Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-13, 17:41   #361
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Beoneself mocniej kryjacy od EDM intensive jest Buff'd original ale czy ladniej, to juz musisz sama ocenic
Potwierdzam buff'd kryje bardziej, ale tez bardziej podkresla(wchodzi w) pory i wysusza skore, jest bardziej widoczny i na dodatek u mnie wazy sie o wiele czesciej niz EDM.

Porownanie na biezaco, bo wczoraj mialam EDM na twarzy, a dzis w ramach wykanczania mineralnych resztek sywierdzilam ze buff'd trzeba skonczyc(zostala mi ilosc podkladu na tydzien, a pudeleczko stoi nieuzywane i miejsce zajmuje).
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 17:55   #362
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że zbladłam ostatnio jeszcze... i mój Sweet Almond zrobił się odrobinę zbyt "nasycony kolorem". Mieszam go mniej więcej pół na pół z korektorem Intensive Fair... jest jaśniej, jest mocniejsze krycie A oto mi właśnie chodzi.
Czy ktoraś z Was jest w stanie stwierdzić jakie minerały z innej firmy kryją mocniej, lepiej i ładniej niż Intensive z EDM?
EGM formula Cover Me
Lumiere Flawless Finish

Porownywalne krycie ale u mnie ladniejszy efekt Lumiere VV
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:17   #363
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, nie mozna juz wybierac podkladow jakie sie chce do tego free kit sample?
Kliknelabym parę ale nie dosc ze w kicie medium sa cieple kolory to jeszcze w formulach ktore mi nie pasują, tzn nie wszystkie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:41   #364
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny Wy wszystko wiecie jeszcze tylko krótkie pytanko, czy można stosować kilka "finishingów" - czy ma to sens. Przykładowo uwielbiam natural, bo piękne drobinki ma, a jednocześnie lubię finishing dust, bo fajnie matuje nos. Czy stosując je jednocześnie nie ścieram ich wzajemnie czy ma to sens. Może opiszę co po kolei robię i czy robię dobrze?? (normalna kolorówka jest prostsza
- kremik (bądź filtr - choć to rzadko) czekam aż wchłonie
- puder jedwabny z ZSK (lub inny zapomniałam nazwy też od nich)
- korektor clear (hydro)
- podkład Fairly Light w wersji matte
- natural
- róż tea cośtam
- finishing dust lub Kaolin Powder Sunlight (chociaż chyba do Beige lepszy byłby Fair??)

Czy można tu coś ulepszyć?? Może Natural dać na koniec, żeby go nie ścierać?? Dopiero zaczynam z minerałami i chętnie wysłucham wszelkich rad.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:41   #365
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mozna juz wybierac podkladow jakie sie chce do tego free kit sample?
Kliknelabym parę ale nie dosc ze w kicie medium sa cieple kolory to jeszcze w formulach ktore mi nie pasują, tzn nie wszystkie.
Nie można Zamawiaj próbki albo na wymiankowym poszukaj

eh.. tęsknie za free kitem

Astro ja natural bym dała na koniec zrób jednego dnia tak a drugiego odwrotnie [pod spodem natural] i obserwuj co lepsze
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-11-13 o 20:46
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:42   #366
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mozna juz wybierac podkladow jakie sie chce do tego free kit sample?
Kliknelabym parę ale nie dosc ze w kicie medium sa cieple kolory to jeszcze w formulach ktore mi nie pasują, tzn nie wszystkie.
W darmowym kicie nie można już wybrać kolorów - patrz pierwszy post. Możesz kupić podkład w wersji sample.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 20:46   #367
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Astro mozna kilka roznych
zobacz jak najlepiej bedzie dzialac u Ciebie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:06   #368
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mozna juz wybierac podkladow jakie sie chce do tego free kit sample?
Kliknelabym parę ale nie dosc ze w kicie medium sa cieple kolory to jeszcze w formulach ktore mi nie pasują, tzn nie wszystkie.
niestety, wszytsko pozmieniali

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy wszystko wiecie jeszcze tylko krótkie pytanko, czy można stosować kilka "finishingów" - czy ma to sens. Przykładowo uwielbiam natural, bo piękne drobinki ma, a jednocześnie lubię finishing dust, bo fajnie matuje nos. Czy stosując je jednocześnie nie ścieram ich wzajemnie czy ma to sens. Może opiszę co po kolei robię i czy robię dobrze?? (normalna kolorówka jest prostsza
- kremik (bądź filtr - choć to rzadko) czekam aż wchłonie
- puder jedwabny z ZSK (lub inny zapomniałam nazwy też od nich)
- korektor clear (hydro)
- podkład Fairly Light w wersji matte
- natural
- róż tea cośtam
- finishing dust lub Kaolin Powder Sunlight (chociaż chyba do Beige lepszy byłby Fair??)

Czy można tu coś ulepszyć?? Może Natural dać na koniec, żeby go nie ścierać?? Dopiero zaczynam z minerałami i chętnie wysłucham wszelkich rad.
sprobuj jak to bedzie wygladalo, mozesz tez zrobic wlasny puder wykonczeniowy mieszajac natural z finishing dust i klasc warstwe gotowej mieszanki
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:15   #369
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

No wlasnie, pozmieniali, fakt z pol roku nie wchodzilam na strone.

Myslalam ze zamowie w wersji matte free kit :-/ Intensive mi ostatnio sie nieladnie warzy i szybko znika z twarzy.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:27   #370
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ponawiam pytanko: czy Kaolin Powder Fair byłby lepszy do podkładu z serii Beige Fairly Leight niż Kaolin Powder Sunlight?? Będę zamawiała od razu BIGa - mam próbkę Sunlight.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 21:42   #371
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanko: czy Kaolin Powder Fair byłby lepszy do podkładu z serii Beige Fairly Leight niż Kaolin Powder Sunlight?? Będę zamawiała od razu BIGa - mam próbkę Sunlight.
Mnie w podkladach brakuje odrobine zolci, to wole Sunlight ale roznica jest praktycznie niewidoczna
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 21:47   #372
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A to nie będzie to? http://media.photobucket.com/image/p...C00958.jpg?o=1

Pokażcie jakis ciepły,śliczny brązerek,które tam chowacie przede mna po domach Mam na jakis smaka A po swatchach widzę,że Light Olive press powder base jest śliczny!!!! Nada się jako brązer,bo widzę złoty odcięń albo mam zwidy?http://s683.photobucket.com/albums/v...t=pressed1.jpg
A ja się delikatnie przypominam z pytankiem
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:00   #373
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny wszystko ładnie pięknie tylko dlaczego mam wrażenie, że korektor nic u mnie nie kryje ? Mam clear (hydro) stosuje na obwódki pod oczami, skrzydełka nosa i wypryski drobne .. ale mam wrażenie, że nic a nic nie ukrywa . Nakładam go po nałożeniu skrobi z cynamonem a przed podkładem. Czy korektor można nakładać na mokro jak podkład ? Bo np podkład na mokro u mnie potrafi zdziałać więcej niż np na sucho więc czy z korektorem może być tak samo ?

Poza tym ostatnio mam dość dużo niespodzianek, które wolno schodzą i o dziwo intensive ich nie zakrywa .. chyba muszę wypróbować jeszcze jakieś inne podkłady kryjące (tzn innych firm), żeby mieć w okresie wysypów ;p.

Czy u Was też EDM daje takie pudrowe wykończenie ? Ja jeszcze co prawda się uczę nakładania ale efekt jest dość pudrowy i czasami jak powłazi w pory to wyglądają jak wulkany.



Ah i jeszcze jedno pytanko : czy jeśli mieszam ze sobą dwa podkłady z tej samej rodziny to czy np może być jeden intensive a drugi np matte ?

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2009-11-13 o 22:05
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:25   #374
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystko ładnie pięknie tylko dlaczego mam wrażenie, że korektor nic u mnie nie kryje ? Mam clear (hydro) stosuje na obwódki pod oczami, skrzydełka nosa i wypryski drobne .. ale mam wrażenie, że nic a nic nie ukrywa . Nakładam go po nałożeniu skrobi z cynamonem a przed podkładem. Czy korektor można nakładać na mokro jak podkład ? Bo np podkład na mokro u mnie potrafi zdziałać więcej niż np na sucho więc czy z korektorem może być tak samo ?

Poza tym ostatnio mam dość dużo niespodzianek, które wolno schodzą i o dziwo intensive ich nie zakrywa .. chyba muszę wypróbować jeszcze jakieś inne podkłady kryjące (tzn innych firm), żeby mieć w okresie wysypów ;p.

Czy u Was też EDM daje takie pudrowe wykończenie ? Ja jeszcze co prawda się uczę nakładania ale efekt jest dość pudrowy i czasami jak powłazi w pory to wyglądają jak wulkany.



Ah i jeszcze jedno pytanko : czy jeśli mieszam ze sobą dwa podkłady z tej samej rodziny to czy np może być jeden intensive a drugi np matte ?
Mozna na mokro i mozna mieszac
Ja dosypywalam rowniez korektor do podkladu i mieszalam podklady roznych firm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:34   #375
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Aha a czy Fairly Light jest dużo ciemniejszy w wersji matte od intensive ? I czy sunkissed fair różni się bardzo od light medium ?

Bo chciałam wziąć dwa bigi fairly light int i light medium int ale myślę żeby wziąć jeden int a drugi matte i nie wiem czy teraz nie bedzie to zestawienie za ciemne do mojej twarzy bo matte jest zwykle ciemniejszy od int. Ahhh sama już nie wiem co i jak!
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 04:48   #376
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Beoneself mocniej kryjacy od EDM intensive jest Buff'd original ale czy ladniej, to juz musisz sama ocenic

Raxa, a zagladalas na blog Cathy?
Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Potwierdzam buff'd kryje bardziej, ale tez bardziej podkresla(wchodzi w) pory i wysusza skore, jest bardziej widoczny i na dodatek u mnie wazy sie o wiele czesciej niz EDM.

Porownanie na biezaco, bo wczoraj mialam EDM na twarzy, a dzis w ramach wykanczania mineralnych resztek sywierdzilam ze buff'd trzeba skonczyc(zostala mi ilosc podkladu na tydzien, a pudeleczko stoi nieuzywane i miejsce zajmuje).
Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
EGM formula Cover Me
Lumiere Flawless Finish

Porownywalne krycie ale u mnie ladniejszy efekt Lumiere VV
Dziękuję Wam ogromnie za te typy!
Już się cieszyłam, że odnalazłam swój kolor w EDM i mam z głowy... a tu mi się zachciewa czegoś jeszcze lepszego Lecę czytam o Lumiere i Buff'd...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 07:41   #377
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Czy korektor można nakładać na mokro jak podkład ? Bo np podkład na mokro u mnie potrafi zdziałać więcej niż np na sucho więc czy z korektorem może być tak samo
ja mieszam korektory (sunlight i mit) z olejkiem jojoba i tak nakładam w wersji sypkiej się u mnie nie sprawdzały... sunlight pod oczami wyglądał jak tynk
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 08:26   #378
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
A ja się delikatnie przypominam z pytankiem
ja tez chce! a czemu juz z raw sugar zrezygnowałas..?
Waffelka juz miałas kiedys.?
ten prasowany jest piekny! faktycznie chyba daje taki efekt
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 09:56   #379
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Hej, panie ladne, pomoc pomoca ale prosze tez wykazac troche inwencji wlasnej
O mieszaniu ze soba roznych proszkow bylo juz wiele razy, nawet na ostatniej stronie - cofniecie sie kilka postow wstecz naprawde nie boli.
Roznice w kolorach miedzy poszczegolnymi formulami tych samych kolorow sa minimalne (wyjatkj stanowia prasowance, ktore maja niewiele wspolnego z ich sypkimi odpowiednikami).
Wszystkie proszki mozna uzywac na mokro badz z kremem, jak macie ochote nalozyc korektor na mokro, wolna droga, zrobic roz w kremie - prosze bardzo ale nikt nie da wam gotowego przepisu na sukces, kazda skora jest inna, wiec jedyna sensowna rada jest - probuj sama

Astro - sprobuj zrobic mieszanke kilku pudrow wykonczeniowych, moze akurat ci bedzie pasowalo. A jesli chcesz ich uzywac osobno to raczej najpierw nakladaj puder matujacy, a na koncu ten z drobinkami, badz nakladaj oba miejscowo - matujacy na strefe T, a rozswietlajacy na poliki

Czytac, czytac, czytac - jak nie znajdziecie odpowiedzi na nurtujace was pytania to wpadajcie z przesluchaniem ale prosze trzymajcie sie glownej zasady, ktora jest samodzielnosc. Na forum jest masa zdjec i opisow, kilka tysiecy opini na temat mineralow, ich nakladania i roznic miedzy nimi - forum istnieje prawie rok i naprawde wiele odpowiedzi juz tu padlo, trzeba tylko uzyc wyszukiwarki, przeczytac pierwsze posty i cofnac sie w kazdym watku chociaz o trzy strony wstecz Wiele mineraloholiczek poswiecilo swoj czas i energie, by usystematyzowac wiele potrzebnych informacji dla przyszlych "pokolen" mineralek, korzystajcie z nich z glowa zeby ich praca nie poszla na marne
Osoby "zasiedziale" na forum chetnie wam pomoga ale wzajemny szacunek jest nieodzowny, nikt tutaj nie przyszedl na gotowe, kazdy musial do swojej wiedzy dojsc sam, a nowi uzytkownicy i tak maja ulatwiona "robote" wlasnie dzieki poprzednikom, pionierom mineralow

Osobiscie chetnie pomoge i bede do tego zachecac innych ale nie wymagajcie od Mineratora, by poblazal postawie roszczeniowej na forum
Zapraszam do lektury
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 13:02   #380
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

ale ja Wam, Dziewczyny, zazdroszczę... zamówiłam pędzel plus próbki na początek, z allegro, czekam na przesyłkę już grubo ponad 2 tygodnie chciałabym też zacząć zabawę z minerałami
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:06   #381
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Vril ja czytam, oglądam ale .. No właśnie ale (wielkie ALE) się pojawiło dzisiaj !. Otóż mieszanka fairly light i light medium wyglądała idealnie jeszcze dwa tygodnie temu (fakt był pochmurny dzień ale wszyscy uważali, że jest ok), wczoraj nałożyłam po raz drugi (wcześniej nie miałam po co bo remont itd więc też czasu nie miałam) i też była dość brzydka pogoda ale efekt ponoć zdaniem innych ładny. A dzisiaj ... nałożyłam sobie mieszanke w łazience i myślę " coś mi tutaj za różowo..coś nie tak", idę do lustra w korytarzu tam pada więcej światła dziennego chociaż nie tak dużo no i patrzę i myślę " co ja taka ciemna? czemu taka róźowa?" (bo wczoraj nie byłam ciemna nic a nic a do tego nie była aż tak różowa ). Mieszanka dodatkowo nie dawała wcześniej takiej różnocy z szyją (szyja nie wyglądała tak blado przy twarzy a koloryt był prawie równy).
Może być kilka powodów tego:
1) po prostu ciemne światło i pochmurna pogoda nie ukazywała prawdy a dzisiaj przy ładnej pogodzie wszystko wyszło na jaw (chociaż w domu u mnie akurat lustro jest w korytarzu a tam dużo słońa nie wpada więc nie mam jak się dokładnie obejrzeć)
2)dałam za dużo light medium i stąd taki efekt zbyt ciemnej skóry i zbyt wielu różowych tonów
3)Przeczytałam w linku podanym na pierwszej stronie (tam gdzie po kolei ułożone są odcienie podkładów), że light medium ma tony różowe i żółte a fairly light różowe = zbyt dużo różowych tonów. Ja mam odcień skóry żółtawo-różowy(tak mi się wydaje jak patrze a lustro chociaż codziennie przewaga jednych i drugich tonów jest różna) i wyczytałam też, że SUNKISSED FAIR ma tony żółte i tak wywnioskowałam, że może ON + fairly ligh byłby lepszy bo każdy z nich dawałby inne tony (jeden różowe a drugie żółte) przez co nie było by przewagi rożu. Problem w tym, że nie mam jak tego sprawdzić bo nie posiadam sunkissed a byłby mi potrzebny do sprawdzenia czy nie rozjaśnia mnie dodatkowo (fairly light sam w sobie jest dla zbyt jasny i dlatego dodalam light medium) tzn czy troszkę by mnie przyciemnił.

Miałam teraz zamawiać bigi bo byłam przekonana, że to właśnie ten odcień w końcu a tu dosłownie czarna dziura...bo nie wiem już co i jak ..:mu r:.

Oglądałam zdjęcia tysiące razy a im więcej na nie patrze tym większy mam misz masz w głowie. Dlatego potrzebuje tego żeby ktoś spojrzał na to trzeźwym okiem .
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:35   #382
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny prosze, bierzcie poprawke na to, ze ja zawsze zwracam sie do ogolu, prosze nigdy moich "apeli" nie traktowac jako atak na wlasna osobe. Moim obowiazkiem jest przypominanie o tym i owym, co czynie

Aniuska wszystkie powody, ktore podalas moga byc przyczyna Do tego dochodzi kondycja\kolor wyjsciowy skory danego dnia, czasem po prostu same z siebie jestemy bardziej zarozowione na twarzy i ooo. Oswietlenie odgrywa duza role, ja przegladajac sie w roznych lustrach w roznym oswietleniu za kazdym razem wygladam inaczej, nie dajmy sie zwariowac, czasem drobne niuanse w odcieniu widzimy tylko my Niemniej jesli nie jestes pewna koloru, poprzestan narazie na dobieraniu probek - one sa bardzo wydajne, bigi zawsze sie zdazy kupic, a trzeba pamietac, ze przy ich wydajnosci taki podklad bedziemy zuzywac mnimum rok\poltora, wiec lepiej byc pewnym niz po miesiacu stwierdzic, ze to jednak nie to i meczyc opakowanie.
Zdarza sie tez, ze domieszka ktoregos koloru utlenia sie na naszej skorze i z czasem, po godzinie-kilku nalozony podklad wyglada ciemniej, bardziej zolto lub rozowo wlasnie. Poza tym, na EDM mineralny swiat sie nie konczy, wiele z nas tu zaczyna ale tez i wiekszosc potem odnajduje swoje idealy w innych markach Jesli nijak nie jestesmy zadowolone z efektu lub poprawny efekt wychodzi nam w kratke, to przerzucmy sie na cos innego, nie ma sensu drazyc w nieskonczonosc kombinacji prochow z jednej firmy. Mamy swietny watek - kompendium z zebranymi danymi na temat wysylek probek z roznych firm opracowany przez Cathy, polecam zajrzec

Aha, Aniuska - mialam kiedys Sunkissed Fair i pamietam go jako "brzoskwiniowy" Wiecej niestety nie pomoge, bo ten zakres odcieni to nie moja kategoria

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-11-14 o 13:36
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:56   #383
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Vril może masz rację, że EDM może po prostu mi nie leży bo jakoś nigdy szczególnych efektów nie widziałam(może raz). Nie mam dużo do krycia ogólnie bo dopiero teraz mnie wysypało a jednak formuła intensive u mnie jakoś tego nie zakrywa poza tym czasami w niektórych miejscach wygląda troszkę jak wysuszony tynk a się nawilżam jak szalona . Nie wiem jednak za co się teraz zabrać i co wypróbować :P. Do tego moja mama na gwiazdke chciałaby coś mineralnego więc trzeba i dla niej pozamawiać próbki ale myślę, że bedzie łatwiej bo ona ma cere żółtawą z lekkimi tonami rożu ale to na prawdę lekkimi.

Co najlepsze siostra na mnie patrzyła w świetle dziennym na balkonie i w domu no i jej zdaniem jest OK .. Każdy mnie chyba widzi inaczej a ja siebie to już w ogóle;p

Edytowane przez aniuska18032
Czas edycji: 2009-11-14 o 14:15
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 15:40   #384
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczęta - proszę o pomoc, marzy mi się róż brzoskwiniowy (pomarańczowy taki bardziej, ale nie ceglasty). Zawsze kupowałam chłodne róże ale okrutna ochota mnie nabrała na jakiś peachowy kolor. Podpowiecie który byłby ok? bo szczerze mówiąc jestem daltonistą nieco i subtelnych różnic nie czuję

Z góry dziekuję
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 15:50   #385
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Dziewczęta - proszę o pomoc, marzy mi się róż brzoskwiniowy (pomarańczowy taki bardziej, ale nie ceglasty). Zawsze kupowałam chłodne róże ale okrutna ochota mnie nabrała na jakiś peachowy kolor. Podpowiecie który byłby ok? bo szczerze mówiąc jestem daltonistą nieco i subtelnych różnic nie czuję

Z góry dziekuję
Moze ten zestaw http://www.everydayminerals.com/stor...ach-blush.html ?
albo ten? http://www.everydayminerals.com/stor...to-school.html
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-11-14 o 15:51
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 15:57   #386
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV



Dzięki wielkie, back to school miałam już ale oddałam mamie, bo jej było w nim świetnie, ale tym zestawem jestem zachwycona, szczególnie 2 pierwsze. Przyznam, że własnie o all smiles myślałam, ale oczom własnym to ja za bardzo nie wierze

Dzięki raz jeszcze
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 16:06   #387
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
Dziewczęta - proszę o pomoc, marzy mi się róż brzoskwiniowy (pomarańczowy taki bardziej, ale nie ceglasty). Zawsze kupowałam chłodne róże ale okrutna ochota mnie nabrała na jakiś peachowy kolor. Podpowiecie który byłby ok? bo szczerze mówiąc jestem daltonistą nieco i subtelnych różnic nie czuję

Z góry dziekuję
z różo-brzoskwinek polecam: snuggle, nick nack, z brązo-brzoskwinek: tea time, z brzoskwinko-brzoskwinek: new car smell i sand cherry

kiedyś był yard sale, mega pomarańczko-brzoskwinka....
zajrzyj jeszcze do albumu, może coś Cię natchnie
btw. w silk naturals jest sliczny klon narsa deepthroat- lovelace opis dobrze oddaje kolor: a shimmery pinky peach color with just a hint of gold.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 16:10   #388
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

właśnie za to uwielbiam wizaż Dzięki ogromne!
pędzę szperać w albumie
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 16:45   #389
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny nie ma już Angleda Blush Brush
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 16:53   #390
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma już Angleda Blush Brush
Wobec tego cieszę się, że go zamówiłam
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.