Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 17:49   #181
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

swietny watek
Ja tez kiedys mialam fajny kolorek.Jak sie patrzylo to taki bardzo,bardzo jasniutki slomkowy,a na zdjeciach lekko bialy,ale ladny.No i mnie pokusilo i zrobialm sobie pasemka zimnym brazem u fryzjera.Wyszlo na poczatku popielate w sumie..ciemno popielate..bure.Teraz po rozjasnianiu mieszanka miodowa troche zrobily sie naturalniejsze i bardziej w braz jasny popielaty wpadajace/w sloncu zlote/ i chcialbym wrocic do jakis normalniejszych kolorow..takiego slomkowego jasnego jak mialam,bo juz nie moge na siebie patrzec ...na te buro,szare,zielonkawe...w sloncu zlotawe.
Czy jakas farba da mi odcien taki slomkowy? Czy jednak rozjasniaczz?Dodam,ze mam spore odrosty ciemniejsze miedzy pasemkami,gdzie farba sie nie splukala tak jak z tych co byly rozjasnione wczesniej.

Lub taki odcien jak na drugiej lub ostatniej fotce?Czego uzyc by uzyskac z tych co mam taki jak chce?

1 .Taki byl przed pofarbowaniem na te brazowe pasemka
2.taki mialam kiedys i bym teraz chciala miec najbardziej
5.taki bym chciala ewentualnie jeszcze wyprobowac
4.moje wlosy obecne w sloncu
3. Normalnie patrzac

Pomozcie kobitki,bo juz nie moge na te popiele zielonkawe patrzec...juz nigdy w zyciu brazy zimne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje blond.jpg (53,7 KB, 1156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9559 kadr pomn..jpg (65,7 KB, 1079 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 059.jpg (50,4 KB, 862 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 138.jpg (91,3 KB, 798 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 135.jpg (107,6 KB, 796 załadowań)
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 22:15   #182
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

te z pierwszego zdjęcia są po prostu cudowne!! jaką farbą farbowałas? czy u frzyjera? ... cuuuuuudo!
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:45   #183
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A mnie żadne ...
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:45   #184
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Bardzo zniszczone włosy ...
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 00:46   #185
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

One aż płaczą ... (włosy).
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 01:56   #186
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jasnowłosa słyszałaś kiedyś o funkcji edycji posta??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:14   #187
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a mnie się wydaje, że takie włosy (foto nr.1) są najpiękniejsze I wcale nie wyglądają na zniszczone, a kolor to po prostu marzenie większośći dziewczyn i tyle
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 18:41   #188
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To tylko tobie, tak wydaje się. To marzenie większości dziewczyn pochodzących z zapiziałej wiochy ! Nie jestem przeciwniczką jasnych włosów, bo sama mam jasne, ale nie zniszczonych, martwych włosów. Bo włosy zdrowe to aż "tańczą" wokół twarzy, błyszczą, że aż widać to z daleka, są gęste i grube. A włosy martwe to włosy suche o porozdwajanych końcówkach, czyli suchy puch jak wata. Co w tym pięknego ?
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:22   #189
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
te z pierwszego zdjęcia są po prostu cudowne!! jaką farbą farbowałas? czy u frzyjera? ... cuuuuuudo!
To wynik wielu farbowan

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
To tylko tobie, tak wydaje się. To marzenie większości dziewczyn pochodzących z zapiziałej wiochy ! Nie jestem przeciwniczką jasnych włosów, bo sama mam jasne, ale nie zniszczonych, martwych włosów. Bo włosy zdrowe to aż "tańczą" wokół twarzy, błyszczą, że aż widać to z daleka, są gęste i grube. A włosy martwe to włosy suche o porozdwajanych końcówkach, czyli suchy puch jak wata. Co w tym pięknego ?
Powiem Ci,ze jestes w bledzie.Te na pierwszych fotkach byly w dobrej kondycji.Nie wiem gdzie ty na nich widzisz suchy puch,nie ukladajcy sie?Nawet fryzjerki byly zdziwone,ze po 4 latach rozjasniania mam tak dobrej kondycji wlosy i wcale nie byly spalone.Dbam o swoje wlosy lepiej niz o nie jedna rzecz jaka posiadam.Z reszta mam wytrzymale wlosy po mamie i nawet jak rozjasnialam dwa razy w tyg.to nie bylo zadnego spalenia,a wlosy zawsze fajnie mi sie ukladaly....Twoje uwagi sa wprost nie na miejscu poza tym.Tobie sie moze nie podobac..wystarczy,ze mi sie podoba i swietnie sie czulam w tym kolorze...i dla jasnosci nie pochodze z zapyzialej wsi,a mieszkam we Francji Zazdrosc czy co?

Teraz to fakt...wlosy sa troche zniszczone..z reszta ten kolor wyglada strasznie nienaturalnie i przez to taki efekt.Niestety to wynik super farby u fryzjera za ktora zaplacilam 200 zl.Mimo to wlosy mamnadal bardzo miekkie.Moze takie wrazenie wyszlo na fotce,ale w dotyku sa mimo to swietne i wcale nie mam az tak rozdwojonych koncowek jak Ci sie wydaje
Powiem szczerze sama rozjasniajac sobie wlosy przez 4 lata nie zniszczylam tak jak po tej wizycie u fryca.Tez mnie pokusilo by przyciemnic wlosy jeszcze zimnym brazem

Z reszta czy ja podalam moje wlosy jakiejs ocenie?Pytalam...o to czym rozjasnic do takich jak podalam..,a nie podalam je ocenie.Malo mnie interesuje z reszta czy sie komus cos podoba czy nie

Interesuje mnie porada o to jak uzyskac dany efekt,a nie czy sie komus podobaja moje wlosy
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:47   #190
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

elliz76, jeśli pokazujesz włosy w takim publicznym miejscu, to licz się z oceną. Nie zazdroszcżę Ci włosów, bo sama mam jasne, grube, mocne, bardzo błyszczące, nie mam żadnego puchu czy zniszczeń. Naturalnie jestem blondynką oczywiście wspomaganą przez farby koloryzjuące, więc żadnych rozjaśnaczy nie używam i nie użyłabym. Tobie tylko wydaje się, że nie są zniszczone. Włosy utlenione są martwe. Sztuką jest mieć włosy i jasne i żywe. W życiu nie chciałabym mieć Twoich włosów. Moimi włosami zachwyca się fryzjer, który znany jest w całym świecie. Proszę i o to moje zdjęcie.

Edytowane przez Jasnowłosa
Czas edycji: 2008-03-16 o 22:08
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:00   #191
elliz76
Raczkowanie
 
Avatar elliz76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Moj swiat
Wiadomości: 310
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wiesz ja jak nakrece na walki lub wymodeluje to tez mam super lokiMam grube ciezkie wlosy...dlatego musze je ostro cieniowac by nie opadaly.
A jak pisalam fryzjerzy,a bylo ich wielu...w tym stylista z Francji co zajmuje sie gwiazadmi i modelkami nie stwierdzil,ze sa tragiczne,wiec nie dramatyzuj tak,bo bazujesz jedynie na zdjeciu.Nie dotykalam i nie widzialas ich na zywo,wiec nie masz 100% oceny


Owszem wiadomo,ze nigdy nie beda jak naturalne,ale zapewniam,ze nie placza i nie sa zadnym puchem,czy drutami...jak to ujelas

Owszem licze sie z tym,ale nie po to je wstawilam przeciezNie mam kompleksu jak inne,ze musza sie pokazywac by czuc sie dowartosciowane

I szczerze..bez zgryzliwosci,ale Twoj kolor jest ochydny i nie chcialbym miec takiego.Jum moja chcrzesnica..lekki rudzielec ma ladniejsze Twoj jest taki jakis nijaki

Wole juz miec taki kolor,jak to ujelas, z zapadlej wsi niz taki jak TY
Moze dodam,ze na fotkach moze i wychodzil bialawo,ale w naturalnym patrzeniu byl bardzo fajna jasna slomka...bardzo naturalny kolorek
__________________
Moj pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195732

WZORKOWNIA-Hafty,szydelko
http://picasaweb.google.pl/elliz76


elliz76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 22:07   #192
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Masz dziewczyno, jakieś kompleksy ?! Poza tym, ja ich nie modelowałam, umyłam włosy i to wszystko ... Wątpię, abyś mieszkała we Fracji lub zajmował się Tobą fryzjer, który czesze gwiazdy. Takie rzeczy każdy potrafi wypisać w necie. To Twój kolor jest ochydny, wstętna dziewucho !!! Jak naturalny kolor może być "ochydny", wstrętna piz**. Tylko tleniony puch może być żałośnie wstrętny. Mój kolor to naturalni jasny zimny blond, czyli dla Ciebie jedynie marzenie, skoro musisz sięgać po rozjaśniacze !!!
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:11   #193
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A i jeszcze coś taki tleniony puch, jaki noszisz, to zawsze kojarzył mi się z ruską kokotą
Każdy zachwyca się moimi włosami, tylko taka żałosna pi*** może mi tak napisać !!!
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:37   #194
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
A i jeszcze coś taki tleniony puch, jaki noszisz, to zawsze kojarzył mi się z ruską kokotą
Każdy zachwyca się moimi włosami, tylko taka żałosna pi*** może mi tak napisać !!!


Nie wiem jak Wy myślicie, ale to już istna prowokacja....
Żeby takie coś na forum wypisywać... Ban od razu
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 22:46   #195
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witaj Mia694, nie pozwolę sobie, aby jakaś wiejska dziewucha mnie obrażała. Pozdrówka dla Ciebie
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 23:11   #196
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Witaj Mia694, nie pozwolę sobie, aby jakaś wiejska dziewucha mnie obrażała. Pozdrówka dla Ciebie
Nie uważam wcale, że Elize76 Cię obrażała.
Najlepszą obroną jest atak, prawda?
Fakt, że zdjęcia wystawione na forum ,,podlegają'' ocenie, ale chyba nikt nie chce, żeby ktoś DOBITNIE się wypowiadał na jego temat. Mnie, Eliz76 i wielu dziewczynom podobają się jasne włosy, Tobie podobają się inne. Ale czy my piszemy do Ciebie jakie to Ty masz brzydkie, wstrętne włosy?
Każda z nas, chce się dobrze czuć i pomagamy sobie wzajemnie by osiągnąć kolor, o jakim nam się marzy, a takiego typu opinie jakie tu wystawiasz wcale nie są miłe...
Każdy ma inny gust i nikt nie powinien nikogo krytykować, jeżeli sam tego nie lubi....
Serio, takie epitety, którymi nazwałaś Elize76, nie są na miejscu....
Oddała Ci tylko ,,pięknym za nadobne''...A Ty na nią z grubej rury
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 00:24   #197
Jasnowłosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mia694, może i masz rację. Ale fakt faktem napisałam jej, że ma bardzo chore włosy, bo to prawda. Umieściłam swoją fotkę a ona na to, że mam "ochydne" włosy. Zdrowe, grube, gęste, falujące na końcówkach, bardzo błyszczące włosy w kolorze jasnego srebrzystego naturalnego odcienia, zresztą rzadko występującego w naturze - ta dziewucha nazywa "ochydnymi" !!!!! To kpina ze strony tej pi***-elliz76
Jasnowłosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 06:07   #198
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość


Nie wiem jak Wy myślicie, ale to już istna prowokacja....
Żeby takie coś na forum wypisywać... Ban od razu
Jak przeczytałam posty Jasnowłosej... prawie z krzesła spadłam...
"Zły post" zgłoszony...
Bez komentarza.....
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 06:10   #199
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
To tylko tobie, tak wydaje się. To marzenie większości dziewczyn pochodzących z zapiziałej wiochy ! Nie jestem przeciwniczką jasnych włosów, bo sama mam jasne, ale nie zniszczonych, martwych włosów. Bo włosy zdrowe to aż "tańczą" wokół twarzy, błyszczą, że aż widać to z daleka, są gęste i grube. A włosy martwe to włosy suche o porozdwajanych końcówkach, czyli suchy puch jak wata. Co w tym pięknego ?
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
elliz76, jeśli pokazujesz włosy w takim publicznym miejscu, to licz się z oceną. Nie zazdroszcżę Ci włosów, bo sama mam jasne, grube, mocne, bardzo błyszczące, nie mam żadnego puchu czy zniszczeń. Naturalnie jestem blondynką oczywiście wspomaganą przez farby koloryzjuące, więc żadnych rozjaśnaczy nie używam i nie użyłabym. Tobie tylko wydaje się, że nie są zniszczone. Włosy utlenione są martwe. Sztuką jest mieć włosy i jasne i żywe. W życiu nie chciałabym mieć Twoich włosów. Moimi włosami zachwyca się fryzjer, który znany jest w całym świecie. Proszę i o to moje zdjęcie.
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Masz dziewczyno, jakieś kompleksy ?! Poza tym, ja ich nie modelowałam, umyłam włosy i to wszystko ... Wątpię, abyś mieszkała we Fracji lub zajmował się Tobą fryzjer, który czesze gwiazdy. Takie rzeczy każdy potrafi wypisać w necie. To Twój kolor jest ochydny, wstętna dziewucho !!! Jak naturalny kolor może być "ochydny", wstrętna piz**. Tylko tleniony puch może być żałośnie wstrętny. Mój kolor to naturalni jasny zimny blond, czyli dla Ciebie jedynie marzenie, skoro musisz sięgać po rozjaśniacze !!!
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Mia694, może i masz rację. Ale fakt faktem napisałam jej, że ma bardzo chore włosy, bo to prawda. Umieściłam swoją fotkę a ona na to, że mam "ochydne" włosy. Zdrowe, grube, gęste, falujące na końcówkach, bardzo błyszczące włosy w kolorze jasnego srebrzystego naturalnego odcienia, zresztą rzadko występującego w naturze - ta dziewucha nazywa "ochydnymi" !!!!! To kpina ze strony tej pi***-elliz76
Przepraszam za post pod postem ale ... musiałam to zrobić. Niech to stanowi dowód na wypadek gdyby Jasnowłosa edytowała swoje posty...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 06:11   #200
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Masz dziewczyno, jakieś kompleksy ?! Poza tym, ja ich nie modelowałam, umyłam włosy i to wszystko ... Wątpię, abyś mieszkała we Fracji lub zajmował się Tobą fryzjer, który czesze gwiazdy. Takie rzeczy każdy potrafi wypisać w necie. To Twój kolor jest ochydny, wstętna dziewucho !!! Jak naturalny kolor może być "ochydny", wstrętna piz**. Tylko tleniony puch może być żałośnie wstrętny. Mój kolor to naturalni jasny zimny blond, czyli dla Ciebie jedynie marzenie, skoro musisz sięgać po rozjaśniacze !!!
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
A i jeszcze coś taki tleniony puch, jaki noszisz, to zawsze kojarzył mi się z ruską kokotą
Każdy zachwyca się moimi włosami, tylko taka żałosna pi*** może mi tak napisać !!!
Cytat:
Napisane przez Jasnowłosa Pokaż wiadomość
Witaj Mia694, nie pozwolę sobie, aby jakaś wiejska dziewucha mnie obrażała. Pozdrówka dla Ciebie
Troll = ban.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 12:00   #201
GoldGoldAngelAngel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To oczywiście ja - Jasnowłosa
GoldGoldAngelAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 12:16   #202
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Sory za wyrażenie, ale Ty masz z deczka nas*ane w głowie... Twoje włosy są na prawdę nijakie... przeciętny kolor 'dorobiony' farbami. Większość dziewczyn ma takie naturalne... I ty się 'takim czyms' chwalisz. Swoją drogą zgłaszam Cię do 'władz' ... Za łamanie regulaminu dziewczyno z 'zapiziałej wiochy' <- (cytat).

__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 12:24   #203
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez GoldGoldAngelAngel Pokaż wiadomość
To oczywiście ja - Jasnowłosa
no i oczywiście masz bana, trollu. i bedziesz miec na kazdym klonie, jaki sobie zalozysz.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 14:17   #204
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:05   #205
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Żenada.
Jasnowłosa chyba zakompleksiona i zazdrosna była, że aż tak ją to ruszyło...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 15:23   #206
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Question Farbowanie na blond...

Słuchajcie mam problem.
Moje wlosy sa ciemne blond i falowane,przy uzyciu pianki mam fajne wlosy ale jednak chcialabym miec jakis jasny blond.
Waham sie bo kiedys zrobilam jasne pasemka,byly ladne ale po jakims czasie mialam zniszczone wlosy-siano i gdyby nie pianka chodzilabym z taka miotla na koncach
Wiec moje pytanie do was jest takie,co zrobic zeby uniknac takiego zniszczenia?
Jakies specjalne odzywki do wlosow farbowanych,maski?
macie pewnie jakies sposoby bo jest mnostwo dziewczyn z ladnie wygladajacymi farbowanymi wlosami.
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:19   #207
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dlatego atakowała nas...
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:21   #208
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Farbowanie na blond...

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam problem.
Moje wlosy sa ciemne blond i falowane,przy uzyciu pianki mam fajne wlosy ale jednak chcialabym miec jakis jasny blond.
Waham sie bo kiedys zrobilam jasne pasemka,byly ladne ale po jakims czasie mialam zniszczone wlosy-siano i gdyby nie pianka chodzilabym z taka miotla na koncach
Wiec moje pytanie do was jest takie,co zrobic zeby uniknac takiego zniszczenia?
Jakies specjalne odzywki do wlosow farbowanych,maski?
macie pewnie jakies sposoby bo jest mnostwo dziewczyn z ladnie wygladajacymi farbowanymi wlosami.
Polaczylam Twoj watek z tym.
Mamy takie same wlosy,ja rozjasnialam 3 lub 4 razy i tez mialam podniszczone i lekkie siano na wlosach.Zeby nie katowac tak wlosow rozjasnieczem, fryzjerka nalozyla mi farbe z dwoma odcieniami blondu miodowy i popielaty(balejaz).Do tego uzywam serum nablyszczajace naprawiajace koncowki,uzywalam rowniez Biosilk jedwab na suche wlosy zeby sie nie puszyly.Ale puszyly mi sie dlatego rowniez ze mialam cieniowane wlosy.Wlosy odrosly i juz mi sie tak niepusza.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:22   #209
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Farbowanie na blond...

moje farbowańce (na bolnd ) uwielbiają jedwab Biosilk
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:15   #210
AlicjaZW
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie na blond...

AlicjaZW, to Jasnowłosa
AlicjaZW jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.