Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-16, 05:53   #2851
rezuch
Przyczajenie
 
Avatar rezuch
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Witam wszystkich,
Przyszedł i na mnie czas ujawnić się jako nałogowa włosomaniaczka
Włoski zapuszczam od 19 czerwca 2009 i jak widać na załączonych zdjęciach idzie mi baaardzo wolno. W przeszłości przechodziłam przez (po kolei) : brąz z czarnym spodem, czerń(2 lata), rozjaśnianie z czerni do platyny ( w efekcie pozbyłam się jakiś 30 cm włosów^^) no i ostatecznie stwierdziłam iż najpiękniejsze były naturalne
mądry człowiek po stracie

1. Odrost z lampą
2. Odrost w świetle dziennym
3. Moje naturalne ...

Na wstępie mam pytanko :P Czy farba jaką podałam w złączniku nadaje się do pofarbowania tego blondu tak aby nie było widać różnicy między odrostem? Ma któraś z was jakieś doświadczenia z tym odcieniem?

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia
rezuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:42   #2852
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja bym nie ryzykowała. Farba wyjdzie za ciemna i nie będzie to dobrze wyglądało. Lepiej ścinać po 1 cm. miesięcznie i zaczekać aż same włosy wrócą do naturalnego koloru. I jeszcze farbowanie w domu... niepolecam. Ja też chciałam zafarbować swoje blądy na słodkie capuccino Joanny bo odrost mam podobny do Twojego, ale fryzjerka mi zabroniła wręcz. I nie żałuję tej decyzji. Napewno srebrna płukanka Ci pomoże.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:05   #2853
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja też robię wcierkę ze skórki jabłka, adenozyny na bazie jantaru i dolewam seboradinu. Rosną małe włoski jak szalone. Żebym nie musiałam malować co 3 tyg. to bym miała prawdziwy busz.

dziewczyny napiszcie co i jak.. tak jak chlopu na miedzy bo pierwszy raz o tym slysze. mi wlosy rosna baaaardzo szybko same z siebie. Ok 3cm na miesiac... kiedys byl to dla mnie duzy problem i mialam zakaldac watek na wizazu czy to wogole jest zdrowe zeby tak blyskawicznie rosly(musialam 2 razy w miesiacu farbowac, bo odrost byl straszny!). Teraz chce wrocic do naturalnego.. i zalezy mi na jak najszybszym wzroscie wlosa bo mam je do pasa i bedzie to wygladac strasznie.. wlsy mam jasne.. farbuje na czarno
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:42   #2854
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

rezuch mam bardzo poodbny odrost do Twojego i tez jasna reszte. Rowniez chce zamalowac te jasne, nie chce chodzic z odrostami bo mnie to sie nie podoba, zreszta uwazam to za nieestetyczne. I ciagle mysle jaka farbe, szampon wybrac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:56   #2855
rezuch
Przyczajenie
 
Avatar rezuch
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Ja bym nie ryzykowała. Farba wyjdzie za ciemna i nie będzie to dobrze wyglądało. Lepiej ścinać po 1 cm. miesięcznie i zaczekać aż same włosy wrócą do naturalnego koloru. I jeszcze farbowanie w domu... niepolecam. Ja też chciałam zafarbować swoje blądy na słodkie capuccino Joanny bo odrost mam podobny do Twojego, ale fryzjerka mi zabroniła wręcz. I nie żałuję tej decyzji. Napewno srebrna płukanka Ci pomoże.
Problem w tym że w styczniu mam studniówkę i jakoś nie widzi mi się 10 cm odrostu w ten ważny dzień

a farbowałaby mi koleżanka, która jest fryzjerką
miałam już raz farbowane (na rozjaśnionych do białego) włoski w czerwcu na ciemniejszy blond, sprał się idealnie - śladu po farbie nie ma jak widać więc ten pewnie też by się trochę zmył i dopasował do mojego

Mam "srebrzyk", ale i tak nie mogę patrzeć na odrost, a płukanka strasznie wysusza mi włosy.
rezuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:04   #2856
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Jak cos wymyslisz daj znac, bo jak juz pisalam kolor mam bardzo podobny do Twojego
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:08   #2857
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

kobitki a farba richesse diacolor ? podobno to szampon i zmywa sie dokŁadnie po pewnym czasie, nie wysusza wŁosów , wieć to może byc rozwiązanie na pokrycie , wyrównanie róznicy , sama sie nad nią zastanwiam , to farba profesjonalna wiec tak nie wysusza, sklepowe farby najlepiej omijać, ja nigdy nie znalazŁam takiej ktora by mnie zadowoliŁa, oczywiscie w tym wątku nie nalezy namawiac do farbowania wiec przepraszam za to ale naprawde niektórzy sobie nie radzą z odrostami i są takie okazje w życiu na ktorych trzeba wyglądać dobrze
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 14:10   #2858
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Ja malowalam pasemko Richessem na platynie 8,13 to wyszlo niebiesko, potem 8,02 to szaro buro. Juz wiem ze najpierw musze zapigmentowac te wlosy zeby jej jakos doprowadzic do ladu. Mozesz uzyc Richesse, zapigmentujesz potem nalozysz kolor i juz.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:14   #2859
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

dobrze wiedziec bo ja mam wlosy z fatalnie zrobionymi blond pasemkami na farbach wczesniejszych rudawych i naturalny odrost brąz zimny , nie chce farbowac bo suche wŁosy , widzialam taki szampon delia do siwych i blond , cos jak efekt pŁukanki moze spróbuje , chociaż boje sie wysuszenia wiekszego bo pŁukanki też wysuszają , trudno znaleśc rozwiąznie, jedynie chyba kupic Ładną czapkę na zimę
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 14:16   #2860
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

czapka czapką ale odrost jak sie zdejmie czapke... trzeba cos wymyslec, odrosty nie sa fajne. Gdyby tak zapigmentowac czyli zmieszac jakis kolor naturalny z woda (np 7) masowac tym wlosy i potem na to np 7,23 juz z woda to powinno wyjsc dobrze, jak trzeba, ja np mimo koloru burego w miejscu gdzie mam Rochesse mam mocne, gladkie wlosy, jakby nie moje w porownaniu z reszta
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:01   #2861
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

No fakt są chwile, kiedy trzeba wyglądać dobrze. Ale pewnie i tak będziesz szła do fryzjera przed studniówką, i wszystko w jego rękach.
Zresztą kobito do stycznia to wiesz ile czasu! Ja bym na twoim miejscu zamiast 20 zł. na farbe wydać, kupiłabym za 24zł. ampułki na porost włosów. A na studnówce cieszułabym się swoimi. Ale to twój wybór.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 15:05   #2862
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Katja,niestety nie na wszystkich działają ampułki na porost włosów a do stycznia już tak wcale wiele czasu nie zostało
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:11   #2863
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Kurcze dziewczyny, to już nie wiem jak was przekonać... staram się.


KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:20   #2864
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

rezuch,może zamiast farby użyj szamponetki na studniówkę,a po całkowitym wypłukaniu,kontynuuj zapuszczanie odrostów. Szkoda by było,gdybyś zaczynała wszystko od początku.
__________________


Edytowane przez Jackie_S
Czas edycji: 2009-10-16 o 15:22
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:01   #2865
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

A moze sprobowac w ten sposob: te biale wloski zafarbowac castingiem perlowy blond, nie trzymac go zalecanego czasu tylko troche krocej(czytalam ostatnio dwa watki, gdzie dziewczynom to wyszlo naprawde ladnie, tzn.stlumilo ten platynowy kolor; watki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371747
oraz http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=371992

a potem zrobic fryzure tego typu, ktora zamaskuje roznice miedzy kolorami wlosow:
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:53   #2866
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

fajne fryzurki, szkoda że mi bez grzywkowe fryzurki nie pasują
dawno mnie tu nie było
ja miałam farbowac w tym miesiącu włosy ale po zakupieniu płukanki rezygnuję z tego czynu do grudniowych świat lub nawet dłużej
bo ja mam takie mysie blondziki na głowie, te swoje, farbowany blond wiadomo w żółty wpada ale dzięki tej płukance te farbowane nie są takie żółte i odrost nie rzuca się tak w oczy
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 08:24   #2867
rezuch
Przyczajenie
 
Avatar rezuch
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
rezuch,może zamiast farby użyj szamponetki na studniówkę,a po całkowitym wypłukaniu,kontynuuj zapuszczanie odrostów. Szkoda by było,gdybyś zaczynała wszystko od początku.
Ale ja nie chce zaczynać od początku! Chcę zafarbować TYLKO I WYŁĄCZNIE ten żółty, okropny blond. Odrościk zostałby nietknięty i rósł dalej Gdyby w końcu urosły chociaż do ramion to raz na zawsze ściełabym i została z naturalnymi

W sumie nawet gdyby się odróżniał od naturalnego ( nie wiem jak to możliwe bo chyba nic bardziej się nie odróżnia niż biały blond) to mnie to nie zachęci do zafarbowania całej głowy - za długo już walczę żeby się poddać :P
zbyt ciemne na pewno nie będą bo z moich zniszczonych włosów kolor spłukuje się błyskawicznie :P

Poza tym, od dnia zapuszczania regularnie biorę belisse i używam waxa Po każdym myciu stosuję odżywki ( przez dłuzszy czas myłam włosy odżywką ale zaczeły sie okropnie przetłuszczać więc wróciłam do szamponu).

Powinno być dobrze
rezuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 08:28   #2868
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

a ja chyba zrobie skok w bok z szamponetką
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 08:38   #2869
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
a ja chyba zrobie skok w bok z szamponetką
w końcu to tylko krótkotrwały i mało znaczący romans
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 08:39   #2870
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

i bez wspólnej przyszłosci
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 08:47   #2871
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
i bez wspólnej przyszłosci
taaak, bo szybko się zmyje
ale czemu chcesz z szamponetką eksperymentować?? masz ładny kolor włosów nie widziałaś moich ale wstrzymuję się od farbowania...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 08:50   #2872
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ale czemu chcesz z szamponetką eksperymentować??
musze isc do fryzjera i zrobic zdjęcie na dyplom, a moj kolor jest taki hm
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:40   #2873
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

smerfetkaa a jakiej uzywasz pŁukanki ? bo ja miaŁam niemiŁe doświadczenia z pŁukankami i szukam jakiej dobrej ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 12:52   #2874
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rezuch Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,
Przyszedł i na mnie czas ujawnić się jako nałogowa włosomaniaczka
Włoski zapuszczam od 19 czerwca 2009 i jak widać na załączonych zdjęciach idzie mi baaardzo wolno. W przeszłości przechodziłam przez (po kolei) : brąz z czarnym spodem, czerń(2 lata), rozjaśnianie z czerni do platyny ( w efekcie pozbyłam się jakiś 30 cm włosów^^) no i ostatecznie stwierdziłam iż najpiękniejsze były naturalne
mądry człowiek po stracie

1. Odrost z lampą
2. Odrost w świetle dziennym
3. Moje naturalne ...

Na wstępie mam pytanko :P Czy farba jaką podałam w złączniku nadaje się do pofarbowania tego blondu tak aby nie było widać różnicy między odrostem? Ma któraś z was jakieś doświadczenia z tym odcieniem?

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia

mam dokladnie ten sam problem co Ty, ten sam kolor włosów (no, trochę ciemniejszy ;p) co Ty i takie same jasne włosy. I tak samo jak Ty od Czerwca nie rozjaśniam włosów. Na początku listopada mam połowinki i stwierdziłam, że wtedy pofarbuje te jasne (bez naruszania odrostów oczywiście!) na ciemny blond, baardzo zbliżony do odrostu... ale


czytałam strasznie dużo o farbowaniu rozjaśnianych włosów i wiem, że farbki się szybko spierają, na początku wychodzą dużo za ciemne i mogą zostawić zieloną poświatę byłam też u fryzjera i tez mi powiedziano, ze kolor farbowanych będzie się odróżniał od odrostu i że po 2 tyg. będzie się spłukiwał pozostawiając zielone refleksy


jestem w wielkiej kropce... nie chcę na połowinki przyjść z nieestetycznym odrostem, ale też nie chcę 2 tyg. po połowinkach mieć niewiadomoczego na włosach
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:12   #2875
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

może watro zaryzykować? ale wyłącznie u dobrej fryzjerki. a na początku zrób mały tes na pasmie włosów i zobacz jak Ci chwyci kolor.
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:22   #2876
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

wiem, wiem, wlasnie chcę zaryzykowac


najwyzej jak po 2 tyg będę po fryzjerze zielona, to doprawię się sama w domu farbą garnier 100% color 701 ciemny blond
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:52   #2877
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

yes doskonale cie rozumiem kochana , mam ten sam problem , wszyscy mi mowia zebym zamalowala blond od dolu na kolor odrostow i nikt nie rozumie ze to nie jest taka prosta sprawa , jestem pewna ze bedzie sie zmywal , a zielono szaro burych wlosow bym nie zniosla !! wklejam nowe zdjecie wlosow i odrostu , zrobione wczoraj . ja jakos sie nie czuje flejtuchowato z tym odrostem ale slyszalam juz rozne opinie na ten temat potrzebuje wsparcia psychicznego
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 14:03   #2878
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

ooodeta ale masz piękne długie włosy! ja musiałam POłOWę ściąc, bo mi się tak spaliły od blondu


niestety nie wiem co CI poradzić... ja chyba jednak wolę zaryzykować z tym fryzjerem...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 07:10   #2879
rezuch
Przyczajenie
 
Avatar rezuch
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
mam dokladnie ten sam problem co Ty, ten sam kolor włosów (no, trochę ciemniejszy ;p) co Ty i takie same jasne włosy. I tak samo jak Ty od Czerwca nie rozjaśniam włosów. Na początku listopada mam połowinki i stwierdziłam, że wtedy pofarbuje te jasne (bez naruszania odrostów oczywiście!) na ciemny blond, baardzo zbliżony do odrostu... ale


czytałam strasznie dużo o farbowaniu rozjaśnianych włosów i wiem, że farbki się szybko spierają, na początku wychodzą dużo za ciemne i mogą zostawić zieloną poświatę byłam też u fryzjera i tez mi powiedziano, ze kolor farbowanych będzie się odróżniał od odrostu i że po 2 tyg. będzie się spłukiwał pozostawiając zielone refleksy


jestem w wielkiej kropce... nie chcę na połowinki przyjść z nieestetycznym odrostem, ale też nie chcę 2 tyg. po połowinkach mieć niewiadomoczego na włosach

Też się boję że będą zielone albo szare.
No cóż, no risk no fun

We wtorek idę do fryzjera, zobaczymy co to będzie
Jak będą się spłukiwać to najwyżej powtórzę koloryzacje :P Jakoś nie szkoda mi tych blond bo i tak i tak kiedyś je zetnę :P

Myślmy o tym jak już będziemy miały piękne, naturalne włoski

Ooodeta, nie dziwie Ci się. Na pewno też bym się nie zdecydowała na farbowanie przy tak długich włosach. Sama mam krótkie i zniszczone więc mi nie szkoda, ale Twoje są wręcz prześliczne
Życzę Ci wielkiej wytrwałości w zapuszczaniu
W sumie, na Twoim miejscu zapuszczałabym przynajmniej do ramion, ścieła resztę i kupiła sobie klipy :P bo wiem co to za szok gdy jednego dnia ma się długie a drugiego krótkie

Edytowane przez rezuch
Czas edycji: 2009-10-18 o 07:19 Powód: dopisek
rezuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:07   #2880
alutka0
Raczkowanie
 
Avatar alutka0
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 397
GG do alutka0
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy

rezuch a stosujesz jakiesz przyspieszacze na porost włosów?
__________________
Zapuszczam naturalne włosy.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.