Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-15, 08:57   #1681
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Caskada zazdroszczę długości włosków
Chciałabym mieć takie długie i kręcone a moje to takie nijakie, próbowałam tych waszych sposobów,ale moje wogóle się nie kręca, tylko odstają mi na różne strony
nie są ani proste ani kręcone

Kotka znalazłam zanalizowany skład tego Jantaru https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=235 wygląda bardzo dobrze a Ty Caskada co o tym myślisz?
co do odzywki to to sie nazywa dobra odzywka zaraz po 1 skladniku czyli wodzie same dobre rzeczy oczywiscie ze moze byc


co do twoich wlosow to musisz sobie zadac pytanie czy sa one proste jak drut po umyciu czy faluja jesli proste jak drut to natury nie ma sensu zmieniac i zadbac o ich gladkosc czesac szczotka z wlosia i tak dalej....ale jesli faluja to trzeba im na to pozwoilc wlosy po ilus latach prostowaania nie moga jednego dnia sie przemienic w krecone bo nawet jesli to bedzie to widac ze z ich struktua jest cos nie tak sianuja sie pusza
jesli ci sie faluja w jakims stopniu to pozwol im na to mniej czesz lub uzywaj grzebienia szerokiego do tego nie uzywaj szczotek suszarek niech schna same i sobie sie faluja zawsze tylko kladz odzywke bez splukiwaniamusisz dac im czas one nie beda odrazu takie jak lok czy fala na poczatku beda sie buntowacugniataj po myciu to tez duzo daje bo zmuszasz ich strukture do falowania
ale musisz miec pewnosc ze nie sa proste jak drut
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-10-15 o 09:11
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:08   #1682
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Czeeść

Ja też mam Jantar w domu, używam nieregularnie ale od dziś będzie na pewno regularnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:22   #1683
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
co do odzywki to to sie nazywa dobra odzywka zaraz po 1 skladniku czyli wodzie same dobre rzeczy oczywiscie ze moze byc


co do twoich wlosow to musisz sobie zadac pytanie czy sa one proste jak drut po umyciu czy faluja jesli proste jak drut to natury nie ma sensu zmieniac i zadbac o ich gladkosc czesac szczotka z wlosia i tak dalej....ale jesli faluja to trzeba im na to pozwoilc wlosy po ilus latach prostowaania nie moga jednego dnia sie przemienic w krecone bo nawet jesli to bedzie to widac ze z ich struktua jest cos nie tak sianuja sie pusza
jesli ci sie faluja w jakims stopniu to pozwol im na to mniej czesz lub uzywaj grzebienia szerokiego do tego nie uzywaj szczotek suszarek niech schna same i sobie sie faluja zawsze tylko kladz odzywke bez splukiwaniamusisz dac im czas one nie beda odrazu takie jak lok czy fala na poczatku beda sie buntowacugniataj po myciu to tez duzo daje bo zmuszasz ich strukture do falowania
ale musisz miec pewnosc ze nie sa proste jak drut
Ale chodzi Ci po umyciu czyli jak są mokre czy już jak są suche?
Jak są mokre to są proste niestety
suszyć nie susze wcale,czasem wyprostuje teraz,ale to tak może raz w tygodniu
one kochana nie są ani proste ani kręcone, nie lubie siebie w zupełnie prostych,bo mam cienkie włosy i mam wrażenie,że są takie "ulizane" wiesz pewnie o co mi chodzi a przecież nie bede codziennie prostować, tapirować itp. bo chyba musiałabym wstawać o czwartej
grzebienia szerokiego po myciu zawsze używam,a pozniej czekam aż same wyschną no i mam taką szopkę na głowie,ale to nawet nie są fale tylko spuszone włosy
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czeeść

Ja też mam Jantar w domu, używam nieregularnie ale od dziś będzie na pewno regularnie
mi w środę minęlo 3 tyg codzinnego wcierania
TŻ włosy mi ostatnio farbował to powiedział "a Tobie włosy urosły? Jakieś takie dłuższe masz i więcej ich"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:22   #1684
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Hejo lasencje! ja dzis jade na zakupy, ale nie odzieżowe tylko mama mnie prosiła zebym jej lodówkę na raty wzięła i chce sobie swojego laptpa kupić, mam nadzieje ze coś ciekawego znajdę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kotka
bardzo ladnie Ci wyszlo, w ogole chyba nie ma zolci
Fajnie ze masz swoją farbke
oj tak ale troche wysusza włosy, dopiero po paru myciach wracjają do siebie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
szare mi nie straszne ,po palecie też nieraz byłam szara a raczej niebieska
kupiłam go w auchanie bo był w promocji za 16,99
a powiedz mi jeszcze jak go nakładasz na włoski ?tzn.rozrabiasz w miseczce czy w tej buteleczce która jest z mleczkiem rozjaśniającym
.
nie, rozrabiam w miseczce bo ja zamieniam przecież utleniacz na mocniejszy


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja jeszcze sobie chwale z garnierow do farbowanych zurawina i olejek arganowy bez silikonow swietna
ooo a ja ostatnio kupiłam szampon z tej seri, tylko nie moge znaleść składu nie wiem czy dobry zakup ale chyba snow go ma? i nie wiem jak sie u niej sprawdza?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-grenade.html

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

nie lubię tych skakanych zajęć za to ćwiczenia typu 'zdrowy kręgosłup' bardzo
mi by sie przydałay takie zajecia na moją skoliozę

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
:

Kotka znalazłam zanalizowany skład tego Jantaru https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=235 wygląda bardzo dobrze a Ty Caskada co o tym myślisz?
super tylko czekać na rezultaty bo we wtorek mi minie 3 tyg jak go wcieram, a tobie pricesska jak idzie??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:25   #1685
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

mi w środę minęlo 3 tyg codzinnego wcierania
TŻ włosy mi ostatnio farbował to powiedział "a Tobie włosy urosły? Jakieś takie dłuższe masz i więcej ich"
Ooo czyzby juz zadziałało? Mierzylas wlosy?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:28   #1686
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ale chodzi Ci po umyciu czyli jak są mokre czy już jak są suche?
Jak są mokre to są proste niestety
suszyć nie susze wcale,czasem wyprostuje teraz,ale to tak może raz w tygodniu
one kochana nie są ani proste ani kręcone, nie lubie siebie w zupełnie prostych,bo mam cienkie włosy i mam wrażenie,że są takie "ulizane" wiesz pewnie o co mi chodzi a przecież nie bede codziennie prostować, tapirować itp. bo chyba musiałabym wstawać o czwartej
grzebienia szerokiego po myciu zawsze używam,a pozniej czekam aż same wyschną no i mam taką szopkę na głowie,ale to nawet nie są fale tylko spuszone włosy


mi w środę minęlo 3 tyg codzinnego wcierania
TŻ włosy mi ostatnio farbował to powiedział "a Tobie włosy urosły? Jakieś takie dłuższe masz i więcej ich"
to jesteś o tydzien do przodu odemnie powiem ci ze jak wcieram jantar to troche mi wysusza włosy ale jakoś sobie z tym radze oby przyśpieszył porost
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:31   #1687
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ooo czyzby juz zadziałało? Mierzylas wlosy?
Nie mierzyłam,bo nie umiem, zresztą ja mam tak kijowo obcięte warstwowo,że i tak mam każdy włos innej długości
tak serio to straszne są, chcę z tego zejść i ciachnąć na prosto
ale kiedy to będzie

Kochana wiadomo,że nie ma co liczyć na spektakularne efekty,ale jakieś na pewno są. Tydzień temu farbowałam i mam już pól cm odrostu
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 09:34   #1688
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

cześć
wstałam już też, wyjątkowo wcześnie, ale położyłam się spać prze 24
Cytat:
Napisane przez kasiula234 Pokaż wiadomość
oj czytalam czytalam wszytko ladnie i dokladnie hihi ale rozny wlos rozny odcien farby a moje to juz calkowicie jkaby z innej bajki rozwazalam kilka typów jak Cating Loreal 1021 oraz excell 10 10.13 jednak wybralam garnierowska farbe i nie wyszlo jak tej pani wloski ehh ;/ moze masz jakies rady ?
musiałabyś wrzucić zdjęcie swojego odrostu
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc spiochy

wczoraj spedzilismy wieczor ze znajomymi w domu dzis to samo sie zapowiada
a wiecie wczoraj mialam nalozony na koncowki olejek i wlosy byly bardziej falowane niz krecone i cos mnie tknelo zeby zmierzyc je jak sa suche wiec przylozylam metrowke do czubka glowy a kolezanka mi z tylu rozprostowala naciagnela lekko wlosy i okazalo sie ze mam 67-68cmteraz juz niewiem czy wtedy sobie zle mierzylam czy mi uroslo cos przez 2 tygpozniej sama sprawdzalam i to samo..wiadomo wlosy mam roznej dlugosci bo mam V i mierzone byly do tego dlugiego konca
no coz jakby nie bylo jestem milo zaskoczona wkoncu lykanie roznych suplementow ciagle juz drugi rok daje jakies wynikipodejrzewam tez tego masazera

dobra lece ogarniac domek zmywac po wczorajszym
aaaale długość
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:41   #1689
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

princeska moze sa przesuszone i temu sie pusza az tak po myciu i odzywce bs zmuszaj juz je ugniataniem do falowania jak sa mokre/wilgotne a jak nie to na noc plunking czyli mowiac w skrocie"koszulka na glowe " rano powinny byc fale jak nic
mowiac krotko proste i cienkie wlosy to nic pieknego wyglada to jak jakis uliz//mi proste tez nie sluza jakos nie moge zniesc tego ulizania od glowy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 09:44   #1690
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

idę się ogarnąć, wrócę później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:33   #1691
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

cześć Wam ale się wczoraj złoiłam z Tż i znajomymi z pracy dopiero wstałam a dziś wybieram się na zakupy, muszę kupić rękawiczki, chciałabym jakąś spódniczkę, puder, krem do twarzy, jakieś masełko w TBS może lub coś do włosów (będzie -20%) no i Tż chce sobie pobuszować w TK maxxie także będzie duuuużo łażenia (nie znoszę tego sklepu )

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

legginsy czarny sweterek i kamizelka taka fajna słodkaaa buty już pisałam że fajne


dziękuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super!
z gory dzieki!


snow od ciebie tez fotek nie dostalam...
dziś już zaraz prześlę i jak tam dziadek?

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


fajne zdobycze

ja wczoraj też testowałam biedronkowy do farbowanych i muszę powiedzieć, że całkiem całkiem nie robi przyklapu, nie obciąża, nie przetłuszcza, jak dla mnie, to mógłby się troszkę bardziej pienić


a mi się biedronkowy właśnie mega pienił

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
HAHAHAHA LUKAJCIE NA TO
http://www.wiocha.pl/192971,To_jest


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość



ooo a ja ostatnio kupiłam szampon z tej seri, tylko nie moge znaleść składu nie wiem czy dobry zakup ale chyba snow go ma? i nie wiem jak sie u niej sprawdza?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-grenade.html


włosy po nim są puszyste, dłużej świeże ale.. zauważyłam po dłuższym stosowaniu, że trochę jakby je przesuszał i skóra głowy delikatnie swędzi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-10-15 o 10:35
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 10:38   #1692
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

witajcie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc spiochy

wczoraj spedzilismy wieczor ze znajomymi w domu dzis to samo sie zapowiada
a wiecie wczoraj mialam nalozony na koncowki olejek i wlosy byly bardziej falowane niz krecone i cos mnie tknelo zeby zmierzyc je jak sa suche wiec przylozylam metrowke do czubka glowy a kolezanka mi z tylu rozprostowala naciagnela lekko wlosy i okazalo sie ze mam 67-68cmteraz juz niewiem czy wtedy sobie zle mierzylam czy mi uroslo cos przez 2 tygpozniej sama sprawdzalam i to samo..wiadomo wlosy mam roznej dlugosci bo mam V i mierzone byly do tego dlugiego konca
no coz jakby nie bylo jestem milo zaskoczona wkoncu lykanie roznych suplementow ciagle juz drugi rok daje jakies wynikipodejrzewam tez tego masazera

dobra lece ogarniac domek zmywac po wczorajszym
świetna długość
Caskada a jakie suplemety polecasz? oprócz skrzypovity

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cześć Wam ale się wczoraj złoiłam z Tż i znajomymi z pracy dopiero wstałam a dziś wybieram się na zakupy, muszę kupić rękawiczki, chciałabym jaką spódniczkę, puder, krem do twarzy, jakieś masełko w TBS może lub coś do włosów (będzie -20%) no i Tż chce sobie pobuszować w TK maxxie także będzie duuuużo łażenia (nie znoszę tego sklepu )



dziękuję



dziś już zaraz prześlę i jak tam dziadek?




a mi się biedronkowy właśnie mega pienił







włosy po nim są puszyste, dłużej świeże ale.. zauważyłam po dłuższym stosowaniu, że trochę jakby je przesuszał i skóra głowy delikatnie swędzi
udanych zakupów

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

i zastanawia mnie ta termo ochrona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...utz-spray.html Elizka wrzuciła na blogu i zaciekawiło mnie poczytałam opinie i zastawiam się czy to faktycznie takie dobre jak piszą widzę że ejst alkohol
Caskada zerknij
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:44   #1693
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
witajcie


świetna długość
Caskada a jakie suplemety polecasz? oprócz skrzypovity

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



udanych zakupów

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

i zastanawia mnie ta termo ochrona https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...utz-spray.html Elizka wrzuciła na blogu i zaciekawiło mnie poczytałam opinie i zastawiam się czy to faktycznie takie dobre jak piszą widzę że ejst alkohol
Caskada zerknij
dziękuję
ja bym tego nie kupiła alk. denat. na 2 miejscu do ochreony z takich rzeczy polecam tresemme ma świetne opinie na kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ay.html&next=1 ale to tylko na all
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:48   #1694
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję
ja bym tego nie kupiła alk. denat. na 2 miejscu do ochreony z takich rzeczy polecam tresemme ma świetne opinie na kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ay.html&next=1 ale to tylko na all
no właśnie widziałam ten alkohol i zastanawiam się co w tym dobrego
już patrzę na tresemme
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 10:56   #1695
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję
ja bym tego nie kupiła alk. denat. na 2 miejscu do ochreony z takich rzeczy polecam tresemme ma świetne opinie na kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ay.html&next=1 ale to tylko na all
Hej, tak sobie Was podczytuję Spray Tresemme może być fajnym delikatnym nawilżaczem, ale tak naprawdę nie ma w nim nic, co mogłoby włosy faktycznie chronić przed wysoką temperaturą. Na pewno lepsze będą np. dwufazowe silikonowe odżywki, jakie ma w swojej ofercie np. Gliss Kur czy Elseve. Szukając produktów termoochronnych warto szukać w nich właśnie silikonów (to one chronią) i substancji typu pvp.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 11:01   #1696
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

lady co do tego sprayu to az wlosy mi sie jeza paskudny z alkoholem kosmetyk niewiem jakie te panny maja wlosy ze tak chwala ale sobie je niezle pala(czyt podpalaja) reszta wad ukryta pod perfekcyjnym wyprostowaniem
coz czasem niektorym niewiele do szczescia nie potrzeba dla mnie tragediaaaa i zeby to nawet kosztowalo 1zl to bym nie kupila wiekszosc dziewczyn polecialo na taniosc a nie jakosci zawsze powiedza ze "cos " klada przed prostowaniem

co do suplementow to konkretnymi nazwami ci nie pojade bo bralam w swoim zyciu wiele duzo bylo stad czyli zagraniczne skrzypowite biore juz kolejny raz tak samo jak capivit..
szukajac suplementu patrze na krotki sklad wtedy mam pewnosc ze bedzie aktywny wazne sa
-witaminy B na poczatku najlepiej wszystkie
-wit a e
-aminokwasy (najlepiej l-metionina i l-cysteina ->stanowia razem budulec wlosa
-skrzyp /pokrzywa
-kwas foliowy
-PABA czyli skladik odpowiedzialny za niedobory barwnika we wlosie i skorze)
-kwas pantotenowy(utrzymuje prawidlowa strukture wlosa)
-cynk-poprawia wyglad skory wlosa paznokci
reszta bajerow nie jest potrzebna w suplemencie szukajac patrze czy zawieraja wlasnie te skladnikikrotko i na temat

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hej, tak sobie Was podczytuję Spray Tresemme może być fajnym delikatnym nawilżaczem, ale tak naprawdę nie ma w nim nic, co mogłoby włosy faktycznie chronić przed wysoką temperaturą. Na pewno lepsze będą np. dwufazowe silikonowe odżywki, jakie ma w swojej ofercie np. Gliss Kur czy Elseve. Szukając produktów termoochronnych warto szukać w nich właśnie silikonów (to one chronią) i substancji typu pvp.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 11:03   #1697
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cześć Wam ale się wczoraj złoiłam z Tż i znajomymi z pracy dopiero wstałam a dziś wybieram się na zakupy, muszę kupić rękawiczki, chciałabym jakąś spódniczkę, puder, krem do twarzy, jakieś masełko w TBS może lub coś do włosów (będzie -20%) no i Tż chce sobie pobuszować w TK maxxie także będzie duuuużo łażenia (nie znoszę tego sklepu )


włosy po nim są puszyste, dłużej świeże ale.. zauważyłam po dłuższym stosowaniu, że trochę jakby je przesuszał i skóra głowy delikatnie swędzi
ja dziś też bede buszować ale po sklepach z RTV i AGD a może na chwilę wstąpie do jakiegoś z ciuszkami może po te leginsy co kitka nosi z reserveda bo fajne są
czyli garnier może przesuszać tak naprawde, a stosujesz go na zmianę z jakimś szamponem czy nie?

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hej, tak sobie Was podczytuję Spray Tresemme może być fajnym delikatnym nawilżaczem, ale tak naprawdę nie ma w nim nic, co mogłoby włosy faktycznie chronić przed wysoką temperaturą. Na pewno lepsze będą np. dwufazowe silikonowe odżywki, jakie ma w swojej ofercie np. Gliss Kur czy Elseve. Szukając produktów termoochronnych warto szukać w nich właśnie silikonów (to one chronią) i substancji typu pvp.
dziękujemy za podpowiedź, to sie ciesze bo mam gliss kura różowego dwu fazowego i uwielbiam go
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 11:10   #1698
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hej, tak sobie Was podczytuję Spray Tresemme może być fajnym delikatnym nawilżaczem, ale tak naprawdę nie ma w nim nic, co mogłoby włosy faktycznie chronić przed wysoką temperaturą. Na pewno lepsze będą np. dwufazowe silikonowe odżywki, jakie ma w swojej ofercie np. Gliss Kur czy Elseve. Szukając produktów termoochronnych warto szukać w nich właśnie silikonów (to one chronią) i substancji typu pvp.
ale fajnie, że piszesz a możesz polecić jakiś konkretnie? ten mi się podoba https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja dziś też bede buszować ale po sklepach z RTV i AGD a może na chwilę wstąpie do jakiegoś z ciuszkami może po te leginsy co kitka nosi z reserveda bo fajne są
czyli garnier może przesuszać tak naprawde, a stosujesz go na zmianę z jakimś szamponem czy nie?



dziękujemy za podpowiedź, to sie ciesze bo mam gliss kura różowego dwu fazowego i uwielbiam go
już go wykonczyłam ale używałam go samego
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 11:34   #1699
UknowUloveMe
Raczkowanie
 
Avatar UknowUloveMe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 155
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Witam was wszystkie, mam pytanie czy i jak można mieszać dwa kolory Luo Color L'oreal. chodzi mi o kolory brazy ciepłe: nr 8, złote 7,3. Jakie proporcje farb plus ile rewelatora bardzoooo ważne!!!! załaczam linka do palety luo color i moj aktualny kolor włosów, zebyscie oceniły czy te kolory po zmiesznaiu wogole wyjda na moich włosach, chciałabym coś takiego usyzkac. moze ktos ma inna propozycje koloru, bo ja nietsety się nie znam
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1120931.htm
http://www.alhemia.com/loreal/nk/luo/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (103,2 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez UknowUloveMe
Czas edycji: 2011-10-15 o 11:36 Powód: dodanie treści
UknowUloveMe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 11:37   #1700
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale fajnie, że piszesz a możesz polecić jakiś konkretnie? ten mi się podoba https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html



już go wykonczyłam ale używałam go samego

no ja bede go na zmianę używać mam nadzieje ze mi nie wysuszy
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 11:39   #1701
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie mierzyłam,bo nie umiem, zresztą ja mam tak kijowo obcięte warstwowo,że i tak mam każdy włos innej długości
tak serio to straszne są, chcę z tego zejść i ciachnąć na prosto
ale kiedy to będzie

Kochana wiadomo,że nie ma co liczyć na spektakularne efekty,ale jakieś na pewno są. Tydzień temu farbowałam i mam już pól cm odrostu
no to ładnie rosną
mi powolutku, ale spokojnie, mam czas

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hej, tak sobie Was podczytuję Spray Tresemme może być fajnym delikatnym nawilżaczem, ale tak naprawdę nie ma w nim nic, co mogłoby włosy faktycznie chronić przed wysoką temperaturą. Na pewno lepsze będą np. dwufazowe silikonowe odżywki, jakie ma w swojej ofercie np. Gliss Kur czy Elseve. Szukając produktów termoochronnych warto szukać w nich właśnie silikonów (to one chronią) i substancji typu pvp.
dobrze wiedziec
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:00   #1702
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cześć Wam ale się wczoraj złoiłam z Tż i znajomymi z pracy dopiero wstałam a dziś wybieram się na zakupy, muszę kupić rękawiczki, chciałabym jakąś spódniczkę, puder, krem do twarzy, jakieś masełko w TBS może lub coś do włosów (będzie -20%) no i Tż chce sobie pobuszować w TK maxxie także będzie duuuużo łażenia (nie znoszę tego sklepu )
to dzisiaj szaleństwo
mi mama dzisiaj kupiła rękawiczki w Re takie na teraz
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:04   #1703
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

lece do M'donaldsa dzis u mnie trujacy dzien sie zapowiadajedynie to moze z coli zrezygnuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:10   #1704
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

hej!

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc spiochy

wczoraj spedzilismy wieczor ze znajomymi w domu dzis to samo sie zapowiada
a wiecie wczoraj mialam nalozony na koncowki olejek i wlosy byly bardziej falowane niz krecone i cos mnie tknelo zeby zmierzyc je jak sa suche wiec przylozylam metrowke do czubka glowy a kolezanka mi z tylu rozprostowala naciagnela lekko wlosy i okazalo sie ze mam 67-68cmteraz juz niewiem czy wtedy sobie zle mierzylam czy mi uroslo cos przez 2 tygpozniej sama sprawdzalam i to samo..wiadomo wlosy mam roznej dlugosci bo mam V i mierzone byly do tego dlugiego konca
no coz jakby nie bylo jestem milo zaskoczona wkoncu lykanie roznych suplementow ciagle juz drugi rok daje jakies wynikipodejrzewam tez tego masazera

dobra lece ogarniac domek zmywac po wczorajszym
wow chyba muszę zakupić tą skrzypowitę z masażerem

princeska to dobrze że włoski rosną
moje zauważyłam tak co dwa miesiące powera dostają nie wiem czemu np.miesiąc normalnie 1cm a na drugi miesiąc 1,5 cm .

kotka tak wiem że podmieniasz oks tylko myślałam że wylewasz tan 9 % a wlewasz 12% i mieszasz z farbą w tej buteleczce
a ile trzymasz tego garnierka na włosach ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:15   #1705
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cześć
ale u mnie zimno się zrobiło.. brrr
jeszcze zimy nie ma a mi już zimno i nie mam ochoty wychodzić z ciepłego domku niecałe 5 stopnii jest.
Ja dzisiaj kupiłam torebkę taki kuferek jak chciałam i cieplutkie bolerko kamizelkę zdecydowalam że nie przyciemniam. Oglądałam dzisiaj farby palette i pod każda był efekt takie pasemka włosów. Średnie blondy były jak czekoladowe brazy :/
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:35   #1706
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lece do M'donaldsa dzis u mnie trujacy dzien sie zapowiadajedynie to moze z coli zrezygnuje
ooo Caskada to McDonaldsa! trzeba to zapisać w kalendarzu
a ja dzisiaj mam dzień pod znakiem ryby na obiad ryba, później imieniny u babci, więc pewnie śledzia w śmietanie zjem, bo z dziadkiem na pewno walnę kielicha, a później idę na sushi więc ja dzisiaj w miarę zdrowo
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Cześć
ale u mnie zimno się zrobiło.. brrr
jeszcze zimy nie ma a mi już zimno i nie mam ochoty wychodzić z ciepłego domku niecałe 5 stopnii jest.
Ja dzisiaj kupiłam torebkę taki kuferek jak chciałam i cieplutkie bolerko kamizelkę zdecydowalam że nie przyciemniam. Oglądałam dzisiaj farby palette i pod każda był efekt takie pasemka włosów. Średnie blondy były jak czekoladowe brazy :/
u mnie też piździawka, ale przynajmniej słonko świeci chociaż całą noc była wichura i lało
pokazuj zakupy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:40   #1707
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Witajcie blondyneczki

Ja dzisiaj jadę do swojego TŻ Mam nadzieję, że nie będzie znów jakiś spięć z jego siostrą ;//

Tak w ogóle muszę się w tym tygodniu wybrać do fryzjera podciąć końcówki i grzywkę
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:41   #1708
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Witajcie blondyneczki

Ja dzisiaj jadę do swojego TŻ Mam nadzieję, że nie będzie znów jakiś spięć z jego siostrą ;//

Tak w ogóle muszę się w tym tygodniu wybrać do fryzjera podciąć końcówki i grzywkę
weź się nią nawet nie przejmuj szkoda życia i nerwów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:46   #1709
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
weź się nią nawet nie przejmuj szkoda życia i nerwów

Niby też sobie to powtarzam, ale jak widzę, jej zbulwersowaną minę, że tam przyjeżdzam to wszystkiego mi się odechciewa...O co jej w ogóle chodzi ?

Niech sie zajmie swoim facetem a od Nas sie odczepi
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:50   #1710
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Niby też sobie to powtarzam, ale jak widzę, jej zbulwersowaną minę, że tam przyjeżdzam to wszystkiego mi się odechciewa...O co jej w ogóle chodzi ?

Niech sie zajmie swoim facetem a od Nas sie odczepi
a nie da się z nią pogadać i zapytać o co jej chodzi?


to się Kryśce poszalało
http://www.pudelek.pl/artykul/35706/..._kilo_zdjecia/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.