Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 07:50   #1411
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Hej Dziewczyny
Dawno mnie nie bylo nie mam nawet czasu nadrabiac. Duzo sie u mnie dzieje.
Bede wpadać co jakiś czas, napiszę cos, ale poki co jestem ciagle zajeta
Buziaki dla Was
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:16   #1412
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cześć dziewczyny.
Mam do Was ogromną prośbę! Jestem w jakimś życiowo - włosowym kryzysie Nie wiem czego chcę od moich włosów -nie wiem czy chcę jasne czy ciemne. Wiem tylko, że chcę długie i proste i.....żeby było mi w nich ładnie

Naturalnie mam ciemno blond włosy,na które przez kilka lat nakładałam cieniutkie refleksy takim spray'em (coś w rodzaju Joanny, ale nie pamiętam nazwy, był to jakiś produkt z salonu fryzjerskiego).

2 lata temu zachciało mi się zmian i zafarbowałam włosy na kasztanowy brąz, potem na ciemniejsze odcienie brązu, aż do takiej gorzkiej ciemnej czekolady. Farbowałam je u fryzjera mieszankami kilku odcieni brązów i kasztanów farbą L'Oreal Prof. Richesse De Diacolor.

Minął rok - zachciało mi się znowu blondu.
Powoli pasemkami wracałam do koloru zbliżonego do naturalnego, poszłam dalej z tym blondem aż do jaśniutkiego, szampańskiego(?) odcienia.
I teraz myślę, że ten blond jest za jasny, że rozjaśnianie non stop bardzo zniszczy i osłabi mi włosy.

Myślę o tym, żeby nałożyć coś zbliżonego do naturalnego koloru, jakiś średni beżowy blond i wyjąć tylko kilka pasemek przy twarzy jaśniejszych. Boję się tylko, że w takim ciemnym blondzie będę wyglądała brzydko, a drugi raz moje włosy nie przeżyją rozjaśniania

Doradzicie mi coś?????

Mogę wstawić zdjęcie jeśli tak będzie łatwiej.



Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo ja mam taką głupawkę....... Widzę laskę, która ma piękne brązowe włosy - robię brązowe, widzę piękną blondynkę - robie blond..... Ale ja naturalnie jestem blnodynką, najbardziej podoba mi się blond i najładniej w takim wyglądam Wszystkie takie zmiany robię pod wpływem chwili

Mam bardzo podobnie
Jak byłam blondynką chciałabym być brunetką, zostałam brunetką - chciałam mieć znów blond włosy. Teraz mam blond, myślę o przyciemnieniu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:41   #1413
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

jestem

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
o, właśnie na tvnie wampirki lecą
nowy odcinek chyba już 8go września?

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------


a mój tato mało co boksem się interesuje on to przeważnie w bundeslidze siedzi więc znając jego to tej walki nawet nie będzie oglądał

też mnie to wnerwia, siedzisz, wyczekujesz na to piękne wejście, a tu jedna runda i po walce
ale mam nadzieję, że ta walka będzie imponująca
oczywiście sercem życzę góralowi wygranej, ale rozum podpowiada, że raczej nie zdoła kliczke powalić na deski
z Gołotą było krótko ale mam do niego szacunek
ciekawe kto wygra też myślę że Góral nie da rady ale może
wiecie co nie lubię zbyt pewnych siebie ludzi

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-06 o 09:46
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:45   #1414
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe Kochana sama nie wiem bo dopiero raz tylko uzyłam tej Timotei a Intense 3 tubka idzie
przy Timotei uderzyla mnie niesamowita gładkosc i rozczesanie juz po spłukiwaniu-włosy jak jedwab
konstystencje w porownaniu do Nivei ma bardziej rzadka i lejaca,i choc zapach super, to jak nakładałam to dosc sceptycznie sie nastawiłam a tu takie zaskoczenie
Wydaje mi sie, ze Nivea bardziej 'obciaza' a po Timotei sa zarowno puszyste jak i miekkie i gładkie. Nawet przy nasadzie na 2 dzien sa super. Jednak konce lepsze po Intense, ze wzgledu wlasnie na to obciazanie-a ja potrzebuje czegos konkretnego na ujarzmianie koncowek
bede klasc mix-timotei na calosc a koncowki Intense
wez tą i tą Intense lepsza od Long




ooo miałas taki jak ja mam teraz choc po szamponetce ciut mniej srebrzysty znajde foto aktualne to Wam wkleje

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------



15ego
ja 2 sezony nadrobiłam w wakacje, bo tak normalnie to nie mam czasu na ogarnianie tych seriali

---------- Dopisano o 00:48 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------



ooo no niezle jej wyszło
lepiej w tym
a c12 faktycznie dobrze rozjasnia, u mnie chyba jasniej nawet niz jak miałam pasemka rozjasniaczem
a e20 jeszcze lepiej musi działac, bo ma te aktywatory

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------



haha skad to znam kiedyś też z jednego dnia blond zrobiłam brąz
teraz juz mysle bardziej no i mi szkoda najzwyczajniej tego kolorku
blond to blond
każdemu inna odżywka może pasować dlatego najlepiej dojść do tego samemu metodą prób i błędów i ja tak zrobię mam listę które kupić timotei, intense, diamond
szkoda że nie ma Caskady rozpracowałaby skład migusiem a swoją drogą ciekawe co u niej

15 to już niedługo

ja robiłam kiedyś e20 przez dłuższy czas i powiem tak nie wiem czy bardziej rozjaśnia ale jest na pewno cieplejsza, taka słoneczna jeśli mam porównać c12 i e20 poszukam zaraz zdjęć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:48   #1415
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dzien dobry

wklejam fotki z niedzieli wieczorem-z obecnym kolorkiem w dziennym są podobne ale ten srebrzysty połysk z górnej czesci zamienia się w naturalny
takze mysle, ze jak zrobie 01 excellence odrosty za tydzien, to wyjdzie równo

mniam pije własnie Black'a o smaku Mojito kto lubi Mojito, to polecam pyszna energia
bardzo ładnie
piłam pycha

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Mam do Was ogromną prośbę! Jestem w jakimś życiowo - włosowym kryzysie Nie wiem czego chcę od moich włosów -nie wiem czy chcę jasne czy ciemne. Wiem tylko, że chcę długie i proste i.....żeby było mi w nich ładnie

Naturalnie mam ciemno blond włosy,na które przez kilka lat nakładałam cieniutkie refleksy takim spray'em (coś w rodzaju Joanny, ale nie pamiętam nazwy, był to jakiś produkt z salonu fryzjerskiego).

2 lata temu zachciało mi się zmian i zafarbowałam włosy na kasztanowy brąz, potem na ciemniejsze odcienie brązu, aż do takiej gorzkiej ciemnej czekolady. Farbowałam je u fryzjera mieszankami kilku odcieni brązów i kasztanów farbą L'Oreal Prof. Richesse De Diacolor.

Minął rok - zachciało mi się znowu blondu.
Powoli pasemkami wracałam do koloru zbliżonego do naturalnego, poszłam dalej z tym blondem aż do jaśniutkiego, szampańskiego(?) odcienia.
I teraz myślę, że ten blond jest za jasny, że rozjaśnianie non stop bardzo zniszczy i osłabi mi włosy.

Myślę o tym, żeby nałożyć coś zbliżonego do naturalnego koloru, jakiś średni beżowy blond i wyjąć tylko kilka pasemek przy twarzy jaśniejszych. Boję się tylko, że w takim ciemnym blondzie będę wyglądała brzydko, a drugi raz moje włosy nie przeżyją rozjaśniania

Doradzicie mi coś?????

Mogę wstawić zdjęcie jeśli tak będzie łatwiej.







Mam bardzo podobnie
Jak byłam blondynką chciałabym być brunetką, zostałam brunetką - chciałam mieć znów blond włosy. Teraz mam blond, myślę o przyciemnieniu
Wstaw zdjęcia wtedy będzie można coś doradzić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:53   #1416
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Hejka dziewczyny

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
łatwo powiedziec... tylko ze ja mam jelito drażliwe i nietolerancje na produkty mleczne i mleko
bol brzucha i jelit po jogurcie- masakryczny... i biegunka, nudnosci... ech...
na probiotykach z apteki jechalam juz od pol roku- lacibios femina, provag, lacidofil... i gowno!
myslalam ze sie uchronie, nie udalo sie nie wiem czemu i teraz bedzie ciezko... bo u mnie glupie inf. kobiece jak juz sa to leczenie trwa nawet pol roku nieprzerwanie wlasnie przez to ze naturalnych probiotykow nie bardzo mam jak dostarczac
ale trzymajcie za mnie jutro kciuki co rodzinny dalej wymysli i dziekuje za odzew
kurcze bunny z jelitami miałam identyko po przetrawieniu salmonellą ale jakoś sie przyzwyczaiły do jogurtów trwało to 2 lata... ale mleka nadal nie toleruje

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

śliczna pościel

dzięki kochane to chyba ten ciemny wezmę
Lady link http://allegro.pl/hit-sweterki-z-lat...792325934.html a po ile je u siebie widziałaś?
dzięki,a sweterek ciemniejszy lepszy

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny będę płakać Jak mogłam przefarbować taki kolor????? No jak????? Długo będę do takiego wracać... Ojjjj długo
rzeczywiście ładny kolor miałaś

a tu macie foto realne poscieli
1-z lampą
2,3bez lampy (jakość dobra ale zamki takie delikatne bardzo)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00258.jpg (95,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00259.jpg (100,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00260.jpg (70,6 KB, 14 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:08   #1417
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobnie
Jak byłam blondynką chciałabym być brunetką, zostałam brunetką - chciałam mieć znów blond włosy. Teraz mam blond, myślę o przyciemnieniu
Trzeba się na jakiś zdecydować w końcu
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny



kurcze bunny z jelitami miałam identyko po przetrawieniu salmonellą ale jakoś sie przyzwyczaiły do jogurtów trwało to 2 lata... ale mleka nadal nie toleruje



dzięki,a sweterek ciemniejszy lepszy



rzeczywiście ładny kolor miałaś

a tu macie foto realne poscieli
1-z lampą
2,3bez lampy (jakość dobra ale zamki takie delikatne bardzo)
No właśnie i jak zwykle zachciało mi się innego
A pościel baaaardzo ładna Też przydałaby mi się jakaś nowa :P
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 10:24   #1418
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Wstaw zdjęcia wtedy będzie można coś doradzić
Na zdjęciu 1 - moje naturalne włosy z cienkimi refleksami
Na zdjęciu 2 - brązy które miałam na głowie przez ponad rok
Na zdjęciu 3 - przechodzenie pasemkami do blondu
Na zdjęciu 4 - obecny kolor i stan włosów.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

a tu macie foto realne poscieli
1-z lampą
2,3bez lampy (jakość dobra ale zamki takie delikatne bardzo)
Fajna pościel. Będzie pasowała do blondynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (72,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (113,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (149,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (126,3 KB, 102 załadowań)
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2011-09-06 o 10:35
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:34   #1419
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
każdemu inna odżywka może pasować dlatego najlepiej dojść do tego samemu metodą prób i błędów i ja tak zrobię mam listę które kupić timotei, intense, diamond
szkoda że nie ma Caskady rozpracowałaby skład migusiem a swoją drogą ciekawe co u niej

15 to już niedługo

ja robiłam kiedyś e20 przez dłuższy czas i powiem tak nie wiem czy bardziej rozjaśnia ale jest na pewno cieplejsza, taka słoneczna jeśli mam porównać c12 i e20 poszukam zaraz zdjęć
metoda prób i błedow dokładnie
ja tez diamond next time kupie dla wyprobowania
a intense i timotei to będą moje stałe odzywki
dzis kolejny dzien a włosy dalej miekkie i sypkie i takie przyjemne w dotyku na pewno intense i long szybciej przetłuszczaja
mam nadzieje, ze i Tobie sie timotei spodoba a kolorek ma jasniutki mietowy

aa no własnie-Ty robilas e20

Kotka- fajowa ta posciel i jaki masz rózowy pokoik daj znac jak Gelacet bedzie CI sie spisywał

ja od dzis zaczynam brac belisse, merz mi sie skonczyl tydzien temu

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
piłam pycha

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------



Wstaw zdjęcia wtedy będzie można coś doradzić

pyycha no
chyba 2 wypije, bo mam kryzys, w nocy malo spalam no i powera w ogole nie mam

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu 1 - moje naturalne włosy z cienkimi refleksami
Na zdjęciu 2 - brązy które miałam na głowie przez ponad rok
Na zdjęciu 3 - przechodzenie pasemkami do blondu
Na zdjęciu 4 - obecny kolor i stan włosów.



Fajna pościel. Będzie pasowała do blondynki
nie ma fotek :conf used:

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-09-06 o 10:32
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:41   #1420
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze i Tobie sie timotei spodoba a kolorek ma jasniutki mietowy


nie ma fotek :conf used:
Fotki już są. Coś mi wizaż zaświrował z załącznikami.

Co to za odżywka Timotei o której piszecie? Dawno, dawno temu miała jakąś z bawełną bodajże i tak obłędnie pachniała!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Trzeba się na jakiś zdecydować w końcu
Tak, ale ja nie potrafię.
Co gorsze - wśród znajomych są podzielone opinie między wersją "po ciemnej stronie mocy" i "po jasnej", więc mam totalny młyn. Chyba więcej brunetek mi się podoba (np.Megan Fox <3), ale z drugiej strony ja chyba lepiej czuję się w blondzie
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:53   #1421
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

maja55, to tak jak u mnie Ale chyba 60% osób woli mnie jednak w blondzie
Mnie się najbardziej podobasz w 3 załączniku 2 zdjęcie w pierwszym rzędzie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Dziewczyny wczoraj pokazywałam wam farbę Loreala 9.132 i akurat jedna z wizażanek Czekoladowa1 ma zdjęcia po tej farbie http://1.bp.blogspot.com/-OCXVu5uZgq...s1600/hair.png
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 10:58   #1422
breesan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

witam wszystkie blondynki
Chciałabym prosić o radę, jak mam postąpić z moimi włosami.
Mój naturalny kolor to szary mysi. od 7 lat farbowałam włosy na czekoladowy kolor . W czerwcu rażona jakimś boskim impulsem postanowiłam zmienić kolor na blond, moja fryzjerka przeprowadziła "półdekoloryzację" potem chyba nałożyła farbę Matrixa... i zrobiła lekkie pasemka jaśniejsze. wyszedł taki słomkowaty, lekko rudy, ciemniejszy na końcówkach "blond" ale tego się spodziewałam. nikt od raz blond nie zostanie.
kolejny krok to, kiedy urósł mi odrost 2cm postanowiłam sama w domu rozjaśnić włosy, za pomocą farby loreal exelence blond supreme 01 , odrost się rozjaśnił ale tyle ze zrównał się z resztą, a reszta włosów rozjaśniła się minimalnie. to ciągle za mało blondu w blondzie, a myślę o odcieniu jaki ma michelle williams.
W tym wątku często przewijają się farby pallette c12, 219, i też jakiś odcień londy - zastanawiam się, która byłaby najodpowiedniejsza dla mnie, żeby rozjaśnić włosy o kilka tonów, pozbyć się tego żółtego koloru i rozjaśniać mój ciemny odrost?
Na jak długo nakładać farbę na odrost, a na ile na długość? moje włosy mają 40 cm, więc będę chyba potrzebować dwóch opakowań farby?
pozdrawiam chorą Bunny! (pisałam do ciebie na maila)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 090.jpg (147,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 091.jpg (105,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Michelle-Williams-1235813.jpg (97,5 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez breesan
Czas edycji: 2011-09-06 o 11:00
breesan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:15   #1423
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Adzi widzę Cię
Princesska Ciebie też

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu 1 - moje naturalne włosy z cienkimi refleksami
Na zdjęciu 2 - brązy które miałam na głowie przez ponad rok
Na zdjęciu 3 - przechodzenie pasemkami do blondu
Na zdjęciu 4 - obecny kolor i stan włosów.



Fajna pościel. Będzie pasowała do blondynki
2 załącznik fotki u góry ładny kolor
i to ostatnie od tyłu w bardzo jasnym blondzie ładne długie włoski

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez breesan Pokaż wiadomość
witam wszystkie blondynki
Chciałabym prosić o radę, jak mam postąpić z moimi włosami.
Mój naturalny kolor to szary mysi. od 7 lat farbowałam włosy na czekoladowy kolor . W czerwcu rażona jakimś boskim impulsem postanowiłam zmienić kolor na blond, moja fryzjerka przeprowadziła "półdekoloryzację" potem chyba nałożyła farbę Matrixa... i zrobiła lekkie pasemka jaśniejsze. wyszedł taki słomkowaty, lekko rudy, ciemniejszy na końcówkach "blond" ale tego się spodziewałam. nikt od raz blond nie zostanie.
kolejny krok to, kiedy urósł mi odrost 2cm postanowiłam sama w domu rozjaśnić włosy, za pomocą farby loreal exelence blond supreme 01 , odrost się rozjaśnił ale tyle ze zrównał się z resztą, a reszta włosów rozjaśniła się minimalnie. to ciągle za mało blondu w blondzie, a myślę o odcieniu jaki ma michelle williams.
W tym wątku często przewijają się farby pallette c12, 219, i też jakiś odcień londy - zastanawiam się, która byłaby najodpowiedniejsza dla mnie, żeby rozjaśnić włosy o kilka tonów, pozbyć się tego żółtego koloru i rozjaśniać mój ciemny odrost?
Na jak długo nakładać farbę na odrost, a na ile na długość? moje włosy mają 40 cm, więc będę chyba potrzebować dwóch opakowań farby?
pozdrawiam chorą Bunny! (pisałam do ciebie na maila)
Bunny pewnie jak zajrzy na wątek to Ci odpisze
swoją drogą jesteś jedną z niewielu osób które zadają pytanie i od razu wklejają zdjęcia
masz rację często tu mowa o c12, 219, c10, i perłowej londzie chyba 12/1
zajrzyj sobie do linków z tego postu
dziewczyna rozjaśniała ciemne włosy palettką c12 i taki efekt...
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1396
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:17   #1424
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

2 załącznik fotki u góry ładny kolor
i to ostatnie od tyłu w bardzo jasnym blondzie ładne długie włoski
Dziękuję, ostatnie to włosy sprzed 2 tygodni po ostatnim rozjaśnianiu odrostów.
Wydają mi się teraz takie płaskie, ten kolor taki "tandetny", bez życia
Myślicie, że powrót do takich w miarę naturalnych to dobra opcja? przynajmniej nie musiałabym katować włosów rozjaśniaczem co 3 tygodnie.
Ale czym je zafarbować? Jak farby łapią na rozjaśniane włosy - mocniej, słabiej? (wiem, że kolor się szybciej wypłukuje).
Czy wybierać odcienie naturalne, beżowe, złociste?

breesan - nie znam się kompletnie, bo zwykle zlecam fryzjerskie zadania fryzjerom ja przechodziłam od farbowanych na ciemny brąz do blond tylko za pomocą rozjaśniacza i nie miałam takich żółtawych refleksów. Ale nie wiem jak rozjaśniają farby.

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
maja55, to tak jak u mnie Ale chyba 60% osób woli mnie jednak w blondzie
Mnie się najbardziej podobasz w 3 załączniku 2 zdjęcie w pierwszym rzędzie

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Dziewczyny wczoraj pokazywałam wam farbę Loreala 9.132 i akurat jedna z wizażanek Czekoladowa1 ma zdjęcia po tej farbie http://1.bp.blogspot.com/-OCXVu5uZgq...s1600/hair.png
To 2 foto w 3 załączniku to jest mega wypłukany kolor, totalnie sprana już farba:P
Takiego nie zrobię

fajny odcień blondu z załącznika no i świetne włosy.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:24   #1425
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję, ostatnie to włosy sprzed 2 tygodni po ostatnim rozjaśnianiu odrostów.
Wydają mi się teraz takie płaskie, ten kolor taki "tandetny", bez życia
Myślicie, że powrót do takich w miarę naturalnych to dobra opcja? przynajmniej nie musiałabym katować włosów rozjaśniaczem co 3 tygodnie.
Ale czym je zafarbować? Jak farby łapią na rozjaśniane włosy - mocniej, słabiej? (wiem, że kolor się szybciej wypłukuje).
Czy wybierać odcienie naturalne, beżowe, złociste?

breesan - nie znam się kompletnie, bo zwykle zlecam fryzjerskie zadania fryzjerom ja przechodziłam od farbowanych na ciemny brąz do blond tylko za pomocą rozjaśniacza i nie miałam takich żółtawych refleksów. Ale nie wiem jak rozjaśniają farby.


To 2 foto w 3 załączniku to jest mega wypłukany kolor, totalnie sprana już farba:P
Takiego nie zrobię

fajny odcień blondu z załącznika no i świetne włosy.
wcale nie masz takich ciemnych odrostów więc nie rozumiem po co katujesz włosy rozjaśniaczem jak wystarczyłaby farba
jeśli już chcesz przyciemniać włoski wracać do bardziej naturalnego to pewnie musiałabyś zrobić pigmentacje,
bo zapewne będzie wypłukiwał się ciemniejszy kolorek z takich jasnych włosów
wszelkie informacje na ten temat na blogu Bunny :
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...938,index.html
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...141,index.html
a jak długo rozjaśniasz rozjaśniaczem?
bo włoski na zdjęciach nie wyglądają na zniszczone

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-06 o 11:26
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:29   #1426
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dziewczyny, uciekam do fryzjera robić grzywkę!
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:32   #1427
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekam do fryzjera robić grzywkę!
fotki po powrocie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:36   #1428
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aż mnie dreszcz przeszedł...

ale śliczna dziewczyna i włosy też cudaśne

a czym farbujesz? Avoniakiem?

Bunny podeszwą to masz racje - nie ma co się przejmować, bo tego nie widać ja w zimowych kozakach mam podeszwę jak w traperach i nikt nie widział, a jak podnosiłam nogę, żeby im pokazać w jakich traktorach chodzę to ździwko brało

moja mama też ma ten zespół jelita drażliwego, od dłuższego czasu bardzo cierpi

ciemniejszy

poważnie
ale wiesz, że ja tej farby się w ogóle nie boję


u mnie dzisiaj taki upał, ale wiało strasznie... teraz jest 20 stopni, ale grzmi

dziękuję za moc pozytywnej energii, nie było źle
wspolczuje mamie i podzielam jej bol
dostalam flumycon i znow nystatyne- tym razem na 2 tyg leczenie jak bedzie nawrot to skocze z mostu

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja na timotei skuszę się bo na razie z nivei mam long potem intense wezmę i diamond też mam w planie muszę sprawdzić je wszystkie i wybrać dla siebie najlepszą
donosze ze uzylam diamond 2x pod rzad
i efekt mam taki ze wlosy zrobily sie proste i sa tak lejace-sliskie ze klamra i frotka same mi z wlosow zjezdzaja podczas chodzenia
sama nie wiem czy mi sie to podoba...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:48   #1429
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wspolczuje mamie i podzielam jej bol
dostalam flumycon i znow nystatyne- tym razem na 2 tyg leczenie jak bedzie nawrot to skocze z mostu


donosze ze uzylam diamond 2x pod rzad
i efekt mam taki ze wlosy zrobily sie proste i sa tak lejace-sliskie ze klamra i frotka same mi z wlosow zjezdzaja podczas chodzenia
sama nie wiem czy mi sie to podoba...
ale jaja
muszę koniecznie sprawdzić czy u mnie też tak będzie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 11:52   #1430
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wcale nie masz takich ciemnych odrostów więc nie rozumiem po co katujesz włosy rozjaśniaczem jak wystarczyłaby farba
jeśli już chcesz przyciemniać włoski wracać do bardziej naturalnego to pewnie musiałabyś zrobić pigmentacje,
bo zapewne będzie wypłukiwał się ciemniejszy kolorek z takich jasnych włosów
wszelkie informacje na ten temat na blogu Bunny :
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...938,index.html
http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...141,index.html
a jak długo rozjaśniasz rozjaśniaczem?
bo włoski na zdjęciach nie wyglądają na zniszczone
Dziękuję za informacje. Zaraz poczytam blog z poradami
Katuję włosy rozjaśniaczem, bo ja mam mimo wszystko nadal pasemka - jest ich ogrom i włosy są prawie jednolite. Farbę musiałabym chyba położyć na całości co miesiąc, nawet krócej, bo u mnie po 3 tyg widać już odrost A tak rozjaśniam rozjaśniaczem tylko odrost, a długość już zostaje taka jak jest.
Rozjaśniaczem rozjaśniam je od pazdziernika 2010, co 3 - 4 tygodnie.
Nie mam siana, czy zniszczonych końcówek, ale mam potwornie cienkie włosy i łamią mi się. Fryzjerka już mi powiedziała, że strasznie dużo się połamało przy rozczesywaniu i czy nie chciałabym pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem mniej obciążającym włosy, może właśnie naturalnym blondem.

Kurczeeee już sama nie wiem. Chyba zaraz założę na metamorfozach jakiś wątek

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uciekam do fryzjera robić grzywkę!

Pokaż się, proszę

Nigdy nie miałam grzywki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

donosze ze uzylam diamond 2x pod rzad
i efekt mam taki ze wlosy zrobily sie proste i sa tak lejace-sliskie ze klamra i frotka same mi z wlosow zjezdzaja podczas chodzenia
sama nie wiem czy mi sie to podoba...
Przepraszam za imbecylne pytanie, ale co to jest diamond? bo efekty brzmią zachęcająco
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:54   #1431
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny



kurcze bunny z jelitami miałam identyko po przetrawieniu salmonellą ale jakoś sie przyzwyczaiły do jogurtów trwało to 2 lata... ale mleka nadal nie toleruje



dzięki,a sweterek ciemniejszy lepszy



rzeczywiście ładny kolor miałaś

a tu macie foto realne poscieli
1-z lampą
2,3bez lampy (jakość dobra ale zamki takie delikatne bardzo)
kotka widzisz mi jakos nie przechodzi a minelo 3 lata
zreszta lekarze mowili ze bede cale zycie na scislej diecie i wielu rzeczy jesc nie bede, a jem. wiec nie jest zle.
sliczna posciel moje kolory!
Cytat:
Napisane przez breesan Pokaż wiadomość
witam wszystkie blondynki
Chciałabym prosić o radę, jak mam postąpić z moimi włosami.
Mój naturalny kolor to szary mysi. od 7 lat farbowałam włosy na czekoladowy kolor . W czerwcu rażona jakimś boskim impulsem postanowiłam zmienić kolor na blond, moja fryzjerka przeprowadziła "półdekoloryzację" potem chyba nałożyła farbę Matrixa... i zrobiła lekkie pasemka jaśniejsze. wyszedł taki słomkowaty, lekko rudy, ciemniejszy na końcówkach "blond" ale tego się spodziewałam. nikt od raz blond nie zostanie.
kolejny krok to, kiedy urósł mi odrost 2cm postanowiłam sama w domu rozjaśnić włosy, za pomocą farby loreal exelence blond supreme 01 , odrost się rozjaśnił ale tyle ze zrównał się z resztą, a reszta włosów rozjaśniła się minimalnie. to ciągle za mało blondu w blondzie, a myślę o odcieniu jaki ma michelle williams.
W tym wątku często przewijają się farby pallette c12, 219, i też jakiś odcień londy - zastanawiam się, która byłaby najodpowiedniejsza dla mnie, żeby rozjaśnić włosy o kilka tonów, pozbyć się tego żółtego koloru i rozjaśniać mój ciemny odrost?
Na jak długo nakładać farbę na odrost, a na ile na długość? moje włosy mają 40 cm, więc będę chyba potrzebować dwóch opakowań farby?
pozdrawiam chorą Bunny! (pisałam do ciebie na maila)
wiec tak.
podoba ci sie kolor naturalny jakies 10.0.
najlatwiej go uzyskasz jesli teraz polozysz c12, a nastepnie przy okazji juz odrostow 10.0 garniera albo wellatonu...
potrzebujesz 2 jesli nie 3 opak farby bo beda latki
najpierw kladziesz na odrost i po 20 minutach dokladasz farbe na dlugosci.
zmywasz po 25 minutach.
gotowe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 11:57   #1432
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje. Zaraz poczytam blog z poradami
Katuję włosy rozjaśniaczem, bo ja mam mimo wszystko nadal pasemka - jest ich ogrom i włosy są prawie jednolite. Farbę musiałabym chyba położyć na całości co miesiąc, nawet krócej, bo u mnie po 3 tyg widać już odrost A tak rozjaśniam rozjaśniaczem tylko odrost, a długość już zostaje taka jak jest.
Rozjaśniaczem rozjaśniam je od pazdziernika 2010, co 3 - 4 tygodnie.
Nie mam siana, czy zniszczonych końcówek, ale mam potwornie cienkie włosy i łamią mi się. Fryzjerka już mi powiedziała, że strasznie dużo się połamało przy rozczesywaniu i czy nie chciałabym pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem mniej obciążającym włosy, może właśnie naturalnym blondem.

Kurczeeee już sama nie wiem. Chyba zaraz założę na metamorfozach jakiś wątek




Pokaż się, proszę

Nigdy nie miałam grzywki



Przepraszam za imbecylne pytanie, ale co to jest diamond? bo efekty brzmią zachęcająco
to diamond
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...owy-blask.html

jak uważasz mnie wydaje się że obeszłoby się bez rozjaśniacza

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny



kurcze bunny z jelitami miałam identyko po przetrawieniu salmonellą ale jakoś sie przyzwyczaiły do jogurtów trwało to 2 lata... ale mleka nadal nie toleruje



dzięki,a sweterek ciemniejszy lepszy



rzeczywiście ładny kolor miałaś

a tu macie foto realne poscieli
1-z lampą
2,3bez lampy (jakość dobra ale zamki takie delikatne bardzo)
ładna!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:01   #1433
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale jaja
muszę koniecznie sprawdzić czy u mnie też tak będzie
sprobuj moze to wina tego ze duzo mi sie jej polalo?
uzylam szamponu bez silikonow zeby wymyc wlosy po lorealu i dalam nivee.
ciezko bylo na mokro to rozczesac, to dowalilam jeszcze nivea
a jak splukiwalam to chyba z godzine takie byly sliskie i tluste
no i dzis rozczesalam rano- a wczoraj mylam! i zonk bo co latalam po miescie to mi sie fryz rozwalal sam az sie poddalam ale jeszcze czegos takiego nie mialam... moze to tez kwestia tego ze zdrowe wlosy mam juz az za tyl glowy gdy zwiazuje?
wczesniej to na rozjasnionych rozjasniaczem sie trzymalo jak ta lala
trzeba sie bedzie w jakies gumki pancerne zaopatrzyc
albo z drutu kolczastego

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje. Zaraz poczytam blog z poradami
Katuję włosy rozjaśniaczem, bo ja mam mimo wszystko nadal pasemka - jest ich ogrom i włosy są prawie jednolite. Farbę musiałabym chyba położyć na całości co miesiąc, nawet krócej, bo u mnie po 3 tyg widać już odrost A tak rozjaśniam rozjaśniaczem tylko odrost, a długość już zostaje taka jak jest.
Rozjaśniaczem rozjaśniam je od pazdziernika 2010, co 3 - 4 tygodnie.
Nie mam siana, czy zniszczonych końcówek, ale mam potwornie cienkie włosy i łamią mi się. Fryzjerka już mi powiedziała, że strasznie dużo się połamało przy rozczesywaniu i czy nie chciałabym pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem mniej obciążającym włosy, może właśnie naturalnym blondem.

Kurczeeee już sama nie wiem. Chyba zaraz założę na metamorfozach jakiś wątek




Pokaż się, proszę

Nigdy nie miałam grzywki



Przepraszam za imbecylne pytanie, ale co to jest diamond? bo efekty brzmią zachęcająco
to diamond

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22562,diamond-gloss-odzywka-nadajaca-diamentowy-blask.html&next=1
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:06   #1434
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sprobuj moze to wina tego ze duzo mi sie jej polalo?
uzylam szamponu bez silikonow zeby wymyc wlosy po lorealu i dalam nivee.
ciezko bylo na mokro to rozczesac, to dowalilam jeszcze nivea
a jak splukiwalam to chyba z godzine takie byly sliskie i tluste
no i dzis rozczesalam rano- a wczoraj mylam! i zonk bo co latalam po miescie to mi sie fryz rozwalal sam az sie poddalam ale jeszcze czegos takiego nie mialam... moze to tez kwestia tego ze zdrowe wlosy mam juz az za tyl glowy gdy zwiazuje?
wczesniej to na rozjasnionych rozjasniaczem sie trzymalo jak ta lala
trzeba sie bedzie w jakies gumki pancerne zaopatrzyc
albo z drutu kolczastego



to diamond

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22562,diamond-gloss-odzywka-nadajaca-diamentowy-blask.html&next=1
mi tylko grube froty trzymają albo takie co po 1-2 razach do kosza idą ale ja w związanych to rzadko po domu zazwyczaj no i jak szybko coś załatwić trzeba a nie chce szykować się
to pewnie przesadziłaś z jej ilością mi to zdarza się za każdym razem bo zawsze wydaje mi się że za mało dałam

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

gumka z drutu kolczastego to może gumka recepturka chyba jakbyś związała to już nigdy byś nie rozplątała trzeba byłoby ciąć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:10   #1435
breesan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiec tak.
podoba ci sie kolor naturalny jakies 10.0.
najlatwiej go uzyskasz jesli teraz polozysz c12, a nastepnie przy okazji juz odrostow 10.0 garniera albo wellatonu...
potrzebujesz 2 jesli nie 3 opak farby bo beda latki
najpierw kladziesz na odrost i po 20 minutach dokladasz farbe na dlugosci.
zmywasz po 25 minutach.
gotowe
zrobię c12 i pokażę Wam efekty. Dzięki za poradę
breesan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:18   #1436
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi tylko grube froty trzymają albo takie co po 1-2 razach do kosza idą ale ja w związanych to rzadko po domu zazwyczaj no i jak szybko coś załatwić trzeba a nie chce szykować się
to pewnie przesadziłaś z jej ilością mi to zdarza się za każdym razem bo zawsze wydaje mi się że za mało dałam

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

gumka z drutu kolczastego to może gumka recepturka chyba jakbyś związała to już nigdy byś nie rozplątała trzeba byłoby ciąć
mi wszystkie gumki jakie mam w domu zjezdzaja i te froty i takie cienkie
ja zwiazuje w kucyk na bok albo jako baze do koczka- bo sam zawijany koczek mi sie rozpada ze wzgledu na sliskosc wlosow.
no i na noc zaplatam w warkocz...
chyba nie przesadzilam- bo raz ze dobrze splukalam a dwa ze wlosow nie mam obciazonych- jest 2 dzien od mycia a przy skorze sa ok...
gumka recepturka odpada kiedys tak ja wkrecilam ze ojciec mi musial wyciac ja razem z pasmem wlosow przy buzi never-ever poza tym recepturki niszcza wloski a ja moje kocham i im tego nie zrobie.
uzywam tylko gladkich gumeczek bez metalowego spoiwa na srodku
takie male zboczenie zawodowe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:23   #1437
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mi wszystkie gumki jakie mam w domu zjezdzaja i te froty i takie cienkie
ja zwiazuje w kucyk na bok albo jako baze do koczka- bo sam zawijany koczek mi sie rozpada ze wzgledu na sliskosc wlosow.
no i na noc zaplatam w warkocz...
chyba nie przesadzilam- bo raz ze dobrze splukalam a dwa ze wlosow nie mam obciazonych- jest 2 dzien od mycia a przy skorze sa ok...
gumka recepturka odpada kiedys tak ja wkrecilam ze ojciec mi musial wyciac ja razem z pasmem wlosow przy buzi never-ever poza tym recepturki niszcza wloski a ja moje kocham i im tego nie zrobie.
uzywam tylko gladkich gumeczek bez metalowego spoiwa na srodku
takie male zboczenie zawodowe
z tą recepturką to joke nie znam nikogo kto by tym włosy związywał
ja czasami związuje dwoma
też nie toleruje tych gumek z metalowym łączeniem
używam takich pluszowych welurowych jakby albo frotek
myślę czy robić dzisiaj odrost
czy przetłuścić włoski do jutra

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-06 o 12:24
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:25   #1438
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Dzięki dziewczyny za wytłumaczenie co to diamond Jak pokończę moje specyfiki to kupię sobie Nivea Diamond Gloss
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:31   #1439
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Fotki już są. Coś mi wizaż zaświrował z załącznikami.

Co to za odżywka Timotei o której piszecie? Dawno, dawno temu miała jakąś z bawełną bodajże i tak obłędnie pachniała!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------


Tak, ale ja nie potrafię.
Co gorsze - wśród znajomych są podzielone opinie między wersją "po ciemnej stronie mocy" i "po jasnej", więc mam totalny młyn. Chyba więcej brunetek mi się podoba (np.Megan Fox <3), ale z drugiej strony ja chyba lepiej czuję się w blondzie
mi sie podobasz bardzo w blondach z ost załącznika-2 foto u gory
a odzywka timotei to intensywna odbudowa
super jest

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
donosze ze uzylam diamond 2x pod rzad
i efekt mam taki ze wlosy zrobily sie proste i sa tak lejace-sliskie ze klamra i frotka same mi z wlosow zjezdzaja podczas chodzenia
sama nie wiem czy mi sie to podoba...
hhahaha niezle
to nos rozpuszczone bo pewnie super wyglądają teraz

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje. Zaraz poczytam blog z poradami
Katuję włosy rozjaśniaczem, bo ja mam mimo wszystko nadal pasemka - jest ich ogrom i włosy są prawie jednolite. Farbę musiałabym chyba położyć na całości co miesiąc, nawet krócej, bo u mnie po 3 tyg widać już odrost A tak rozjaśniam rozjaśniaczem tylko odrost, a długość już zostaje taka jak jest.
Rozjaśniaczem rozjaśniam je od pazdziernika 2010, co 3 - 4 tygodnie.
Nie mam siana, czy zniszczonych końcówek, ale mam potwornie cienkie włosy i łamią mi się. Fryzjerka już mi powiedziała, że strasznie dużo się połamało przy rozczesywaniu i czy nie chciałabym pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem mniej obciążającym włosy, może właśnie naturalnym blondem.
jak już bys miała jednolity, to bys analogicznie farbą robiła sam odrost my tak wszystkie tu robimy i co 3 tyg

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-09-06 o 12:52
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:41   #1440
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Trzeba się na jakiś zdecydować w końcu

No właśnie i jak zwykle zachciało mi się innego
A pościel baaaardzo ładna Też przydałaby mi się jakaś nowa :P
dzięki

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Na zdjęciu 1 - moje naturalne włosy z cienkimi refleksami
Na zdjęciu 2 - brązy które miałam na głowie przez ponad rok
Na zdjęciu 3 - przechodzenie pasemkami do blondu
Na zdjęciu 4 - obecny kolor i stan włosów.



Fajna pościel. Będzie pasowała do blondynki
kurcze wszystkie te kolorki do ciebie pasują,trudny wybór

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Kotka- fajowa ta posciel i jaki masz rózowy pokoik daj znac jak Gelacet bedzie CI sie spisywał
dzięki, a tak jakoś mi sie zachciało tego różowego sama nie wiem czemu no zobaczymy jak gelacet sie bedzie sprawował licze na niego zafarbuje włosy tak za tydzień to bede patrzeć jak szybko sie pojawi odrost bo teraz już mam spory wiec trzeba już go zgładzić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.