Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 23:58   #241
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej, a jaki doradzicie mi korektor, jeden pod oczy, drugi na drobne różowe przebarwienia? Moje odcienie podkładu to golden fawn, też golden fair. Nie chciałabym żeby ten korektor pod oczy okazał się za ciemny, podobnie jak ten na przebarwienia.
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 06:52   #242
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Hej, a jaki doradzicie mi korektor, jeden pod oczy, drugi na drobne różowe przebarwienia? Moje odcienie podkładu to golden fawn, też golden fair. Nie chciałabym żeby ten korektor pod oczy okazał się za ciemny, podobnie jak ten na przebarwienia.
zdecydowanie sunlight color corrector
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 07:50   #243
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny, ja już zwątpiłam. Czy to możliwe, żeby 5 różnych odcieni EDM mi pasowało ?
Dzisiaj przez pomyłkę sięgnęłam po nie tą próbkę co planowałam (ślepota), bo mam wolny dzień i w ramach testowania chciałam spróbować Golden Medium. Zamiast niego chwyciłam Light Martian.
Pasuje tak idealnie, ze jestem w szoku. A na stronie EDM opisany jako "idealny dla prawdziwie oliwkowych cer z akcentami żółci i ziemistych tonów"... No fajnie. Ja wiedziałam, że palenie nie wyjdzie mi na zdrowie, ale żeby od razu ziemiste tony Ja nie chcę, żeby mi pasował
Ale przyglądam się sobie w lusterku w różnych oświetleniach i kurczę, wygląda nieźle...
Jak to możliwe, że i goldeny mi pasują i oliwki?
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:01   #244
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już zwątpiłam. Czy to możliwe, żeby 5 różnych odcieni EDM mi pasowało ?
Dzisiaj przez pomyłkę sięgnęłam po nie tą próbkę co planowałam (ślepota), bo mam wolny dzień i w ramach testowania chciałam spróbować Golden Medium. Zamiast niego chwyciłam Light Martian.
Pasuje tak idealnie, ze jestem w szoku. A na stronie EDM opisany jako "idealny dla prawdziwie oliwkowych cer z akcentami żółci i ziemistych tonów"... No fajnie. Ja wiedziałam, że palenie nie wyjdzie mi na zdrowie, ale żeby od razu ziemiste tony Ja nie chcę, żeby mi pasował
Ale przyglądam się sobie w lusterku w różnych oświetleniach i kurczę, wygląda nieźle...
Jak to możliwe, że i goldeny mi pasują i oliwki?
to kwestia równowagi w przyrodzie - Tobie pasuje kilka bo mi nic nie pasuje (poza własnoręcznie ukreconymi miksami) - właśnie dzis nie mając pomysły czym by tu sie pomalować siegnęłam po EDM i na razie jest nieźle - ciekawa jestem jak po 2 miesiącach innych firm skóra mi zareaguje )
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 08:40   #245
Mao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

86Paula bardzo Ci dziękuję za odpowiedź na pytanie niedoświadczonej w żaden sposób w tej materii.
Wiem ,że dużo tu takich z nieśmiałością pytających o rady.
Też tak myślałam że dla mnie ta najjaśniejsza tonacja cool.Niczym Wasza Najjaśniejsza Moc
Trudno nie wiem co zamówić konkretnie więc spróbuje byle co na czuja .I zacznę swoją przygodę z minerałami. i mizianiem się nimi.
W każdym razie bardzo Dziękuję.
Mao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 09:38   #246
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już zwątpiłam. Czy to możliwe, żeby 5 różnych odcieni EDM mi pasowało ?
Dzisiaj przez pomyłkę sięgnęłam po nie tą próbkę co planowałam (ślepota), bo mam wolny dzień i w ramach testowania chciałam spróbować Golden Medium. Zamiast niego chwyciłam Light Martian.
Pasuje tak idealnie, ze jestem w szoku. A na stronie EDM opisany jako "idealny dla prawdziwie oliwkowych cer z akcentami żółci i ziemistych tonów"... No fajnie. Ja wiedziałam, że palenie nie wyjdzie mi na zdrowie, ale żeby od razu ziemiste tony Ja nie chcę, żeby mi pasował
Ale przyglądam się sobie w lusterku w różnych oświetleniach i kurczę, wygląda nieźle...
Jak to możliwe, że i goldeny mi pasują i oliwki?
To masz podobną cerę do mojej, na mojej też wygądają dobrze i goldeny i oliwki, ale z naciskiem na goldeny (golden light i fawn, moje miłości )
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 09:57   #247
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja już zwątpiłam. Czy to możliwe, żeby 5 różnych odcieni EDM mi pasowało ?
Dzisiaj przez pomyłkę sięgnęłam po nie tą próbkę co planowałam (ślepota), bo mam wolny dzień i w ramach testowania chciałam spróbować Golden Medium. Zamiast niego chwyciłam Light Martian.
Pasuje tak idealnie, ze jestem w szoku. A na stronie EDM opisany jako "idealny dla prawdziwie oliwkowych cer z akcentami żółci i ziemistych tonów"... No fajnie. Ja wiedziałam, że palenie nie wyjdzie mi na zdrowie, ale żeby od razu ziemiste tony Ja nie chcę, żeby mi pasował
Ale przyglądam się sobie w lusterku w różnych oświetleniach i kurczę, wygląda nieźle...
Jak to możliwe, że i goldeny mi pasują i oliwki?
hm, na mnie dobrze wygląda i Light Martian, Olive Neutral, i Light Almond ..musze nałożyc Golden Meidum może tez bedzie dobry :
nie przejmuj sie , ja nie pale a i tak najwyraźniej mam ziemiste - zielone tony
ale ten Golden Medium to tez z oliwek, nie ? Bo w Goldenach tylko widze Golden Medium Tan i Golden Medium Deep (chociaż a o tego to raczej Cie nie podejrzewam )
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 10:23   #248
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
to kwestia równowagi w przyrodzie - Tobie pasuje kilka bo mi nic nie pasuje (poza własnoręcznie ukreconymi miksami) - właśnie dzis nie mając pomysły czym by tu sie pomalować siegnęłam po EDM i na razie jest nieźle - ciekawa jestem jak po 2 miesiącach innych firm skóra mi zareaguje )
ha, to już mam na kogo zwalic winę za moje kolejne zakupy Nadrabiam jak widać za nas obie Równowaga przecież musi być
Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
To masz podobną cerę do mojej, na mojej też wygądają dobrze i goldeny i oliwki, ale z naciskiem na goldeny (golden light i fawn, moje miłości )
to ja ciut ciemniejsza jestem, bo golden light, winged butter raczej.
Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
hm, na mnie dobrze wygląda i Light Martian, Olive Neutral, i Light Almond ..musze nałożyc Golden Meidum może tez bedzie dobry :
nie przejmuj sie , ja nie pale a i tak najwyraźniej mam ziemiste - zielone tony
ale ten Golden Medium to tez z oliwek, nie ? Bo w Goldenach tylko widze Golden Medium Tan i Golden Medium Deep (chociaż a o tego to raczej Cie nie podejrzewam )
no ja jakoś wolę myślec, że mam złocistą cerę niż ziemistą
U mnie z oliwek- sweet almond (co mnie szalenie zdziwiło, bo to raczej jasny odcien), light olive i teraz ten light martian. Kiedyś sandy olive był dobry, ale obecnie zbladłam i za ciemny zdecydowanie
Ten golden medium to oliwka. Taka opalona oliwka raczej. Choć jeżeli mam byc szczera, to ja tam tylko opalony odcień widzę, bo oliwkowych tonów nie mogę się w nim dopatrzeć
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:29   #249
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a mnie zaintrygowały oliwki i wzięłam sobie sampelki tym razem z tej tonacji z czystej ciekawości, ciekawa jestem jak będą wygladać
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:32   #250
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
zdecydowanie sunlight color corrector
Dzięki ;*
A czy nie będę potrzebować mint na przebarwienia?
W ogóle jak nakładać ten korektor? Punktowo pod podkład? Czy się wtedy nie rozmaże i automatycznie krycie będzie mniejsze?
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:41   #251
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Dzięki ;*
A czy nie będę potrzebować mint na przebarwienia?
W ogóle jak nakładać ten korektor? Punktowo pod podkład? Czy się wtedy nie rozmaże i automatycznie krycie będzie mniejsze?
ja nigdy nie uzywałam minta, ale z wypowiedzi dziewczyn wnioskuje, że on nie jest taki prosty w obsludze...minta nakłada sie pod podkład
sunlight tez gasi czerwone - pewnie nie tak dobrze jak mint, ale za to bardzo dobrze komponuje sie z podkładami z palety golden (on jest wg mnie właśnie pomiędzy fawn a golden fair)
ja go nakładałam na podkład - przy nosie, czasem pod oczy i w bruzde nosowo wargowo i potem tylko pudrem wykończeniowym na to (acz tak naprawde ja nie potzrebuje korektora, wiec może zasiegnij też porady bardziej ukorektowionych)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 10:45   #252
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mi sunlight jakos nie przypadl do gustu. Mialam wrazenie ze jest jasniejszy od moich goldenowskich mineralow (Fawn). Moze byla to wina zlego pedzelka, w kazdym badz razie pozbylam sie go i traz uzywam intensive fair. Moim zdaniem duzo lepszy na przebarwienia.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:46   #253
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

u mnie sunglight sprawdził się super pod oczy, na czerwone ślady po krostach i naczynka przy płatkach nosa- mint lepszy. Jedno i drugie kładę pod podkład. nauczylam sie juz nakladac minta tak, aby nie przebijał i jest OK
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-05-29 o 10:48
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 10:59   #254
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja jestem beige medium i sunlight baaardzo sobie chwale- najlepszy korektor od oczy (tylko silknaturals moze go zdetronizowac)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:23   #255
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a ja w ogole nie bylam doswiadczona w nakladaniu korektora, a minta juz w szczegolnosci, i nie mialam zadnych problemow. zanim dostalam swoje mineralki duuuuzo czytalam, zapamietywalam co, jak i czym najlepiej nakladac. i za pierwszym razem nie przebijal mi mint spod podkladu- bo nalozylam go naprawde niewiele i wstemplowalam w skore. nie wydaje sie trudny w obsludze.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 11:30   #256
usiawusia
Raczkowanie
 
Avatar usiawusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

pomożecie mi z tymi odcieniami?? na poprzedniej stronie wkleiłam fotkę,
plisssssss
usiawusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:32   #257
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A propos ryzia - używam kilka miesięcy i mnie nie zapycha.
Fankom różu Snuggle polecam Back to School, podobny do Snuggle tylko bardziej "wieczorowy" moim zdaniem. W każdym razie śliczności
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:54   #258
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
A propos ryzia - używam kilka miesięcy i mnie nie zapycha.
Fankom różu Snuggle polecam Back to School, podobny do Snuggle tylko bardziej "wieczorowy" moim zdaniem. W każdym razie śliczności
ty juz lepiej siedz cicho i nie kus! niedobra ty
mi sie za duzo tych ich rozy podoba, zdecydowanie za duzo
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:58   #259
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Paula a jak tam Soft Bronzer - spodobał się czy nie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 13:00   #260
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Paula a jak tam Soft Bronzer - spodobał się czy nie?
a ja Tobie nie napisalam? wybaaacz. myslalam ze tak
oczywiscie ze sie spodobal, lubie takie delikatne kolorki. zreszta ja duzo kolorkow lubie hehe
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:54   #261
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

potrzebuję Cool Fair, Fair Medium w Intensive lub O-glow ociupinę na testy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:36   #262
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
hm, na mnie dobrze wygląda i Light Martian, Olive Neutral, i Light Almond ..musze nałożyc Golden Meidum może tez bedzie dobry :
nie przejmuj sie , ja nie pale a i tak najwyraźniej mam ziemiste - zielone tony
ale ten Golden Medium to tez z oliwek, nie ? Bo w Goldenach tylko widze Golden Medium Tan i Golden Medium Deep (chociaż a o tego to raczej Cie nie podejrzewam )

he, i ja jestem zdziwuiona oliwkami. olive neutral wydawał mi się taki przyjasny na lato, bo juz go na mokro musiałam kłaśc, ale mam juz olive medium (ten nowy ZADNYCH zielonych tonów nie ma, jest wręcz ciepły) i nałożyłam na pół twarzy ten i ten - i żadnej różnicy, nawet zapomniałam i tak wyszłam na zakupy... Przetestowałam: na sucho czyli w pudełku jest ogromna różnica w jasności, jak się wysypie na pokrywkę już mniej, a po roztarciu (bo z pokrywki nabieram sobie na pędzel) prawie znikoma. O. neutral u mnie ciemnieje na buzi i na pudełku, a medium nic a nic , nawet chyba jaśnieje.Wniosek? wszystko jest popierdzielone, a my coraz bardziej wybredne. Były 3 kolory fluidów i jeden ten sam kolor kazdej pasował; eskimosce, chince i murzynce. No ale my przecież Polki...

acha mówiłam o formule intensive, przy neutralu o glo jakoś tak chyba ciemniej jednak na skórze wygląda (tj. tak jak intensive na mokro) chyba,że to przez ten błysk o'glo

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-05-29 o 15:41
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 15:48   #263
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez atoja
he, i ja jestem zdziwuiona oliwkami. olive neutral wydawał mi się taki przyjasny na lato, bo juz go na mokro musiałam kłaśc, ale mam juz olive medium (ten nowy ZADNYCH zielonych tonów nie ma, jest wręcz ciepły) i nałożyłam na pół twarzy ten i ten - i żadnej różnicy, nawet zapomniałam i tak wyszłam na zakupy... Przetestowałam: na sucho czyli w pudełku jest ogromna różnica w jasności, jak się wysypie na pokrywkę już mniej, a po roztarciu (bo z pokrywki nabieram sobie na pędzel) prawie znikoma. O. neutral u mnie ciemnieje na buzi i na pudełku, a medium nic a nic , nawet chyba jaśnieje.Wniosek? wszystko jest popierdzielone, a my coraz bardziej wybredne. Były 3 kolory fluidów i jeden ten sam kolor kazdej pasował; eskimosce, chince i murzynce. No ale my przecież Polki...
no własnie tez tak mam - na twarzy prawie zadnej roznicy a w pudełku kompletnie różne !! Ale musze zwrócic uwage jak sie dzieje po czasie , na razie patrzyłam tylko jak ładnie wyglądam po nałożeniu a ten olive medium to w porównaniu z neutral na zywo bardzo ciemny jest ? bo na stronie to najciemnijesza oliwka niby, ale jak twierdzisz ze jasnieje to może spróbuje ..
ach, kilkadziesiat kolorów i jeszcze żle ......




Cytat:
Napisane przez cathy
no ja jakoś wolę myślec, że mam złocistą cerę niż ziemistą
U mnie z oliwek- sweet almond (co mnie szalenie zdziwiło, bo to raczej jasny odcien), light olive i teraz ten light martian. Kiedyś sandy olive był dobry, ale obecnie zbladłam i za ciemny zdecydowanie
Ten golden medium to oliwka. Taka opalona oliwka raczej. Choć jeżeli mam byc szczera, to ja tam tylko opalony odcień widzę, bo oliwkowych tonów nie mogę się w nim dopatrzeć
tez mam medium, i nie widze w niej oliwki żadnej, fakt, w light olive też jak mam byc szczera oliwki niet .. .
sweet almond sprawdziłam , tez by sie nadał, dziwne(no może troche jasny.... chociaz jak sobie pasek na policzku wysmaruje to light almond najbliższy ideału jest, a na całej twarzy pedzlem to własnie i martian, i neutral ... i tak chodzę wymalowana po poł twarzy i mysle co tu szybko zamówic full size zanim duzego kita zlikwiduja

a ten sandy olive to oliwkowy w ogole czy tylko opalony jest??

Edytowane przez AdaD
Czas edycji: 2009-05-29 o 16:00
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:10   #264
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny szukam czegos co pełniłoby funkcje zupelnie matowego brazera dla jasnej i sredniej cery, everyday bronzer mi nie pasuje, dlatego pomyslalm zeby wziac po prostu jakis podklad intensive o kolorku opalenizny teraz uzywam mieszkanki golden fair i sweet almond, mozecie mi polecic ktorys z ciemnych podkladow? kolorek opalnoy, brazik, w ogol sie na nich nie znam
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:04   #265
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czy ma ktoś może cienie Parasail, Driftwood i Rare silk żeby zrobić swatche?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:13   #266
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny szukam czegos co pełniłoby funkcje zupelnie matowego brazera dla jasnej i sredniej cery, everyday bronzer mi nie pasuje, dlatego pomyslalm zeby wziac po prostu jakis podklad intensive o kolorku opalenizny teraz uzywam mieszkanki golden fair i sweet almond, mozecie mi polecic ktorys z ciemnych podkladow? kolorek opalnoy, brazik, w ogol sie na nich nie znam
przyjdz do mnie mam cudowny bronzer z SN, i ma wszystkie koloryy edm to zobaczysz- jutro?

W oliwkach sa zielone tony, jesli sie ma skore oliwkowa to ich poprostu nie widac, ja po malowaniu oliwkami moge symulowac ostre zatrucie pokarmowe lub parodiowac Czesia:P
Generalna zasada w mineralnycjh jest taka ze wybijaja sie z podkladu te "nie nasze tony" dlatego trzeba tak przebierac, i dlatego Wy tej zieleni nie widzicie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-29 o 19:16
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:22   #267
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
przyjdz do mnie mam cudowny bronzer z SN, i ma wszystkie koloryy edm to zobaczysz- jutro?
co za propozycja, sama chetnie bym skorzystala
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:29   #268
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Generalna zasada w mineralnycjh jest taka ze wybijaja sie z podkladu te "nie nasze tony" dlatego trzeba tak przebierac, i dlatego Wy tej zieleni nie widzicie
aaaaaa ,teraz to rozumiem dlaczego te oliwki na mnie tak podobnie wyglądają lepiej tak , niż jakby mi żaden kolor nie pasował
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:39   #269
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
przyjdz do mnie mam cudowny bronzer z SN, i ma wszystkie koloryy edm to zobaczysz- jutro?
wow fajna propozycja ale nie ma mnie w krk teraz wiec ewentualnie po weekendzie? odezwe sie na prvie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:17   #270
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

może się przyda,
porównanie 2 róży "Bronzer",
tylko Viki ma widoczne drobinki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg roz.jpg (40,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozeedm.jpg (42,2 KB, 123 załadowań)
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.