Palety cieni Sleek - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 14:31   #451
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

ja zamówiłam dwie paletki, już nie mogę się doczekać kiedy do mnie dotrą
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 14:51   #452
ewelinkia
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Palety cieni Sleek

ja byłam tak "napalona" na Monaco, że nawet nie czekałam na nic innego tylko jak się pojawiła na allegro to od razu klik
I dopiero teraz zastanawiam się nad czymś jeszcze.
Mam już Storm i Good Girl
ewelinkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:14   #453
depeszka
Raczkowanie
 
Avatar depeszka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Palety cieni Sleek

ja się napaliłam na monaco i oh so specjal i zamówię od Shoko_pl, niestety wyjeżdzam ale zgodzili się wysłać dopiero za tydzień
depeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:52   #454
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

no hej dziewczynki wrzucam oh so special i monaco

pierwsze zdjęcie ( na tle drzwi balkonowych) to monaco, drugie oh so special
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4466.jpg (60,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4468.jpg (89,2 KB, 172 załadowań)

Edytowane przez mushu_ponetny
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:54
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:06   #455
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja zamówiłam dwie paletki, już nie mogę się doczekać kiedy do mnie dotrą
i jakie ostatecznie zamówiłaś? niech zgadnę monaco i oh so special?

ja to się już uzależniłam od tych cieni................
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:18   #456
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
i jakie ostatecznie zamówiłaś? niech zgadnę monaco i oh so special?

ja to się już uzależniłam od tych cieni................
tak, dokładnie te
ale to chyba nie jest dziwne

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
no hej dziewczynki wrzucam oh so special i monaco

pierwsze zdjęcie ( na tle drzwi balkonowych) to monaco, drugie oh so special
jak z pigmentacją cieni z paletki monaco?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:34   #457
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
tak, dokładnie te
ale to chyba nie jest dziwne

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------


jak z pigmentacją cieni z paletki monaco?
no nie jest dziwne, jest w pełni zrozumiałe

monaco hm.... pigmentacja jest dobra, ale kilka kolorków jak np. bamboo ( kremowy) czy summer breeze (na zdjęciu pierwszy od lewej na dole) zdecydowanie subtelna.
tak samo jak cienie drugie od lewej (góra i dół) też są delikatne, na oku subtelne...
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 20:42   #458
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
no nie jest dziwne, jest w pełni zrozumiałe

monaco hm.... pigmentacja jest dobra, ale kilka kolorków jak np. bamboo ( kremowy) czy summer breeze (na zdjęciu pierwszy od lewej na dole) zdecydowanie subtelna.
tak samo jak cienie drugie od lewej (góra i dół) też są delikatne, na oku subtelne...
wiedziałam, że tak będzie
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:02   #459
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

oh so special też ma niektóre cienie delikatne, ale to miła odmiana ( jak dla mnie) po np. safari czy sunset, bo pomimo tego, że miały jasne kolorki, to jednak cienie miały swoją moc dawały czadu
a monaco i oh so special maja w zestawieniu takie odcienie, które nałożone na powiekę są delikatne, nie wymagają ogromnej precyzji.
ale są też kolorki z powerem no "śliwka"(celebrate) w oh so special, dzika !
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:10   #460
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Palety cieni Sleek

Dziś mija tydzień od mojego zamówienia Monaco i Oh so special Tydzień od uiszczenia opłaty i zamówienia przesyłki priorytetowej. Trochę się rozczarowałam Paatalem, wcześniej nie było takich problemów. Ciekawe, czy dzisiaj dojdą...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:13   #461
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dziś mija tydzień od mojego zamówienia Monaco i Oh so special Tydzień od uiszczenia opłaty i zamówienia przesyłki priorytetowej. Trochę się rozczarowałam Paatalem, wcześniej nie było takich problemów. Ciekawe, czy dzisiaj dojdą...
u nich lepiej zamawiać (o ile w ogóle) za pobraniem, bo jak mają zapłacone, to nic ich nie obchodzi.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 10:22   #462
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dziś mija tydzień od mojego zamówienia Monaco i Oh so special Tydzień od uiszczenia opłaty i zamówienia przesyłki priorytetowej. Trochę się rozczarowałam Paatalem, wcześniej nie było takich problemów. Ciekawe, czy dzisiaj dojdą...
a dzwoniłaś może do nich?
ja dzwoniłam we wtorek rano, żeby sprawdzić co i jak...., dowiedziałam się, że mieli zmianę systemu, więc może warto dopytać co się dzieje z zamówieniem?
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:31   #463
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
a dzwoniłaś może do nich?
ja dzwoniłam we wtorek rano, żeby sprawdzić co i jak...., dowiedziałam się, że mieli zmianę systemu, więc może warto dopytać co się dzieje z zamówieniem?
Nie odbierali, na maila nie odpisali, ale za to na facebooku z prędkością światła Dowiedziałam się, iż mieli awarię i wysłali przesyłkę dopiero w dniu wczorajszym.

@Umbra
Niby tak najbezpieczniej, ale koszty przesyłki pobraniowej niestety są bardzo zniechęcające. Ale co racja to racja.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:35   #464
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

[QUOTE=Ather;27547866]Nie odbierali, na maila nie odpisali, ale za to na facebooku z prędkością światła Dowiedziałam się, iż mieli awarię i wysłali przesyłkę dopiero w dniu wczorajszym.

no to ok fajnie, że się wyjaśniło może jutro już dotrą...
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 10:52   #465
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
@Umbra
Niby tak najbezpieczniej, ale koszty przesyłki pobraniowej niestety są bardzo zniechęcające. Ale co racja to racja.
to prawda, drogo wychodzi. a co do wszelkich uwag do nich- warto właśnie na forum publicznym się zwracać, bo inaczej nie podchodzą do tego serio. dobrze zrobiłaś pisząc na fejsie. oby szybko doszły palet.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:01   #466
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dziś mija tydzień od mojego zamówienia Monaco i Oh so special Tydzień od uiszczenia opłaty i zamówienia przesyłki priorytetowej. Trochę się rozczarowałam Paatalem, wcześniej nie było takich problemów. Ciekawe, czy dzisiaj dojdą...
A nie przesadzacie trochę? Więcej niż tydzień to za długo, ale do tygodnia to jest norma i ja bym tu nie była wielce rozczarowana... Jak chcecie mieć coś od razu to niestety tylko w stacjonarnym... Tam też pracują ludzie. Wiem co mówię, bo sama mam sklep internetowy i myślę, że czekanie DO tygodnia mieści się w granicach normy. Jeśli trwa to dłużej niż tydzień to należy się interesować, ale gdzie tu miejsce na rozczarowanie? Ludzie bądźmy ludźmi - taki urok zakupów przez internet. Nie wspomnę już o tych, którym zdarzało się mi grozić po 2 dniach, że przesyłki nie mają a wpłacali na poczcie pieniądze i do mnie one dochodziły ok ok tygodniu dopiero
Dobrze, że się wyjaśniło, ale też nie przesadzajmy.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 11:32   #467
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Palety cieni Sleek

no dokladnie, czas realizacji zamowienia to nie jest to samo co czas wplyniecia wplaty.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 12:39   #468
Selva
Raczkowanie
 
Avatar Selva
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 146
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dziś mija tydzień od mojego zamówienia Monaco i Oh so special Tydzień od uiszczenia opłaty i zamówienia przesyłki priorytetowej. Trochę się rozczarowałam Paatalem, wcześniej nie było takich problemów. Ciekawe, czy dzisiaj dojdą...
U mnie ta sama sytułacja. Mieli przysłać maila o stanie zamówienia i do dzisiaj cisza. Pisałam im już maila, ale na razie nikt nie odpowiedział. W W sumie jestem cierpliwa, ale jednak wolałabym wiedzieć że mają jakieś opóżnienia.

Możecie podać link do ich fejsbuka?
Selva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:11   #469
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A nie przesadzacie trochę? Więcej niż tydzień to za długo, ale do tygodnia to jest norma i ja bym tu nie była wielce rozczarowana... Jak chcecie mieć coś od razu to niestety tylko w stacjonarnym... Tam też pracują ludzie. Wiem co mówię, bo sama mam sklep internetowy i myślę, że czekanie DO tygodnia mieści się w granicach normy. Jeśli trwa to dłużej niż tydzień to należy się interesować, ale gdzie tu miejsce na rozczarowanie? Ludzie bądźmy ludźmi - taki urok zakupów przez internet. Nie wspomnę już o tych, którym zdarzało się mi grozić po 2 dniach, że przesyłki nie mają a wpłacali na poczcie pieniądze i do mnie one dochodziły ok ok tygodniu dopiero
Dobrze, że się wyjaśniło, ale też nie przesadzajmy.
Od 6 lat kupuję przez Internet, więc nie, nie przesadzam , ponieważ jeżeli ktoś pisze na stronie, iż wysyłka następuje w przeciągu 48 godzin od daty wpłynięcia przelewu, to bądźmy konsekwentni. Tym bardziej, że zawsze otrzymywałam od nich przesyłki w przeciągu 48 h od zamówienia, moje stanowisko w tej sprawie było jak najbardziej na miejscu bo jak się okazało, mieli awarię systemu, więc to nie jest norma dla tego sklepu, że towar wysłali dopiero wczoraj. Sprawa została kulturalnie wyjaśniona i to chyba najważniejsze

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
no dokladnie, czas realizacji zamowienia to nie jest to samo co czas wplyniecia wplaty.
Wpłata (jeżeli jest zlecona w tym samym banku co odbiorca) jest natychmiastowo księgowana. Dodatkowo i tak zawsze przesyłam wyciągi bankowe potwierdzające przelew i wysyłam do odbiorcy, niezależnie od kogo kupuję. Jak wspomniałam wyżej - nigdy nie czekałam na przesyłkę od nich więcej niż 48 godzin


Dziewczyny. Po prostu otrzymałam status w piątek na moim profilu w ich sklepie, że wpłatę zaksięgowano, a zlecenie zrealizowano. Więc jak najbardziej moje poruszenie było wskazane, bo od piątku (zmiana statusu) do czwartku (priorytet) to jednak trochę jest, notabene listonosz już u mnie był i paczki jeszcze dziś nie otrzymam. Kupując na Allegro czekam czasami nawet 2 tygodnie jak sprzedawca jest leniwy i nie robię problemów, po prostu po Paatalu przyzwyczajono mnie to szybkiej obsługi. I to tylko tyle. Wyjaśniono mi dlaczego tak się stało i mam nadzieję, że to jednorazowa sytuacja.

Cytat:
Napisane przez Selva Pokaż wiadomość
Możecie podać link do ich fejsbuka?
http://www.facebook.com/paatal.kosmetyki?ref=ts

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2011-06-16 o 13:33
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 13:27   #470
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Od 6 lat kupuję przez Internet, więc nie, nie przesadzam , ponieważ jeżeli ktoś pisze na stronie, iż wysyłka następuje w przeciągu 48 godzin od daty wpłynięcia przelewu, to bądźmy konsekwentni. Tym bardziej, że zawsze otrzymywałam od nich przesyłki w przeciągu 48 h od zamówienia, moje stanowisko w tej sprawie było jak najbardziej na miejscu bo jak się okazało, mieli awarię systemu, więc to nie jest norma dla tego sklepu, że towar wysłali dopiero wczoraj. Sprawa została kulturalnie wyjaśniona i to chyba najważniejsze


Wpłata (jeżeli jest zlecona w tym samym banku co odbiorca) jest natychmiastowo księgowana. Dodatkowo i tak zawsze przesyłam wyciągi bankowe potwierdzające przelew i wysyłam do odbiorcy, niezależnie od kogo kupuję. Jak wspomniałam wyżej - nigdy nie czekałam na przesyłkę od nich więcej niż 48 godzin


Dziewczyny. Po prostu otrzymałam status w piątek na moim profilu w ich sklepie, że wpłatę zaksięgowano, a zlecenie zrealizowano. Więc jak najbardziej moje poruszenie było wskazane, bo od piątku (zmiana statusu) do czwartku (priorytet) to jednak trochę jest, notabene listonosz już u mnie był i paczki jeszcze dziś nie otrzymam. Kupując na Allegro czekam czasami nawet 2 tygodnie jak sprzedawca jest leniwy i nie robię problemów, po prostu po Paatalu przyzwyczajono mnie to szybkiej obsługi. I to tylko tyle. Wyjaśniono mi dlaczego tak się stało i mam nadzieję, że to jednorazowa sytuacja.


http://www.facebook.com/paatal.kosmetyki?ref=ts
Ale skąd te nerwy? Napisałam na podstawie Twojego przypadku, ale bardziej ogólnie i nie tylko do Ciebie, ale do wszystkich innych.
Uwierz mi, też mam doświadczenie, od 6lat to ja sprzedaję w internecie, a kupuję... hu hu i jeszcze trochę.
Napisałam też na końcu, że dobrze że się wyjaśniło
Poza tym nie napisałaś tego wszystkiego od razu więc skąd miałam wiedzieć, że Twoje rozczarowanie wynika z tego, że Paatal przyzwyczaił Cię do szybkiej wysyłki?
Nie ma sensu kontynuować tematu, wyraziłam swoje zdanie ogólne wychodząc od Twojej sytuacji, żeby moja wypowiedź nie była wyrwana z kosmosu tylko czegoś dotyczyła...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:42   #471
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

ale nam dyskusja rozgorzała...
ogólnie to rzeczywiście, ja też lubię konsekwencję ( jak 48h, to 48, zwłaszcza jeśli kasę dostali

myślę, że zawsze lepiej zadzwonić, dopytać, kulturalna rozmowa ze sprzedającym jeszcze nikomu nie zaszkodziła

a swoją drogą to zmieniając temat, szkoda, że sleek,, zwłaszcza te nowe paletki takie trudno dostępne, miałam nadzieję, że może perfumerie np. sephora będzie miała
a tu zonk
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:58   #472
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Palety cieni Sleek

@greatdee
Żałuję, że tak to odebrałaś, nie poniosły mnie nerwy Odebrałam to dość osobiście, ale rozumiem, co miałaś na myśli. Jestem dość wyczulona, jeżeli jestem porównywana, a rzeczywistość troszeczkę inaczej się przedstawia, ale masz rację, ja nie przedstawiłam całej sytuacji. Jak wspomniałaś - na tym zakończmy, w razie czego zapraszam na PW

@mushu_ponetny
We włoskiej Sephorze pojawiają się limitowane kolekcje Sleeka. Kto wie, może w końcu trafią do Polski W końcu też mamy Sephorę.

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2011-06-16 o 13:59
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:05   #473
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

@mushu_ponetny
We włoskiej Sephorze pojawiają się limitowane kolekcje Sleeka. Kto wie, może w końcu trafią do Polski W końcu też mamy Sephorę.[/QUOTE]


no mogłyby ja bym była zachwycona

tylko mój portfel nie
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:34   #474
depeszka
Raczkowanie
 
Avatar depeszka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 64
Dot.: Palety cieni Sleek

no i zamówiłam Monaco i Oh so special
uzależniłam się od sleeka
dodatkowo wzięłam
ELF HIGH DEFINITION PUDER HD - zobaczymy czy dobrze zrobiłam
depeszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:09   #475
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: Palety cieni Sleek

Dziewczyny, zarazilyscie mnie...
Zakochalam sie w Sleeku, narazie tylko za pomoca youtuba i tego watku.
Ja chce, ja chce!!

Moim lupem pewnie padnie oh so special bo ja amatorka jestem i boje sie poki co intensywnych cieni.

Ale paletki sleeka juz mi sie po nocy snia...
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:08   #476
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zarazilyscie mnie...
Zakochalam sie w Sleeku, narazie tylko za pomoca youtuba i tego watku.
Ja chce, ja chce!!

Moim lupem pewnie padnie oh so special bo ja amatorka jestem i boje sie poki co intensywnych cieni.

Ale paletki sleeka juz mi sie po nocy snia...
chyba rzeczywiście na początek oh so special się nadaje
tylko jednak 6 cieni jest w tonacji ciemnej, brązy , śliwki.
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:11   #477
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez depeszka Pokaż wiadomość
no i zamówiłam Monaco i Oh so special
uzależniłam się od sleeka
dodatkowo wzięłam
ELF HIGH DEFINITION PUDER HD - zobaczymy czy dobrze zrobiłam
czyli zamówiłaś u Shoko? dasz znać jak z tym Elfem u nich? no i czekam na wrażenia z OSS.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2011-06-16 o 20:02
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:49   #478
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 575
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez mushu_ponetny Pokaż wiadomość
chyba rzeczywiście na początek oh so special się nadaje
tylko jednak 6 cieni jest w tonacji ciemnej, brązy , śliwki.
uwielbiam sliwki
Dam rade, bede robic kreski i cieniowac. Tyle jeszcze umiem.

A ktora jest poza oh so special najbardziej neutralna?
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:55   #479
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
uwielbiam sliwki
Dam rade, bede robic kreski i cieniowac. Tyle jeszcze umiem.

A ktora jest poza oh so special najbardziej neutralna?
Poszperałam w necie i znalazłam coś takiego: http://wilmamakeupreview.blogspot.co...ollection.html
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:32   #480
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Palety cieni Sleek

to ja sie zapytam dla odmiany o najbardziej kolorową (matową!) paletkę? ;] ja nudować się na twarzy nie lubię, taki makijaż to u mnie wieeeeeeeeeeelka rzadkość, tak samo jak jakieś błyski połyski, raczej typowa papuga na oczach ;] wymyśliłam, że najlepsza będzie acid (co prawda większość kolorów mi się powtarza z tymi co mam jako wkłady, ale pewnie trafią się chociaż trochę inne odcienie to się nadadzą) ale może o jakiejś fajnej nie wiem, a jestem przed złożeniem pierwszego zamówienia ;] (no bo jak mówię, raczej mało mi paletek sleeka przypada do gustu, bo raczej bezpieczne kolory i często się świecą niemiłosiernie, czego ja nie stosuję)
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.