Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-08, 15:04   #3181
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

tu jest nieco fotek http://www.biochemiaurody.fora.pl/pr...glada,313.html
a tu fajny pdf http://www.gornicki.pl/uploads/TiSho..._ojotokowe.pdf

kurcze, ja w wiekszosci mam te zamkniete...
bo to jakby zapchane pory, jak przejade mocniej paznokciem po brodzie, to one same az wyskakują
jakby tam był zanieczyszczony łój? ktory siedzi w tych porach i czeka na usuniecie...
stosowałam kiedys kremy z kwasami i inne specyfiki na tradzik, wiec gdyby miało cos na zakórniki pomoc to by pomogło, a są cały czas...
teraz mam czysciutka buźke, wyleczoną ale pory i zaskorniki dalej sa widoczne.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-08 o 15:06
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:05   #3182
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Chciałam znaleźć w googlach jakieś zdjęcie aby pokazać, ale jak wpisałam "zaskórniki zamknięte" w grafice, to aż się przeraziłam na widok tego co tam ujrzałam.

To taka w kolorze cery, może troszkę jaśniejsza podskórna niewielka grudka. Mało widoczna, ale upierdliwa.
Nie mam tego zbyt wiele, po kilka gdzieniegdzie, ale tak jak mówię - lubią urosnąć.

_
Ale w porównaniu do zdjęć z linka, którego wkleiła jagoda83, to ja chyba nie mam żadnego problemu. Nie zmienia to jednak faktu, że trzeba się tego jak najszybciej pozbyć.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-05-08 o 15:08
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:11   #3183
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

No tak ... to takie znam... tak czy siak nie wyciskam takich. Szkoda ryjca
Foty nieciekawe
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 15:26   #3184
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

też mam takie zaskórniki. Miałam wcześniej sporo na czole, ale jakoś się przyzwyczaiłam. Teraz mam na policzkach. Dumam czy to może być od kaolinu, bo soft bronzera użyłam z EDM i coś czuję, że on jest winowajcą
I chyba musi być to coś co nakładam na całą twarz, bo od różu to chyba by mi się na czole nie zrobiło?
Mnie się to po pewnym czasie wchłania, jak odstawię czynnik zapychający.
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 16:56   #3185
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Chciałam znaleźć w googlach jakieś zdjęcie aby pokazać, ale jak wpisałam "zaskórniki zamknięte" w grafice, to aż się przeraziłam na widok tego co tam ujrzałam.

To taka w kolorze cery, może troszkę jaśniejsza podskórna niewielka grudka. Mało widoczna, ale upierdliwa.
Nie mam tego zbyt wiele, po kilka gdzieniegdzie, ale tak jak mówię - lubią urosnąć.

_
Ale w porównaniu do zdjęć z linka, którego wkleiła jagoda83, to ja chyba nie mam żadnego problemu. Nie zmienia to jednak faktu, że trzeba się tego jak najszybciej pozbyć.
Te zdjęcia są straszne, aż mnie zemdliło.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:06   #3186
nadzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
GG do nadzi
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Zbieram się do utrząśnięcia większej ilości balsamu z kofeiną (guaraną właściwie - bo jej mam zapas, kofeiny dodam tylko trochę). Do bazy z balsamu Babydreama nagietkowego (lepki i ciężki) dodam nieco ziajowego toniku aloesowego (żeby powstało coś w konsystencji toniku do ciała) i wkładkę z hialuronu, mleczanu sodu, witamin All-In-One, no i guarany/kofeiny. W domu znalazłam jeszcze coś, czego nie zużyję samego (próbowałam, ale nie zauważyłam jakichś rezultatów znacznych i zaniechałam) i zastanawiam się, czy mogę dodać je do mazidła. To "coś" to aloesowy żel Sun Ozon (kupiony w lipcu w Niemczech, w polskich Rossmannach go nie widziałam). Podaję skład: aloe barbadensis leaf juice powder, aqua, alcohol denat, sodium carbomer, sodium pca, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, panthenol, parfum, cl 47005, cl 61570. Gdyby jakaś duszyczka dobra powiedziała czy coś ten żel wart i czy dodanie go do mazidła jest dobrym pomysłem, byłabym dźwięczna bardzo
__________________
Wymiana mineralna
nadzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:10   #3187
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Te zdjęcia są straszne, aż mnie zemdliło.
To prawda. Mam bzika na punkcie swojej twarzy choć jst już w na prawdę dobrym stanie, ale chyba dopiero jak zobaczę takie zdjęcia, to uzmysławiam sobie, że ewidentnie przesadzam.

Wiem, że to trochę rozmowa na ten wątek a trochę na wątek o EDM i nie wiem gdzie pisać, ale mam jeszcze jedno pytanie.
Czy nie zauważyłyście tworzenia się tych zaskórników po wprowadzeniu przez EDM składnika LL?
Jak zaczynałam z minerałami (ogólnie rok temu) miałam podkład na pewno bez LL i pamiętam że nic takiego mi nie przyprawił. Podkład z LL mam jakoś +- lutego tego roku (korektory też) i zastanawiam się czy to nie aby przez ten składnik?

Ja przy malowaniu minerałami używam korektorów, podkładu, sporadycznie nakładam luminizing albo dryflo.
Ciężko mi odstawić "czynnik zapychający" jak napisała Agunia_S, bo nie wiem jaki on jest.


EDIT.
Moje domysły co do LL upadają, bo widzę, że wypowiadałam się na temat zaskórników w tym wątku w czerwcu zeszłego roku. I wtedy mówiłam, że niedawno mi to powstało.
Jej, jak to już długo.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2010-05-08 o 17:21
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 17:30   #3188
Agunia_S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

No bo co w takim podkładzie mineralnym może zapychać? Oksydanty? Mica?
A co to jest avena sativa? Ktoś wie?
Albo to Lauroyl Lysine właśnie....
Wkurza mnie to już powoli, bo stosowałam niemineralne podkłady i nigdy nie miałam takich problemów z cerą jak teraz..., a chyba odwrotnie powinno być
__________________
wymienię i poszukuję
Agunia_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:30   #3189
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Witam koleżanki niedoli . To chyba epidemia jakaś . Mnie z kolei uczulilo serum Q10 z olejem z jojoby . Całą twarz mam usianą malymi krostkami . Myslę że to uczulenie bo swedzi -gdzies tu czytałam , ze własnie po swędzeniu mozna odróżnić uczulenie od zapychania. Wydaje mi się , że to Q10 zrobiło mi tę kaszke na buzi . Wczesniej przez pare dni smarowałam się samym olejkiem i bylo git. Siedzę przed kompem i szukam czym by sie tu posmarowć by w poniedziałek pokazać sie ludziom. Dziś przed wyjściem nalozyłam troche podkladu EDM ale szczypie no i swiece sie jak latarnia -mam przesuszoną skóre . Okazuje sie , ze minerały i naturalne kosmetyki to nie taka prosta sprawa i latwo sobie krzywde zrobić - mialam nadzieję że jest to sposob na moje problemy a poki co takich jak teraz jeszcze nie mialam .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 18:56   #3190
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witam koleżanki niedoli . To chyba epidemia jakaś . Mnie z kolei uczulilo serum Q10 z olejem z jojoby . Całą twarz mam usianą malymi krostkami . Myslę że to uczulenie bo swedzi -gdzies tu czytałam , ze własnie po swędzeniu mozna odróżnić uczulenie od zapychania. Wydaje mi się , że to Q10 zrobiło mi tę kaszke na buzi . Wczesniej przez pare dni smarowałam się samym olejkiem i bylo git. Siedzę przed kompem i szukam czym by sie tu posmarowć by w poniedziałek pokazać sie ludziom. Dziś przed wyjściem nalozyłam troche podkladu EDM ale szczypie no i swiece sie jak latarnia -mam przesuszoną skóre . Okazuje sie , ze minerały i naturalne kosmetyki to nie taka prosta sprawa i latwo sobie krzywde zrobić - mialam nadzieję że jest to sposob na moje problemy a poki co takich jak teraz jeszcze nie mialam .
Grazko A czym myjesz twarz?
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 19:22   #3191
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Grazko A czym myjesz twarz?
Od jakichś dwóch tygodni olejkiem Exomega A Dermy ale to chyba nie po nim bo na szyi tez mnie obsypalo a nie myję jej tym olejkiem .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 19:44   #3192
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Od jakichś dwóch tygodni olejkiem Exomega A Dermy ale to chyba nie po nim bo na szyi tez mnie obsypalo a nie myję jej tym olejkiem .
Ja bym odstawiła wszystko.
Spóbuj micel H2O Biodermy - i przez jakiś czas nie myj twarzy wodą.

Może wypróbuj olej tamanu + żel HA.

Ja obecnie używam micel, hydrolat geraniowy, krem multifruit Lure Beauty na dzień, Emu oil lure beauty na noc. Twarz myję kremem oczyszczająco-rozświetlającym z Naturalnego Piękna.
Mogę na spróbowanie przesłać Ci krem normalizująco-odzywczy na noc z naturalnego piękna i olej tamanu, tylko podaj adres na PW.
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 20:43   #3193
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Ja bym odstawiła wszystko.
Spóbuj micel H2O Biodermy - i przez jakiś czas nie myj twarzy wodą.

Może wypróbuj olej tamanu + żel HA.

Ja obecnie używam micel, hydrolat geraniowy, krem multifruit Lure Beauty na dzień, Emu oil lure beauty na noc. Twarz myję kremem oczyszczająco-rozświetlającym z Naturalnego Piękna.
Mogę na spróbowanie przesłać Ci krem normalizująco-odzywczy na noc z naturalnego piękna i olej tamanu, tylko podaj adres na PW.
Monia no słów mi brak ,dziękuję. Adres wysyłam na pw.
Micelami zainteresowalam się już dawno jednak podobnie jak filtry zawierają Glikol Propylenowy a ja muszę na niego uważać. Odstawilam już prawie wszystko minerały ,oleje , serum , tylko do mycia Exomega i nawilżam Cetaphilem . Woda w moim mieście jest super -podziemna wiem bo kiedyś sama ją "robiłam". Mam próbke kremu A dermy Exomega i tak mnie korci żeby sie nią na noc dzisiaj wysmarować ale z drugiej strony znowu się boję , eh.
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 10:20   #3194
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez nadzi Pokaż wiadomość
Podaję skład: aloe barbadensis leaf juice powder, aqua, alcohol denat, sodium carbomer, sodium pca, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, panthenol, parfum, cl 47005, cl 61570. Gdyby jakaś duszyczka dobra powiedziała czy coś ten żel wart i czy dodanie go do mazidła jest dobrym pomysłem, byłabym dźwięczna bardzo
Ma alkohol na 3 miejscu-moze wysuszac. Sprobuj wymieszac go z mala porcja balsamu i zobacz, jak bedzie dzialac i ja skora zareaguje.
To jedyna metoda-krolikowanie na samej sobie
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:45   #3195
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

duża jest różnica jeśli chodzi o działanie między kwasem migdałowym a mlekowym w toniku o podobnym stężeniu? A dokładniej mówiąc zastanawiam się nad różnicami pomiędzy tonikiem z bu aha/bha 10% a tonikiem-samoróbką z kwasu migdałowego z mazideł . Wiem , że w tym z bu na pewno jest glikol propylenowy i konserwant, więc jest mniej 'czysty' niż tonik samoróbka i co za tym idzie może podrażniać/zapychać. Ale czy kwas mlekowy będzie podobnie działał? (po migdałowym mam duużo lepszą cerę-skłonna do podrażnień, sucha, trądzikowa-krostki znikają wszystkie, zaskórników prawie nie ma, blizny wygładzone) .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 19:55   #3196
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Ja bym odstawiła wszystko.
Spóbuj micel H2O Biodermy - i przez jakiś czas nie myj twarzy wodą.

Może wypróbuj olej tamanu + żel HA.

Ja obecnie używam micel, hydrolat geraniowy, krem multifruit Lure Beauty na dzień, Emu oil lure beauty na noc. Twarz myję kremem oczyszczająco-rozświetlającym z Naturalnego Piękna.
Mogę na spróbowanie przesłać Ci krem normalizująco-odzywczy na noc z naturalnego piękna i olej tamanu, tylko podaj adres na PW.
Moniar jesteś niesamowita ,próbki przyszły już wczoraj niestety dopiero dziś je mogłam odebrać ale krem z NP mam juz na twarzy . Jest obłędny - moja skóra ściągała go niemalże z palca ,whłania się błyskawicznie , buzia jest matowa i mięciutka czy jest dla mnie okaże się po trzech dniach stosowania. Dostałam paczkę z BU i rano już nie myję twarzy wodą tylko przecieram hydrolatem z kocanki . Na razie starczy nowości bo jak mnie znowu wysypie to nie będę wiedziała po czym choć nigdzie nie natrafiłam na informację by kogoś żel hialuronowy podrażnił bądź uczulił dodam go więc do kremu rano co o tym sądzisz ? Jak mnie przez trzy , cztery dni nie obsypie spróbuje olej tamanu ( śmierdziel z niego straszny prawie taki jak z kocanki ). Moje zasoby z dnia na dzień się powiększają i mam nadzieję , że wkrótce będę miała czym Ci się odwdzięczyć . Tym czasem ślicznie dziękuję .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:10   #3197
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Moniar jesteś niesamowita ,próbki przyszły już wczoraj niestety dopiero dziś je mogłam odebrać ale krem z NP mam juz na twarzy . Jest obłędny - moja skóra ściągała go niemalże z palca ,whłania się błyskawicznie , buzia jest matowa i mięciutka czy jest dla mnie okaże się po trzech dniach stosowania. Dostałam paczkę z BU i rano już nie myję twarzy wodą tylko przecieram hydrolatem z kocanki . Na razie starczy nowości bo jak mnie znowu wysypie to nie będę wiedziała po czym choć nigdzie nie natrafiłam na informację by kogoś żel hialuronowy podrażnił bądź uczulił dodam go więc do kremu rano co o tym sądzisz ? Jak mnie przez trzy , cztery dni nie obsypie spróbuje olej tamanu ( śmierdziel z niego straszny prawie taki jak z kocanki ). Moje zasoby z dnia na dzień się powiększają i mam nadzieję , że wkrótce będę miała czym Ci się odwdzięczyć . Tym czasem ślicznie dziękuję .
Witaj Grażynko
Ciesze się , że przesyłka dotarła cała.

Ja bym używała ich tak:
Rano: Żel HA 2-3 krople + olej tamanu 1 kropla (jest na prawdę rewelacyjny na podrażnienia)
Wieczór: krem z NP (nie ma sensu mieszać go z niczym innym)

Krem Baby dream użyłabym co 3-4 dzień na noc Jest dość tępy w nakładaniu, ale fajnie nawilża
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 20:32   #3198
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Witaj Grażynko
Ciesze się , że przesyłka dotarła cała.

Ja bym używała ich tak:
Rano: Żel HA 2-3 krople + olej tamanu 1 kropla (jest na prawdę rewelacyjny na podrażnienia)
Wieczór: krem z NP (nie ma sensu mieszać go z niczym innym)

Krem Baby dream użyłabym co 3-4 dzień na noc Jest dość tępy w nakładaniu, ale fajnie nawilża
Przesyłka dotarła cała i w pieknych pudełeczkach . Dobrze , zamykam oczy i smaruję sie jak radzisz czuję przez kości , że gorzej nie będzie . Pozdrawiam
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 21:34   #3199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

soda pomogła od razu ale na chwilę znowu mi powyskakiwały france
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 22:16   #3200
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
soda pomogła od razu ale na chwilę znowu mi powyskakiwały france
Ja sodę uwielbiam. Ratowała mnie już kilka razu. Ostatnio w 3 aptekach nie było , dziś kupiłam w spożywczym. Musi podziałać, bo ma na co
__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 19:04   #3201
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny, mam takie pytanko, poratujcie jeśli minerały są dobre dla skóry, bo po prostu stanowią czynnik, do stykania się z którym skóra jest naturalnie przystosowana i wręcz pomaga regulować jej fizjologię, która jest dopasowana do tego, że ma ten czynnik napotykać i dzięki temu takie dobre są gliny w formie masek, czy też myjadła

(bardzo dobrze mi się sprawowała zielona glinka z dodatkami do mycia włosów niegdyś, póki nie zaczęłam snobować z dziwnymi profesjonalnymi maskami, których nie mogła zmyć i cudować z farbowanie, błyskawicznie wymywała kolor) no i same minerały jako makijaż, to może to mydełko też jest istotnie czymś niezłym?

osławiony Wonder Bar http://www.totalbeauty.com/reviews/p...bar-by-wondeux, jest na bazie jakiejś austriackiej glinki. drażni mnie, że nie ma pełnego składu, bo jeśli to zwykłe mydło plus glina to ja się jednak do tradycyjnych, nawet super naturalnych i domowo robionych mydeł nigdy nie zdołałam nastawić pozytywnie, choć może niesłusznie. wiecie coś, doradzicie coś? na twarz nie planuję tego wykorzystywać, ale na dekolt i ramiona, które mam potężnie zanieczyszczone, to i owszem.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 19:11   #3202
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanko, poratujcie jeśli minerały są dobre dla skóry, bo po prostu stanowią czynnik, do stykania się z którym skóra jest naturalnie przystosowana i wręcz pomaga regulować jej fizjologię, która jest dopasowana do tego, że ma ten czynnik napotykać i dzięki temu takie dobre są gliny w formie masek, czy też myjadła

(bardzo dobrze mi się sprawowała zielona glinka z dodatkami do mycia włosów niegdyś, póki nie zaczęłam snobować z dziwnymi profesjonalnymi maskami, których nie mogła zmyć i cudować z farbowanie, błyskawicznie wymywała kolor) no i same minerały jako makijaż, to może to mydełko też jest istotnie czymś niezłym?

osławiony Wonder Bar http://www.totalbeauty.com/reviews/p...bar-by-wondeux, jest na bazie jakiejś austriackiej glinki. drażni mnie, że nie ma pełnego składu, bo jeśli to zwykłe mydło plus glina to ja się jednak do tradycyjnych, nawet super naturalnych i domowo robionych mydeł nigdy nie zdołałam nastawić pozytywnie, choć może niesłusznie. wiecie coś, doradzicie coś? na twarz nie planuję tego wykorzystywać, ale na dekolt i ramiona, które mam potężnie zanieczyszczone, to i owszem.
Ale o co pytasz, bo jakos nie rozumiem?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 00:51   #3203
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

może istotnie zamotałam przepraszam. pytam o ewentualne doświadczenia lub chociażby intuicję dotyczącą kostki Wonder Bar, to takie naturalne mydełko na bazie glinki austriackiej, więc pomyślałam, że zapytanie będzie się kwalifikować do tego tematu.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 08:20   #3204
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny, a może któraś z Was używała kosmetyków z TEGO sklepu (albo coś o nich słyszała..)
Pytam tak z ciekawości.. straaaaaaszna drożyzna

Czy one faktycznie są lepsze od produktów np. z BU ... ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 08:52   #3205
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
może istotnie zamotałam przepraszam. pytam o ewentualne doświadczenia lub chociażby intuicję dotyczącą kostki Wonder Bar, to takie naturalne mydełko na bazie glinki austriackiej, więc pomyślałam, że zapytanie będzie się kwalifikować do tego tematu.
Nie udalo mi sie znalezc skladu tego mydla. Jesli wykonane jest z naturalnego oleju lub mixu olejow z dodatkiem glinki, bedzie dzialac jak kazde mydelko z glinkami-bedzie oczyszczac, moze lekko wysuszac, goic wypryski.
Mydla naturalne maja to do siebie, ze mozna nimi myc twarz czy cialo bez obaw o nadmierne wysuszenie.
Jesli chcesz nim myc cialo, nie ma przeciwskazan.

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może któraś z Was używała kosmetyków z TEGO sklepu (albo coś o nich słyszała..)
Pytam tak z ciekawości.. straaaaaaszna drożyzna

Czy one faktycznie są lepsze od produktów np. z BU ... ?
Ja slyszalam-przegladalam pare preparatow i jestem przerazona cenami, bo sklady maja fajne. Nie sadze, by byly jakos "lepsze" od samorobionych czy z BU-poza opakowaniem, zapachem-maja sporo upachniaczy w skladzie, do tego reklamowane byly w TV i gazetach babskich-moim zdaniem-szkoda kasy.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 09:15   #3206
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Ja slyszalam-przegladalam pare preparatow i jestem przerazona cenami, bo sklady maja fajne. Nie sadze, by byly jakos "lepsze" od samorobionych czy z BU-poza opakowaniem, zapachem-maja sporo upachniaczy w skladzie, do tego reklamowane byly w TV i gazetach babskich-moim zdaniem-szkoda kasy.
Ja właśnie rano oglądałam archiwalny odcinek SOS Uroda i właśnie mówili o tej firmie, z ciekawości weszłam na ich stronkę
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 09:22   #3207
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Przyszłam pochwalic macerat z nagietka... najlepszy olejowy nawilżacz jaki miałam


Myslałam że bede uzywać go do demakijażu, ale u mnie jakoś sie to nie sprawdza. Natomiast swietnie sie nadaje do nawilzania buzi pod makijaż i do lagodzenia wszelakich niespodzianek na twarzy na noc

Cathy, wielkie dzięki
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 12:52   #3208
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Przyszłam pochwalic macerat z nagietka... najlepszy olejowy nawilżacz jaki miałam


Myslałam że bede uzywać go do demakijażu, ale u mnie jakoś sie to nie sprawdza. Natomiast swietnie sie nadaje do nawilzania buzi pod makijaż i do lagodzenia wszelakich niespodzianek na twarzy na noc

Cathy, wielkie dzięki

Julianko , a w którym sklepie kupowałaś ten macerat ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:01   #3209
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

W ECOspa
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:04   #3210
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
W ECOspa
Dziekuję . Bardzo sie z nagietkiem lubimy i myślę , że mi też bedzie pasował .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.