Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 19:53   #1111
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez mil244 Pokaż wiadomość
Ja miałam usuwane laserem 3 pieprzyki na twarzy w listopadzie 2013. Niestety po usunięciu zostały dość duże wgłębienia, dlatego około 2 miesiące po miałam robiony w tych miejscach fraxel. Jedna blizna bardzo się spłyciła od razu, pozostałe dwie nie zareagowały aż tak szybko, ale ich wygląd teraz w porównaniu do tego co było przed zabiegem to niebo a ziemia. Jest jeszcze minimalne wgłębienie, ale trzeba się dobrze przypatrzeć i widać je tylko jak sztuczne światło padnie pod konretnym kątem - myśle, że mozna zalozyc, ze tylko ja to widze. Poza tym, mimo, ze minal juz ponad rok, caly czas widze, ze blizny sie poprawiaja i wygladzaja. Z mojego doswiadczenia moge stwierdzic, ze fraxel na pewno nie zaszkodzi, a jak widac moze pomoc. Najlepiej gdyby zrobil Ci ten zabieg ten sam lekarz, ktory usuwal Ci pieprzyki, moze zrobi Ci to za darmo w ramach poprawki.
Po zabiegach dermabrazji postanowie co dalej. Dużo czytam o dobrych właściwościach dermopenu.. ale jest tyle możliwości i tyle niepewności że już sama nie wiem :/
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 21:46   #1112
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Nie wiecie czy jest możliwość w jakiś przypadkach usunąć pieprzyk za darmo?
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 22:12   #1113
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy jest możliwość w jakiś przypadkach usunąć pieprzyk za darmo?
Raczej nie. Z tego co mi wiadomo zabiegi laserowe nie są refundowane przez NFZ.
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 00:37   #1114
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

u mnie czerwony slad zginal w 6 miesiecy, ale z dermambrazja i kwasem migdalowym
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2015-03-18 o 00:40
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 08:59   #1115
ja_sama
Przyczajenie
 
Avatar ja_sama
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

2 lata temu usuwałam z pleców 3 znamiona, jedno duże (śr. ok 8mm), drugie mniejsze, trzecie mały włókniak. Znamiona były usuwane chirurgicznie. Najmniejszy ślad mam po włókniaku, nie było szwów i została mi taka mała płaska kropeczka (nie opala się), po największym, który został wycięty z 2mm marginesem dookoła mam duża bliznę, jakby "rozeszłą" a dosłownie 2 cm obok po trzecim wycięciu wypukłe ślady po szwach. Jak się wygoiło smarowałam Noscarem z macicy perłowej, ale średnio widziałam poprawę. Blizny są widoczne, ale i tak wolę je od pieprzów. Nie opalają się.

Jeśli chodzi o usuwanie na NFZ to musi być to znamię niosące ryzyko, trzeba iść do dermatologa i on oceni. Ja miałam skierowanie, bo brzydkie miałam te znamiona, ale w końcu zrobiłam prywatnie (wycięcie 1szt 300zł, przy wycince 3 naraz 600).

Teraz chciałabym usunąć z twarzy i myślę o laserze CO2, bo mam na środku czoła i policzku, ale boję się blizn. Czy ktoś robił laserem i nie ma zupełnie śladu?
ja_sama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:27   #1116
xbasiach
Raczkowanie
 
Avatar xbasiach
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 64
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez ja_sama Pokaż wiadomość

Teraz chciałabym usunąć z twarzy i myślę o laserze CO2, bo mam na środku czoła i policzku, ale boję się blizn. Czy ktoś robił laserem i nie ma zupełnie śladu?
Ja mam delikatne ślady na policzku ale wyglądają dużo lepiej niż pieprzyki
__________________


02.11.2013

najszczęśliwsza!




xbasiach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 18:18   #1117
Baskinia
Zadomowienie
 
Avatar Baskinia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 259
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Może ktoś usuwał znamiona barwnikowe ciekłym azotem? To podobno jedyna metoda nie pozostawiająca blizn.
Baskinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 13:50   #1118
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Też właśnie słyszałam o tej metodzie i chętnie dowiem się czegoś więcej.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 07:06   #1119
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Wczoraj usunelam laserowo 3 pieprze i 1 kaszaka. Tylko nie tak to sobie wyobrazalam. Mam teraz takie dziury i boje sie ze to tak zostanie. A kaszaka mialam na policzku pod okiem i tez taka dziurka jest choc mniejsza. Juz lepiej chyba usuwac chirurgicznie ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 07:47   #1120
Baskinia
Zadomowienie
 
Avatar Baskinia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 259
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ciekły azot odpada, jeśli chodzi o znamiona barwnikowe płaskie-tyle dowiedziałam się od lekarza. Teraz będę korygować blizny po usunięciu znamion laserem frakcyjnym.
Baskinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 13:52   #1121
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Emila432 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich którzy chcą usunąć pieprzyka domowym sposobem w bezpieczny sposób i bez zostawiania żadnego śladu:
https://usuwaniepieprzykow.wordpress.com/
I zeby przeczytac trzeba pobrac jakies g*wno? Pewnie z wirusem
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 17:47   #1122
Bionda1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dziewczyny!!!!! w środę, tj. 20.01.16 usunęłam paskudztwo ze swojego zycia po ponad 30 latach . Usuwałam laserem CO2. Za jednym zamachem usunięto mi z brzucha około 20 pieprzy i 3 sztuki z twarzy....hardcore co?
Opowiem:
znalazłam oferte w znanych nam gruponiastych serwisach. U kosmetologa. Miałam troche obaw, ale w końcu co tam! Pojechałam na umówiona wizyte i wszystko zostało mi wytłumaczone. Wiecie ile dziewczyn przepłaca w klinikach u "doktorków"? z racji ze jestem w zawodzie medycznym to przy piwku pogadałam z jednym doktorkiem, i przyznał kosmetologowi racje...to jest liczenie na kase, bo ten sam zabieg moze wykonac i kosmetolog i doktorek....
Mija juz 5 dzień po zabiegu, jeden pieprz..płaski prawie sie wykruszył i na twarzy został mało znaczacy ślad. Dalesze dwa strupki "hoduję" zeby nie powstaly blizny. Po zabiegu mysklałam że umre... wielkie czarne kropy na twarzy i brzuchu....masaaakra
Teraz juz to wyglada o niebo lepiej, nakładam na twarz alantan i puder zwykły co wysusza, smaruje tez altacetem, żeby szyciej związało, ale nie zdrapuję, same odchodzą....nie wiem co jeszcze napisac, bo za wczesnie ale mam nadzieje ze bedzie git
Bionda1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 19:55   #1123
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja mialam usuwane 3 sztuki w sierpniu i nie jestem zadowolona. Najpierw mialam "dziury" a teraz mam blizne w kolorze ciemniejszym niz skora i jest ona grubsza tzn czuc przy dotyku takie wybrzuszenie. I po co mi bylo potrzebne takie usuwanie jak zamiast jednego paskudztwa mam nastepne?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 20:57   #1124
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

usuwalam 8 malych z twarzy minął juz miesiac sa blizny rozowe i czyc jakies chropy w dotyku
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:01   #1125
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Mam pytanie,zdecydowałam, że chce usunąć pieprzyka z twarzy prywatnie, bo jednak wolę już wydać te pieniądze i mieć pewność, że zrobią to starannie. Jak wygląda droga do prywtnego usunięcia pieprzyka?
Czy najpierw muszę udać się do danej kliniki na konsultację, która swoją drogą też kosztuje niemało, czy od razu w cenę zabiegu wliczona jest konsultacja?
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 10:12   #1126
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Mam pytanie,zdecydowałam, że chce usunąć pieprzyka z twarzy prywatnie, bo jednak wolę już wydać te pieniądze i mieć pewność, że zrobią to starannie. Jak wygląda droga do prywtnego usunięcia pieprzyka?
Czy najpierw muszę udać się do danej kliniki na konsultację, która swoją drogą też kosztuje niemało, czy od razu w cenę zabiegu wliczona jest konsultacja?
Ja mialam wliczona konsultacje w zabieg.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:29   #1127
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Ja mialam wliczona konsultacje w zabieg.
Bo z tego co sprawdzam, sama konsultacja kosztuje 120zł + zabieg pewnie z 200. Nie uśmiecha mi się za bardzo iść na konsultację, żeby powiedzieli, że niestety ten pieprzyk nie kwalifikuje się do usunięcia laserowego, bo jest za płaski...

edit w załączniku pieprzyki o których mowa.
Pierwszy wyczuwalny przy dotyku, ale wydaje się być płaski. Czy takie coś kwalifikuje się pod laser? Drugi z wyrastającymi włoskami

Edytowane przez halucynogenna
Czas edycji: 2016-03-12 o 18:32
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 13:29   #1128
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Bo z tego co sprawdzam, sama konsultacja kosztuje 120zł + zabieg pewnie z 200. Nie uśmiecha mi się za bardzo iść na konsultację, żeby powiedzieli, że niestety ten pieprzyk nie kwalifikuje się do usunięcia laserowego, bo jest za płaski...

edit w załączniku pieprzyki o których mowa.
Pierwszy wyczuwalny przy dotyku, ale wydaje się być płaski. Czy takie coś kwalifikuje się pod laser? Drugi z wyrastającymi włoskami
Ja placilam cos ok. 350 zl.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 13:30   #1129
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Ja placilam cos ok. 350 zl.
A jak myślisz, czy moje kwalifikują się pod laser?
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 13:41   #1130
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
A jak myślisz, czy moje kwalifikują się pod laser?
Niestety nie widze zdj w mobilnej aplikacji. Pozniej postaram sie zobaczyc w laptopie
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 10:27   #1131
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Niestety nie widze zdj w mobilnej aplikacji. Pozniej postaram sie zobaczyc w laptopie

i jak?
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:35   #1132
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Miałam gdzieś takiej wielkości jak Ty ten pierwszy, tylko mój był wystający delikatnie i miał chyba dwa włoski. Był usuwany laserem,więc Twój też się pewnie kwalifikuje.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 18:12   #1133
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Miałam gdzieś takiej wielkości jak Ty ten pierwszy, tylko mój był wystający delikatnie i miał chyba dwa włoski. Był usuwany laserem,więc Twój też się pewnie kwalifikuje.


Dało mi to trochę nadziei Myślałam, że wystające oznaczają tyko pieprzyki typu brodawki.
W sumie to bardziej zależałoby mi na tym drugim, bo wystaje na nim włosek i mimo przycinania ciągle odrasta, jest to uciążliwe, ale raczej wycinania chirurgicznego nie podejmowałabym się,bo zostałaby jeszcze większa blizna zapewne.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 18:17   #1134
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
bo zostałaby jeszcze większa blizna zapewne.
Tez tak mysle.
Ja rowniez sie balam , ten pieprzyk byl moja zmorą, wielkim kompleksem, wyobrazalam sobie co jesli mi powiedza ze nie usuna??
Ale jednak strach ma wielkie oczy.
Powodzenia. I daj znac jak poszlo
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 23:38   #1135
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Z własnego doświadczenia odradzam laserowe usuwanie znamion, bo po pierwsze zostają ślady, po drugie nigdy nie wiadomo, czy usuwane znamię jest w 100% bezpieczne (nawet jeśli lekarz zapewnia nas o tym). Za pierwszym razem usunęłam kilka znamion m. in. z twarzy, pozostały niewielkie ślady, ale ze względu na to, że parę znamion odnowiło się, poszłam na poprawkę i przy okazji usunęłam sporo znamion z rąk (było ich sporo) i kilka z szyi. Lekarz chyba użył większej mocy, bo po tym 2-gim zabiegu ślady były zdecydowanie większe i głębsze, niestety w 2-giej dobie wdało mi się zakażenie na rękach i wyglądało to strasznie. Teraz jestem prawie 3 tygodnie po zabiegu i mam bliznę na bliźnie, wygląda to okropnie, ale mam nadzieję, że jeszcze skóra się zregeneruje i ślady będą mniejsze i zbledną.
Kiedyś usuwałam też 1 znamię ciekłym azotem i po tym zabiegu nie mam praktycznie śladu, wszystko szybko się zagoiło, natomiast po laserze jest masakra. Niedługo idę do kontroli i zobaczę, co lekarz powie, a póki co, nie pozostaje mi nic innego jak nosić bluzki z rękawem
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:37   #1136
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Z kolei ja bardzo sobie chwalę usuwanie laserowe. Miałam 3 zmiany, z czego 2 na twarzy (czoło i policzek), zabieg był wykonywany ok 3 lata temu. Wszystko ładnie i szybko się zagoiło, blizn i śladów nie ma praktycznie żadnych (chyba, że wiesz w którym miejscu i naprawę bardzo uważnie się przyjrzysz z odległości 5 cm od twarzy, wtedy zauważysz niewielkie bledsze plamki). Za pierwszym razem jedna ze zmian nie została do końca wypalona, ale poprawka była za darmo, więc poszłam.

Dodam, że zabieg miałam robiony latem, gdzie teoretycznie się nie powinno, bo słońce, temperatura - wiadomo. Ale stosowałam filtr 50tkę i wszystko było ok.
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 18:57   #1137
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Każdy człowiek inaczej zareaguje na laser. U mnie na twarzy te ranki też się najlepiej zagoiły, mimo, że nadal są czerwone i trochę widoczne. Po ciekłym azocie rana szybciej się zagoiła i po m-cu nie było śladu po zabiegu (żadnych wgłębień itd.), a po laserze niestety mam ślady. Na rękach mam wgłębienia i póki co te nieszczęsne ręce wyglądają gorzej niż przed zabiegiem, może za m-c będzie lepiej.
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 16:17   #1138
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Dziewczyny, odświeżając, byłam u lekarza na konsultacji. Powiedział szczerze, że nie radzi usuwać tych pieprzyków z twarzy, bo zapewne blizna będzie większa niż samo znamię i może odrosnąć (niby zbyt płaski, ale czytałam w tym wątku, że dziewczyny usuwały bardziej płaskie od mojego), no więc nic.
Za to usunęłam pieprzyk wystający z ramienia wymrażaniem, strupek odpadł, ale zaczął odrastać na nowo... Teraz mam mniejszego nowego pieprzyka i ciemną obwódkę wokół, co to oznacza?
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 06:59   #1139
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odświeżając, byłam u lekarza na konsultacji. Powiedział szczerze, że nie radzi usuwać tych pieprzyków z twarzy, bo zapewne blizna będzie większa niż samo znamię i może odrosnąć (niby zbyt płaski, ale czytałam w tym wątku, że dziewczyny usuwały bardziej płaskie od mojego), no więc nic.
Za to usunęłam pieprzyk wystający z ramienia wymrażaniem, strupek odpadł, ale zaczął odrastać na nowo... Teraz mam mniejszego nowego pieprzyka i ciemną obwódkę wokół, co to oznacza?
Oznacza ze masz nowego pieprza

Ja tam wole usuwac chirurgicznie. Mniejsza blizna niz po laserze
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 17:03   #1140
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Bardziej chodziło mi o to, czy jeżeli odrósł oznacza, że zabieg był wykonany niepoprawnie? Czytałam wątek, to bardzo rzadko się zdarza, że komus odrastały.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.