Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 17:24   #1831
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Pin up girl1991 ja też jakoś tyle ważę, ale...mam 156cm wzrostu.

Musisz być bardzo szczupła.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 17:43   #1832
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

te pytania o okres przy niskiej wadze to już przesada. ludzie są głupi, na prawdę. tak smao jak opowiadanie, że osoba o małych piersiach dziecka nie wykarmi

zjadłam dzisiaj 2 batony, zrobiłam sobie 'nagrodę' za tydzień ćwiczeń dzisiaj już sobie odpuszczę chyba te 5 km rowerkiem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:22   #1833
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Gratuluje i ciesze sie, ze sa i takie zwiazki Wiesz, dzis ludzie nie potrafia samodzielnie i niezaleznie MYSLEC. Kopiuja zachowania gwiazd Hollywoodu, postaci z filmow, ksiazek, komiksow Zyja jakims odrealnionym zyciu, w oderwaniu od rzeczywistosci.
a z drugiej strony muszę powiedzieć że wiele osób w ogóle nie wierzy że może im się trafić idealny partner i że może być hollywoodzko np. moja koleżanka wychodzi niedługo za mąż a bardzo często mówi że jej facet się nie rozwija, nie daje jej prezentów i ona jest z nim bo czuje się potrzebna (skoro on nic nie robi to ktoś musi więc jest mu niezbędna) i boi się coś zmieniać a i jeszcze mnie zszokowała że z największym bólem z domowego budżetu przelewa pieniądze na jego studia
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:34   #1834
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
hehe lepsza jesteś ode mnie ja mam 158 cm i 43 kg, a już mi się niektórzy też pytali czy ze mną wszystko ok a ja jem na potęgę i okres też mam co 28 dni
hehe te pytania sa boskie
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Pin up girl1991 ja też jakoś tyle ważę, ale...mam 156cm wzrostu.

Musisz być bardzo szczupła.
wrzucalam tu fote calego cielska i wcale taka chuda nie jestem

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
te pytania o okres przy niskiej wadze to już przesada. ludzie są głupi, na prawdę. tak smao jak opowiadanie, że osoba o małych piersiach dziecka nie wykarmi

zjadłam dzisiaj 2 batony, zrobiłam sobie 'nagrodę' za tydzień ćwiczeń dzisiaj już sobie odpuszczę chyba te 5 km rowerkiem
a tego z piersiami nie slyszalam hmm to skoro ja mam w biuscie 78cm a pod 65 to nie bede wgl w ciaze zachodzic bo nie mam czym karmic o nie narobilas mi smaka na batona ale mam sernik jogurtowy na zimno wiec baton w nocy jako przekaska wybacz pytanie ale Ty jezdzisz zwyklym "goralem"? Bo jak ja mowie ludziom ze robie 40km rowerem i pokazuje to na liczniku to sie dziwia ze takim rowerem sie nie da i to w 40min
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:39   #1835
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

TwojaKokaina-tak, to na podstawie książki Sparksa Nie czytałam jej, ale film mi się bardzo podobał

Na trzaskałyście tyle postów, że ledwo doszłam do końca
Już nie pamiętam dokładnie, która co pisała
pin up girl-jaka Ty szczuplutka jesteś To ja przy 165cm ważę koło 60 :P Także ogromna różnica

Zazdroszczę Wam dziewczyny takich stażów z ukochanymi i Gratuluję
Ja jakoś nie mam szczęścia Tak się czasem zastanawiam, jak to jest być z kimś kilka lat. Dla mnie to bajka. Jestem taka, że jak się w kimś zakocham, to całą sobą. Niestety do tej pory nikt tego nie docenił, ale jeszcze zobaczą co tracą hehe

A co ja sobie z twarzą zrobiłam-olaboga. Siedziałam wczoraj przed TV i z nudów dotknęłam się twarzy. I na moją niekorzyść znalazłam wypukłości.. i się zaczęło wyciskanie.;/ Fuuu....
No i fajnie-mam gładką twarz... ale w czerwone kropki
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "


Edytowane przez ludwila
Czas edycji: 2012-08-03 o 18:44
ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:46   #1836
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a z drugiej strony muszę powiedzieć że wiele osób w ogóle nie wierzy że może im się trafić idealny partner i że może być hollywoodzko np. moja koleżanka wychodzi niedługo za mąż a bardzo często mówi że jej facet się nie rozwija, nie daje jej prezentów i ona jest z nim bo czuje się potrzebna (skoro on nic nie robi to ktoś musi więc jest mu niezbędna) i boi się coś zmieniać a i jeszcze mnie zszokowała że z największym bólem z domowego budżetu przelewa pieniądze na jego studia
fajnie ma i jeszcze wychodzi za niego za mąż... powodzenia..

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam dziewczyny takich stażów z ukochanymi i Gratuluję
Ja jakoś nie mam szczęścia Tak się czasem zastanawiam, jak to jest być z kimś kilka lat. Dla mnie to bajka. Jestem taka, że jak się w kimś zakocham, to całą sobą. Niestety do tej pory nikt tego nie docenił, ale jeszcze zobaczą co tracą hehe

A co ja sobie z twarzą zrobiłam-olaboga. Siedziałam wczoraj przed TV i z nudów dotknęłam się twarzy. I na moją niekorzyść znalazłam wypukłości.. i się zaczęło wyciskanie.;/ Fuuu....
No i fajnie-mam gładką twarz... ale w czerwone kropki
hahaha nie przejmuj się na pewno jeszcze zobaczą co stracili ja też na to liczę a na razie jestem sama i mi to fruwa wszystko
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:49   #1837
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



hahaha nie przejmuj się na pewno jeszcze zobaczą co stracili ja też na to liczę a na razie jestem sama i mi to fruwa wszystko

No ja wiem. W sumie też mi to fruwa i powiewa w każdą stronę;d Jakoś się przyzwyczaiłam już chyba, że jestem sama
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 19:03   #1838
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ludwila, nie poddawaj się nie warto myśleć o znalezieniu miłości bo naprawdę sama przyjdzie a teraz możesz angażować się w hobby, dzięki któremu wydasz się interesująca
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:03   #1839
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja jak nie miałam faceta to nie szukałam go na siłę i też było mi dobrze. Potem jak już się znalazł też nie narzekałam i nie narzekam

Byłam w biedrze kupiłam masę rzeczy, ale do włosów nic. Fajne te kosmetyki teraz tam są
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:15   #1840
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ludwila, nie poddawaj się nie warto myśleć o znalezieniu miłości bo naprawdę sama przyjdzie a teraz możesz angażować się w hobby, dzięki któremu wydasz się interesująca
Raczej nie można o mnie powiedzieć, że szukam faceta na siłę Zdecydowanie nie ten typ Ale brakuje kurcze tego ciepła

Ale faktycznie, masz rację, że można popracować nad hobby. Chociaż ostatnimi czasy mam inne rzeczy na głowie. Tzn.. Sama sobie nimi głowę już zaprzątam :P Czyli..zastanawiam się, co będę robiła dalej po szkole . Jeszcze szmat czasu.. Ale jestem osobą, która musi sobie tego typu rzeczy zaplanować wcześniej- no to myślę. Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że znam już miasto do którego się przeniosę -Wrocław. I nie ma odwrotu

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja jak nie miałam faceta to nie szukałam go na siłę i też było mi dobrze. Potem jak już się znalazł też nie narzekałam i nie narzekam

Byłam w biedrze kupiłam masę rzeczy, ale do włosów nic. Fajne te kosmetyki teraz tam są
No bo nie masz prawa narzekać ;d Z tego co w miarę opowiadasz, to masz świetnego faceta

A co kupiłaś w biedrze? Dawno mnie tam nie było i nawet nie wiem czy są jakieś ciekawe rzeczy hehe
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:15   #1841
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
pin up girl-jaka Ty szczuplutka jesteś To ja przy 165cm ważę koło 60 :P Także ogromna różnica

A co ja sobie z twarzą zrobiłam-olaboga. Siedziałam wczoraj przed TV i z nudów dotknęłam się twarzy. I na moją niekorzyść znalazłam wypukłości.. i się zaczęło wyciskanie.;/ Fuuu....
No i fajnie-mam gładką twarz... ale w czerwone kropki
kurde chcialabym sie zobaczyc 15kg wieksza nie uczyli Cie ze sie nie wyciska? Mi sie strasznie cera poprawila po prochach na wlosy w takim sensie ze zaczela sie przetluszczac co mnie mega cieszy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Byłam w biedrze kupiłam masę rzeczy, ale do włosów nic. Fajne te kosmetyki teraz tam są
nie moglas sie zdecydowac? hehe ja moze jutro kupie ta wielka odzywke DIPLOMA gdzies czytalam opinie i calkiem calkiem
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 19:20   #1842
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja jak nie miałam faceta to nie szukałam go na siłę i też było mi dobrze. Potem jak już się znalazł też nie narzekałam i nie narzekam

Byłam w biedrze kupiłam masę rzeczy, ale do włosów nic. Fajne te kosmetyki teraz tam są
u mnie nigdzie nie ma biedronki a jak jest to mi się tak daleko nie chce jechać pewnie nie ma co szukać na siłę zresztą mi by się nawet nie chciało tak
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:23   #1843
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
a z drugiej strony muszę powiedzieć że wiele osób w ogóle nie wierzy że może im się trafić idealny partner i że może być hollywoodzko np. moja koleżanka wychodzi niedługo za mąż a bardzo często mówi że jej facet się nie rozwija, nie daje jej prezentów i ona jest z nim bo czuje się potrzebna
faceci nie przywiązują dużej wagi do prezentów, a niektóre laski by ciągle coś chciały. wiadomo, miło jest czasem coś dostać, ale dla mnie najważniejsze jest, to że dana osoba jest, a nie co mi da
a kiedyś też tak miałam, że nic mi nie dawał i nawet było mi przykro trochę, ale potem se myślę, ze jestem głupia i że on jest najwazniejszy
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
o nie narobilas mi smaka na batona ale mam sernik jogurtowy na zimno wiec baton w nocy jako przekaska wybacz pytanie ale Ty jezdzisz zwyklym "goralem"? Bo jak ja mowie ludziom ze robie 40km rowerem i pokazuje to na liczniku to sie dziwia ze takim rowerem sie nie da i to w 40min
na razie na stacjonarnym jeżdżę
miałam rower taki po tacie, popularne 'ze szrotu', uwielbiam je! jeździ się świetnie ale w sylwestra 2010/2011 nam go ukradli z piwnicy i został mój góral od komunii, którego nienawidzę, bo hamulce są do d. i w ogóle...
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
TwojaKokaina-tak, to na podstawie książki Sparksa Nie czytałam jej, ale film mi się bardzo podobał
własnie nie pamiętam czy to czytałam czy nie, ale wiem, że coś jego na pewno

zrobiłam jeszcze te 5 km rowerem i 5 km pieszo marszowym krokiem z psem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:24   #1844
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
kurde chcialabym sie zobaczyc 15kg wieksza nie uczyli Cie ze sie nie wyciska? Mi sie strasznie cera poprawila po prochach na wlosy w takim sensie ze zaczela sie przetluszczac co mnie mega cieszy
15kg więcej, to tylko tłuszcz i cycki

Ah..Uczyli mnie, uczyli. Swego czasu robiłam sobie kare za wyciskanie- obcinałam paznokcie krótko I działało, aż do momentu, kiedy nauczyłam się wyciskać krótkimi .. I robię to często nieświadomie.
Ja mam cerę mieszaną. Strefa T jest straaasznie tłusta. Czasem nałożę makijaż-super mat-a za niecałą godzinę już się świecę..;/ A policzki, skronie wysuszone. Ile bym nawilżała, to i tak się wysuszą
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:25   #1845
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja mam tak samo! okres kalendarzykowo co 28dni, zawsze ok 7-8 rano bol podbrzusza ktory zapowiada ze "kurek sie odkreca" ;p ale co z tego, jak z TZ nie stosujemy zadnych zabezpieczen, nie liczymy dni plodnych nie plodnych, kochamy sie czesto, a NIC z tego nie ma. Czasem jak mam PMS to sie zastanawiam czy my z mezem mozemy wogole miec dzieci, bo tyle czasu bez niczego, i wszystko jak w zegarku... :/

mnie cale moje dorastanie denerwowala moja figura- klepsydra. talia jak u osy, biust sredni, ale biodra duze... 170wzrostu i 58kg... teraz to zaakceptowalam, bo niewiele sie zmienilam od tamtych czasow
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:28   #1846
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

na razie na stacjonarnym jeżdżę
miałam rower taki po tacie, popularne 'ze szrotu', uwielbiam je! jeździ się świetnie ale w sylwestra 2010/2011 nam go ukradli z piwnicy i został mój góral od komunii, którego nienawidzę, bo hamulce są do d. i w ogóle...)
te stare rowery sa genialne ale po co komu on byl i to jeszcze zeby z zamknietej piwnicy ciagnac
Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
15kg więcej, to tylko tłuszcz i cycki

Ah..Uczyli mnie, uczyli. Swego czasu robiłam sobie kare za wyciskanie- obcinałam paznokcie krótko I działało, aż do momentu, kiedy nauczyłam się wyciskać krótkimi .. I robię to często nieświadomie.
Ja mam cerę mieszaną. Strefa T jest straaasznie tłusta. Czasem nałożę makijaż-super mat-a za niecałą godzinę już się świecę..;/ A policzki, skronie wysuszone. Ile bym nawilżała, to i tak się wysuszą
o cycki by sie przydaly dobra kara ale widzisz teraz nie dziala jak bys przez wiekszosc swojego zycia miala sucha luszczaca skore na twarzy to bys sie z tej strefy T cieszyla ja jak rano wstaje i patrze ze mam tluste czolo to az skacze z radochy


BTW slyszalam ze sucha skora najszybciej sie starzeje To prawda
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:30   #1847
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
faceci nie przywiązują dużej wagi do prezentów, a niektóre laski by ciągle coś chciały. wiadomo, miło jest czasem coś dostać, ale dla mnie najważniejsze jest, to że dana osoba jest, a nie co mi da
a kiedyś też tak miałam, że nic mi nie dawał i nawet było mi przykro trochę, ale potem se myślę, ze jestem głupia i że on jest najwazniejszy
to na pewno ale z drugiej strony takie myślenie że najważniejsze że ta osoba jest to jest bez sensu u niej skoro marudzi że facet nic w domu nie robi to mógłby jej chociaż kiedyś jakiegoś chwasta kupić
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:32   #1848
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
te stare rowery sa genialne ale po co komu on byl i to jeszcze zeby z zamknietej piwnicy ciagnac
o cycki by sie przydaly dobra kara ale widzisz teraz nie dziala jak bys przez wiekszosc swojego zycia miala sucha luszczaca skore na twarzy to bys sie z tej strefy T cieszyla ja jak rano wstaje i patrze ze mam tluste czolo to az skacze z radochy


BTW slyszalam ze sucha skora najszybciej sie starzeje To prawda
hehe. Moja reakcja: "znooowuuu...." . Ale rozumiem Cię. W sumie wolę mieć taką skórę jaką mam. Z sucha ciężko walczyć;/
A o tym starzeniu coś też słyszałam, ale czy to prawda? Myślę, że to nie jest reguła i to wszystko zależy od wielu czynników. Zobaczymy za kilka lat, której szybciej pojawią się zmarszczki i będziemy wiedziały
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:34   #1849
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
No ja wiem. W sumie też mi to fruwa i powiewa w każdą stronę;d Jakoś się przyzwyczaiłam już chyba, że jestem sama
ej! ja też jestem sama, ale dobrze mi z tym nawet
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Byłam w biedrze kupiłam masę rzeczy, ale do włosów nic. Fajne te kosmetyki teraz tam są
o własnie, one są tam gdzie wszystkie kosmetyki, czy w tych koszach z promocjami ?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 19:36   #1850
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo! okres kalendarzykowo co 28dni, zawsze ok 7-8 rano bol podbrzusza ktory zapowiada ze "kurek sie odkreca" ;p ale co z tego, jak z TZ nie stosujemy zadnych zabezpieczen, nie liczymy dni plodnych nie plodnych, kochamy sie czesto, a NIC z tego nie ma. Czasem jak mam PMS to sie zastanawiam czy my z mezem mozemy wogole miec dzieci, bo tyle czasu bez niczego, i wszystko jak w zegarku... :/

mnie cale moje dorastanie denerwowala moja figura- klepsydra. talia jak u osy, biust sredni, ale biodra duze... 170wzrostu i 58kg... teraz to zaakceptowalam, bo niewiele sie zmienilam od tamtych czasow
Ja tez mam co 28 dni, ale godziny rozne-raz koło 7-8, a raz kolo 19-20

Może faktycznie macie jakieś problemy.. Niekoniecznie od razu bezpłodność. Warto pójść do specjalisty i się zbadać, żeby się nie martwić.

Ja niestety talii jak u osy nie mam, ale beczka jeeeeeeest

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ej! ja też jestem sama, ale dobrze mi z tym nawet
no to piona!
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:36   #1851
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
te stare rowery sa genialne ale po co komu on byl i to jeszcze zeby z zamknietej piwnicy ciagnac
własnie, dlatego jak się trafi okazja, to sobie kupię nowy stary rower
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
to na pewno ale z drugiej strony takie myślenie że najważniejsze że ta osoba jest to jest bez sensu u niej skoro marudzi że facet nic w domu nie robi to mógłby jej chociaż kiedyś jakiegoś chwasta kupić
no jak facet leń to trzeba kopa w tyłek dać i niech się stara, a nie!
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:43   #1852
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Ja tez mam co 28 dni, ale godziny rozne-raz koło 7-8, a raz kolo 19-20

Może faktycznie macie jakieś problemy.. Niekoniecznie od razu bezpłodność. Warto pójść do specjalisty i się zbadać, żeby się nie martwić.

Ja niestety talii jak u osy nie mam, ale beczka jeeeeeeest

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------



no to piona!
Nie no, ja do lekarza chodze regularnie, ale narazie nie ma tak ze sie staramy. Jak bym zaszla to by byla radosc, ale poki co... bez pospiechu. Wydaje mi sie ze to moze byc ze strony męża, gdyz pracuje w temperaturze +5 stopni... czyli chlodnia przez 8-10h... a takie skoki tempki nie sa dobre dla jego "robaczkow" :P

No powiem Ci ze kufer to rosnie, ale ja to trzymam wage, pomiedzy 58-63kg... zazwyczaj wiecej mam w zime, normalne, zbieranie tluszczyku
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:44   #1853
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o własnie, one są tam gdzie wszystkie kosmetyki, czy w tych koszach z promocjami ?
tak w koszach ja wlasnie zlapalam 2 ostatnie pudlo skrzypu bo po wode popedzilam

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
własnie, dlatego jak się trafi okazja, to sobie kupię nowy stary rower
u mojej babci sasiad pod kaplica czesto zostawia i jedzie do miasta chcesz to podwedze ja mam dwa takie staruszki jeden po dziadku a drugi jak wujek na grzyby poszedl to znalazl w lesie bez siodelka wiec sobie wzial

Ludwila: hehe zdam relacje za 10lat
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 19:49   #1854
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Nie no, ja do lekarza chodze regularnie, ale narazie nie ma tak ze sie staramy. Jak bym zaszla to by byla radosc, ale poki co... bez pospiechu. Wydaje mi sie ze to moze byc ze strony męża, gdyz pracuje w temperaturze +5 stopni... czyli chlodnia przez 8-10h... a takie skoki tempki nie sa dobre dla jego "robaczkow" :P

No powiem Ci ze kufer to rosnie, ale ja to trzymam wage, pomiedzy 58-63kg... zazwyczaj wiecej mam w zime, normalne, zbieranie tluszczyku
No to wszystko będzie dobrze, w swoim czasie

No ja mam bardzo podobnie z wagą, tylko dochodzi do 62 kg A teraz nie ważyłam się już trochę, więc nie wiem, nie wiem. Cieszyłabym się, gdybym zobaczyła cudowne 58 Jutro się aż zważę

pin up girl-ok, też się pochwalę :P
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:18   #1855
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Miałam wstawić zdjęcie odrostów, ale niestety aparat nie wychwytuje różnicy. Ja widzę mały kontrast (zwłaszcza w świetle dziennym), ale nie będę spamować forum, bo obiektywnie nic nie widać.

Spróbuję zrobić zdjęcie jutro w świetle dziennym, ale pewnie i tak będzie kiepski efekt.

Jak patrzę na swoje stare zdjęcia to mam wrażenie, że na niektórych jestem ciemną blondynką, a włosy mają ciepłe refleksy, a kiedy indziej widzę typową szatynkę. No i jak tu się połapać?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:30   #1856
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
o cycki by sie przydaly
cycki temat rzeka... to ja tez poproszę w takim razie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:35   #1857
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja za dodatkową odrobinę biustu też bym się nie obraziła.

Mogę w zamian oddać tłuszcz z policzków. Jak się śmieję, to prawie nie widać moich oczu.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:41   #1858
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
No bo nie masz prawa narzekać ;d Z tego co w miarę opowiadasz, to masz świetnego faceta

A co kupiłaś w biedrze? Dawno mnie tam nie było i nawet nie wiem czy są jakieś ciekawe rzeczy hehe
No jakby nie był odpowiedni to bym z nim nie była nasze charaktery się uzupełniają, że tak powiem Ale to ja noszę spodnie w tym związku -choć nie zarabiam

Ojoj... Co ja kupiłam... Kulę do kąpieli, puder brązujący (ale wybrałam za jasny na szczęście ma drobinki rozświetlające to jakoś go zużyję), żel pod prysznic litrowy z pompką i uroczym opakowaniem, pomadkę Bell (do auta żeby wrzucić), lakier w morskim kolorze , dwie maseczki matujące AA, chusteczki antybakteryjne... Kurde, co jeszcze? TŻowi maszynki do golenia (bo mi moje podkrada ) i Old Spice'a. Były też tusze Bell, ale w rosku już kupiłam Maybelline
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
nie moglas sie zdecydowac? hehe ja moze jutro kupie ta wielka odzywke DIPLOMA gdzies czytalam opinie i calkiem calkiem
nie, nie doszłam już do półki z szamponami, bo mi rąk zabrakło
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
o własnie, one są tam gdzie wszystkie kosmetyki, czy w tych koszach z promocjami ?
w koszach z promocjami

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
cycki temat rzeka... to ja tez poproszę w takim razie
Ja noszę 65e -niby nie wydają się spore z wyglądu, ale wg mnie mam niezły cyc i mówię Wam -co za dużo to nie zdrowo czasem wolałabym mieć mniejsze -szczególnie tydzień przed okresem jak się to wszystko robi nietykalne

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Nie no, ja do lekarza chodze regularnie, ale narazie nie ma tak ze sie staramy. Jak bym zaszla to by byla radosc, ale poki co... bez pospiechu. Wydaje mi sie ze to moze byc ze strony męża, gdyz pracuje w temperaturze +5 stopni... czyli chlodnia przez 8-10h... a takie skoki tempki nie sa dobre dla jego "robaczkow" :P
Eejj... Mój TŻ pracuje w chłodni -mają tam po 3 st., to może ja bez sensu te tabletki biorę zmartwiłaś mnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:47   #1859
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

właśnie sobie uświadomiłam, że na bloga wrzuciłam, a tu nie, zdjęcia mojego 11-miesięcznego odrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2457 - Kopia.jpg (31,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2545.jpg (79,2 KB, 23 załadowań)
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:50   #1860
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
właśnie sobie uświadomiłam, że na bloga wrzuciłam, a tu nie, zdjęcia mojego 11-miesięcznego odrostu
Łał - jaki duży! Gratulacje.

Mam wrażenie, że moje włosy są bardzo podobnego koloru.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.