Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 12:00   #2911
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tu sie inaczej nie da
ten wątek za bardzo drenuje mój portfel

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Be silly wymiata, co tu dużo mówić

Może Rothkol zamawiała, bo jako jedyna nie pisała o Flamingu, tylko o boxach
strasznie jestem ciekawa zawartości ,ale oczywiście zerowe info w necie

--------------------------------------------------------

jak któraś z Was będzie miała w łapkach boxa dajcie znać jak wygląda zawartość
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:30   #2912
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ten wątek za bardzo drenuje mój portfel



strasznie jestem ciekawa zawartości ,ale oczywiście zerowe info w necie

--------------------------------------------------------

jak któraś z Was będzie miała w łapkach boxa dajcie znać jak wygląda zawartość
Z tego co nie ma swatchy to jasny cień opisany jest na innej stronie jako peachy pale beige a róż intensive Pinky coral. Reszta są swatche. Róż jak pisałam wcześniej minimalnie mniejszy niż prolongowy cień. Ja Koralowy odpuściłam bo konturowka pomarańczowa mi się nie przyda a róż boję się że oczowalny będzie czyli całkowicie nienoszalny dla mnie.

Jeśli chodzi o różowego boxa to cienie opisane jako Warm Pink with Silver Pearl i taupe Grey.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:48   #2913
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kuszą mnie te różowe i brzoskwiniowe szminki z flaminga. PRZECIEŻ WYGLĄDAM W NICH ŹLE.
__________________
wątek wymiankowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837792
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:50   #2914
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Kuszą mnie te różowe i brzoskwiniowe szminki z flaminga. PRZECIEŻ WYGLĄDAM W NICH ŹLE.
Ja tylko na jedną się zastanawiam, reszta wydaje mi się zbyt blisko tego co już mam albo zbyt daleko tego co mi może pasować

W douglasie nie ma róży ani szminek.. wykupiły się czy nie było?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 14:59   #2915
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja tylko na jedną się zastanawiam, reszta wydaje mi się zbyt blisko tego co już mam albo zbyt daleko tego co mi może pasować

W douglasie nie ma róży ani szminek.. wykupiły się czy nie było?
Moje wszystkie pomadki są albo ciemne albo brudne. W sumie nie bez powodu. Kusi mnie bardzo potestowanie czegoś w typie Silly albo Morange.
__________________
wątek wymiankowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837792
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:14   #2916
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja tylko na jedną się zastanawiam, reszta wydaje mi się zbyt blisko tego co już mam albo zbyt daleko tego co mi może pasować

W douglasie nie ma róży ani szminek.. wykupiły się czy nie było?
Stacjonarnie są, choć chyba nie za dużo. Ja widziałam dziś dwa róże na stronie D., bo też chciałam coś zobaczyć.

Za to na stronie MACa już nie ma Silly, no i tej co była tylko online.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 15:46   #2917
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wracam z D. Testerów brak, ale kupiłam TCBF - czy będzie fun zobaczę w domu Nie powiem, czyja to wina



HYK i Be Silly są jednak za bardzo zbliżone do tego co już mam. Ogólnie to nastawiłam się na macanie, a tu
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 15:47   #2918
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Macałam nowe kredki do brwi - te grube maja fajne chłodne i jasne kolory, jednak jak spróbowałam się nimi pomaziać, to wyglądalo to niezbyt naturalnie u mnie, pozostanę przy swoim Brow Secie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 17:15   #2919
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam z D. Testerów brak, ale kupiłam TCBF - czy będzie fun zobaczę w domu Nie powiem, czyja to wina

HYK i Be Silly są jednak za bardzo zbliżone do tego co już mam. Ogólnie to nastawiłam się na macanie, a tu
No co Ty, ktoś Cię namówiłna TCBF?

Be silly jest inniejsza, no chyba, że masz Show orchid Ja na razie czuję się spełniona, aczkolwiek porozważam jeszcze HYC, ale to tak na luzaku.

Ogólnie ładna jest NTMY i TFF też, ale nie moje kolorki, tzn. pierwszy w miarę mój, ale po ostatnim zakupie Relentlessly Red bez sensu kolejny czerwony, jak rzadko używam (uuu myślę racjonalnie, co mi jest ).
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 19:52   #2920
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie!! dlatego pozbyłam sie YCC a zamiast niej mam KYY

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------



Przy St. Germain to trup parotygodniowy
Musisz miec usta tez jaśniejsze, ja mam ciemne i wsio za jasne przeważnie.
Jak się nałoży cienką warstwę, to ładnie siedzi na ustach, no i kolor ma cudny
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tu sie inaczej nie da
Nie da się
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja tylko na jedną się zastanawiam, reszta wydaje mi się zbyt blisko tego co już mam albo zbyt daleko tego co mi może pasować

W douglasie nie ma róży ani szminek.. wykupiły się czy nie było?
Nad którą w końcu?

Będę zwalniać TCBF kliknięte w D., jeśli chcesz ale ogólnie to większości szminek i róży nie było.
Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Moje wszystkie pomadki są albo ciemne albo brudne. W sumie nie bez powodu. Kusi mnie bardzo potestowanie czegoś w typie Silly albo Morange.
Mnie jest za to źle w brudaskach, choć same w sobie mi się podobają - nie dogodzisz
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Macałam nowe kredki do brwi - te grube maja fajne chłodne i jasne kolory, jednak jak spróbowałam się nimi pomaziać, to wyglądalo to niezbyt naturalnie u mnie, pozostanę przy swoim Brow Secie
Ja jestem ciekawa tych ze spiralką, szczególnie Taupe i Velvetstone. Były w D., ale bez testerów Muszę podejść do GK.
Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
No co Ty, ktoś Cię namówiłna TCBF?

Be silly jest inniejsza, no chyba, że masz Show orchid Ja na razie czuję się spełniona, aczkolwiek porozważam jeszcze HYC, ale to tak na luzaku.

Ogólnie ładna jest NTMY i TFF też, ale nie moje kolorki, tzn. pierwszy w miarę mój, ale po ostatnim zakupie Relentlessly Red bez sensu kolejny czerwony, jak rzadko używam (uuu myślę racjonalnie, co mi jest ).
Nie Wcale, ani trochę

Ja już nic w tym miesiącu nie rozważam

NTMY to Cremesheen, więc no, lepiej to przemyśleć TFF jakoś nie widziałabym u siebie, zbyt ciepła się wydaje.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:05   #2921
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A ja wrzuciłam post o Arianie i tak jak się spodziewałam, zdania podzielone jak ja lubię szokować :brzyda l:

A już w ogóle jak będę miała kolejny tatuaż na ramieniu i docelowo rękaw to będzie zajefajnie się nosić takie odważne kolory (TAK. tatuaże są jak narkotyk. Jak jeszcze nie macie to nie róbcie).

z ciekawostek. Ostatnio dostałam do testów ten nowy podkład Studio Tech w jakże twarzowym dla mnie odcieniu nw33. No i wiadomo. Troszku ciemny. Ale wiecie co MACówka mi podpowiedziała, że przecież nim można na mokro konturować. Nie powiem. Się nawet sprawdza i jak nie przepadam za konturowaniem na mokro na co dzien tak na niedzielę taki lekki niezobowiązujący makijaż - całkiem spoko
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 20:17   #2922
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Exclamation Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Moje wszystkie pomadki są albo ciemne albo brudne. W sumie nie bez powodu. Kusi mnie bardzo potestowanie czegoś w typie Silly albo Morange.
Morange to ciekawy kolor, podoba mi się na swatchach, ale coś czuje, że to już nie mój zasięg szminkowy

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A ja wrzuciłam post o Arianie i tak jak się spodziewałam, zdania podzielone jak ja lubię szokować :brzyda l:

A już w ogóle jak będę miała kolejny tatuaż na ramieniu i docelowo rękaw to będzie zajefajnie się nosić takie odważne kolory (TAK. tatuaże są jak narkotyk. Jak jeszcze nie macie to nie róbcie).

z ciekawostek. Ostatnio dostałam do testów ten nowy podkład Studio Tech w jakże twarzowym dla mnie odcieniu nw33. No i wiadomo. Troszku ciemny. Ale wiecie co MACówka mi podpowiedziała, że przecież nim można na mokro konturować. Nie powiem. Się nawet sprawdza i jak nie przepadam za konturowaniem na mokro na co dzien tak na niedzielę taki lekki niezobowiązujący makijaż - całkiem spoko
Kasiaj a dalej robisz u tej dziewczyny we Wrocku? Ja już tyle lat noszę się z zamiarem, ale ciągle brak decyzji. Ten Twój tatuaż (chyba pierwszy) był niesamowity Masz jakieś nowe?

NW33 to z pewnością bardzo twarzowy ceglany kolor, taki powszechnie uwielbiany efekt Mogę się zapytać dlaczego wysyłają do testów taki zabawny kolor (nawet bym się pokusiła o stwierdzenie, że kolor mało popularny w naszym kraju)? To jest jakaś losowa paczka?

Wydaje mi się, ze generalnie takie ciemne kolory budzą spore kontrowersje. Większości się nie podobają, bo kojarzą się wampirkowato, poza tym są wyraziste i to też średnio współgra z utrwalonymi poglądami nt. makijażu. Mi się akurat ciemne kolory podobają, ale nie na każdym. Podobnie jak nude nie pasuje każdemu i w zasadzie każda, inna szminka. W myśl zasady wszystko z rozsądkiem i umiarem

Neath, myślę o Nice to meet you. Wydaje mi się, że może być fajnym dzienniakiem. Myślałam by ją kliknąć z TCBF w Douglasie, ale obecnie żadnego nie ma a nawet jakbyś mi zwolniła to dalej wolałabym zrobić zakup łączny ze szminką. Także.. Wstrzymam się i pomyślę Dziękuje!
I daj znać jak ten róż Ja myślę, że będzie fajny
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2016-03-03 o 20:19
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:29   #2923
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kasiaj a dalej robisz u tej dziewczyny we Wrocku? Ja już tyle lat noszę się z zamiarem, ale ciągle brak decyzji. Ten Twój tatuaż (chyba pierwszy) był niesamowity Masz jakieś nowe?

NW33 to z pewnością bardzo twarzowy ceglany kolor, taki powszechnie uwielbiany efekt Mogę się zapytać dlaczego wysyłają do testów taki zabawny kolor (nawet bym się pokusiła o stwierdzenie, że kolor mało popularny w naszym kraju)? To jest jakaś losowa paczka?

Wydaje mi się, ze generalnie takie ciemne kolory budzą spore kontrowersje. Większości się nie podobają, bo kojarzą się wampirkowato, poza tym są wyraziste i to też średnio współgra z utrwalonymi poglądami nt. makijażu. Mi się akurat ciemne kolory podobają, ale nie na każdym. Podobnie jak nude nie pasuje każdemu i w zasadzie każda, inna szminka. W myśl zasady wszystko z rozsądkiem i umiarem
mi się wydaje, że te kolory po środku, jakieś lekkie róże, delikatne czerwienie czy korale w wykończeniach typy cremesheen, lustre itp są najbardziej uniwersalne. Natomiast te graniczne to już trzeba się czuć i umieć nosić. Ja i tak zrobiłam postęp bo się przekonałam do odcieni ust, nude itp. Tylko u mnie z nudziakami trzeba ostrożnie.

Paczki są na chybił trafił, sama chętnie spytałabym o to na jakiej podstawie, tym bardziej, że są foty na blogu to widać, że do nw33 mi doooooooosyć daleko mi zimą to i nc15 za ciemny lekko ale jak widzisz zastosowanie jakieś znalazłam. Plus no zawsze się może trafić jakaś ciemniejsza pani to jest ratunek. Ale dzięki temu, że to NW a nie NC czyli już pewnie typowa pomarańczka, to on daje dość przyjemny cień na twarzy.

Ten koteł był pierwszy. Przez to, że się oddałam w ręce fachowca, to ani przez sekundę nie pożałowałam decyzji. Robiłam go na przełomie maja i czerwca, teraz mam na 6 maja termin na drugi. Będzie większy (mam nadzieję, że dużo większy) niż kot. I też u Asi, jakoś podoba mi się taki pomysł żeby kilka zrobić u tego samego artysty. chociaż nie wykluczam jakichś innych dziarek - czas pokaże.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:46   #2924
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Kasia - szalejesz tatuażowo
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:49   #2925
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że te kolory po środku, jakieś lekkie róże, delikatne czerwienie czy korale w wykończeniach typy cremesheen, lustre itp są najbardziej uniwersalne. Natomiast te graniczne to już trzeba się czuć i umieć nosić. Ja i tak zrobiłam postęp bo się przekonałam do odcieni ust, nude itp. Tylko u mnie z nudziakami trzeba ostrożnie.

Paczki są na chybił trafił, sama chętnie spytałabym o to na jakiej podstawie, tym bardziej, że są foty na blogu to widać, że do nw33 mi doooooooosyć daleko mi zimą to i nc15 za ciemny lekko ale jak widzisz zastosowanie jakieś znalazłam. Plus no zawsze się może trafić jakaś ciemniejsza pani to jest ratunek. Ale dzięki temu, że to NW a nie NC czyli już pewnie typowa pomarańczka, to on daje dość przyjemny cień na twarzy.

Ten koteł był pierwszy. Przez to, że się oddałam w ręce fachowca, to ani przez sekundę nie pożałowałam decyzji. Robiłam go na przełomie maja i czerwca, teraz mam na 6 maja termin na drugi. Będzie większy (mam nadzieję, że dużo większy) niż kot. I też u Asi, jakoś podoba mi się taki pomysł żeby kilka zrobić u tego samego artysty. chociaż nie wykluczam jakichś innych dziarek - czas pokaże.
Mam wrażenie, że te ciemne szminki pasują albo osobom o ciemnej urodzie (i nie koniecznie chodzi tu o osoby, które są obiektywnie ciemne, ale raczej po prostu dobrze znoszą ciemność, pasuje im - to chyba kwestia pewnej cienistości karnacji) i tym chłodnym, ale przygaszonym, no bo jeśli ktoś potrzebuje żywszych kolorów to z ciemnymi musi siła rzeczy uważać. Na Tobie Kasiaj podoba mi się Ariana, jest harmonijna i Cię nie gasi. ale np. Kryśka albo Makeupandbeauty (mimo, jak sądzę, współudziału photoshopa) już średnio, jakby część ich umarła w tej szmince ;-) (a obiektywnie są ciemne) z kolei sama Ariana Grande, wygląda bardzo fajnie. Bardzo indywidualna kwestia

Aaha, zastanawiałam się jak to działa Dobrze, że malujesz, bo gdyby to bylo na własny użytek to kolor faktycznie trafiony niespecjalnie.

Tego kota widziałam, rewelacja. Czyli drugi tatuaż! To fajnie, jestem bardzo ciekawa efektu. Dziewczyna zdecydowanie ma talent
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:55   #2926
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A ja wrzuciłam post o Arianie i tak jak się spodziewałam, zdania podzielone jak ja lubię szokować :brzyda l:

A już w ogóle jak będę miała kolejny tatuaż na ramieniu i docelowo rękaw to będzie zajefajnie się nosić takie odważne kolory (TAK. tatuaże są jak narkotyk. Jak jeszcze nie macie to nie róbcie).
Widziałam Pięknie Ci w niej, koleżance też Szkoda, że sama formuła jest taka kapryśna.

Jejjj, jak zrobisz tatuaż, podziel się z nami - na blogu czy też tutaj a pierwszy koteł jest piękny
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Morange to ciekawy kolor, podoba mi się na swatchach, ale coś czuje, że to już nie mój zasięg szminkowy

Neath, myślę o Nice to meet you. Wydaje mi się, że może być fajnym dzienniakiem. Myślałam by ją kliknąć z TCBF w Douglasie, ale obecnie żadnego nie ma a nawet jakbyś mi zwolniła to dalej wolałabym zrobić zakup łączny ze szminką. Także.. Wstrzymam się i pomyślę Dziękuje!
I daj znać jak ten róż Ja myślę, że będzie fajny
Dla mnie Morange to kosmos, gorsze pewnie byłyby tylko jakieś ciepłe brązy

Sam kolor NTMY jest bardzo ładny Nie pasuje mi tylko wykończenie.

Mogę jeszcze chwilę potrzymać TCBF, daj znać jakby co

Jutro go przetestuję, ale trochę się boję
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 21:21   #2927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Widze ze mowa o ciemnych szmineczkach, czyli to, co corii uwielbia od dawna
Dziwne ale w takich gotyckich kolorach zawsze czułam sie jak ryba w wodzie i to duzo wczesniej niz polubiłam i oswoiłam czerwienie

Aj, poki co juz sie nie moge doczekać szminek z Flaminga (musiałam je do jutra odłożyć i roz tez).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-03-03 o 21:22
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 22:04   #2928
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Sam kolor NTMY jest bardzo ładny Nie pasuje mi tylko wykończenie.

Jutro go przetestuję, ale trochę się boję
Ja to samo z NTMY, chociaż mat i retro mam już, to w sumie... Ale no nie, bez sensu dla mnie. Prędzej, jeśli cokolwiek, to HYC.

TBCF się nie bój, tylko Zoevą 127, chmurka i bam

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widze ze mowa o ciemnych szmineczkach, czyli to, co corii uwielbia od dawna
Dziwne ale w takich gotyckich kolorach zawsze czułam sie jak ryba w wodzie i to duzo wczesniej niz polubiłam i oswoiłam czerwienie

Aj, poki co juz sie nie moge doczekać szminek z Flaminga (musiałam je do jutra odłożyć i roz tez).
Tobie to we wszystkich ładnie
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 22:12   #2929
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość

Tobie to we wszystkich ładnie
Miło mi, ze tak myślisz ale to niestety nieprawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 22:34   #2930
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kasia - szalejesz tatuażowo
a co się będę
raz się żyje.
Szkoda, że mama się jeszcze lekko focha...
Czasem jak o tym z nią gadam to się czuję jak nastolatka

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że te ciemne szminki pasują albo osobom o ciemnej urodzie (i nie koniecznie chodzi tu o osoby, które są obiektywnie ciemne, ale raczej po prostu dobrze znoszą ciemność, pasuje im - to chyba kwestia pewnej cienistości karnacji) i tym chłodnym, ale przygaszonym, no bo jeśli ktoś potrzebuje żywszych kolorów to z ciemnymi musi siła rzeczy uważać. Na Tobie Kasiaj podoba mi się Ariana, jest harmonijna i Cię nie gasi. ale np. Kryśka albo Makeupandbeauty (mimo, jak sądzę, współudziału photoshopa) już średnio, jakby część ich umarła w tej szmince ;-) (a obiektywnie są ciemne) z kolei sama Ariana Grande, wygląda bardzo fajnie. Bardzo indywidualna kwestia

Aaha, zastanawiałam się jak to działa Dobrze, że malujesz, bo gdyby to bylo na własny użytek to kolor faktycznie trafiony niespecjalnie.

Tego kota widziałam, rewelacja. Czyli drugi tatuaż! To fajnie, jestem bardzo ciekawa efektu. Dziewczyna zdecydowanie ma talent
Tak mniej więcej czaję Twój tok myślenia. Chociaż ja to i żywsze, i ciemne lubię. Serio, ja to czasem mam wrażenie, że to trochę jest kwestia tego, że jak coś lubimy i nam się podoba i dobrze się w tym czujemy to to widać po nas, po całych nas i jakoś inaczej się wtedy z tym produktem wygląda. Od razu widać jak się nałoży szminkę i coś nam nie pasi, że się w niej nie czujemy.

No przydają się te inne rzeczy też. Jasne błyszczyki itp
Nic się nie marnuje!

A co do tattoo - Asia ma niesamowity talent zważywszy na to, że jest taka młoda! I tym bardziej się cieszę, że udało mi się do niej wbić znowu bo jest bardzo oblegana. Praktycznie przez jedną noc zbiera zapisy na 2 mce... A na mnie to chyba cały dzień poświęci bo wzór będzie spory i chcę go machnąć na raz. mam nadzieję, że przeżyję

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałam Pięknie Ci w niej, koleżance też Szkoda, że sama formuła jest taka kapryśna.

Jejjj, jak zrobisz tatuaż, podziel się z nami - na blogu czy też tutaj a pierwszy koteł jest piękny
Dziękuję
koleżance to we wszystkim jest pięknieeee... W CYY też

Oczywiście, że się pochwalę tatuażem nie może być inaczej!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widze ze mowa o ciemnych szmineczkach, czyli to, co corii uwielbia od dawna
Dziwne ale w takich gotyckich kolorach zawsze czułam sie jak ryba w wodzie i to duzo wczesniej niz polubiłam i oswoiłam czerwienie

Aj, poki co juz sie nie moge doczekać szminek z Flaminga (musiałam je do jutra odłożyć i roz tez).
Corii no Tobie w ciemnych to już w ogóle szaleńczo pięknie! Mi Cyber czy Media średnio pasują, ale ta jakoś dziwnie się wpisała elegancko.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 06:46   #2931
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a co się będę
raz się żyje.
Szkoda, że mama się jeszcze lekko focha...
Czasem jak o tym z nią gadam to się czuję jak nastolatka


Tak mniej więcej czaję Twój tok myślenia. Chociaż ja to i żywsze, i ciemne lubię. Serio, ja to czasem mam wrażenie, że to trochę jest kwestia tego, że jak coś lubimy i nam się podoba i dobrze się w tym czujemy to to widać po nas, po całych nas i jakoś inaczej się wtedy z tym produktem wygląda. Od razu widać jak się nałoży szminkę i coś nam nie pasi, że się w niej nie czujemy.
No cóż, mamy lubią niańczyć. A gdzie planujesz tattoo no 2?

Sądzę, że też sporo jest kwestią typu urody - jednym nutka dramatyzmu pasuje (a ciemna szminka dodaje dramatyzmu), innym nie Też kwestia ust - osoby o bardzo wąskich ustach nie przepadają za takimi kolorami. Itd itd

Ciekawe, bo na naszej stronie maca studio tech jest dostępny w kolorach od NW33 do NW58 Może nie wyprodukowali jaśniejszych?

Widzę, ze Silly już się wyprzedało. Myślałam o tej szmince, ale chyba jeszcze poczekam na coś podobnego z nadchodzących kolekcji. Niekoniecznie w macie.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:21   #2932
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ale mi sie udało z tymi szminkami - wzielam je za B2M ale juz wiecej nie można. Teraz tylko ze stałej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:25   #2933
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale mi sie udało z tymi szminkami - wzielam je za B2M ale juz wiecej nie można. Teraz tylko ze stałej.


To wzięłaś Be Silly ? I co jeszcze?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:38   #2934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość


To wzięłaś Be Silly ? I co jeszcze?
i Have your Cake
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 11:39   #2935
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

ale online szybko szminki się wyprzedają
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:18   #2936
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Z tego co nie ma swatchy to jasny cień opisany jest na innej stronie jako peachy pale beige a róż intensive Pinky coral. Reszta są swatche. Róż jak pisałam wcześniej minimalnie mniejszy niż prolongowy cień. Ja Koralowy odpuściłam bo konturowka pomarańczowa mi się nie przyda a róż boję się że oczowalny będzie czyli całkowicie nienoszalny dla mnie.

Jeśli chodzi o różowego boxa to cienie opisane jako Warm Pink with Silver Pearl i taupe Grey.
Dzięki
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:20   #2937
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
i Have your Cake
Fajnie masz, że możesz testować szminki stacjonarnie. Ja do salonu mam prawie 200 km i o ile róże kupuję czasem w ciemno ( na podstawie słoczy w necie) to ze szminkami juz nie da rady- kwestia różnej pigmentacji ust i w ogóle komponowania się z całością twarzy...

A ten jasny róż też kupiłaś?

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2016-03-04 o 12:23
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:25   #2938
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

gratki za wszystkie Flamingowe zakupy


nie wiecie czy Boxowe produkty wymienia się na B2M, one mają napis Not for Sale więc chyba nie da rady ?
mnie raz się udało z technakohlem ale chyba to był przypadek
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 12:53   #2939
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ma ktos pomadkę MAC jubile? jak ona wypada, bo swatche w necie za każdym razem inne :confussed:
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:24   #2940
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Fajnie masz, że możesz testować szminki stacjonarnie. Ja do salonu mam prawie 200 km i o ile róże kupuję czasem w ciemno ( na podstawie słoczy w necie) to ze szminkami juz nie da rady- kwestia różnej pigmentacji ust i w ogóle komponowania się z całością twarzy...

A ten jasny róż też kupiłaś?
Jeszce do nie tak dawna, jak u nas maca nie było, tez nie mialam jak sprawdzac i w ciemno brałam rzeczy. W Wiekszosci trafione, ale zdarzaly się pomyłki

Tak, róz też
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.