Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-18, 16:08   #2881
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
jasne, w końcu trzeba będzie wypełnić 3 puste miejsca. Z jasnych zastanawiam się nad blanc type lub vanilla, kolejny satin taupe i zostaje jeszcze jeden, ale nie wiem jeszcze jaki wybrać.
SHROOM
SHROOM
Zależy czy wolisz delikatny połysk czy matowy, jak połysk to Shroom albo Vanilla, a jak mat to Blanc Type. Ja bym wzięła Vanille i Shroom.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 16:36   #2882
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zależy czy wolisz delikatny połysk czy matowy, jak połysk to Shroom albo Vanilla, a jak mat to Blanc Type. Ja bym wzięła Vanille i Shroom.
na pewno jeden jasny mat, a o błyszczącym jeszcze pomyślę, dzięki. Shroom w ogóle mi się przez przypadek wkleił, jak wpisywałam w google musiałam tutaj nacisnąć ctrl v Jeszcze jakiś unikatowy kolorek muszę wybrać.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 16:41   #2883
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
na pewno jeden jasny mat, a o błyszczącym jeszcze pomyślę, dzięki. Shroom w ogóle mi się przez przypadek wkleił, jak wpisywałam w google musiałam tutaj nacisnąć ctrl v Jeszcze jakiś unikatowy kolorek muszę wybrać.
A ja z kolei z jasnych matów polecam Blanc Type, a z tych lekko połyskujących - Mylar (chyba najładniejszy cień do rozświetlania kącików oczu itd, jaki znam) Blanc Type jest bardziej masełkowaty niż Vanilla, mi ona w ogóle nie podeszła jakoś
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 16:44   #2884
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
na pewno jeden jasny mat, a o błyszczącym jeszcze pomyślę, dzięki. Shroom w ogóle mi się przez przypadek wkleił, jak wpisywałam w google musiałam tutaj nacisnąć ctrl v Jeszcze jakiś unikatowy kolorek muszę wybrać.
Ale Shroom jest świetny, ja go uwielbiam jasny mat to może Yogurt - z Copperplate fajnie sie powinien komponować. A w jakim odcieniu i wykończeniu szukasz koloru ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:47   #2885
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
A ja z kolei z jasnych matów polecam Blanc Type, a z tych lekko połyskujących - Mylar (chyba najładniejszy cień do rozświetlania kącików oczu itd, jaki znam) Blanc Type jest bardziej masełkowaty niż Vanilla, mi ona w ogóle nie podeszła jakoś
Dzięki dziewczyny, to chyba jednak wezmę blanc type, jakoś najbardziej do mnie przemawia.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale Shroom jest świetny, ja go uwielbiam jasny mat to może Yogurt - z Copperplate fajnie sie powinien komponować. A w jakim odcieniu i wykończeniu szukasz koloru ?
Błyszczące; fiolety, srebrne, różowe.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:58   #2886
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Błyszczące; fiolety, srebrne, różowe.
To może Parfait Amour/Stars'N'Rockets, Electra, Swish/ Pink Freeze?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:59   #2887
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, to chyba jednak wezmę blanc type, jakoś najbardziej do mnie przemawia.
Ja mam do niego też stosunek sentymentalny, bo to pierwszy cień, w którym zrobiłam denko Ach, te wzruszenia

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Błyszczące; fiolety, srebrne, różowe.
Heh, ja właśnie mam ostatnio niezłą fazę na tego typu odcienie Stars'n'rockets, Digit, Parfait Amour, Beautiful Iris... - zakupiłam takie kolory, które są dość poza moją strefą komfortu, ale są tak śliczne, że nie mogłam się oprzeć Próbuję jakoś wkomponować je w makijaż i póki co jest ok, choć dużo "mocniej" niż to u mnie zwykle bywa Szczególnie uwielbiam Beautiful Iris i Parfait Amour
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 18:11   #2888
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Parfait Amour, Stars'N'Rockets, Beautiful Iris, Electra wszystkie piękne i co tu wybrać.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 19:55   #2889
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja też bardzo polecam Blanc Type i Mylar. Jeśli chodzi o odcienie różu, ale takie bardziej neutralne i nie błyszczące, to Yogurt.
Wszelkiej maści fiolety, w tym wyżej wymieniane, też mam i lubię, ale jakoś przeszła mi na nie faza ostatnio i teraz wybieram coś w typie Natural Flirt czy Bouffant () z buraskami do kompletu .

Z nudów nieco wklejam dzisiejszy make up z kreską przy użyciu fluidline'a Looking Good (LG nałożyłam na zwykły czarny pisaczkowy eyeliner z L'oreala). Kreska trochę kiepska (za długa), ale tak na szybko się malowałam .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (166,8 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-07-18 o 20:00
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:13   #2890
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ślicznie dziękuję dziewczyny więc copperplate - zamówiony, jasny - blanc type, fiolet Stars'n'rockets i cały czas się zastanawiam czy wziąć satin taupe co zdjęcia to inaczej on wygląda, a nie chce dublować kolejnego ciepłego brązu, mam ich za nadto w czekoladzie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:31   #2891
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też bardzo polecam Blanc Type i Mylar. Jeśli chodzi o odcienie różu, ale takie bardziej neutralne i nie błyszczące, to Yogurt.
Wszelkiej maści fiolety, w tym wyżej wymieniane, też mam i lubię, ale jakoś przeszła mi na nie faza ostatnio i teraz wybieram coś w typie Natural Flirt czy Bouffant () z buraskami do kompletu .

Z nudów nieco wklejam dzisiejszy make up z kreską przy użyciu fluidline'a Looking Good (LG nałożyłam na zwykły czarny pisaczkowy eyeliner z L'oreala). Kreska trochę kiepska (za długa), ale tak na szybko się malowałam .
boziu ja jakbym nawet 3 dni siedziała to bym tak się nie umalowała jeśli to jest makijaż na szybko to nie chcę widzieć tego do którego byś się przyłożyła !!!
Jakie Ty masz piękne oczy
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 20:33   #2892
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję dziewczyny więc copperplate - zamówiony, jasny - blanc type, fiolet Stars'n'rockets i cały czas się zastanawiam czy wziąć satin taupe co zdjęcia to inaczej on wygląda, a nie chce dublować kolejnego ciepłego brązu, mam ich za nadto w czekoladzie.
Satin Taupe na pewno nie jest ciepły To jest taki chłodny brąz wpadający w szarość, na bank nie będzie dublem dla żadnego ciepłego brązu U mnie wręcz czasem w załamaniu wygląda nieco bardziej srebrnie niż brązowo. Klasyk i moim zdaniem bardzo zasłużenie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:39   #2893
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ola, bardzo ładny makijaż looking good wymiata. Vine, dzięki to mam już komplecik
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:03   #2894
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Bardzo mi się spodobała Dlatego teraz zastanawiam się, czy kupić ją samą, czy może poczekać na jakąś promocję i wziąć korektor do twarzy (bo zawsze mam dwa - jeden pod oczy, a jeden do twarzy, no i ostatnio pod oczy mi się skończył, to kupiłam Mineralize, a teraz mój Nars do twarzy już dogorywa, więc zastanawiam się, czy wziąć go znowu, czy może na ProLongweara się skusić ponownie), a może w ogóle poczekać na Cremesheeny, ale w sumie nie wiadomo, kiedy będą...

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------


Ale jesteś przebiegła
Mój ostatnio widział jakieś nowości, ale teraz już długo nic nie kupiłam, więc nie mam co ukrywać, chociaż pamiętam, że w czerwcu kupiłam pomadkę Lickable, to nie zauważył, tylko u mnie jest tak, że pomadki MAC stoją sobie w takim standzie na 24 pomadki i na razie mam ich 9, więc robię tak, że jak jakaś MACowa przybywa, to inną stamtąd wyjmuję i chowam, więc nie widać, że przybyło Ale myślę, że jak już cały pojemnik będzie wypełniony tylko MACem, to zauważy różnicę
Pro Longweara też kupię na pewno, jak mi się skończy

Ale macie sposoby na TŻ
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też bardzo polecam Blanc Type i Mylar. Jeśli chodzi o odcienie różu, ale takie bardziej neutralne i nie błyszczące, to Yogurt.
Wszelkiej maści fiolety, w tym wyżej wymieniane, też mam i lubię, ale jakoś przeszła mi na nie faza ostatnio i teraz wybieram coś w typie Natural Flirt czy Bouffant () z buraskami do kompletu .

Z nudów nieco wklejam dzisiejszy make up z kreską przy użyciu fluidline'a Looking Good (LG nałożyłam na zwykły czarny pisaczkowy eyeliner z L'oreala). Kreska trochę kiepska (za długa), ale tak na szybko się malowałam .
Jak ja żałuję, że nie udało mi się capnąć LG Pięknie wygląda u Ciebie
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję dziewczyny więc copperplate - zamówiony, jasny - blanc type, fiolet Stars'n'rockets i cały czas się zastanawiam czy wziąć satin taupe co zdjęcia to inaczej on wygląda, a nie chce dublować kolejnego ciepłego brązu, mam ich za nadto w czekoladzie.
Stars'n'rockets bardzo polecam, Satin Taupe też Nie jest ciepły na pewno
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Satin Taupe na pewno nie jest ciepły To jest taki chłodny brąz wpadający w szarość, na bank nie będzie dublem dla żadnego ciepłego brązu U mnie wręcz czasem w załamaniu wygląda nieco bardziej srebrnie niż brązowo. Klasyk i moim zdaniem bardzo zasłużenie
Zgadzam się. Nawet powiedziałabym, że wpada nie tylko w lekką szarość, ale i trochę w fiolet - piękny cień
Jeśli chcesz coś jasnego z błyskiem pomyśl też nad Phloof, ładny jaśniutki, lekko wpada w różowe tony.
Vine, masz może Patinę? Ja się nad nią głowię od dłuższego czasu i dalej nie wiem
Copperplate też chcę, ale on jest chyba w 9-tce Navy, co bardzo mnie cieszy

Nosiłam dziś Shade na oczach. Jak ja lubię te kolorowe fluidki Chciałabym jakiś ładny fiolet, ale Macroviolet średnio mi się podoba...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:54   #2895
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
boziu ja jakbym nawet 3 dni siedziała to bym tak się nie umalowała jeśli to jest makijaż na szybko to nie chcę widzieć tego do którego byś się przyłożyła !!!
Jakie Ty masz piękne oczy
Dziękuję .
Wiesz, ja stara jestem, a że malunki od dziecka mnie fascynowały i dość szybko zaczęłam je na sobie uskuteczniać (choć do szkoły się nie malowałam - nie te czasy ), to i nieco wprawy zdążyłam nabyć .
Btw - czasem jak się staram i mi zależy, to gorzej wychodzi niż od niechcenia

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Ola, bardzo ładny makijaż looking good wymiata. Vine, dzięki to mam już komplecik

Jeśli boisz się, że Satin Taupe może okazać się dla Ciebie zbyt ciepły, to możesz też zerknąć na Shale .

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Jak ja żałuję, że nie udało mi się capnąć LG Pięknie wygląda u Ciebie

Nosiłam dziś Shade na oczach. Jak ja lubię te kolorowe fluidki Chciałabym jakiś ładny fiolet, ale Macroviolet średnio mi się podoba...
Dziękuję
Ja swój niestety musiałam kupować na Ebay'u, więc trochę przepłaciłam, choć było warto.


Wprawdzie to nie fiolet , ale ze stałej Waveline jest ładny. Poza tym może jakiś ładny fiolet z Bobbi Brown by się znalazł
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 10:54   #2896
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeśli boisz się, że Satin Taupe może okazać się dla Ciebie zbyt ciepły, to możesz też zerknąć na Shale .
Przejrzałam zdjęcia, piękny kolor mój Ci on będzie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:11   #2897
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja wczoraj sięgnęłam z pewna taka nieśmiałością po szminkę Fluid- z nieśmiałością, bo niektórych posiadanych kolorów nie próbowałam jeszcze do platynowego blondu i obawiałam sie, ze podobnie jak Icon mi przestanie pasować, ale o dziwo przeciwnie! Pięknie sie komponowała ta Fluid
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:38   #2898
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Vine, masz może Patinę? Ja się nad nią głowię od dłuższego czasu i dalej nie wiem
Copperplate też chcę, ale on jest chyba w 9-tce Navy, co bardzo mnie cieszy
Mam i nawet mam dziś na oku To jeden z moich ulubionych cieni Super pasuje do moich zielono-szarych tęczówek, zresztą wydaje mi się, że on świetnie się komponuje ze wszystkimi odcieniami oczu To chyba jedyne "złoto", które mogę nosić pomimo nietolerancji na ciepłe odcienie. Poza tym ja z racji dość delikatnej urody nie mogę mieć za mocnego makijażu, więc ogólnie lubuję się w cieniach, które same w pojedynkę praktycznie załatwiają Ci cały makijaż oka i Patina właśnie taka jest. Daję ją na całą powiekę i troszkę w załamaniu (a i tak pod kątem wygląda, jakby użyło się 2 różnych cieni), do tego ukochaną kredkę Coffee i gotowe Naprawdę piękny, unikalny odcień, troszeczkę podobny do kultowego już Pale Barley Burberry (który też mam i kocham). Tak więc jeśli miałaś wątpliwości co do Patiny to oficjalnie wybijam Ci je z głowy

A Copperplate rzeczywiście jest w paletce Navy Kolejny cień-podstawa, bez którego nie mogłabym się obejść
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:48   #2899
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Patinę? Ja się nad nią głowię od dłuższego czasu i dalej nie wiem
ja Patinę nosze w duecie z Mulch i jest duo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 11:52   #2900
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ja Patinę nosze w duecie z Mulch i jest duo
Potwierdzam, że ślicznie to wygląda, tyle że dla mnie niestety już za ciepło... Mulch jest piękny, ale z tych cieplejszych, lepszy dla brązowookich niż dla mnie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 15:48   #2901
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Czasem się tu pojawiam i z uwagi za temat Patiny postanowiłam wtrącić swoje "trzy grosze".
Ja również ( jak Vine) mam szarozielone oczy i Patina często robi mi za cały makijaż oka (wspaniale opalizuje), czasem łączę ją jeszcze z Girlie. Dodam jeszcze , że mam delikatną urodę, a Patina gości u mnie na powiece bardzo regularnie tego lata. Jest super na szybki makijaż oka
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 17:23   #2902
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, mam do Was wielką prośbę - jeśli macie pomadkę Hot Gossip to czy mogłybyście mi ją zeswatchować obok np. Lovelorn, Speed Dial, Chatterbox albo Pink Pearl Pop? Ewentualnie Vine - czy może mogłabyś mi ją zeswatchować tą Rouge G Gemma (co jest dupem Hot Gossip) z którąś z wyżej wymienionych?
I jeszcze jakby któraś z Was była tak uprzejma, by zeswatchować mi Fanfare obok tych innych wcześniej wymienionych, to byłabym ogromnie wdzięczna
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/

Edytowane przez Magic chocolate cookie
Czas edycji: 2015-07-19 o 17:59
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:40   #2903
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Fanfare - Chatterbox - Hot Gossip - Pink Pearl Pop
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1550217.JPG (297,3 KB, 31 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:57   #2904
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też bardzo polecam Blanc Type i Mylar. Jeśli chodzi o odcienie różu, ale takie bardziej neutralne i nie błyszczące, to Yogurt.
Wszelkiej maści fiolety, w tym wyżej wymieniane, też mam i lubię, ale jakoś przeszła mi na nie faza ostatnio i teraz wybieram coś w typie Natural Flirt czy Bouffant () z buraskami do kompletu .

Z nudów nieco wklejam dzisiejszy make up z kreską przy użyciu fluidline'a Looking Good (LG nałożyłam na zwykły czarny pisaczkowy eyeliner z L'oreala). Kreska trochę kiepska (za długa), ale tak na szybko się malowałam .
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:11   #2905
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wprawdzie to nie fiolet , ale ze stałej Waveline jest ładny. Poza tym może jakiś ładny fiolet z Bobbi Brown by się znalazł
Waveline jest ładny, ale bardzo transparentny Swatchowałam go w Macu i wybiłam go sobie z głowy.
Do BB nie umiem się wybrać. Jak w końcu dotrę do SCC, to na pewno kupię jakiś liner
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam i nawet mam dziś na oku To jeden z moich ulubionych cieni Super pasuje do moich zielono-szarych tęczówek, zresztą wydaje mi się, że on świetnie się komponuje ze wszystkimi odcieniami oczu To chyba jedyne "złoto", które mogę nosić pomimo nietolerancji na ciepłe odcienie. Poza tym ja z racji dość delikatnej urody nie mogę mieć za mocnego makijażu, więc ogólnie lubuję się w cieniach, które same w pojedynkę praktycznie załatwiają Ci cały makijaż oka i Patina właśnie taka jest. Daję ją na całą powiekę i troszkę w załamaniu (a i tak pod kątem wygląda, jakby użyło się 2 różnych cieni), do tego ukochaną kredkę Coffee i gotowe Naprawdę piękny, unikalny odcień, troszeczkę podobny do kultowego już Pale Barley Burberry (który też mam i kocham). Tak więc jeśli miałaś wątpliwości co do Patiny to oficjalnie wybijam Ci je z głowy

A Copperplate rzeczywiście jest w paletce Navy Kolejny cień-podstawa, bez którego nie mogłabym się obejść
Dziękuję Uwielbiam takie cienie, które robią za cały makijaż. Oficjalnie wpisuję Patinę na listę
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ja Patinę nosze w duecie z Mulch i jest duo
Mulch też sprawdzę
Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Czasem się tu pojawiam i z uwagi za temat Patiny postanowiłam wtrącić swoje "trzy grosze".
Ja również ( jak Vine) mam szarozielone oczy i Patina często robi mi za cały makijaż oka (wspaniale opalizuje), czasem łączę ją jeszcze z Girlie. Dodam jeszcze , że mam delikatną urodę, a Patina gości u mnie na powiece bardzo regularnie tego lata. Jest super na szybki makijaż oka
Mam nadzieję, że mnie też będzie pasować, bo oczy mam piwno-zielone
Girlie to raczej nie mój odcień. Kojarzy mi się z UD Naked 3, a tam były takie ciepłe różowe odcienie hmm...
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:31   #2906
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Fanfare - Chatterbox - Hot Gossip - Pink Pearl Pop

Pięknie dziękuję
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:56   #2907
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Waveline jest ładny, ale bardzo transparentny Swatchowałam go w Macu i wybiłam go sobie z głowy.
Do BB nie umiem się wybrać. Jak w końcu dotrę do SCC, to na pewno kupię jakiś liner

Dziękuję Uwielbiam takie cienie, które robią za cały makijaż. Oficjalnie wpisuję Patinę na listę

Mulch też sprawdzę

Mam nadzieję, że mnie też będzie pasować, bo oczy mam piwno-zielone
Girlie to raczej nie mój odcień. Kojarzy mi się z UD Naked 3, a tam były takie ciepłe różowe odcienie hmm...
Ja mam Waveline z jakiejś starej edycji i jest bezproblemowy w użyciu, nie robi prześwitów. Może coś w nowszych wersjach pokombinowali z formułą

Patinę mam w planach od paru lat i ciągle o niej zapominam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 20:59   #2908
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

http://finanse.wp.pl/kat,1033691,tit...wiadomosc.html
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:16   #2909
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość

Pięknie dziękuję
nie ma sprawy
przede wszystkim nie amerykańska marka ale co tam
dziennikarze na pewno znajo się lepiej

Oglądałam aż wczoraj dokumet o tej Selenie, masakra... ale faktycznie była znana i lubiana, jak czytałam komentarze na temptalii to jest wielkie poruszenie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:25   #2910
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

jest świetny film o Selenie wzruszający
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.