Oszuści - jedwab biosilk - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-13, 13:48   #151
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ale butla faktycznie starczy do końca życia wydaje mi się, że sprzedawca jest ok
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:03   #152
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

jeśli chodzi o grabcię78, to na allegro, na stronie użytkownika, znajdziesz link do ich strony internetowej. mają tam trochę większy wybór.

a tak z innej bajki - noszę się z zamiarem złożenia zamówienia na biosilka jakiegoś (do tej pory stosowałam produkty z serii chi) i ilość tych produktów jest taka, że zgłupiałam. poprzeglądałam kwc, ale tam zbyt dużo nie ma.
więc - co polecacie jako gł. kosmetyk do prostowania? mile widziana dbałość o suche końcówki
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-08-13 o 15:08 Powód: niedziałający link
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 09:30   #153
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Dziękuję dziewczyny za pomoc.
Wczoraj zamówiłam trzy butle. Już wpłaciłam kasę więc pewnie ok poniedziałku - wtorku będą.
Zamówiłam od fryz30, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku

Jak dojdzie to dam znać
Pozdrawiam i miłego dnia życzę
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 12:19   #154
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Łoooo
Co wy piszecie? Czyli sklep u Radka takie numery wykręca? A już właśnie zamówienie chciałam składać...


Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
mimo waszych przykrych historii ja nadal tam (u radka) będę kupować jedwab, bo jak do tej pory nie mam do niego żadnych zastrzeżeń
Katia84, jesteś zadowolona z kosmetyków tam kupowanych? Kupujesz również Biosilki?
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:44   #155
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Melduję, że godzinę temu odebrałam jedwab z allegro.
Wszystko w najlepszym porządku, expresowa przesyłka, jedwab wydaje się mega oryginalny, a na korku ma sreberko z jakimi numerami, więc na pewno nie jest rozrabiany
Teraz jestem ciekawa na ile mi to starczy...5 lat

P.S. Jak coś to mogę zrobić dokładne zdjęcia
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:38   #156
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Klementynka Pokaż wiadomość
Łoooo
Co wy piszecie? Czyli sklep u Radka takie numery wykręca? A już właśnie zamówienie chciałam składać...
Zależy co tam chcesz zamawiać. Ja jestem zadowolona z zakupionych tam odżywek Leo Activ i z kremu termoochronnego Joanna. Ale "jedwab" i jeden z szamponów - mocne podejrzenie, że rozrobione. Odbiło się to na moich włosach - zaczęły wypadać wręcz hurtowo. Rozumiem, że sklep mógł nabyć trefny towar u kogoś - zdarza się i należy być wyrozumiałym. Ale postawa sprzedawcy w takiej sytuacji powinna być nienaganna. A "U Radka" jak już kupisz i zaczniesz narzekać, to możesz zostać posądzona np. o to, że mijasz się z prawdą - tak, jak pisała tutaj jedna z Wizażanek (która próbowała coś tam zareklamować). Dlatego bałabym się tam kupić jakiś droższy towar. Za duże ryzyko jak dla mnie... Zresztą, żeby nie być gołosłownym, cytat ze źle potraktowanej (przez sklep U Radka) Wizażanki:

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Pisalam Wam wczesniej, ze kupilam u Radka rozmieszany fluid z Vitality's, zamowilam dla siebie i mojej znajomej. Ona odwazyla sie tam dzis zadzwonic i zapytac co oni na to wszystko, niestety osoba, ktora odebrala telefon za nic nie chciala sie przyznac i uparcie twierdzila, ze oni sprzedaja oryginalne, a ja tam swoje wiem - oryginalny fluid ladnie pachnie- wiem bo wachalam u fryzjera, a nie smierdzi alkoholem jak ten kupiony u Radka... Nie wiem, czy tam kiedykolwiek jeszcze cos zamowie, maski kallosa sprzedaje tez na allegro niejaka kachulec, o ktorej tu juz ktos pisal, ze jest ok i jakby co to u niej zamowie.

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Doris, ten pan ma rozcienczone rowniez inne produkty, nie tylko jedwab. Pisalam o tym jak mnie potraktowal w tym watku gdzies na poczatku. Po stwierdzeniu, ze produkt jest ewidantnie rozcienczony postanowilam zglosic reklamacje, przy rozmowie telefonicznej Pan Radoslaw rzucil sluchawka twierdzac, ze sprzedaje tylko oryginalne produkty. Wyslalam wiec maila, na ktorego dostalam odpowiedz, ze moge produkty odeslac(oczywiscie nie paczka za pobraniem), a on po sprawdzeniu zawartosci tzn. ilosci i konsystencji (padla wyrazna sugestia, ze istnieje mozliwosc ze ja moglam rozcienczyc produkt) odda mi pieniadze. Rece mi opadly i stwierdzilam, ze szkoda moich nerwow, nastepnym razem po prostu nie kupie nic w tym sklepie, maski Kallosa byly ok, ale mozna je kupic rowniez u innego sprzedawcy na allegro.

Dziekuje moderatorom za tak szybka reakcje na wszelkiego rodzaju spamy na tym forum
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:38   #157
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Odradzam zakupy w wyzej wymienionym sklepie (u radka), Doris juz wklepila moja historie, wiec nic juz nie dodam

Doris, mam wrazenie, ze Cie jakis czas nie bylo na Wizazu, milo, ze juz jestes
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 19:05   #158
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

A co sądzicie o tym sklepie internet. SlimCity, czy jakoś tak, ktory reklamuje sie tu na Wizażu. Tam Biosilk jest za 5zł. Zamawiał ktoś? Istnieje w ogóle gdzieś jeszcze Biosilk niepodrabiany!

Szczęście, ze choć duże butle są w miarę pewne.

aha, ten sklep:
http://www.slimcity.pl/sklep/index.p...egnacja-wlosow
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 14:31   #159
nasty_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 89
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Co do dużych, zapieczętowanych butelek.. Ja zamawiałam taką, opakowanie było chamsko otwarte (sreberko zdarte do połowy) więc nie jest go gwarancja, może i czasem się uda kupić normalny, chociaż skąd wiadomo, może rozcieńczony mniej? Może czymś innym - gęstym, bez zapachu? Ja uważam, że lepiej kupić za 100 zł, niż troszkę taniej, i wyrzucić pieniądze w błoto, lub potem żałować, bo zaszkodził zamiast pomóc. Co do zapachu. Tak, w składzie jest alkohol, ale prawdę mówiąc prawie go nie czuć.
nasty_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:16   #160
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

a ja wlasnie testuje moj jedwab, ktory odebralam przed chwila. na wielka butle nie bylo mnie stac wiec poszperalam w allegro i znalazlam sprzedawce, ktory rozlewa ten wielki jedwab do malych sloiczkow po 5ml. jeden sloiczek 1,99. jedwab jest zdecydowanie gęstszy od tego, który kupowalam ostatnio w małch buteleczkach, nie jest taki wodnisty ani nie wali alkoholem.

Juz nie bede kupowac tego w malych

a gdzie Wy w biosilku widzicie denata?

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, SD/Alkohol 40B, Panthenol, Ethyl Ester of Hydrolized Silk, Octyl Methoxycinnamate, Parfum, C 12-15 Alkyl Benzoate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 19:19   #161
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Klementynka
Katia84, jesteś zadowolona z kosmetyków tam kupowanych? Kupujesz również Biosilki?
ja akurat jestem jak najbardziej zadowolona, jak narazie nic przykrego z ich strony mnie nie spotkało, dlatego szczerze polecam a kupuję u nich głównie biosilk
pozdrawiam
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 17:55   #162
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Za radą truskawkowejwiosny zamówiłam kilka pięcio -ml. buteleczek jedwabiu i jak na razie nie mam się do czego przyczepić. Jedwab gęsty, drażniącego nozdrza zapachu alkoholu nie wyczułam, więc chyba w porządku
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 20:01   #163
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a ja wlasnie testuje moj jedwab, ktory odebralam przed chwila. na wielka butle nie bylo mnie stac wiec poszperalam w allegro i znalazlam sprzedawce, ktory rozlewa ten wielki jedwab do malych sloiczkow po 5ml. jeden sloiczek 1,99. jedwab jest zdecydowanie gęstszy od tego, który kupowalam ostatnio
U kogo kupiłaś??? Bardzo proszę o info.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 20:16   #164
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
U kogo kupiłaś??? Bardzo proszę o info.
http://www.allegro.pl/item249362809_...5_ml_1_99.html

ja mialam porownanie z gestym dawniej, dlatego te male buteleczki mi nie pasowaly, z tego jestem bardzo zadowolona
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:26   #165
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja nie polecam sprzedawcy betii131, kupowalam około rok temu ale wiecej sie juz nie skusze, cena super ale jedwab rozcienczony alkoholem bo jest wyczuwalny zapach.
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:53   #166
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item249362809_...5_ml_1_99.html

ja mialam porownanie z gestym dawniej, dlatego te male buteleczki mi nie pasowaly, z tego jestem bardzo zadowolona
Miałaś niezwykłe szczęście, że otrzymałaś od tego allegrowicza, to co zamawiałaś!!! Ja mam same kłopoty z tą osobą. Moja sprawa pewnie trafi do allegro i na policje, chociaż jeszcze mam złudną nadzieję, że jakoś pozytywnie się to rozwiąże.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:59   #167
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Miałaś niezwykłe szczęście, że otrzymałaś od tego allegrowicza, to co zamawiałaś!!! Ja mam same kłopoty z tą osobą. Moja sprawa pewnie trafi do allegro i na policje, chociaż jeszcze mam złudną nadzieję, że jakoś pozytywnie się to rozwiąże.

a ile juz czekasz? probowalas dzwonic? zamawialas inpostem czy normalnie poczta polska?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:36   #168
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Miałaś niezwykłe szczęście, że otrzymałaś od tego allegrowicza, to co zamawiałaś!!! Ja mam same kłopoty z tą osobą. Moja sprawa pewnie trafi do allegro i na policje, chociaż jeszcze mam złudną nadzieję, że jakoś pozytywnie się to rozwiąże.
No właśnie jak obejrzałam jego komentarze, to mi przeszła ochota na zamawianie .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:58   #169
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Ja zamawiałam u tej osoby włosy na clip-in. Włosy dotarły pocztą zamiast opłaconym Inpostem, do tego nie zgadzał się ani kolor, ani długość. Odesłałam je w ramach reklamcji i zapadła głucha cisza. Już nawet przystałam na inny odcień zamawianego blondu, żeby ułatwić tej osobie zadanie. I nic. Upiera się, że moja paczka nie doszał (wysłana poleconym). Natomiast poczta twierdzi co innego.
Przyznam się, że nie sprawdziłam tej osoby przed zakupem, dopiero po jego dokonaniu dziewczyny na wątku o przedłużaniu poinformowały mnie jak niesolidną jest ta osoba.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 18:26   #170
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja komentarze wczesniej czytalam i wtedy byly bardzo negatywne dot wlasnie pasemek. ale stwierdzilam, ze mi to niepotrzebne, a jedwab to nie majatek.

to moze zeskanuj mu dowod nadania? dzwon, kłóc sie...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:52   #171
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

ja kupowalam wielka butle 300ml za 105zl w hurtowni fryzjerskiej jedwab jest gesty mam nawet wrazenie ze bardziej niz w tych małych buteleczkach a mialam wtedy załatwione od siostry no ale w tej duzej butli czuje alkohol i jest dla mnie normalne bo on przeciez ma go w skladzie i jest wyraznie napisane ze przed uzyciem mocno wstrzasnac mam pewnosc ze jest to produkt oryginalny bo zaopatruje sie tam moja kuzynka fryzjerka i jak mowi nazwa hurtownia fryzjerska
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:06   #172
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

A ja mam lepsze doświadczenia z Allegro niż z zakupem w drogim sklepie!!Zamawiałam na Allegro ampułki odbudowujące Loreal Power Repair-były gęste,ślicznie pachnące i wydajne.Zamówiłam też -u kogoś inego szampon z tej serii -gęsty i wydajny. W końcu znalazłam w Lubliie miejsce,gdzie takie kosmetyki mogłam po drodze kupić-w Olimpie.Jest tam takie stiosko z artykułami i kosmetykami do włosów.Otóż po otwarciu- w domu- tych kosmetyków opadła mi szczęka: ampułki wodniste-zapach zalatujący C2H5OH-zciekało z włosów poprostu.Na moje nieszczęści kupiłam tam rónież szampon BONACURE- to samo!Wcześniej kupowałam w hurtowni na Zamojskiej-tam jest gęściutki!!
To poprostu SKANDAL w biały dzień,że niektórzy SPRZEDAWCY-OSZUŚCI tak psują renomę dobrych marek!
Producenci powinni zamieszczać na opakowaniach ich zdjęcia z ostrzeżeniem!!!
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:11   #173
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ja komentarze wczesniej czytalam i wtedy byly bardzo negatywne dot wlasnie pasemek. ale stwierdzilam, ze mi to niepotrzebne, a jedwab to nie majatek.

to moze zeskanuj mu dowod nadania? dzwon, kłóc sie...
Myśle, że wykłócanie nic tu nie da, skoro allegrowicz się uparł, to widać taką ma taktykę. Jutro najprawdopodobniej sprawa zostanie zgłoszona do Allegro, bo dzwonienie czy wysyłanie maili, na które odpowiedź jest ciągle ta sama nic nie daje. Mam nadzieję, że oni coś mi poradzą, bo nawet nie wiem jak wygląda procedura zgłaszania tego typu przestępstw na policję. Zresztą prawdopodobnie i tak zakwalifikują to jako "niską szkodliwość", bo było to tylko 50 zł + 2x przesyłka.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 10:43   #174
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

megafonka

jakie ceny mają w tej hurtowni na Zamojskiej? Zbliżone do tych z Allegro? I czy możesz podać numer kamienicy? Czy mają tam Loreala - Absolut Repair?

Sorki za tyle pytań, ale wkrótce planuję zakup profesjonalnych kosmetyków i może dzięki tej hurtowni uda mi się ominąć zamawianie przez Alle.

PS. Dobrze, że nie zrobiłam jeszcze zakupów w Olimpie, bo już miałam tam się wybierać...
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 18:00   #175
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Najpewniej kupować w sklepie internetowym Farouka- www.farouk.pl
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 22:17   #176
marciulek
Raczkowanie
 
Avatar marciulek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Zamiast na allegro czy nie lepiej kupic biosilk u fryzjera bądź w sklepie fryzjerskim.
Ja tak robie i zapewniam,ze wychodzi zdecydowanie taniej niz na aukcji internetowej (dodatkowe koszty przesyłki). Np za mały,15 ml jedwab we fryzjerskim dałam 8zł...i jak najbardziej jest oryginalny!!
__________________
12 września 2009...mam męża

21.01.2010 Gabrysia- 3870g i 57cm SZCZĘŚCIA!
marciulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 22:29   #177
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez marciulek Pokaż wiadomość
Zamiast na allegro czy nie lepiej kupic biosilk u fryzjera bądź w sklepie fryzjerskim.
Ja tak robie i zapewniam,ze wychodzi zdecydowanie taniej niz na aukcji internetowej (dodatkowe koszty przesyłki). Np za mały,15 ml jedwab we fryzjerskim dałam 8zł...i jak najbardziej jest oryginalny!!
przeczytalas caly watek? oszusci z allegro oszustami, ale istnieje teoria, ze farouk zmienil recepture jedwabiu rozlewanego do malych buteleczek. masz porownanie z tym z duzych butli?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 16:14   #178
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
megafonka

jakie ceny mają w tej hurtowni na Zamojskiej? Zbliżone do tych z Allegro? I czy możesz podać numer kamienicy? Czy mają tam Loreala - Absolut Repair?

Sorki za tyle pytań, ale wkrótce planuję zakup profesjonalnych kosmetyków i może dzięki tej hurtowni uda mi się ominąć zamawianie przez Alle.

PS. Dobrze, że nie zrobiłam jeszcze zakupów w Olimpie, bo już miałam tam się wybierać...
Na Zamojskiej nie wiem czy mają Loreala-napewno kuracji odbudowującej w ampułkach nie ma.Ja kupowałam tam min. szampon Bonacure- rescue, repair /jak dla mnie lepszy niż Loreal/ Cena ok.39 zł czy też jedwab Biosilk-7zł.W Olimpie wiem,że jest seria Loreal absolut repair, ale przed zakupem np. ampułki radziłabym zerknąć czy jest gęsta/!/.Kiedyś miałam z serii "Absolut.." szampon -kupiłam na Allegro u sprzedawcy "kasiagliwice" i na jakość nie narzekałam.Zamówiłam też wtedy ampułki i były gęste i O.K.

A hurtownia nazywa się "Sinus"-jak się jedzie od góry /np.od strony Narutowicza/ to po lewej stronie pierwsza kamienica -Zamojska 10 chyba.
Pozdrawiam!
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 09:10   #179
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Thumbs down Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Myśle, że wykłócanie nic tu nie da, skoro allegrowicz się uparł, to widać taką ma taktykę. Jutro najprawdopodobniej sprawa zostanie zgłoszona do Allegro, bo dzwonienie czy wysyłanie maili, na które odpowiedź jest ciągle ta sama nic nie daje. Mam nadzieję, że oni coś mi poradzą, bo nawet nie wiem jak wygląda procedura zgłaszania tego typu przestępstw na policję. Zresztą prawdopodobnie i tak zakwalifikują to jako "niską szkodliwość", bo było to tylko 50 zł + 2x przesyłka.
Ja 2 tyg temu kupiłam u tej osoby jedwab, niestety nie doczekałam się jeszcze przesyłki teraz ma zawieszone konto na allegro, na maile nie odpisuje. Wiem, to tylko 20zł, ale nie jestem milionerką żeby rozdawać pieniądze. To moja pierwsza allegrowa "wpadka" i nawet nie wiem co robić
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 13:57   #180
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Oszuści - jedwab biosilk

Wieeelkie Dzięki Megafonka za info, spróbuję się tam wybrać w najbliższym czasie , zwłaszcza, że jedwab mają w przystępnych cenach
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.