Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 20:37   #3511
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
A miałaś może 100 Lasting Performance żeby porównać? Bo jeśli jest tak samo różowy i tak szybko ciemnieje to nawet nie chcę dotykać
Tego 100 Lasting Performance nie mogłam używać ,był stanowczo za ciemny nawet nie można go było pudrem rozjaśnić, dodatkowo robił się pomarańczowy. Wszystkie najjaśniejsze podkłady MF były jak dotąd dla mnie za ciemne, nawet te niby dostosowujące się do koloru karnacji. Ten który dziś testowałam nie ciemnieje, świetnie się rozprowadza, na pewno jakoś super nie kryje, na co wskazuje nazwa "lekki podkład" Niestety nie wiem czy podrażnia naczynka,czy zapycha pory, i czy wysusza bo test był tylko jeden.
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 20:49   #3512
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Tego 100 Lasting Performance nie mogłam używać ,był stanowczo za ciemny nawet nie można go było pudrem rozjaśnić, dodatkowo robił się pomarańczowy. Wszystkie najjaśniejsze podkłady MF były jak dotąd dla mnie za ciemne, nawet te niby dostosowujące się do koloru karnacji. Ten który dziś testowałam nie ciemnieje, świetnie się rozprowadza, na pewno jakoś super nie kryje, na co wskazuje nazwa "lekki podkład" Niestety nie wiem czy podrażnia naczynka,czy zapycha pory, i czy wysusza bo test był tylko jeden.
Ja testuję go już prawie tydzień i jak dotąd żadnych skutków ubocznych się nie dopatrzyłam
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:14   #3513
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Znalazłam swatche dwóch nowych podkładów Rimmel i Maybelline
Może się przydadzą...
rzeczywiście ładnie wyglądają tylko że zapewne ręka na zdjęciu jest dużo ciemniejsza niż nasze buźki ale dobrze wiedzieć, na co zwracać uwagę; będę miała w kwietniu wakacje we Francji i podejrzewam, plan mamy napietny i nieco 'poryty', więc nie zawsze będzie mi się chciało bawić w minerały, trzeba się zaopatrzyć w coś płynnego, uh
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A jaki polecacie niedrogi, bardzo dobrze nawilżający krem?
Zależy mi, żeby nie był tłusty, bo jakoś nie mogę się przekonać do filtrów, aczkolwiek powinnam, ale wygląd posmarowania twarzy masłem mnie skutecznie odstrasza.
Musiałabym się chyba zapudrować jak za czasów roccoco...
Humektan, z apteki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...awilzajacy.htm

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
laski, próbowałyście używać minerały w ten sposób, żeby je mieszać z kremem i nakładać jak podkład płynny? jakie wrażenia? kusi mnie żeby tak spróbować, bo mam wrażenie, że moja twarz w 'suchym' podkładzie, po cały dniu wygląda na taką zmęczoną...
ja tak zrobiłam dzisiaj ale nie mogę obiektywnie ocenić, bo siedziałam w szkole 10 godzin, w tym większość na pracowni malarskiej no i mi się szybko zaczęło świecić i się zwarzyło... ale wzięłam ciężki krem, to może dlatego
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja się po filtrze Evy w ogóle nie świecę, a jak jeszcze nałożę skrobię, to mam mat absolutny
Chociaż wolałabym mieć taki lekki glow, ale u mnie on oznacza, że za pół godziny spłynę tłuszczem
ooo, ja mam wrażenie, że po Evie mam wręcz nienaturalnie matową skórę świetna na twarz z tym ze mam spore wątpliwości co do stabilności w połączeniu z kolorówką... Sam z siebie może i jest stabilny, bo Parsol jest ustabilizowany tym składnikiem na 'O' (Octocylene? nie chce mi sie sprawdzać), ale jak nawalę na to tlenek cynku, mikę i inne destabilizatory to czy nie zdestabilizuję go? u mnie na razie półtora tubki siedzi i czeka, aż stwierdzę, czy opłaca sie go używać
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:25   #3514
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
No to jeszcze się zapytam jaki mialas kolor tego podkladu? Bo ja kilka dni temu zamowiłam na all Revlon Colorstay 150 buff do suchej i normalnej. Teraz mam stresa ze bedzie za ciemny..
Ivory , 110





Wczoraj oglądałam jakiś Lumene, ale nie ma na KWC był jasniejszy od Revlonu.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

http://allegro.pl/lumene-podklad-mat...297602556.html


o, ten
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:44   #3515
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam jakiś Lumene, ale nie ma na KWC był jasniejszy od Revlonu.
słyszałam o podkładach Lumene, że kolory "Vanilla" są jaśniutkie - a i wiele osób chwali jakość podkładu oglądałaś go w drogerii? wiem, ze jakieś tam jasne Lumene wycofali, i miałam nadzieję, że może wypuszczą je znowu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-10-29 o 21:46
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:48   #3516
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tak tylko chciałam zarzucić linkiem, zwróćcie uwagę, jakie sobie tancerki dobrała do tańca zbiorowego, żeby jaki aspekt swojej urody podkreślić http://www.youtube.com/watch?v=eXQXs3Lr0UA
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:05   #3517
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja z Lumene miałam podkład równoważący i miło go wspominam. Kolorek jaśniuuutki. A Lumene to fińska firma, więc kolorówka nie jest też dla mulatek Szkoda tylko, że producent wycofał się z naszego rynku
denq, normalnie szok Nie ma co, odznacza się od tancerek
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-10-29 o 22:06
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 22:11   #3518
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

oglądałam w drogerii, za 30 zł Pani przekonywała mnie, że jest świetnej jakości
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:21   #3519
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
oglądałam w drogerii, za 30 zł Pani przekonywała mnie, że jest świetnej jakości
świetnie, akurat jutro mam trochę czasu to mogę połazić w jakiejś konkretnej (np Natura) czy zwykłej, no-name'owej?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 22:24   #3520
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
oglądałam w drogerii, za 30 zł Pani przekonywała mnie, że jest świetnej jakości
Ja też miałam drogeryjkę, w której je kupowałam- właściciel chyba ściągał kolorówkę zza granicy, ale ją zamknęli Szkoda, bo podkład naprawdę dobry i jasny. Dodatkowo mieszałam go z białą bazą inglota ale i bez niej było bardzo dobrze. Kurcze, aż zatęskniłam za nim
BTW, dzisiaj kupiłam fajny rozświetlacz w Inglocie. Jest to biały puder w kompakcie, który delikatnie mieni się na srebrno (bardzo drobno zmielona mika). Póki co - podoba mi się Jutro postaram się wrzucić swatcha.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:08   #3521
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja tak zrobiłam dzisiaj ale nie mogę obiektywnie ocenić, bo siedziałam w szkole 10 godzin, w tym większość na pracowni malarskiej no i mi się szybko zaczęło świecić i się zwarzyło... ale wzięłam ciężki krem, to może dlatego
no ja spróbowałam, zmieszałam EDM z Humectanem i kiszka, prawie w ogóle nie kryło, za to rozprowadzało sie beznadziejnie, Humectan wchłaniał się tworząc coś jakby skorupę, to nie dla mnie

jejku, Lumene... fajne podkłady, i jasne... ale nie wiedziałam ich już z kilka lat, kurcze, można by do nich wrócić, bo pewnie na all się znajdą
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 10:16   #3522
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
no ja spróbowałam, zmieszałam EDM z Humectanem i kiszka, prawie w ogóle nie kryło, za to rozprowadzało sie beznadziejnie, Humectan wchłaniał się tworząc coś jakby skorupę, to nie dla mnie

jejku, Lumene... fajne podkłady, i jasne... ale nie wiedziałam ich już z kilka lat, kurcze, można by do nich wrócić, bo pewnie na all się znajdą
Ja będąc w Szwecji oglądałam te podkłady i pury i były naprawdę jaśniutkie, kolejny chyba sobie zamówię na allegro jak wykończę revlona. Zastanawiam się tylko skąd taka niska cena.. Tam w drogeriach były ponad 2 razy droższe..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:33   #3523
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hmm, to może przestane się bawic w minerałki i kupie to Lumene Tylko boję się, ze mnie zapcha..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:36   #3524
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

podkłady Lumene boskie... a jak z zapychaniem itd? bo wydaja sie (a własciwie ten odcien vanilla) zbyt piekne zeby nie zapychac etc....
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:38   #3525
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No, dokładnie. A ja teraz jestem "bidna" liczę każdy grosz,a to jednak 3 dyszki. i ciekawe jak z wydajnością, zeby mi chociaż na 2 miesiące starczył.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:40   #3526
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

tiramisu Może dlatego, że u nas w kraju sprzedawcy naliczali sobie sporą marżę? Ja swój podkład kupiłam rok temu za 54 zł! A Lumene to dość popularna firma fińska i nie jest specjalnie droga. Inna kwestia, że może kosmetyki nie cieszą się też u nas specjalnym zainteresowaniem i chcąc je sprzedać sprzedający muszą obniżać ceny...

Agusia, mnie Lumene nie zapychało, ale akurat podkład który miałam był bardzo lekki.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:41   #3527
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nie no, chyba się zapożyczę u mamy we wtorek

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

u mnie tylko 30 zł, chyba 29 nawet Na all tez coś koło tego.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:49   #3528
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
tiramisu Może dlatego, że u nas w kraju sprzedawcy naliczali sobie sporą marżę? Ja swój podkład kupiłam rok temu za 54 zł! A Lumene to dość popularna firma fińska i nie jest specjalnie droga. Inna kwestia, że może kosmetyki nie cieszą się też u nas specjalnym zainteresowaniem i chcąc je sprzedać sprzedający muszą obniżać ceny...
Ale ja mówię o cenach w Szwecji, tam kosztowały w przeliczeniu na złotówki duuużo drożej... Więc skąd sprzedawcy mają tak tanio.. Ale skoro mówicie, że w sklepach też tak macie to ok, ja się po prostu bałam, że to jakieś podróby czy coś.. Może w Finlandii są taniutko.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-10-30 o 10:51
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 10:55   #3529
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

[/COLOR]u mnie tylko 30 zł, chyba 29 nawet Na all tez coś koło tego.
Ponowię pytanie fiasco. W jakiej drogerii go znalazłaś? Zwykłęj osiedlowej, czy jakaś sieciowa?

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ale ja mówię o cenach w Szwecji, tam kosztowały w przeliczeniu na złotówki duuużo drożej... Więc skąd sprzedawcy mają tak tanio.. Ale skoro mówicie, że w sklepach też tak macie to ok, ja się po prostu bałam, że to jakieś podróby czy coś.. Może w Finlandii są taniutko.
W Szwecji ceny są bardzo zawyżone. Wbrew pozorom nie jest to adekwatne do zarobków Szwedów. Owszem jest duża grupa osób bajecznie bogatych, którzy równoważą jednak resztę poniżej przeciętnej krajowej. A Polscy sprzedawcy pewnie nabywają kosmetyki po fińskich cenach hurtowych
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 11:03   #3530
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przepraszam, przeoczyłam. To zywkła, mała drogeria, ale jakaś lepsza, bo jest tam Art Deco, Revlon, Gosh itp, całe szafy.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:05   #3531
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
W Szwecji ceny są bardzo zawyżone. Wbrew pozorom nie jest to adekwatne do zarobków Szwedów. Owszem jest duża grupa osób bajecznie bogatych, którzy równoważą jednak resztę poniżej przeciętnej krajowej. A Polscy sprzedawcy pewnie nabywają kosmetyki po fińskich cenach hurtowych
Bez przesady, mają się oni znacznie lepiej od nas. Zarabiają przeciętnie sporo więcej a ceny ciuchów mają identyczne, w marketach drożej niż u nas ok 1,5 raza, zależy co się kupuje (niektóre rzeczy tak samo albo i taniej są a niektóre dużo drożej), kosmetyki faktycznie mają droższe (stad pewnie zawyżone ceny Lumene), ale cenowo wszystkie marki wychodzą dość podobnie - najtanszy u nas tusz maybelline u nich kosztuje tyle samo co Max Factory i myślę, że na ich zarobki to wcale nie jest specjalnie dużo.. I tam większość młodych ludzi stać na samodzielne mieszkanie, osoba powyżej 20 lat mieszkająca z rodzicami jest czymś dziwnym, a u nas Na wsiach pewnie jest gorzej..

Kurcze ja pamiętam, że jedna drogeria u mnie miała Lumene, muszę tam zajrzeć. Jak któraś kupi, to zróbcie swatcha, najlepiej w porównaniu z innym podkladem.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-10-30 o 11:06
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:08   #3532
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja chyba kupię we wtorek, porobię zdjęcia. Moge porównać z Revlonem Ivory, Alverde, Pixie Ayperi 1 zmieszane z 0, miss sporty, golden Rose Miałam ze sobą wtedy Revlona i jest naprawde sporo jasniejszy. Tylko nei wiem, czy pokazywała mi kolor 11, czy 10
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:09   #3533
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Humektan nic nie dawał, Physiogel tak samo
Zaraz poszukam Lumene, ale wydaje mi się, że to ciężki, maskowy podkład.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:18   #3534
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Bez przesady, mają się oni znacznie lepiej od nas. Zarabiają przeciętnie sporo więcej a ceny ciuchów mają identyczne, w marketach drożej niż u nas ok 1,5 raza, zależy co się kupuje (niektóre rzeczy tak samo albo i taniej są a niektóre dużo drożej), kosmetyki faktycznie mają droższe (stad pewnie zawyżone ceny Lumene), ale cenowo wszystkie marki wychodzą dość podobnie - najtanszy u nas tusz maybelline u nich kosztuje tyle samo co Max Factory i myślę, że na ich zarobki to wcale nie jest specjalnie dużo.. I tam większość młodych ludzi stać na samodzielne mieszkanie, osoba powyżej 20 lat mieszkająca z rodzicami jest czymś dziwnym, a u nas Na wsiach pewnie jest gorzej..
Teraz będzie mega
No pewnie, że poziom życia jest wyższy niż w Polsce. Ale u nas w ostatnich latach poziom życia gwałtownie się podniósł. Jest bardzo duża grupa osób, którą stać na wystawne życie. A nawet jeżeli ich nie stać to takie życie prowadzą. Pewnie w perspektywie całego kraju tego nie widać, bo z każdej strony, czy to z mass-mediów, czy to z ulicy dostrzegamy wszechogarniającą nas biedę. A w Szwecji- uwierz mi w porównaniu do innych krajów rozwiniętych (mam tu na myśli np. Niemcy, Norwegię itp.) zarobki klasy średniej wcale nie są takie duże. Wszystko jest napędzane przez wielkie korporacje Skanska, Ikea itp. I wiem to z opowieści moich znajomych Szwedów :P

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Przepraszam, przeoczyłam. To zywkła, mała drogeria, ale jakaś lepsza, bo jest tam Art Deco, Revlon, Gosh itp, całe szafy.
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:28   #3535
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Bez przesady, mają się oni znacznie lepiej od nas. Zarabiają przeciętnie sporo więcej a ceny ciuchów mają identyczne, w marketach drożej niż u nas ok 1,5 raza, zależy co się kupuje (niektóre rzeczy tak samo albo i taniej są a niektóre dużo drożej), kosmetyki faktycznie mają droższe (stad pewnie zawyżone ceny Lumene), ale cenowo wszystkie marki wychodzą dość podobnie - najtanszy u nas tusz maybelline u nich kosztuje tyle samo co Max Factory i myślę, że na ich zarobki to wcale nie jest specjalnie dużo.. I tam większość młodych ludzi stać na samodzielne mieszkanie, osoba powyżej 20 lat mieszkająca z rodzicami jest czymś dziwnym, a u nas Na wsiach pewnie jest gorzej..

Kurcze ja pamiętam, że jedna drogeria u mnie miała Lumene, muszę tam zajrzeć. Jak któraś kupi, to zróbcie swatcha, najlepiej w porównaniu z innym podkladem.
Tak się wtrącę, bo ostatnio jechałam pociągiem ze Szwedami i gadaliśmy 3h o życiu w Szwecji Tam jest normalne, że ludzie od 15-16 roku życia pracują, także poziom życia musi być dużo wyższy, bo po prostu w rodzinie jest więcej pensji. W Polsce ludzie dopiero po studiach mają szansę na jakąkolwiek pracę, a i tak beznadziejnie płatną

Agusia, czekamy na swatche Koniecznie też napisz o odczuciach po użyciu
Zaczęłam tęsknić za tradycyjnymi podkładami, to może sobie kupię, jak mi się pokończy to, co mam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:33   #3536
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Teraz będzie mega
No pewnie, że poziom życia jest wyższy niż w Polsce. Ale u nas w ostatnich latach poziom życia gwałtownie się podniósł. Jest bardzo duża grupa osób, którą stać na wystawne życie. A nawet jeżeli ich nie stać to takie życie prowadzą. Pewnie w perspektywie całego kraju tego nie widać, bo z każdej strony, czy to z mass-mediów, czy to z ulicy dostrzegamy wszechogarniającą nas biedę. A w Szwecji- uwierz mi w porównaniu do innych krajów rozwiniętych (mam tu na myśli np. Niemcy, Norwegię itp.) zarobki klasy średniej wcale nie są takie duże. Wszystko jest napędzane przez wielkie korporacje Skanska, Ikea itp. I wiem to z opowieści moich znajomych Szwedów :P
Ja nie mówię, że mają wszyscy się tam super, ale jest lepiej niż u nas. Mieszkałam tam parę miesięcy i widzę różnicę... Ale jak się pogada ze Szwedami to oni i tak będą narzekać, nie wiedzą jak to jest mieć gorzej

Kurcze, jeśli ten Lumene jest serio jaśniejszy od ivory Revlona, to coś czuję, że też we wtorek go kupię, jeśli będzie... A miałam wszyskto wykorzystywać do końca...

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-10-30 o 11:35
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 11:57   #3537
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość


Wczoraj oglądałam jakiś Lumene, ale nie ma na KWC był jasniejszy od Revlonu.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

http://allegro.pl/lumene-podklad-mat...297602556.html


o, ten
jeśli go kupisz, to napisz czy zapycha etc

oglądałam Lumene już dawno i ciągle się nad nim zastanawiam :brzyda l:
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:16   #3538
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Podczytuję to się udzielę w końcu ;-)
Miałam straszny problem ze znalezieniem korektora biorąc pod uwagę że jestem jasna, z nowych nabytków mogę polecić takie cuś w okrągłym słoiczku KOBO - Ideal cover make up (?), w kolorze jasno żółtym. Idealnie wszystko zakrywa, tylko trzeba nakładać twardym małym pędzelkiem + rozgrzać podkład na nim - ja chucham Tak muszę robić bo podkład jest dość suchy ale jak się trochę rozgrzeje to ekstra się wtapia w skórę.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:23   #3539
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Podczytuję to się udzielę w końcu ;-)
Miałam straszny problem ze znalezieniem korektora biorąc pod uwagę że jestem jasna, z nowych nabytków mogę polecić takie cuś w okrągłym słoiczku KOBO - Ideal cover make up (?), w kolorze jasno żółtym. Idealnie wszystko zakrywa, tylko trzeba nakładać twardym małym pędzelkiem + rozgrzać podkład na nim - ja chucham Tak muszę robić bo podkład jest dość suchy ale jak się trochę rozgrzeje to ekstra się wtapia w skórę.
Ale skoro jest jasno-żólty to nie jest widoczny na jasnej skórze?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 12:23   #3540
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ale skoro jest jasno-żólty to nie jest widoczny na jasnej skórze?
Nie, bo robi się prawie biały w opakowaniu tylko ma taki kolor
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.