciwa Nie namawiała mnie na sepcjalistyczne zabiegi i jakieś preparaty bo stwierdziła, że mam zdrowe włosy i nie ma potrzeby. W salonie Welli fryzjerka namolnie wciskała mi jakieś tam pierdoły i wpierała mi, że mam strasznie zniszczone włosy. Można komuś zaproponować, ale taktownie i nie upierać się, jak ktoś nie chcę.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Laudik masz fajną długość, po co Ci klip
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 10:06   #1580
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Moja mama chodzi do fryzjerki, która nigdy nie zapisuje, nigdy też nie mówi jaki nr
Potem nigdy nie wie, co nakładała i za każdym razem jest inny kolor
Ta do której ja chodziłam też nie miała zwyczaju zapisywania
W salonie L'oreala mam kartę w komputerze - chyba (pytali mnie czy chcę się wpisać). Nie wiem czy zapisują
Wolałabym wiedzieć czym mi będzie robiła
W salonie 300 zł zapłacę, a w domu zrobię sama i zestaw kupię za 50-60 zł.

W takim razie będę musiała poprosić żeby zapisała Pani, do której się wybieram jest bardzo sympatyczna i widać, że uczciwa Nie namawiała mnie na sepcjalistyczne zabiegi i jakieś preparaty bo stwierdziła, że mam zdrowe włosy i nie ma potrzeby. W salonie Welli fryzjerka namolnie wciskała mi jakieś tam pierdoły i wpierała mi, że mam strasznie zniszczone włosy. Można komuś zaproponować, ale taktownie i nie upierać się, jak ktoś nie chcę.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Laudik masz fajną długość, po co Ci klip


dzieki, a clip in poto mi, zeby machnac lokiem.
albo nim zakrecic.

a co do praktyk - farba z glowy - nie wyobrazam sobie tego.
choc jak ktos lubi ten pierwiastek tajemnicy i pierwiastek zaskoczenia to moze.....
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 12:56   #1581
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik przecież już teraz możesz machnąć lokiem

ja narazie macham pejsem za ucho
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:03   #1582
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Spiesze wam doniesc ze wlasnie bylam na consultation w bardzo renomowanym salonie. Pani powiedziala ze mam przyjsc za 6 tyg i wtedy zrobimy juz cos z tego podobnego do boba.
Mam nadzieje ze sie przemecze... pociesze sie pasemkami, tym bardziej ze niedlugo mam rozmowe w sprawie pracy i musze jakos wygladac...
ninedin wiem ze grzywka do d.! mowilam babeczce ze moze mozna je jakos wszystkie wycieniowac, a ona ze nie, ze na razie mam czekac...
Nie wygladala mi ona na super fachowca, wiec chyba bede szukac dalej,...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:10   #1583
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Asica odnoszę wrażenie, że dla Ciebie żaden fryzjer nie jest "super fachowcem" i dochodzisz do wszystkim znanego wniosku: "będę szukać dalej"
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 13:45   #1584
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Spiesze wam doniesc ze wlasnie bylam na consultation w bardzo renomowanym salonie. Pani powiedziala ze mam przyjsc za 6 tyg i wtedy zrobimy juz cos z tego podobnego do boba.
Mam nadzieje ze sie przemecze... pociesze sie pasemkami, tym bardziej ze niedlugo mam rozmowe w sprawie pracy i musze jakos wygladac...
ninedin wiem ze grzywka do d.! mowilam babeczce ze moze mozna je jakos wszystkie wycieniowac, a ona ze nie, ze na razie mam czekac...
Nie wygladala mi ona na super fachowca, wiec chyba bede szukac dalej,...
oj, ciotka.
nie badz taka niesprawiedliwa .
ja mysle, ze kobity ci szczezre odpowiadaja - jak i my wszystkie tutaj - ze z tak wyszarpaenj fryzury ciezko zrobic cos dluzszego.
nikt pzreciez wlosow ci nei doklei.
jak jest tak jak u ciebie to trzeba szuakc sensownego rozwiazania z tego co jest - a wiec aby proporcje sie zgadzaly tzreba jechac od najdluzszych do najkrotszcyh (wyjatkiem jest fryzurka na szwedke ale to neico pzrebrzmialu trend)
i co jesli u ciebei najkrotsze wlasnei na czubku?

6 tygodni to rozsadny czas - bo teoretycznie wlosy w tym czasie moga podrosnac prawei 2 cm
na boba nie liczylabym w zadnym razie - chyba ze pojdziesz do specjalisty od pzredluzania,.
a fryzjer to musi miec jakis material(czyt wlosy), zeby cos uciac i nadac nowa forme.

tzrymam kciuki
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:20   #1585
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Dołączam do Was
Zapuszczam od 9mm teraz mam jakieś 3cm
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:29   #1586
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ja też mam podobną długość od 2,5 - mniej więcej 5 cm
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:30   #1587
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

O jakim albumie wspominacie w postach?
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 14:51   #1588
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Można mieć prywatny album dla przyjaciół
W ustawieniach użytkownika jest specjalna aplikacja żeby takowy zrobić
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 15:48   #1589
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Dołączam do Was
Zapuszczam od 9mm teraz mam jakieś 3cm
super jedna wiecej opowiedz cos o swoich wlosach, czemu takie krotkie, jaki kolor, farbujesz?, czemu zapuszczasz i pokaz jakies fotosy
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 17:06   #1590
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Kruszyna, Ty tylko o fotach Swoje wstaw
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.